• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@henri001 Zatka odchádza aj 2 týždne pred pôrodom:slight_smile: Az tak rýchlo to zasa nejde. Keď dr vravel, že porodit môžem kedykoľvek, myslel tým asi aj 2 týždne tuším. Mrchovske pocity mám od včera a je mi hrozne na vracanie. Ach jaj. Už aby bolo po tóm. Už je to naozaj ťažké. Teraz som sama, iba so Simonkom a niekedy zodvihnur to 12kg dieťa dá zabrať. Unavena som už o desiatej jak pes. Namrazila som si aspoň jedlo do mraznicky, nech nevarim :slight_smile: Chcela som nechať mm keď ostane so Simonkom sám, ale pojdu sanajest k svokre dúfam:slight_smile:
3. led 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
@verunka90 neboj, urcite je to ok, je tam namackany, tak uz tolik nekope :slight_smile:

@medunka1 @sunny1112 @alexis13 taky jsem jeste nezacala ani prat a vubec se mi do toho nechce, kazdej den peru minimalne jednu pracku a ted do toho jeste dalsi hadry pro mimino, ach jo ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@alexis13 me spi deti od malicka na polstarich (vyplnich do zavinovacky), spinkaji tak mnohem lip, ale spravne by se to nemelo...a pro uplny miminko se mi osvedcilo mu dat do postylky kolem dokola kojici polstar, hezky se v nem stuli a neni v ni tak ztraceny :slight_smile:
3. led 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Neboj, babo je v poriadku;) ja som na tom rovnako;) a hniezdo budeš potrebovať najprv, ja som kúpila naraz aj s paplonom a vankusom, aby som mala rovnaku sériu;) ale paplon som začala používať až teraz asi týždeň;))
@arrett držím palce, nech sa to rozbehne a s tou namahou ti verím;( nie je to sranda zdvihat ešte ďalšieho krpca..;(
3. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano babule, ja uz by som sa dnes mala uz aj nieco ucit, o tyzden mam skusku a o dva dalsiu. potom uz koniec. len nejako sa mi nic stale nechce, som si zvykla cez sviatky na lenosenie.
3. led 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja si idem kupovat hniezdo aj oblieckami na vankus a perinku. viem, ze sa to nebude pouzivat, ale chcem mat potom supravu. a potom neskor by som si doobjednala este jednu sadu navliecok rovnakeho vzoru ale inej farby, aby som mala na striedanie. rozmyslam aj nad spacim vakom rovnakeho vzoru. uz mas aj vybrate? mame totiz taku istu postielku ako vy. teda este nie, vcera sme objednali. dufam, ze aj nazivo je taka pekna. hniezdo a navliecky asi objednam z pampyshop.com
3. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty jo, Simonek je cvalda, co? :slight_smile: nas T. ma 12,5kg a to mu budou na jare 3 roky :grinning:

@bambulka0406 jeejej, drzim palce at to vsechno zvladnes! Ale ty ses urcite holka sikovna :wink: to mas ustni nebo pisemny zkousky?
3. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob jedna ustna a jedna pisomna, dve som uz urobila pred vianocami, tak uz dufam, ze to dokopem :slight_smile: uz sa chcem naplno zacat pripravovat na porod. nemam nic nachystane. akurat uvazujem, ze nieco hodim do pracky, neviem sa rozhodnut ci plienky alebo oblecenie :grinning:
3. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby, kolko bavlnenych plienok tak potrebujem?
3. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a co varis? zrovna to resim, ze chci take neco navarit, ale do vseho davam cibuli, apod a nejak me nenapaji nenadymava jidla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a chces latkovat nebo jen na ublinknuti apod.? :slight_smile:
3. led 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob len na ublinknuti, pripadne balenie na siroko zo zaciatku, aj ked je pravda, ze stale uvazujem nad latkovanim, ale to by som davala asi tie nove latkovky co su. aky mas na to nazor?
3. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práve som volala s Dulou a dohodli sme sa čo a ako. No som zvedava:slight_smile:
3. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja jsem latkovala s Bibi a chystam se s mimi zas, neni to o moc narocnejsi nez jednorazovky a mela jsem z toho dobrej pocit :slight_smile: ja jsem si v pohode vystacila s obycejnyma ctvercovyma a svrchnakama, nechtelo se mi investovat do niceho drazsiho a byla jsem spokojena :slight_smile: na to jich potrebujes asi 40-60, na ublinknuti a pod hlavu jich staci tak 10 a kdyztak dokoupis :slight_smile:
3. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob davala si obycajne stvorcove bavlnene a nato vrchne nohavicky? nezabralo ti vela casu zehlenie?
3. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 presne tak :slight_smile: a nezehlila jsem je :wink:
3. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že je to normálně, myslela jsem si to, ale přecejen to člověku vrtá, všude se píše jak si mám vést nějakou tabulku pohybů, no já se v tom vůbec nevyznám :unamused: Teď musím jet do Kojetína, kde jsme dřív bydleli, posbírat razítka do průkazky od zubaře a obvodního lékaře a po cestě zpátky koupit kojicí podprsenky a španělskou deku :slight_smile:
3. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob neni to zly napad, tieto nove latkovky su poriadne drahe. zozaciatku zacnem s jednorazovymi a ak budem mat pocit, ze to budem zvladat, nakupim latkovky. tiez by som mala lepsi pocit, myslim, ze je to lepsie pre babatko
3. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,

ako čítam, tak už máte aj poslíčkov. Mňa niekedy tak divne zabolí brucho dole, ale po cvhíli to prejde. :slight_smile:
3. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no tak teda nas Marek ma 2 roky a 14,5 kilo.. a neprijde mi, ze by byl nejaky oplacanejsi :slight_smile: 12 kilo mel v jednom roce :grinning:

@sunny1112 .. ja jsem vam zapomnela v prosinci poprat k druhym narozeninam!!!! :fearful: tak dodatecne vsechno nejlepsi malemu chrobacikovi!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob hahaha.. prej HADRY PRO MIMINO!! se tu smeju.. takovej kladnej pristup k tomu mame co? :grinning:
pred par lety to byly jeste "miminkovske oblecky" .. samy tutu nunu.. a ted uz jsou to jen "hadry pro mimino" .. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic.. mam stejnej nazor.. :wink:
3. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 me se mensi z jednorazovek ze zacatku osypavala, tak jsme jeli od prichodu z porodnice jen v latkovych a bez problemu :slight_smile: ted uz davam jednorazovky, je dost akcni a uz bych ju do toho asi nezamotala :grinning: :grinning: :grinning:

@medunka1 tak tak, ikdyz ja jsem to nejak moc neprozivala ani u jednoho, nejak nebyl cas se skolama a vsim okolo :grinning: ale ted se mi do toho teda vylozene nechce, ale tak do pracky to snad nahazet zvladnu a na zehleni prdim :grinning:
3. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som zvedava, či sa Simon znova prisaje na kojenie. Tak veľmi by som chcela:slight_smile:
3. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett chces kojit oba naraz? :slight_smile: me se obe deti odstavily kdyz jsem otehotnela a pak uz mi prislo divny kojit tak "velkyho" kluka, ale on mel uz skoro dva roky :grinning:
3. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob No chcela by som. Simi bude mat 14 mesiacov. Len sa asi už neprisaje. Prestali sme kojit pred 4 mesiacmi, lebo mu mliecko nechutilo. Včera som mu dala cicu, tak si ju oblizoval:slight_smile:
3. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ja to do pracky nahazim a ze susicky to jen slozim.. zadny zehleni nebude.. jeste to tak.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hele to je dobra otazka s tim kojenim.. nasemu jsou dva roky a minuly mesic mu zjistili alergii na mliko a syry.. :unamused: tak mne napadlo, jestli by se nejak nedal presvedcit na materske mleko.. nerikam, ze bych ho nutila na prso, ale odstrikany bysme zkusit mohli, ne? co myslite maminy? :wink:
3. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby chcem vas len pozdravit a zapriat vsetko dobre do noveho roka!!!!
3. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ešte stále brušká :slight_smile:
Krásny a bábätkovský voňavý Nový rok prajem!!!

@medunka1 - ja sa chystám odstriekavať mlieko pre staršieho, na podporu imunity, ale bude to záležať od toho koľko ho budem mať, ja som ho nemohla kojiť a ani ho to nebudem teraz učiť, ale tak budem sa snažiť mu primiešavať do stravy aspoň z toho odstriekaného ak bude.

@alienocka - vitaj!!!! ako sa má malinký???? už ste doma????
3. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no nakoniec asi kupime len hniezdo, kedze paplon a vankusik sa nemaju pozivat a sunny pisala ze zacala paplonik pouzivat len teraz a to ma maly 2 roky..to mozno uz ani v postielke nebude...obejdnat sme chceli do postielky sadu tuto http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1577324 ale objednam len biele hniezdo a lahko dokupim nejaky jemny vzor keby potrebujem....o uceni ani nehovor tiez som tak zlenivela cez sviatky najradsej v posteli pri telke lenosim..ale musim sa prinutit ja mam 11,12,18 skusky...dufam ze postiham :slight_smile:
@arrett kupim teda len hniezdo...dakujem za radu..sirup som kupila co si napisala ten mi dali ze je dobry a mozu aj tehotne tak dufam ze zaberie

bola som u dokiho....vsetko s malou v poriadku, krv tiez v poriadku, len mam pozitivneho staphylococa tak som taka smutna z toho.... :frowning2: doki povedal ze pred porodom mi daju infuziu s antibiotikami aby sa mi precistili cesty porodne a toho staphylococa to zabije...lieky mi ziadne nedal ze netreba tak dufam ze vsetko dobre dopadne....a malinka je otocena dole hlavickou uz, a ze keby sa narodi je v poriadku je dobre vyvinuta :wink: ...teraz uz každý týžden budem chodit k dokimu takže opat v pondelok ideme :slight_smile: .
3. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,tak toto bola desna noc,,mala som teploty,,,spotena ako pes,,vobec som nemohla dychat ani ustami, ani nosom,,som nic,absolutne nic nenaspala,,,boli ma cele telo,,a aj mrchovske bolesti mam stale,,,som si vcera nakupila homeopatika a paralen,,tak som si v noci jeden dala,,hrdlo mam akoby som prehltala ziletky,,chuda drobec,ani som ho dnes este poriadne necitila
3. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

hlásím se z domova, ko, vše ok, uzavřená a nedobytná, doplerky v poho, ale ve čtvrtek nastupuju do nemocnice a dom se už vrátím jako netěhotná :grinning: Termín SC jsme nestanovili, s dr. se uvidíme ve čtvrtek v nem. a asi to tam pak proberou :wink:

@alienocka nejvíc zdravíčka přeji malému :wink:
3. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek