• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@chovancova27 ja to uz mam dva mesiace,to tvrdnutie a bolesti ...
3. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte brušká, dávno som nebola, tak len dúfam, že ste všetky ok, mali ste pekné sviatky a chcem vám všetkým popriať len to naj v novom roku.
No už sa nám to kráti - mne nebýva v poslednej dobe nejako extra dobre, stále mi je na vracanie, nechutí mi jesť a malá ma tak tlačí pod pravým prsníkom, že sa mi najlepšie sedí, čo ani ležať sa mi nedá. kope ma tak strašne, že mám niekedy pocit, že mi vykopne orgány a ona tuším ani nespí alebo čo :slight_smile:
Dnes som konečne poprala výbavičku po Jakubkovi a zajtra poperiem nové veci, čo máme a požehlím, nech to mám z krku a tiež sa chystám zajtra na nákup do lekárne, lebo už začínam byť poriadne nervózna ............ zajtra sa chystáme na posledné sono, tak som zvedavá, čo povie doktor, či sa už malá futbalistka otočila a tiež si ho ideme zajednať ku pôrodu, ak sa bude dať ....
@mafynka želám skoré uzdravenie
@alienocka ako sa držíte?
@arrett ja som si minule dala Jakubka do polohy na kojenie a pýtala som sa ho, či by chcel a on si odhrnul podprsenku a takými smutnými očami sa na mňa díval, že by chcel a chcel sa prisať. až mi slzy vyšli.
3. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ty si spominala,ze beries salbutamol a isoptin?? nema drobec po nom busenie srdiecka??...lebo mojmu vraj moc rychlo bije koli tym liekom
3. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, neviem o tom, ten izoptin davaju skor kvoli mame, nie kvoli drobcom, neviem ci to ma na drobca vplyv, ale ja beriem len jeden denne, ten izoptin myslim, tak som sa rozhodla, lebo nemam vysoky tlak a uz aj tak toho tolko beriem, ze ... inac mne doktor vysadi tie lieky uz v 37 tyzdni a potom budem len na magneziu a v poslednom mesiaci ani lezat nebudem ....
3. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no tak ak sa podari, obe koncime skusky 18, budem ti drzat palce :wink: a nechces radsej kupit to hniezdo biele s nejakym motivom? su tam aj take samostane. cisto biele je take smutne podla mna. toto je take podobne ako si chcela, bez vankusa a perinky http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=2627512
3. led 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja si vyberem nejake z tychto http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1231095 http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=2273292
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1231219
pacia sa m take obrazkove. a chcela by som si aj spaci vak kupit k tomu co si vyberiem.
ako si spokojna s tou postielkou? nam ma prist v piatok
3. led 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 no fiha, tak ondlho nam tu pribudnu dve male zlaticka :wink: tesim sa s tebou
3. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka07 držím všetky palčeky aj s Martinkom, ktoré máme, nech je všetko v poriadku a nech sa ti narodia krásne zdravé bábätká :dizzy_face:

kinderká, keď sa už teda takto pomaly ale isto rozrodíme, posielajte mi potom údaje do IP, aby som nám mohla dokončiť tabuľku, kto vie kedy to na mňa príde :grinning:
3. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 @alexis13 nezávidím Vám ešte tie skúšky, držte sa dievčat, nech je to čím skôr za Vami :wink:

ja už mám vecičky pre Martinka nachystané, teda opraté a ožehlené, kozmetiku pre malého som ešte nekúpila a moje veci do pôrodnice sa tiež váľajú len v skriniach :frowning2: stále to odkladám :angry:
3. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem :wink: som zvedava ktory Martinko sa narodi skor :slight_smile:
3. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky ak by ste niektora chceli, mam na predaj zirafkove obliecky aj s hniezdom a malym vankusikom do postielky, kuknite:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9972886&tab=2
3. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby... Tretia kntrakcia po 10 minútach... Uvidíme čo bude nasledovať. Možno zasa len poslicky. Dám horúcu sprchu, umyjem aspoň vlasy a uvidíme čo ďalej:slight_smile:
3. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem, ale chcem si kupit nove :wink: vam uz tiez nejdu, kedze cakas dievcatko, vsak? ako ste sa nakoniec rozhodli s tym menom?
3. led 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no tak nas potom informuj :wink: myslime na teba
3. led 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mame asi trojo obliecok a je to zbytocne vela, tak som sa rozhodla tieto zirafkove predat ............ s tym menom stale nevieme, asi dame Jasmine Ella, nech sa potom rozhodne, ako chce, aby sme ju volali :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@arrett teda to je neuveritelne, drzime palce ........................... nezabudni podavat infosky
3. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 :grinning: uvidíme, možno to bude v jeden deň :wink:
3. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett daj vediet potom,,drzim palce

kockyyyy,,,ved my tu uz rodit pomaly zacneme vseky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett držíme palčeky aj tebe, asi sa to u blíži :dizzy_face:
3. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka áno, teraz už môžeme :dizzy_face: už by naše bábenká nemalo nič ohroziť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este som stále tu. Práve má riadne prehnalo... Ach jaj :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett boze drzim Ti palce, ja ked som isla rodit a zacali mi kontrakcie, tak ma zacalo prehanat .......... drz sa
3. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett budeme tu mat dalsieho drobcaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
Pozerám,že tuším sa to tu pomaly rozbehne.
@arrett držím palce a teším sa na skvelú správu,ak je to ono. :slight_smile: Inak,kamošku pred pôrodom tiež niekoľkokrát prehnalo.Vraj sa telo čistí a pripravuje na pôrod.

@pepies akurát pred 2týždňami dala kamarátka dcérke rovnaké mená,aké máte vy,len v opačnom poradí:Ella Jasmine.
3. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 to vážne? tak to aby som rozmýšľala nad inou kombináciou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies a prečo?mne sa viac páči vaša kombinácia.akosi tým menám ako Ella,Zara,Lara a pod.neviem prísť na chuť. :unamused:
3. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ako rychlo to ubehlo,,mna akurat desne boli brucho na kramy,,uz treti den mi ide spodok brucha roztrhnut,,som zvedava,co mi povedia v piatok
3. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 fakt sa neviem rozhodnut, doteraz nebol čas nad tym premyslat, Jasmine sa nam hodi k priezvisku a Jakubko inac sestricke nepovie, ako Jasminka, tak neviem........ Len ak ju budu ako dospelu volat Jasmina, to sa mi nepaci, Ella je jednoduche ......... Ak by to bol chlapec, bol by to Daniel bez rozmyslania ....
3. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja mávam také bolesti, ale nie v kuse, možno tak 1-2x denne
drž sa :wink:
3. led 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki dievčata mne dnes na obed asi začala odchádzať ta hlien.zatka. Pri prvých dvoch tehu som toto veru nemala. ja sne že som hned volala dokimu . Povedal , že kým nie su bolesti tak je to ok a nemusime nikam utekať. No poviem vám dosť ma to vyplašio idete na wc a vložka hneda juj. zatial žiadna bolesť uvidime . Ešte by bolo dobre trošku vydržať ke´dže termin je až 24.1 ale čo narobite??? babetka vedia presny čas kedy maju prisť. držte sa tehulky :wink: :wink: :wink: :wink:
3. led 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja mam take uz hodinu v kuse,,,dala som si sprchu,,chvilu to preslo,,teraz zasa ma to boli
3. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja mam take uz hodinu v kuse,,,dala som si sprchu,,chvilu to preslo,,teraz zasa ma to boli
3. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
@natalca díky. jsem zvědavá kdy bude ten den D. :grinning:
3. led 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek