• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
baby, chvilu sem nemrknem a vy uz rodite? :confused: drzim vsetkym palceky, tiez mavam tvrdnutie bruska, zatial vsak ziadne bolesti, len mam pocit ze mala sa uz do mojho velkeho brucha nezmesti :grinning: zajtra volam porodnicku,dufam ze sa dozviem nieco nove, drzte sa vsetky :slight_smile:
3. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, daavno som tu nebola... chcela by som vediet vas nazor a hlavne na lieky, co mam brat. dakujem

rano o 3tej som sa nevedela postavit z postele a ist na wcko, tak ma strasne bolelo v podbrusku na lavej strane. pichalo az som dychat nevedela bolo to strasne. takto som trpela do 5tej, velmi som sa bala o malu... rozmyslala som, ci nepojdem na pohotovost, ale mala sa hybala, tak som sa rozhodla, ze pojdem az rano. no a bola som... dr. ma pozrela zo spodu, spravila ultrazvuk. nastastie ziaden nalez az na to, ze mala sa strasne tlaci dole. hlavicku ma velmi nizko, ale nastastie sa neotvaram. dr. ma chcela nechat v nemocnici, ale po konzultacii s druhym dr. a na moje naliehanie mi dali "len" lieky a mam lezat. takze ako som za cele tehotenstvo nic nebrala (okrem tabl. na stitnu zlazu), tak teraz som dostala duphaston, guajacuran a magnezium 835mg (zevraj magne b6 je slabota). a este tam mi pichli 20 ml magnezia, kokso, strasny pocit to bol. ale som velmi stastna, ze mala je v poriadku. ja v takych bolestiach a ona si tam krasne hovie tie tabletky mam brat 2ks 2krat denne. zda sa mi to strasne vela. dufam, ze neporodim v 50tt. ked bolesti neprestanu, pojdem do nemocnice, zacinam len 34tt. no a cely den mam take bolesti akoby som mala dostat M.
3. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Uf já měla dnes den.Já už mám stanovený datum porodu :wink: 21.1.2011 :wink: Ráno jsem byla u doktora. Měl tam záskok a musím říct, na to, že nemusím moc doktorky tahle byla super! Vše mi vysvětlila. Monitor byl v pořádku, tlak celkem taky. Ohledně toho výtoku mi doktorka řekla, že je to běžný těhu výtok.
Pak mi dělala sono a zjistila, že je malá stále KP :frowning2: takže hned vyslala do nemocnice se domluvit na císaře. Nejen kvůli poloze malé, ale taky podle průběhu prvního porodu.
Musím říct, že se mi strašně ulevilo :slight_smile: Vím , kdy přijde den D a nemusím se bát toho, co jsem prožila minule.
Změna by byla, kdyby se mi rozjel porod sám, to mám přijít ihned.Ale snad ne, jsem zavřená a nález je už 6.týdnů stejný.
Taky mi vyšli vstříct a budu mít opět spinál :slight_smile: Jen si musím příští týden oběhat předoperační vyšetření.
fakt mám dnes zvláštní pocity
:sweat_smile:
3. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak dejte Daniela :wink: Já chtěla u Elišky Ella, ale neprošla mi. Ted jsem se divila, že mi mm schválil Emily. Ale pořád jsem tak nějak na vážkách. Vadí mi dost negativní reakce okolí :sweat_smile:
3. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 neboj, do 50tt tě malou nosit nenechají. Ale je fakt, že magnezium se bere jen do určitého tt.
Já mu dávám dodnes za vinnu, že jsem neporodila normálně. Doktor ho do mě cpal pomalu do porodu :pensive:
3. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73
@mafynka
@arrett holky vypadá to, že budete mít brzy u sebe svoje drobečky :wink:
3. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako vidim viacerym sa uz drobci co chvila narodia tak drzim palce :slight_smile: ja som sa dnes stretla s dulou. tak sa z toho tesim:slight_smile:
3. led 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no ja hadam este potiahnem,,po sprche ma to preslo,,,aj ked na kramy sa citim stale,,ked idem na zachod,citim taky tlak,,,ale mna asi boli cele telo z tej chripky aj
3. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mna boli prava strana skoro cele tehotenstvo, aj mi robili vselijake vysetrenia a na nic neprisli. Ja by som z toho, co ti dali brala len magnezium a to len do 36tt.
3. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka kdyby to bylo ,,ono" tak by tě to po sprše nepřešlo. Já to měla minulej tejden. Taky mě to po sprše přešlo.
A hlavně dnes mi v nemocnici řekli, že mě spíš bolí jizva po císařia doktorka v ordinaci, že zase v tomhle tt je to normální :sweat_smile: Tak si vyber :grinning:
3. led 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my zatiaľ bez zmeny. Prehnalo ma, kontrakcie(poslicky) stále mám, ale nepravidelne. Tak zatiaľ ostavame doma. Mno, už sa to ale blíži.
3. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no ja nechcem ist skoro,aby ma tam zasa nenechali zbytocne lezat,,,ale zasa nechcem nic zanedbat,,,,no lahla som si,bo idem umriet na krize,,som sa prelakla,bo take mrchovske bolesti som nemala ani pri mrche,,,zatial uz len slabo citim brusko, nie nic hrozne...len na zachode citim take tlaky,,,,bozeee,ja ani neviem ako spoznam,ze uz je cas ist,,v piatok sa hadam dozviem viac
3. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty brdo aj mna prave prehnalo a asi ešte poutekam . ja myslella že už rodim taky tlak som citila .
3. led 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett žiadne kontrakcie nemám len malička lieta po brušku . :wink:
3. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett moje kamarádka tohle měla u prvního porodu :wink: Běhala na záchod, občas nějaká slabá bolest, večer jí to nedalo, jela s manželem do nemocnice a od příjmu porodila do půl hodinky :wink:
holka tobě se to blíží :wink:
3. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty tlaky jsou asi od toho, jak ti naléhá hlavička. Ale jestli se ti nebude něco zdát, raději bych do tý nemocnice zajela.Nebo zajdi ráno k doktorovi a nečekej do pátka
3. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Ty rodis 4x, u teba to môže byt raz-dva:slight_smile:
@el267 u prvého mi praskla voda, tak čakám, že praskne aj teraz:slight_smile: mohla by, to by som vedela že idem rodiť na 100% :grinning: Zatial je to v pohode. Uvidíme čo ukáže noc
3. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeminky šak to. Šak som volala dokimu a on mi povedal že čas kym nie su bolesti. Inak pozeram že asi preživame presne toto iste
3. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett takže až se tady zítra neukážeš je to jasný :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Ano áno :grinning: aj hlienova zatka, aj behacky na wc :slight_smile:

@el267 Neboj nič, ja sa ukazem aj keď porodim. Beriem so sebou telefón:slight_smile: Informujem Vas hneď po pôrode:slight_smile: trosku postráži a tak:slight_smile:
3. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ,
@arrett , baby,ako vás tu čítam,normálne to prežívam s vami.som zvedavá,ktorá nám skôr porodíte.vaše detičky sa tuším dohodli :grinning:
3. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 :wink: :wink: :wink: . No ja tiež. Normálne sedim a čakám kedy pridu bolesti
3. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa akurát dobre najedla a zapila pivom:slight_smile:
3. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu, tady se rodi, ja chci takyy :grinning: holky tak se drzte!!!

@el267 to datum zavidim, me je jasne, ze meho doktora se prekecat nepodari a necha mi to na pozdeji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej, tak vy takto rodite :slight_smile: drzim palce, nech to ide ako po masle..:slight_smile:
@arrett mozno sa to rozbehne po vydatnom jedle:slight_smile:
3. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 vsak aj ja som zabudla Vam popriat vsetko len to naj :slight_smile: dufam, ze ti nasi mali chlapi zvladnu prichod bracekov :slight_smile: a s tymi vecami mas pravdu, ze aj ja to nejak neprezivam az tak ako pri Filim :slight_smile: ale ci to nie je aj tym, ze cakame opat chlapcov, takze nejak neriesime "ine" veci, oblecenie a tak :slight_smile:
3. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky pivo!!! :grinning:
3. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek