• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mony80 urcite si ju teraz potesila:slight_smile:)) xixixix.. to je kraaasne:slight_smile:
25. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 to je super:slight_smile:)))) predbezne gratulujem:slight_smile:))
25. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 no tak to teda vyzerá na dvojičky :slight_smile: Ja som mala hcg na 14den len 848......
25. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babky ja sa skor bojim aby mimi vydrzalo ,nie koli terminu.
Mame niake geneticke problems, takze ma caka bud amnio alebo odber choriovych klkov. Az potom sa vlastne budeme moct naozaj tesit.
25. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 ja verim tomu, ze napriek vsetkemu bude vsetko ok :wink:
25. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem dnes na kontrole a vše je v pořádku! Srdíčko tam bylo! Tak jdu balit, večer odjíždíme do Itálie. Mějte se!
25. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka Krasnu dovolenku prajem:slight_smile:)))
25. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka gratuluju, užijte si dovolenou :wink:
25. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc! Jsme moc šťastní!
25. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@isabella_fly on je inak veľmi citlivý,len to nevie tak dať najavo.Podľa mňa je problém vo výchove,proste jeho rodičia ho tak vychovali,oni sami sú studený jak psí čumák.svokra nevie,čo je z lásky pohladiť dieťa alebo ho pochváliť,a pre svokra boli vždy dôležité role a robota,deti mal len na to,aby mu tam dreli.Veľa vecí som už na ňom za tú dobu,čo sme spolu okresala,ale niektoré proste nezmením.Viem,že mňa aj malého miluje najviac na svete a dal by nám aj posledné,dokazuje mi to každý deň.Bohužiaľ rodičov si človek nevyberá a keď mu dali takú výchovu akú dali,nemôže za to. :unamused:
a na Trajane býva moja najlepšia kamarátka. :slight_smile:

@janicka83 ja mám pocit,že toto tehotenstvo je úplne iné.pri malom som mala krásnu čistú pleť,pevné nechty,nepadali mi vlasy,chutilo mi hlavne sladké,mlieko a mliečne výrobky.Teraz sladké nemôžem ani cítiť,mlieko a mliečne výrobky jem len z povinnosti kvôli bábu,chutí mi hlavne slané,kyslé a pikantné.a pleť mám horšiu ako pubertiačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takisto vidím rozdiel aj na brušku.Pri malom sa mi začalo zväčšovať zdola,na podbrušku,teraz na páse.KeĎže prvého mám chlapca,tajne dúfam,že keď mám teraz všetko opačne,že to tentokrát bude dievčatko.
25. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak ano, niektori rodicia vedia vychovu trocha pokaslat, ale hlavne, ze si rozumiete o ostatnych predsa nejde :wink:
25. čer 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ako sa moj manzel zabaval, ked som isla rodit:slight_smile:))
Nezabudnite si fotak, je to naozajmile, pozerat takto po mesiacoch:slight_smile:
25. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nepochybujem o tom,že aj tebe bolo do smiechu :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja som si porod uzivala hned po tom, co mi dali epi:slight_smile:)) ale az tak do smiechu mi teda nebolo:slight_smile:) ale on je taky flegma, bolo dobre, ze bol taky, aspon sme sa cely cas smiali
25. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@espanolka prajeme šťatnú cestu a krásnu dovolenku :wink:
25. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna pozitivna fotka 5 minut po porode:slight_smile:))) Vysmiata ako leco so synom v naruci:slight_smile:))
25. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a aby ste si nemysleli, ze som sa iba usmievala, tak vam dam aj jednu skaredu:slight_smile:)))) to bolo pred epi, cakala som, kedy mi stecia infuzka
25. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 tak snad budete mat potom dievcatko...ja tolko tuzim po chlapcovi, viac ako moj manzel...ten chce len svoje princeznicky...pri malej sme nechceli vediet,co to bude,ale manzel to zbadal, tak uz bolo po prekvapeni, ale tajne som dufala, ze to tam este dorastie...tak teraz dufam, ze tentokrat to bude ten chlapec...ja som pri prvom tehu sladke jedla asi tak na konci 8. mesiaca, ale len nejaku tycinku raz za 2 dni, som si davala viac pozor,lebo nakolko som vtedy chodila do prace a cele dni som tam presedela na stolicke, tak bola vyssia sanca nalepenia sa kg...teraz mam viac pohybu pri malej, ale nejako extremne to neprehanam...nieco sladke za den a koniec...a vecer sa uz nesnazim nic jest,v prvom tehu som sa vecer napchavala skoro pravidelne cipsami...teraz aj chut dostanem, ale si poviem,ze dost a este som schudla 2 kg a to mi ani zle nebyva, len si vecer odopriem jedlo, aby som nebola ako vagonik a na konci tehu stihala za malou vrtulou :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja som vcera bola prvykrat u doktorky, dala mi papier na sono, prezrela ma a povedala, ze maternica je zvacsena, takze by to mohlo byt tehu...sa nejako na to sono neponahlam, aj ked v kutiku duse som nedockava, ci to tam naozaj je alebo nie, ale snad ano...pri prvom tehu som sa ponahlala a potom som bola dvakrat po sebe na sono, lebo prvykrat este nebilo srdiecko a robil mi sono aj sondou, aby si bol isty, ze tam nieco je a teraz si este trochu pockam, aby som tam zasa nebola stale, nakolko dceru nemam kde dat a kazdu chvilu otravovat niekoho o postrazenie, nie je bohvieco...podla tehotenskej kalkulacky som 6tt +1 :slight_smile: a to mozno este nebude bit srdiecko ... si napamatam v ktorom tyzdni pri prvom tehu bolo uz srdiecko
25. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 ja som si maleho uz v porodnici davala k sebe do postele nejak som to tak citila...teraz uz som "vytriezvena" a viem ze to bola chyba...ale tak pokial kojim je to velmi prakticke nemusiet vstavat:slight_smile:..len teraz to bude drasticke odnaucovanie...ideme sa stahovat do noveho domceku a tam uz bude mat svoju izbicku tak ho tam chcem hned ucit...tak uvidime ci sa mi to podari do februara:slight_smile:..inak budes si zaobstaravat surodenecky kocik?ja nad tym uvazujem, stahujeme sa kusok za BA a ked budem musiet chodit k doktorom, alebo dakam asi to nezvladnem inak...ale super je ze v podstate nemusim nic kupovat vsetko mam v podstate nove:slight_smile:..inak ja neviem ci si robim dajake iluzie ale zda sa mi toto tehulkovanie ine...tak neviem ci to nebude tym ze to bude dievcatko alebo co:slight_smile:)..pri Filipkovi som od zaciatku vedela ze to bude chlapec..ani som inu myslienku nepripustala..a teraz neviem ci je to zase ten 6. zmysel alebo moje zbozne prianie:slight_smile:..ale stale mi chuti sladke pri Fipčovi som vracala len pri pomysleni na cokoladu..tak uvidime:slight_smile:..a co by si si viac priala?
25. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 Ja tiez uvazujem nad surodeneckym kociarom. Pravdepodobne ABC Zoom. Pretoez mame autosedacku aj vanicku a da sa to tam nakliknut. No moj syncek ma iba 7 a pol:slight_smile: Neuvazovala si iba o skejtiku??? Maju zaujimave kociare na www.prenasedeti.sk
25. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja vas nestiham citat...

@janicka83 ja zas neviem preco mam pocit, ze to bude chlapcek, ale ja a priatel by sme radsej chceli dievcatko. ale najhlavnejsie je, aby to bolo zdrave
25. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vies co kamoska ma od toho odhovara ze starsie zviknu ziarlit na mladsie hlavne taky mensi rozdiel ked to este tak nemozes vysvetlit..a ze nechcu stat na tom ked mladsi moze sediet v kociku:slight_smile: tak neviem..ale riesim aj to ze ako s nimi do autobusu v pripade ze bude treba..lebo auto mame jedno a to manzel bude pouzivat do prace...inak mne sa pozdava ako najpraktickejsi taky ten co sedia pod sebou deticky..neviem co je to za znacku ale je dost drahy...
25. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 skus si pozret ten cinsky kalendar co ti ukaze ake pohlavie:slight_smile:....ja sa tym utesujem ze mi tentokrat ukazalo dievčatko:slight_smile:..tiež strasne tuzim po malej zabke..
25. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 existuje este aj taka pripojna sedacka, ale zasa sa neda polohovat :frowning2:
No aj mne sa pacia tie tandemove, ale su naozaj drahe:slight_smile:)) no uvidime. Pojdeme sa pozriet na nejake, lebo ichm usim vidiet nazivo a potom sa rozhodneme.
25. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 aky kalendar, kde ho najdem? prvykrat o takom pocujem. prosim posles mi link?
25. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj ja chcem ten kalendar... dufam,ze tam bude princeznicka:slight_smile:)

25. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no sak to ze to musis vidiet..prve tehulkovanie t osom od zaciatku az do konca hladala super kociar:slight_smile:..ale teraz viem ze na kazdom sa daco najde co by mohlo byt lepsie..ja som vystriedala uz 3 kocicky..ostali mi dva a aj tak budem musiet este kupit surodenecky to som vtedy nepredpokladala:slight_smile:..Inak ty si super odvazna taky mini rozdiel medzi babatkami:slight_smile:) to ja riesim ci zvladneme rok a 10mes.:slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.emimino.cz/denicky/cinsky-kalendar-predpoved-pohlavi-miminka-887/

mne vychadza baba podla toho kalendara, ale inak ja som si to robila cez kivadlo a zatial mi to vzdy vyslo a tam mi vysiel chlapec.
25. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek