• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett ahoj moja. Tak naša beťarka si to rozmyslela. Absolutne žiadne bolesti nenastupili. ja som asi mala najskvelejšiu noc, spalo sa mi super. Nič ma nebolelo. rano som normálne že hladala brucho:slight_smile: či ho ešt mám .
4. led 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mne posličky ani nenaskočili ale jedno zmena bruško mi už kleslo . Čo to znamnena???
4. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja mám plienky látkové teraz už opraté a ožehlené v skrini a rozmýšľam podobne ako vy, najprv jednorázovka a keď nabehneme na nejaký systém a režim, tak látkové, samozrejme nie keď pôjdeme niekam na výlet, to by bolo fakt o držku s látkovkami
4. led 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 to jo, pristi ctvrtek jdu do porodnice na druhy monitor a zevrubnu kontrolu a domluvu, co se mnou, tak uvidime :dizzy_face:

holky, poradite, co si navarit do zasoby do mrazaku po porodu, aby tam nebylo nic nadymaveho? mam pocit, ze do vseho davam cibuli,a pod...nic me nenapada krome peceneho kurete a to si chystat do zasoby nebudu :grinning:
4. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca pozrite si stranku nosime.sk je to tam o plienkach prehladn popisane
4. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca @bambulka0406 @isabella_fly baby ja mam nakupene latkove plienky uz dost dlho mam kupene totsbots od narodenia az po nocnik. tiez som mala problem vybrat ale nakoniec som sa rozhodla pre jednu velku sadu. (dala som si poradit od jednej baby na nete, ktora vyratavala ktore plienky sa nam budu hodit aj podla toho aka som ja a partner vysoky a podobnych veci) tieto plienky netreba vobec zehlit ani nic len operes a vysusis. to je vsetko. a su velmi makkucke na ritku:slight_smile:
4. led 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin to nieco take existuje, ze ti to niekto vypocita? kolko ta vysla ta sada? a kde si ju kupila?
4. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ahoj, môžeš mi dať kontakt na tu babu čo ti poradila s plienkami?
4. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 sú na tej stránke čo si mi aj ty dala link http://www.nosime.sk/kategoria498-tots-bots-bavlnene
4. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin kontakt by sa zisiel aj mne :grinning:
4. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a je tam celkom dost o nich aj popisane. len ja ani neviem kolko coho potrebujem :grinning:
4. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
@natalca no ja som to kupovala v uk neviem ci u nas su mozne take sady ale ak mate niekoho tam tak odtial sa to urcite oplati. www.thenappylady.co.uk na tejto stranke som sa kontaktovala s tou pani ale daju sa tam nacitat rozne veci a inak aj tu na konikovi je zopar bab ktore sa tomu venuju a ked sa ozvete do fora urcite vam poradia. a sada ma vysla na asi 250libier a to mam 20plienok plus 8 vrchnych nohaviciek 2 velkosti,. tolko plienok by malo stacit najma ak chces obcas pouzit aj jednorazovky.
4. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja neviem čo robiť. Stále má prehana, mrchovske pocity sú väčšie, začali má boliet kríze tak ako pri mrche... Pri prvom mi praskla voda, tak som vedela že idem rodiť. Teraz sa to nejako vlecie:slight_smile:
Tak sup vás názor. Len myslite na to, že mm je v práci, ja sama so synom:frowning2:
4. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin to je tam 20 plienok jednej velkosti? tie vrchne nohavicky v tej sade neviem najst
4. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zavolaj mm nech pride domov a chodte spolu do nemocnice aj s malym. tie bolesti su stale nepravidelne?
4. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ak su tie bolesti pravidelne tak by si sa mala pripravit a ist pomaly do nemocky
4. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja byt tebou idem do nemocnice. jedine co mozu spravit ak sa este nic nedeje ta poslat domov ale aspon budes vediet na com si. drzim palce :slight_smile:
4. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 áno, stále nepravidelne. Rozmyslam, či nezajdem k môjmu gynekologovi tu v Senci. Pracuje od druhej. Je to 500 metrov, môže tam ísť aj simon. Predsa len, pokial mm príde z ba, potom nas5 do BA... Len neviem, či má ten môj vysetri. Možno keď mu poviem, že sa nechcem zbytočne s drobcom prehanat, tak by mohol na mna kuk.
4. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopolko
@arrett jestli se Ti zdá, že se něco děje, volala bych chlapa a jak píše bambulka jela pak rovnou do nem. raději poplašně než aby jsi pak nestíhala :wink:
4. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ano tie nohavicky sa upinaju tymi cvockami podla velkosti ktoru potrebujes (preto ti staci jedna velkost od narodenia po nocnik). som si vsimla ze tam nie su napisane tie vrchne ale mne dosli v baleni ked som si to objednala mozno najdes aj lepsiu cenu ale ked som si ich objednavala ja tato stranka bola najlepsia
4. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ano, chod aspon za svojim. nevidim dovod preco by ta nevysetril. a este ked to mas tak blizko. a podla toho co ti povie sa potom zariadis
4. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som citala aj take ze mali baby nepravidelne kontrkacie pocas celeho porodu
@arrett alebo aspoň zavolaj na pôrodnícky príjem, nech ti poradia skúsenejší
@denne73 brusko moze klesnut aj skor pred porodom(mne kleslo asi aj pred tyzdnom, mozno aj viac :rolling_eyes: ), tak ako ta hlienova zatka, takze este asi musis cakat, ale aj ja uz pomaly z tych poslickov nervozniem, dnes v noci som citila uz aj take pichanie v podbrusku, ale zasa to preslo :unamused:
4. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

@arrett
@denne73 baby no vy to natahujeteeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sup sup rodit :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som mala desnu noc,,som kaslala ako besna, a strasne ma to bolelo v krku a v hrudniku...od asi stvrtej mi kazdych 10 minut tvrdlo brusko v spojeni s mrchovskymi bolestami,,ked som sla cikat, no tlaky dolu riadne,,,az do pol siedmej to trvalo,,,uz som sa aj obliect chcela,,ale preslo to,,,tak som nieco dospavala,,,teraz si maly tak spokojne kopka,,neviem,co sa to deje
4. led 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aj tebe teda drzim paste nech to uspesne 18.ukončime.....len mne sa tak nechce ucit....dufam ze mi to daju budu brat ohlad ze som pred porod =D
s postielkou sme spokojny, je krásna, a pekne nam sadla do spalni aj do odtiena......, nevedela som ze sa da objednat aj samotne hniezdo s tej serie. a co si dala link na tie tvoje co sa ti pacia ...tak mne sa osobne paci ta druha sada s tymi hrosikami =D
@natalca dakujem.....dufam ze uspesne zvladneme a po 18 sa mozem konecne venovat priprave na porod teraz neviem kde mi hlava stoji od ucenia a iných veci =/
4. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak s tebou sa asi deje to co so mnou :grinning: :grinning: :grinning: tiez ked to chvilu zacne byt pravidelne a ja uz rozmyslam, ze to aby sme uz isli rodit, tak to prejde a to ma ide trafit slak, mam pocit, ze asi budem uz do konca zivota tehotna :grinning: :dizzy_face:
4. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja mam poslednu skusku teraz 11.1. a strasne so sebou bojujem, aby som sa isla ucit. Mne sa tak strasne nechce, ze neviem, ako sa prinutim. :confounded: Okrem toho som dnes rano vstala s bolestou hlavy a hrdla, tak by som najradsej spala. :unamused:
4. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no ved to,,,zacnem sa chystat a ono to prejde,,,nikdy neviem,ci uz ist alebo nie,,,ale to tvrdnutie uz je take ine,,castejsie,,a desne bolestive
4. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek