• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta no viem o com hovoris...ja som este k tomu chora, sopel,kasel a ucenie...to vobec nejde dokopy...ale nieco som sa uz naucila....verim tomu ze spravime...budu brat ohlad nato ze co chvila ideme rodit =D....
@arrett drz sa a potom daj vediet novinky....normalne to prezivam s vami kocky.....keby si mam predstavit ze mam ist rodit tak by som sa asi zblaznila ved ja nemam nic nachystaneeeee =D.....verim tomu ze malinka bude v brusku do 2.2....mne zatial ziadny poslickovia nechodia ani nic podobne.....
4. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka u mna je to tvrdnutie take strasne neprijemne, az citim ako mi stahuje maternicu a obcas citim aj pichanie v podbrusku, ale teda asi este ee... to je tak, v noci ked nemozem spat a toto sa stale deje, tak rozmyslam, ci ist ci neist, ci zapisovat casy ci nezapisovat casy a potom ked uz od unavy ani neviem cia som, zaspim a rano zasa pohoda, v zrkadle kukam na svoj opuchnuty ksicht a tehulkujem nadalej... :grinning: ale ja to poznam v tom budu nejake murphyho zakony, teraz mm odchadza na 5 dni do prace, tak sa to asi rozbehne akurat, ked by som si to ani kvoli tomu, ze je prec nezelala :unamused:
4. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tam ked si das ochranne hniezda, maju kadejake samostatne objednat. urcite si vyberies :wink: no neostava nam nic ine len sa ucit. ale uz to vydrzime tych par dni nejako :wink:
4. led 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vďaka baby. Idem si dať horúcu sprchu a uvidim ci to neprejde:-:
4. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no musim to vecer s mm popozerat a objednat.....
4. led 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, teď jsem náhodou narazila na tohle téma, do kterého vlastně taky patřím - mám termín 11.2., tak k vám občas nakouknu - jestli nevadí a aspoň budu vidět jak prožíváme zhruba to samé.. :wink:
Vy už se tady tak chystáte rodit jo? To já jsem strašpytel a furt se utěšuju, že je ještě dost času.. I když na druhou stranu se šíleně těším!
4. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaspina teda neviem ako ostatne baby, ale ja uz by som aj kralovstvo dala za porod :grinning: :grinning: :grinning: pre mna to bude velke odlahcenie :slight_smile:
4. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaspina vitaj medzi nami, ak chceš môžem ťa aj do našej tabuľky pridať, daj mi údaje a si tam :wink: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/5796204/
@isabella_fly aj ja by som už rada porodila, ale stále hovorím Martinkovi, že má ešte aspoň mesiac čas :grinning:
4. led 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a ja nasu matu zasa ukecavam, ze nech uz ide von :grinning: :grinning: :grinning: sme vcera boli v praci za svokrou a ona robi v nemocke a ako som tam tak sedela, tak som zacala malej rozpravat, ze ci nechce ist uz von, ze to mame len dve poschodia vyssie a som ju tam ukecavala, ale nedala sa spracovat :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrkla jsem na tu vaši tabulku a vy už tu máte jedno miminko? :dizzy_face: Snad nic nezapomenu - když tak to dopíšu. Takže termín mám 11.2, děti zatím žádné a čekáme holčičku, Terezku. Jsem ze Zlína a jmenuju se Lenka.
Já se už teda šíleně těším, až splasknu a budu si moct zas koupit oblečení co nebude XXL :grinning: a budu se moct normálně hýbat.. ale i tak se bojím. Nevím co mám čekat, do čeho jdu... jaké to bude. I když si říkám, že když to vydržela každá, tak snad i já.
4. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly :grinning: :grinning: :grinning: asi by ťa to prešlo pri pôrodných bolestiach
my keby čakáme dievčatko tiež by bola Martinka, to meno sme mali vybraté ako prvé :dizzy_face: ale sme vďační aj za Martinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@jaspina máme dve bábätká :wink:
ešte mi daj vek a kde chceš rodiť (pôrodnicu)
4. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no ja si myslím že si na tom lepšie ako ja , myslímk v tom že už to máš zachvilku za sebou. u mna nič len bruško dnes dosť často tvrdne
4. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaspina ja mam pocit, ze sa toho tak velmi nebojim prave preto, ze neviem do coho idem :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@arrett ked budu bolesti také ako opisuješ každych 10min šup do nemocky
@isabella_fly presne toto mam aj ja
4. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaspina ahojki tak ja ti poviem do čoho ideš hm?? DO niečoho čo velmi boli , ale da sa to vydržať to mi ver. No s nádherným koncom , ked budeš počuť žblnknutie a aj citiť a uvidiš svoju princezničku. Tie bolesti ako pri mrche ale asi 20nasobne to už tesne pred koncom . Počas otvarania tieť ale tie aj prestavaju na chvilku. Pred pôrodom vkuse bolesť chvilku . Neboj zvladneme aj ked všetky sa trošku bojime. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tatao odpoved bola aj pre teba :wink: :wink: :wink: :wink:
4. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 joj, aj tak sa velmi tesim
baby, tak ja vas na nejaky cas opustim, vecer sa zasa ozvem, papa :slight_smile:
4. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Ahoj,ako som to prečítala ,tak ma zalial pot. Bolesti ako pri mrche,len 20násobne viac????? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: bojim bojim bojiiiim
4. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak po porode chcem byt aj ja uz,,,dam vsetko zato,,,ale len nech tam nemusim byt pritomna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 nie jeminky to nebol môj umysel vystrašiť vas :grinning: :grinning: . Joj. Taj je to jasne že individualne u mna to tak bolo ja mám uzku panvu možno preto. nebojte sa vydržime to. Ak su tie bolesti fakt silne tak môžu pichnuť epi , mne napr. už nestihli :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčata.Tiez sa pridávam k tym zle spiacim v noci.Ach jaj.Aj tuto noc sme boli hore od 3.15 do 5tej.Zobudím sa na bolest podbruška,krče,nechce to prestat,hladkám si aj bruško.Potom ma prehnalo na wcko.To sa uz všetko vo vnutri pripravuje na porod?Hlavka sa tlačí nižšie?,lebo ja mám bolesti len tam dole,necítím bolest akoby v celom brušku.Mne ešte hlienová zatka neodišla,ale to by bolo asi skoro.Pohyby mám,to si sledujem,tak si myslím,že s malou je všetko v poriadku.Zajtra idem do poradne,tak sa na všetko opytam.Este mávam uz teraz dost často,ze idu na mna mdloby.Začne mi byt velmi teplo,rychlo bušit srdce,musím si v tom momente lahnut,citim sa taká velmi unavená.Z čoho to može byt,či je to normálne?Vtedy sa mi zvyšuje tlak?Nizky či vysoky tlak je nebezpečny vo vyššom stádiu tehu?Dakujem za odpoved skusenym tehulkám.Ja uz tento mesiac nebudem chodit velmi z domu,ak nemusím.Dnes ma čaká len žehlenie všetko už chcem uložit do komody.
4. led 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to by bolo iné scifi keby si nebola pri vlastnom pôrode :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca s inou moznostou ani neratam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, no vidím, že sa to tu už rozbieha, ste ma tak naplašili, že som bola zaniesť Jakubka k našim a periem, žehlím, pripravujem vecičky pre malú, chystám sa dnes konečne pokúpiť si nejaké veci do pôrodnice a hlavne - dnes máme 16,30 sono, tak držte palce, hlavne som zvedavá, či sa malá nezbednica otočila :wink:
@arrett no ja na Tvojom mieste by som utekala do pôrodnice, nech Ťa aspoň napoja na pásy príp. vyšetria, nech vieš,na čom si. rozhodne by som nečakala doma. Myslím, že si spomínala, že máš dnes poradňu - čo Ti povedal doktor?
4. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Prečo nám tie bábatka nedaju len tak po 9 mesiacoch tehu bezbolestne ??? :sweat_smile: Ja viem,taky malinky vonavy uzlíček nie je zadarmo. Doteraz som myslela pozitívne,už sa mi ani to nedarí.Manzel dnes šiel po dvoch tyzdnoch do práce,tak som sama a už mám myšlienky len okolo porodu.
4. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 s tými mdlobami to mám aj ja, myslím si, že je to z nízkeho tlaku, včera mi nepomohlo ani ležanie, tak som si urobila kávu Ricore, potom som si pospala a až večer mi bolo dobre, v noci tiež zle spávam, ale to mi až tak nevadí.
4. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 to sa stava aj mne,,s tymi mdlobami,,ked som dlhsie na nohach,,,nebezpecny je vysoky tlak,,,,ja mam stale nizky a mne ho znizuju este aj tabletky,,,takze pred kolabsom som stale :grinning: :grinning: a nespim tiez,,len s tym rozdielom,,ze ja som do siestej hore,,co sa prehazdujem,,potom dospavam cely den,,,ja mam tlaky dolu ked idem cikat..akoby mi vsetko chcelo vypadnut,,postavim sa a krize mi ide zotrhnut,,aj tie bolesti mam,,,asi je to normalne
4. led 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no byt tehule by sme mohli byt my,,ale pred porodom,by sa to uz malo presuvat na polovicky,,,ale to by sme dopadli bezdetneeee
4. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahoj, vysoký tlak je nebezpečný, preto sa vždy v každej poradni meria tlak a moč sa kontroluje. no ako vidím, už sa nám to všetkým fakt kráti - ja mám dole tiež sem-tam tlaky, poslíčkov nemám ani som nemala nikdy a malá ma tlačí do pravého boku.
Treba radšej oddychovať, ak sa Ti dá :slight_smile: držím palce :slight_smile:
4. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek