• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett ja by som tiez an Tvojom mieste isla za Tvojim gyndosom, vsak Ta aspon kukne :slight_smile: mne pri prvom nepraskla voda, az v porodnici mi ju pustili, mne rovno zacali kontrakcie...mozno aj ta "prechadzka" ku lekarovi to nastartuje...
4. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 mne vodu prepichovali na sale, ale aj tak dodnes neviem, ze kedy mi vytiekla, lebo som nic necitila :stuck_out_tongue_closed_eyes: som zvedava, ako to bude tentokrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla poobědvat a vy jste toho tady zatím stihly tolik popsat! :slight_smile:
Takže rodit budu ve Zlíně a je mi 29.
Několikrát jsem tu četla o průjmech - slyšela jsem, že někomu tím začíná porod, že se tělo čistí - někdo i potom zvrací. No ale vzhledem k tomu, že já mám průjem od doby co beru železo často, bych musela rodit už asi od 6tého měsíce :grinning: Nespavost mám taky už nějakou dobu -i ty mdloby. Mě většinou pomůže jediné - lehnout si na levý bok a pak to přejde. Chytne mě to klidně i v sedě - začně se mi jakoby hůř dýchat, bušit srdce a úplně mi ochabnou ruce - pak jen cítím jak mi vystoupí pot a švihla bych sebou. Ale to mě drží už tak od 6tého měsíce - takže možná i z té chudokrevnosti..
4. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypichnutie plodovej vody je bolestivé?
@pepies Dakujem,skusim oddychovat. Ty si prepichnutie pl.vody necítila,alebo jej odtek ?
4. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak to som ja veru citila, nie "prepichnutie" ale vodu :slight_smile: a veru som zvedava, ci to bude tiez teraz tak isto, ale skor si myslim, ze hej...
@denisa287 to absolutne necitis, teda ja som nevedela :slight_smile:
@denisa287 vobec som to necitila, ten vyraz prepichnut znie hrozostrasne, doktor mi to urobil a ked odisiel, cakala som nejaku sprsku a nic, hovorim muzovi, nech sa mi pozrie dole podomna, ci mi nieco vytieklo a on ze nie, sme sa smiali ako sibnuti .........
4. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel mal na včera ráno sen,ze nebol pri porode,ze som mu z nemocnice volala,ze sa už malá narodila a mala 3,70kg. Tak som zvedavá,ako to bude.Velmi chcem ,aby bol pri mne.
4. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaspina tiez mas take problemy zo zeleza? aj ja, a nikto mi nechce verit...
4. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 mě někdy kolem 26tt začaly ty mdloby poprvé a vůbec jsem nevěděla co to je.. no a asi za 2 dny jsem šla na kontrolu k doktorce a tam mě to v čekárně chytlo tak, že mi zavolaly sestřičku a ta mě vzala dovnitř, abych si lehla. No a jak to viděla doktorka, tak mi nechala nabrat krev - že to právě chudokrevnost může dělat. A taky že jo - pak mi nasadila na to léky a je to o něco lepší.
4. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca děkuju! :slight_smile:
Holky taky vám prcci tak okopávají močák? A nebo když vytlačuje ručičku nebo nožičku přímo pod mým pupíkem a jakoby to vytlačuje z břicha ven - to fakt rostu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaspina :wink: nie je zač, mám rovnaké pocity, drahý sa smeje, že som zjedla votrelca :grinning:
4. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca taky jsme se doma bavili o tom, že by na mě mohli vetřelce natáčet :grinning: Já jsem na pupek háklivá i jako netěhotná - ani si do něj nesáhnu. No teď už je otočený opačně, tak jsem si krapet zvykla, ale jakmile se malá zapře, tak bych vyrostla.. A nebo když jdu po městě a ona mi začne okupovat močák - to v tu chvíli nejsem schopná udělat ani krok, protože bych se asi po... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
@jaspina vítej mezi náma :slight_smile:

tak jsem zběžně dočetla a myslím, že arett bude mít malou brzy u sebe. ted už určitě nečte, má jiný starosti :wink:

imzadi... já si jídlo do mrazáku nedělám do zásoby. Co si pamatuju, tak jsem nám vařila jídla, které nanadýmají. Nebo sobě takový rychlovky jako těstoviny, rýži, dušenou zeleninu vždy s nějakým masem. Nebo polívky. Právě jak jsi psala, taky vařím jídla kde je snad všude cibule. Tak pak něco bymýšlet bylo pro mě těžký. Ale ta váha , jak mi šla parádně dolů :grinning:
4. led 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak som bola na poradni, alan ma 2700g a termin sme koli SC posunuli na 4-7.2 , ale moze sa stat ze aj skor, bo je strasne dooole :slight_smile: inak vsetko v absolutnom poriadku ... zatial som pribrala 10kg .
4. led 2011 v 15:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mam take zvlastne bolesti, ciastocne je to akoby ma malo prehnat, ale na wc sa mi neda a ciastocne ako kramy. niekedy je to v podbrusku a inokedy v chrbte. vcera vecer som to mala asi 3-4x a potom rano ked som vstala. zeby poslickovia? este mam aspon tri tyzdne cas na porod
4. led 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki mě včera řekla doktorka váhový odhad 3kg a zdálo se mi to moc, tak to asi odpovídá...podle tvé váhy :wink:
a ty máš proč plánovanou sekci?
4. led 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 prve dva som mala koli vnutrolebecnemu tlaku na oci a teraz som len rok po druhej sekcii a 3 sa uz robi automaticky koli rapture ...
4. led 2011 v 15:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: prolitla jsem vas a vidim, ze se tu zacina hromadne panikarit z porodu :grinning: ja se tentokrat tesim, prvni jsem nemela nic moc, ale druhej byl super, tak doufam, ze ted to bude jeste lepsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@natalca taky doplnim udaje: su z Ostravy, 23 let, rodit budu asi v Krnove, pohlavi nevime, jmena predem neprozradim :grinning:
4. led 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki mě čeká druhá a poslední. Používala jsi něco speciálního na mazání jizvy? Já nějaký olejíček,který mi prodala PA. Ted přemýšlím, že si zase něco koupím. Krásně se mi jizva zahojila. Taky přemýšlím nad nějakými homeopat. Musím to ještě prostudovat.
4. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ja som len contratubex ... ale teda dlho som nemazala kedze pol roka nato somzase otehotnela :slight_smile:)) aj my sme si hovorili uz viac nie :wink: druhu jazvu som mala dokonca krajsiu ako prvu ... no uvidime co tretia ...
4. led 2011 v 15:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no u mě to bude definitivní. Dnes jsem podepsala souhlas se sterilizací. Aspoň nebudu řešit antikoncepci.
Já mazala asi 6 neděl, pak už nebylo třeba. Mě se ta jizva krásně zahojila. snad i tentokrát to bude v pohodě :slight_smile:
4. led 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 to robim az teraz ... po dvoch mi to prislo skoro, lebo co ak este zatuzime ... no tuzba nas predbehla a 3 stacia :slight_smile:
4. led 2011 v 16:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki
@el267 ako ste riesili antikoncepciu po porode? teda neviem ci se kojili..... ale ja chcem a uz teraz mam strach ako sa postarat aby dalsie babo neprislo priskoro
4. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja nijak , lieky neznasam a nechcela som si zatazovat organizmus, no davali sme pozor , iba raz sme si nedali ... :grinning: inak to ze kojis neznamena, ze neotehotnies ...
4. led 2011 v 16:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mě doktor doporučil nízkohormonální tabletky AZALIA. Myslím, že je ještě jiná, ale nepamatuju si název.Jsou to právě tabletky při kojení.
Kdybych byla mladší asi bych to řešila tělískem. Dají se kdykoliv vyndat a myslím, že je několik druhů. Na 2-5 let.
4. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jakpak jste na tom s přípravama do porodnice??? Já totiž ještě nemám nic připravené a nějak se k tomu nemůžu dokopat :frowning2: zítra jedu na nákupy ........... přebal.podložka, zavinku do autosedačky, nějaké plínky atd.
4. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek