• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
souhlas kojení není antikoncepce :wink: ty tabletky jsem brala asi půl roku. Pak taky přerušovaný sex.
4. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina já myslím, že většina z nás jsme už nachystaný :wink:
4. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki my nie sme nejaki oblubenci kondomov, takze to nic. predtym som uzivala tabletky a nejaky cas sme si len davali pozor s tym, ze keby nieco tak v pohode. a potom ked sme chceli, som otehotnela skoro hned. lenze teraz lieky nechcem uzivat a len tak si davat pozor sa bojim, lebo dalsie dieta neprichadza do uvahy par rokov, lebo chcem dokoncit skolu a rozbehnut sa v praci
4. led 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak to jsem docela lajdák :unamused: jen nějak nevím kde začít, co koupit abych toho neměla zas zbytečně moc :pensive:
no zítra se do toho musím vrhnout
4. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no mozno to budem musiet riesit predsa tabletkami alebo telieskom. len mam strach z tolkych hormonov
4. led 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no kondom sme nepouzili nikdy :wink: a raz sme si nedali pozor , povedali ze co otehotniet nenozem a vidis hned ... o telieskach tiez nic neviem :unamused: ved skus sa pobavit so svojim gyndosom ...
4. led 2011 v 16:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina tak si zadej pro inspiraci do vyhledávače seznam věcí pro miminko. Tady v diskuzi jsme to už taky probíraly, ale neví kde :wink: Radím střídmost, spousta věcí se nevyužije, nebo jen krátce. A dnes není prblém nic nesehnat, kdykoliv potřebuješ :wink:
4. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli vaši gyndaři dělají hamiltonův hmat? Moje jo.. tak nějak automaticky co jsem slyšela.. A mám v sobě proti tomu nějaký blok - možná i proto, že jsem o tom slyšela od některých jaká to byla hrůza.. a taky mi přijde, že mimčo si samo řekne až bude chtít na svět.. Na druhou stranu jestli to může nějak pomoct..?
4. led 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mě napadlo jestli má smysl teď kupovat lahvičky, odsavačku atd. když ještě nevím jak to s kojením zvládneme??
4. led 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mi taky kondom nééé. Prober to s gyndařem, třeba už teď at máš čas si to rozmyslet, než půjdeš na kontrolu v 6. nedělí. Jinak existují i kalíčky a nějaký spermicidní krémy, ale nemám zkušenost.
Ale určitě bych to neřešila přeruš. souloží. Po porodu bývají ženský jako pohnojený a povede se to prý rychleji, než jindy. U mě to taky zafungovalo :pensive:
4. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Běžím vařit, rodina si žádá papů :grinning:
4. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no co se týká oblečení, tak to snad máme všechno .......... jen ještě koupit nějakou kosmetiku,kyblíček na koupání, osušky, plíny a věci pro mě do porodnice
4. led 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 s gelmi mam tiez skusenosti, ale eee. vsetko to vo mne clapotalo :angry: skusim sa ho spytat buduci tyzden.... ved to, ze moj cyklus bude po porode nekontrolovatelny :confounded: prerusovanou to nepojde
4. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak se pozna, ze vam kleslo brisko?
4. led 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina tak ako pise el neprehanat ... par veci 56 stacia 3x dupky a bodynka, potom uz radsej 62 dietatko rychle rastie ani sa nenazdas ... plienky, odsavacku na soplik, susniky po narodeni sa este uvolnuju z nosteka ... morsku vodu v spreji na zvlhcenie nosteka, noznicky s oblym koncom, necvakaj radsej noznicky, cvakatka su agresivne. sudocrem, detsky olejcek na supinky, mozu sa objavit na tvari a vo vlaskoch. male uteraciky na pretieranie zahybov ... zo zaciatku moc nepouzivaj vlhcene , alebo kup v lekarni bioderma alebo kloran ... inak tuto kozmetiku ti odporucim asi najvac ... kup si klobuciky na kojenie avent, ak by bolo zle pomozu velmi ... bepanthen na bradavky a ak by malo babanko velmi vystipanu ritku ... k oblecku ja som za bodynka, dupky, pancusky, overalik, take male babo by som do gati s gumou nepchala, ono to musi byt strasne neprijemne pre to babko ... svetrik, ciapocka, rukavicky ... a ostatne kupis kdekolvek kedykolvek :slight_smile:))
4. led 2011 v 16:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Clovek se tady chvilku nesoustredi a uz se tu rodi.. pecka! :slight_smile:
@arrett .. mimochodem, porad mam chut na to pivo :slight_smile:
@jaspina .. vitej mezi nami! :slight_smile: ja kdyz zacala brat zelezo, tak jsem mela prujem presne mesic :slight_smile: pritom pri prvnim tehotenstvi jsem mela naopak zacpu ze zeleza.. cert aby se v tom vyznal :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 Mě se z toho taky střídá zácpa i průjem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Fakt příjemné tabletky.. :confounded: Doktorka mi i zkoušela dát jiné, ale je to stejné..
4. led 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi pozna se to tak, ze se ti pod prsa misto dvou prstu vejdou treba ctyri a az pak teprve zacina brisko :slight_smile:

@denisa287 pichnuti plodove vodu neboli.. pichne se jen ten vak a voda samovolne odtece.. zadna bolest.. podle toho kolik ma miminko vody nad hlavickou odtece mnoztvi.. nekomu vic, nekomu min.. pak miminko klesne a hlavickou ucpe "diru" takze zustane ve zbytku vody.. :wink: me kdyz pichli vodu, zjistila jsem to az tak, ze jsem citila, jako by mne nekdo dole polil teplou vodou.. zadna bolest, pohoda.. :slight_smile:

@bambulka0406 ja jsem mela po prvnim tehu telisko.. chvilku trva, nez si na nej telo zvykne (6 tydnu).. udajne je to nejmin problemova antikoncepce a nejjistejsi..
ja mela nejak zmatlany hormony a nevyhovovalo mi.. navic vadilo memu vyvynutejsimu manzelovi, takze jsem si ho po roce nechala zase vyndat.. :unamused:
4. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaspina jinak ja jsem si o hamiltona rekla pred prvnim porodem, ale byla jsem jak beton, takze mi nepomohl..
zalezi na doktorovi, jestli si mysli, ze ti pomuze.. jestli jsou porodni cesty pripravene, cipek zkraceny apod..
pokud nic z toho neni, tak ten hmat akorat boli, ale efekt zadny..
na druhou stranu na konci tehotenstvi je uz rodicka tak zoufala, ze si necha udelat treba tri bolestivy hamiltony, jen aby porodila co nejdriv :grinning:
4. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 dekuju, takze ho mam porad nahore...sakra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tak věcičky jsem si teď všechny vytahala, něco jsem podědila, něco jsem koupila a myslím, že Pepča všechno ani neunosi :grinning: ale to neva, kdyžtak se to schová pro další mrně .......... na otírání po koupání jsou lepší ty tetra pleny a nebo froté osuška??? přemýšlela jsem nad kosmetikou weleda ta je prý také dobrá a mám nějaké ty kuponky do DM drogerky, tak to zkusím
4. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze baby bola som u svojho DR. Potvrdil že pôrod sa rozbieha, že dnes ešte neporodim, ale že mi dava 1,2 dni. Tak som zvedava. Brucho boli, aj kríze, poslicky nepravidelne, na 3 cm otvorená, krvou makky. Zajtra sa mám hlásiť v porodnici. Ach jaj. Simonka som dala svokrovcom, teraz odišli.
4. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe.martina mne strasne vyhovuju z ikea tie mini utierocky v detskom co su ... ale ja som aj plienky pouzivala, prve mesiace sa nautieras, strasne sa to drzi v zahyboch ... hlavne krk usi pazusky ... no a vlozky do podprdy si kup ... neviem co do porodky kazda ma ine zoznamy ...
4. led 2011 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drz sa :slight_smile:
4. led 2011 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2011 v 17:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no ten seznam do porodnice jsem našla,ale asi si koupím všechno možné a uvidíme co bude nejlepší :grinning: každá má oblíbené něco jiného a těžko z toho vybrat :frowning2:
4. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ty vypadají super, no snad se mi podaří ještě se před porodem do Ikey dostat
4. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak moc drzim palce a zavidim :wink: a hlas se :dizzy_face:
4. led 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zkus sexík a teplou vanu :wink: třeba se to pohne a pojedeš ještě v noci :wink: Drž se :slight_smile:
@pe.martina já hodně využívám kuponky z DM. Tam se vyplatí koupit i ty vložky do podprsenky od Babylove :wink:
Co se týká kosmetiky, Weledu si hodně chválí, ale myslím, že je zbytečně drahá. Já na Elu používala Niveu a pak vždy něco z DM, podle akce.
Teď budu mít v čistý vodě a na tělíčko mám olejíček.Taky krém na opruzeniny. Zatím jsem nic nekupovala, protože ze začátku není třeba a určitě se mi něco sejde v darech :wink:
4. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 jaky mas olejicek? ja koupila weledu ale mliko a PA mi rikala, ze mliko je lepsi az na starsiho prcka, ze na zacatek je lepsi olej...mam jen azulin :grinning:
4. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek