• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett drzim palceky. len co som nakukla a hned aka vzrusujuca sprava. super, ze to vies to vies takto dopredu a mohla si si zaobstarat Simonka. bolo by super, keby to aj u nas tak bolo, aby sa sem niekto stihol dopravit, nech je Puska v dobrych rukach. drzkaj sa a tesim sa na nove infosky.

no ja som chora, teda cela rodinka sme na SK ochoreli. ale uz sa to asi lepsi. len Simonka sa nejak chce nosit, alebo aspon sediet na kolenach a tak. a ja uz fakt s tym bruskom nevladzem. malinka ma kope ako diva a vypuca ritku, tak to su riadne tlaky pod rebra a zaludok. ale vydrzime. neviem sa dockat, februara. keby bol uz 38t. simi som tiez tak porodila a bolo to fajn. ale pockame si, kym sa odrobinka vypyta na svet. inak nemam este nic oprate ani pripravene. este som sa ani nevybalila z SK,nie to este prat :grinning:. ale najneskor bud tyzden sa do toho pustim.

vo stvrtok mam poradnu, potom sa ozvem. drzkajte sa.

a nestiham citat, tak ak je uz nejake mimi na svete, nech sa drzka aj s maminkou a vy ostatne tiez. :wink:
4. led 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sa tyka zoznamu do porodnice, tu mi treba len nejake to pyzamo a domace oblecenie a hyg. potreby. inak mame vsetko tam. azd ked budeme odchadzat, potrebujem to, v com odideme. som rada, ze sa s tymto nemusim trapit.
4. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky prišla som nakuknúť :slight_smile:
@arrett držím palce :dizzy_face:
4. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no skvele, ze sa ti ten porod rozbieha, drz sa, myslime na teba
no, ja som inak tiez tak trocha uz na rozsypanie, ale dufam, ze sa do nedele udrzime, rada by som aby mala pockala na tatina :slight_smile: aj ked co sa tyka mna osobne, tak by som najradsej rodila uz dnes :grinning:
4. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
5x kontri, každých 10 minút:-/ hmmm,
4. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett juuu, tak to uz pomalu vyrazite neee?:slight_smile:
4. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett šup šup už chod
4. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a pojdes uz teraz? alebo pockas na 5 minutove? :slight_smile:
4. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi Asi nie:slight_smile: Da sa to zatiaľ zvládnuť:slight_smile: Pockam na 4-5 minutove. Uvidíme, možno to znova prestane...
4. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 nečakaj my sme viacrodičky chodte
@arrett jeminky už pišem sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@arrett a ake su to bolesti?? v križoch či do bruška
4. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak zkus sprchu, zda to prejde :dizzy_face:
Nejako som až podozrivo kludna :grinning: :grinning: :grinning: hehe...
@arrett heh to je fajn
4. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take silne mrchovske od krcka, cez bruško až do chrbta. Ono to môže trvať aj niekoľko hodín takto:grinning:
Určite dám o chvíľku teplu sprchu:slight_smile: za tie dva dni som už totálne vysprchovana:slight_smile:
4. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 Mohla by si sa teda pridať, nech nerodim sama :slight_smile:
4. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Uveriš ja absolutne nič. okrem toho že mi tvrdne bruško :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
4. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no šak cem ale bolesti ešte nedošli ja neviem beťarka mala si to rozmyslela :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj no, co by som dala za to, keby uz tento tyzden porodim, na druhej strasne ale zasa nechcem, radsej nech je mm doma, ja vlastne ani neviem co chcem :grinning: :dizzy_face:
4. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drz sa :slight_smile: som zvedava, kedy sa uz mala rozhodne ist von :slight_smile:
4. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja se tu bavim, jak jsi uz vysprchovana.. to je super!! :slight_smile:
mimochodem... jak daleko to mate do nemocnice? kdyby se to nahodou zvrtlo? :wink:
4. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 :grinning: no, cítim sa už ako vodník:slight_smile: Nedoplatim sa za vodu:slight_smile: 25 km po diaľnici:slight_smile: Prinajhorsiom zavolam záchranku:slight_smile:
@denne73 Dufam, ze tá moja si to už nerozmysli:slight_smile:
@sunny1112 Aj ja som zvedava:slight_smile: a to som si myslela, že druhý pôrod bude rýchlejší:slight_smile:
4. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett chodte už. neviem načo čakaš :wink:
4. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nerozmyslí bude to ok :wink: :wink: :wink:
4. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett baby asi robia drahoty :slight_smile: aj ked tomu mojmu zbojnikovi sa tiez nechcelo na svet :slight_smile:
4. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja som mala dnes zasa poradnu, ale maly je stale KP. mam prist buduci utorok. inac vsetko OK. A aby som nezabudla - konecne mam +1kg :grinning: , len s dietou to mam stale tazsie. stale som hladna a ked sa najem tak mam vysoky cukor :frowning2:
4. led 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzim palce :slight_smile: prajem co najrychlejsi porod :wink:

baby, ked ma mala velmi nizko hlavicku a stale sa tlaci dalej, mam sa bat? uz som pisala, ze som dostala lieky, ale staci to? lezim, skoro nevstavam, ale casto mi tvrdne brucho a mam take tlaky tam dole v kostiach a podbrusko stale pobolieva...
4. led 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj ja na teba myslim, dufam ze si uz odisla z domu, nikdy nevies ...tak drzim vsetky palceky
baby mam pocit ze to nemal kto zacat tak po arrett to uz pojdeme jedna za druhou ako po masle :slight_smile:
4. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek