• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett ale ked to mate 25km, tak by som uz na tvojom mieste isla... ja mam porodnicu priamo v meste a pri 10minutovych sa uz asi chystam a keby sa trocha skratia tak by som asi pomaly sla, ale ty by si na kratsie asi ani velmi cakat nemala, ono to potom moze ist uz velmi rychlo, predsalen si druhorodicka :wink:
4. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahoj. A ležíš s vyvýšenou panvou? Teda nohami dohora? Keď mňa tak tlačilo dolu, tak mi to pomohlo. A ležala som celé dni iba na záchod som chodila.
4. led 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak toto je kovbojka.
@arrett v uplnej pohode a my ostatne na prasky....xixixi
4. led 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Držím ti palce, nech ťa už maličká netrápi a nech sa pekne snaží ísť von :wink:
4. led 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: drzime palceky :wink: a fakt uplna kovbojka :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, kovbojka, ale tak ja by som viac stresovala keby mam porodnicu tak daleko, to ked ja budem kludna, to je v pohode :slight_smile:
4. led 2011 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no este pred spanim mi nedalo nenakuknut. tak arrett myslim na teba. dufam,ze uz si v nemocnici a zajtra sa docitam prijemnu spravu :slight_smile:
5. led 2011 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby to je parada! :wink: doufam, zeto bude takhle napinave u kazdeho porodu.. musite vsechny psat! ja se strasne bavim!! :grinning: porod online.. skoda, ze si arret nemuze vzit s sebou notas do porodnice, ze by nam podavala pravidelne hlaseni :slight_smile:
5. led 2011 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 hehe, to by bol uz aky brutal keby pocas tlacenia nejaka mamicka dava take spravy, ze "uz ide hlavicka" atd :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2011 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano :slight_smile:
juuu, tady uz se rodi :dizzy_face: @arrett moc drzim palce, doufam, ze uz mas prcka u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky?? no ako? ziadne nove babatko??

ja tak rozmyslam,ako si budeme davat vediet, ze niektora z nas porodila??,,,aspon by sme si mohli pomenit cisielka tie,co su z rovnakeho mesta a nemaju v nemke pristup na net,,,,nech vieme novinky :grinning: :grinning: :grinning:

no ja som bola vcera na pohotovosti s tou mojou chripkou,,a poviem vam,aj som to olutovala,,,najprv sme tam hodinu cakali, bo im vypli prud,,tetusa doktorka ma vysetrovala pri baterke,,a dokopy som sa nedozvedela nic!!!!!!!! dala mi antibiotika,,ale nevedela,ci sa v tehu mozu...ze sa moze len penicilin,a na ten som ja alergicka,,,tak sa ona mna sla pytat,ze co mozem ako tehotna!!!...akoze toto bol tak vrchol,,,tak doktorka sa ide pacienta pytat...no kedze si nebola ista,ci ich mozem,a ci ich mozem kombinovat s liekmi co beriem,,tak som ich ani nezacala brat,,,kupila som si cesnak,,mliecko,,nejaky iny sirup proti kaslu a liecim prirodne..dnesna noc bola uz lepsia,,nedusilo ma tak,,,ale zato bolesti a krce na kramy som mala riadne....ale poviem vam,,som sklamana z tohto zdravotnictva,,take mesto, a len jedna pohotovost!!!! no uz aspon teploty nemam
5. led 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jej, tak snad budes brzo fit!!! :frowning2:
5. led 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob dakujem,,hadam hej,,len toto nam ku koncu tehu chybalo,,a to len doma trcim,,aj tak si ma to naslo
5. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak jsem zvědavá na arrett, myslím, že už bude mít malou u sebe. Ona slíbila, že napíše z porodnice. Je online :slight_smile:
5. led 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, myslim aj ja na arret, vzdy mala vsetko o kusok skor ako my, ale ak uz teda porodi, uz to pojde postupne na nas :dizzy_face: no mala by som dnes pokracovat v prani sa mi zda :grinning: bude to mat krane, ze uz bude mat malicku pre sebe, ak uz aj nema :wink:
5. led 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no nase slovenske zdravotnictvo som uz prestala komentovat.... drzim palc, aby chripka rychlo presla :wink: a mas pravdu, mali by sme si povymienat cisla a potom si aspon napisat sms, ze babo je na svete. lebo ja naozaj by som napisala az ked pridem z porodnice domov
5. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko....aj ja som taka zvedava rano vstanem a hned zapinam net ci arret alebo niektora ina neporodila.....uplne prezivam s vami kocky..drzte sa nech vsetko dobre dopadne a bezbolestny porod prajem ale to každej =D
mne sa dnes v noci snivali kraviny o tom ako mi vypadol zub, potom na stadione som bola a tam to zacalo zaplavovat, prisli vojaci atd......inak uz aj mne sa v noci neda spavat ako predtym, malinka sa sem tam tak blbo otoci ze ju mam na jednom, alebo druhom boku a potom len v noci sa otacam na chrbat nech sa da do normalnej polohy.....ach jaaj
@mafynka skore uzdravenie prajem ja som chora od piatka rana...chytila som to od mm.....ale tak ziadne antibiotika som si nedala nechcem aby som babu nejak neuskodila..skusame domace recepty a musim povedat ze zaberaju...mala som chytene priedusky, vsetko ma palilo mm mi uvaril cibulovy caj s majorankou, potom pijem mlieko s maslom a medom, mlieko so zltkom, na hrud mi daval obklady s mastou horucou..z toho som sa dostala, len mi to preslo na kasel a sopel... =/ to som kupila v lekarni sirup a ten tiez pomohol a mozu ho aj tehotne...a soplik davam do vreckoviek ziadne kvapky zatial...dufam ze uz choroba odide musim sa ucit, zajtra nam pride farar svatit dom, upratat, navarit, napiect treba a ja som ako mrtvolka..... =D..ester raz skore uzdravenie prajem =D
5. led 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, vsetky na nu myslime,to je aka podpora, potesi ju,ked si to neskor precita, ano slubila ze berie mobil s netom takze urcite da hned vediet, miesto mna napise na konika priatel, uz teraz vam chcel pisat ci aj vy ste take neposedne tehulky ako ja :grinning: najradsej by ma priviazial niekde k posteli :grinning:
@mafynka prajem skore uzdravenie :sunglasses:
5. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano kinderka, tak tieto online porody su sranda ;) @arrett som zvedava, ako to u teba nakoniec prebiehalo..
Ja som bola rano na odberoch, sa mi tak nechcelo vstavat a akurat dnes fili spinkal dlho :angry:
5. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ranečko . neviete niečo o aret??
5. led 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
i ja zdravim a tesim se na zpravy, ale urcite to @arrett zvladla v pohode :grinning:
5. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 zatial nic a ty ako?
5. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ahojki moja u mna podobne nič ničovate :grinning: :grinning: . Ale pisali mi baby. pretože ja stale čakám na nejaké bolesti- kontrakcie. Že ked som už 4 rodička tak nijake nemusia prisť. pretože vraj moje telo už to dokonale pozna a môžem sa hocikedy rozrodiť. No super . takže asi moje kontrakcie bude to tv rdnutie bruška pri ktorom citim taky tlak dolu a bolesť. zajtra ideme poobede do Ke tak som zvedava . :grinning:
5. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko, tak jsem vás dočetla a jsem napnutá jak kšandy! Má Arett na některou z vás třeba číslo, aby dala vědět jak je na tom?
5. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 nedávno jsem četla na MK v diskuzi : Jaký byl porod.... psala tam maminka, tuším čekala 3 dítě, že neměla žádné bolesti, jen se jí zdálo, že odešlo trochu vody, tak odjela do porodnice a během chvíle porodila a be kontrakcí :wink: Ono je to vážně pokaždý jiný.Tak třeba jsi na řadě ted ty :wink:
5. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby je tu niektora ktora ma termin 8,2, a bude rodit na antolskej?uz ste zbalene?
5. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já znám holku, co se hrozně bála porodu - pak byla na vyvolávačce kvůli tlaku a furt se nic nedělo a najednou měla hned ty silné kontrakce a nakonec z toho byl překotný porod asi na 10 minut :grinning: To bych taky brala - ale teda né doma.. :wink:
5. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 fakt? tak to vidis denny, a ty ides az do Sace ze? aby si to stihla, ake mas pocity? ved uz si 38.tt, si na rade, nemas strach? asi kazde tehotenstvo prezivame nanovo, ja som velmi zvedava ake to bude
5. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam za sebou dneska opet rychlou kontrolu bez niceho specielniho.. akorat dalsi kilo nahore.. :unamused: a monitor, kterej ze zacatku vypadal, ze bude bez akce, ale nakonec si dal prdola rict a po par kostickach cokolady predvedl par akrobatickejch kousku, ze kterejch mel pan doktor opravdu radost.. to by mel videt co dela ten nas blazen v noci.. :grinning:
Streptokoka ani jinyho hajzla nemam, takze vsechno v poho.. :wink: pristi stredu UTZ a KO.. ale neocekavam zadny velky zmeny.. rekne mi, ze je vsechno v poradku a ze jsem zavrena a posle mne zase domu.. ani tam nemusim chodit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek