• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 to som citala,,,len som nepostrehla ten duphaston,,,to som nevedela,ze sa moze aj v tretom trim...mne ho vysadili v 15tt
5. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Možno keby si bola zostala v nemocke už by ti bolo lepšie. Tam zvyknú napichať infuzky a potom sa tá maternica ukludní. Lenže kto zostane dobrovoľne v nemocke :confounded: . Tu u nás by ma nepustili. Ja koľkokrát som šla na pohotovosť vždy ma tam nechali, ale aspoň som bola pod dozorom.
5. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 inak ked sa postavim, tak niekedy ani krok neviem urobit, co ma tam boli spodok brucha,,ze ma proste nepusti dalej,,musim zastat a cakam,kym mi zmakne brusko a uvolni sa to,,,to uz asi dva mesiace mam take..teraz je to lepsie,,ale zas mam tie mrchovske bolesti..a niekedy na dotyk ma bolia vajecniky,ked si stlacim,ale az tak,akoby mi sli prasknut
5. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ved aj doktorka poznamenala, ked doktor povedal, ze duphaston, ze uz som v 34tt !!! povedal, ze do 35tt mozem a v pondelok idem aj tak na kotnrolu.
@adui no keby som isla v noci na pohotovost, tak ma tam urcite nechaju, ale s mojou dr. sa dalo bavit. uz mi je lepsie ani z daleka nemam take krce, ale brucho mi tvrdne stale a podbrusko pobolieva stale. asi sa ta mala naozaj moc tlaci :confounded: a dozor mam doma :grinning: priatel ma dovolenku, tak ma sleduje a len na wcko mozem ist a jest samozrejme :slight_smile:
ale take mnozstvo tabletiek beriem, 12 ks za den, to som nikdy v zivote nebrala. no ved uvidime v pondelok, ci to pomohlo. aspon konecne v noci spim :slight_smile:
5. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - tá masť sa volá Dr. hoj a mám ju z lekárne
5. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - mne riadne zabral až ten bioparox aj to po 3-ťom dni
5. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka moc dozadu som necitala, ale nema tvoj maly moc dole hlavicku? presne take nieco citim aj ja. a co ti hovori tvoj dr.?
5. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ja mam pesar,,otvaram sa uz od 23tt,,od 28tt mam kontrakcie,,ja som iny pripad..a maly je hlavickou dolu sice,,ale mne polavuje krcok...tak bolesti asi z toho,,,a moj doki naposledy vravel,ze to je v mojom stave uplne normalne take ukrutne bolesti,,tak neviem
5. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka uz sa mi nieco mari... tak to si dobre potiahla. beries aj nejake lieky? a meno pre krpca este nemate? uz ste dobre s priatelom?
5. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no beriem magnezko, salbutamol a isoptin 4 krat denne,,meno bude tobiasko,,,uz od zaciatku bolo rozhodnute,,,a s priatelom,,bolo aj dobre,,ale uz realne rozmyslam o rozchode,,ma posledne dni strasne sklamal,,a mam aj pocit,ze sme sa uz odcudzili,,neviem,,no budeme riesit priezvisko,,a ja som rozhodnuta dat svoje,,tak nasa situacia sa vyriesi,lebo on suhlasit nebude,,tak tak ci onak to vedie ku koncu
5. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka pekne meno :slight_smile: nemas ho v pase. juuuuuuj, to mi je luto, ale asi to tak ma byt. dufala som, ze sa pocas tehotenstva k tebe zmeni, no vidim, ze skoda reci. drzim ti palce, velmi :slight_smile: vy dvaja to zvladnete a pisala si o rodicoch, ze su super a ze ti pomozu, tak to je velke plus. ked das svoje priezvisko, tak vlastne neuznas jeho otcovstvo a nedostanes od neho na maleho ani €. ale to asi vies, ze?
5. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to mi je jedno,,,on sice chce ist v piatok na urad mi dat k nemu adresu a uznat otcovstvo,,ale ja s tym nesuhlasim,,,
5. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka je dolezite, co chces ty a nie on. ked ta tak sklamal... :frowning2: rob, co uznas za vhodne. drzim palce a prajem vela sil.
my sme boli na urade uznat otcovstvo a suhlas s priezviskom po priatelovi, ale este vzdy to nemusim v porodnici odovzdat :grinning: tak ho vydieram, ze ked sa bude zle spravat, roztrham to :grinning: nastastie je zlaty.
5. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to uznanie otcovstva sa robí na matrike?

ja som čítala, že to ľanové semienko stačí len rozdrviť, že to netreba variť, budete si ho variť?
5. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca na mestskom (obecnom) urade presnejsie :slight_smile: musia tam ist obidvaja rodicia s obcianskym. trvalo to asi 5 minut :wink:
5. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vďaka, už som to našla, je to na matrike tak ako píšeš :wink:
5. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to ze ho uznas za otca na matrike ale das malemu svoje prizvisko nemeni nic na tom ze on je otec a musi ti na dieta platit . ja idem na matriku buduci tyzden s priatelom ideme uznat otcovstvo nech je vstko naporiadku ale my sme zadobre a mala bude mat jeho priezvisko to pre buducnost. lebo aj keby sme sa zobrali ja si chcem nechat to svoje :slight_smile: aj tak moc drzim palce nech to vsetko dobre dopadne
5. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no ale ked tam pojdeme, on nebude suhlasit s mojim priezviskom,,ina moznost nie je,len to nechat tak,,a v nemocke ho potom ani do rodneho listu nemozu dat a automaticky bude mat meno po mne
5. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to mas pravdu jednoznacne ti drzim palce aby vsetko dobre dopadlo. prinajhorsom keby sa zrazu zmenil po porode a nieco mu v jeho hlave doplo, ze bez vas nemoze byt mozete ho dopisat aj potom po porode,
5. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaspina jezis to jsem se zase pobavila.. hlavne jak popisujes len na krteckovi!!! :slight_smile: to by mne fakt nenapadlo.. :grinning:
ja mam seminko doma, chystam se ho pit, jen nevim jak se to pripravuje nebo kolik se toho vari.. jestli se to ma jen uvarit nebo rozmixovat nebo jak??? :fearful:
5. led 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, no aj ja sa ozyvam po dlhej dobe, no koooonecne mal mm dovolenku, tak sme boli u svokrovcov :slight_smile: tak dodatocne prajem vsetko dobre do Noveho roka, nech sa vam dari a babence pekne rastu a narodia sa zdravucke :slight_smile:

vidim, ze vsetky riesite skoro to iste - aj mne ide rozsklbat podvozok, ja tomu tak hovorim, no mne na to pomaha spat na tej naklonenej posteli, vtedy sa to trochu odlahci.... mne uz odisla ta hlienova zatka, tak som zvedava, dokedy este vydrzime :slight_smile:
5. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj my sme uz boli na miestnom urade,okrem OP nam trebalo aj rodne listy rodicov a ja kedze som rozvedena, aj rozhodnutie zo sudu o rozvode
5. led 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, co arrett? ja som dnes bola na monitore a maternica kludna :frowning2: som myslela, ze to uz bude vyzerat nadejnejsie a dr mi povedala, ze hlavicka je este vysoko :cry: a ja som uz chcela rodit :confounded: normalne som z toho nestastna...
5. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 od nas chceli iba obciansky :astonished: no a samozrejme, ze od rozvedenych zien chcu nieco ine...
@isabella_fly no vidis a mne maternica pracuje a mala ma nizko hlavicku... vymenime si to? :sweat_smile:
5. led 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja si to rada vymenim, lebo ked ten maly slon vo mne este narastie, tak uz asi ani nebude mat kadual vyjst :grinning:
5. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly aj tvoja je velka? :astonished: aj ja dufam, ze porodim v 38tt... ale teraz je este skoro :unamused: neboj, mozno sa ti to za chvilku rozbehne. popripade skus ten malinikovy ci aky caj alebo ine pomocky :dizzy_face:
5. led 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 uprimne som este nezistovala co vsetko je dobre na rozbehnutie porodu, ale mam doma fitloptu, tak od zajtra budem asi poctivo skackat a co este? malinovy caj? no tak to zozeniem... mala je velka, uz teraz musi mat riadne cez 3,5kg :frowning2: pre mna by bolo najvhodnejsie uz teraz co najskor porodit
5. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly fuuuu, tak to je naozaj vela :astonished: no ja mam cerstve info (zistovala som pre kamosku, bola pred vianocami v nemocnici a uz mala kazdu chvilu rodit a nic, tak skusala vyvolat porod, ale nakoniec isla cisarkym,lebo sa neotvarala)
takze, chodza po schodoch, hlavne dole, nosenie tazkych veci, umyvanie okien, tonic, ten malinikovy caj ci aky (v lekarni ho maju), sex - spermie obsahuju nejaku latku, co rozpusta hlienovu zatku... mozno ma este nieco napadne. aha a zevraj aj hladovka pomaha.
5. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 asi teda zacnem boj s tehotenstvom najnovsie :grinning:
5. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no ak je mala dovyvijana a ma taku vahu ako pises, tak podla mna nemas na co cakat. a preco je taka velka? mala si tehu cukrovku, ci?
5. led 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek