• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@evita363 tak ja tomu vobec nerozumiem :frowning2:
25. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak to mas 50/50:slight_smile: ...mne a sestre to vislo pri prvych detickach tak uvidime ci aj pri druhom:slight_smile: je to taka blbost ale snad to vide aj tentokrat nech ty chlapi nie su v presile..
25. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 ja som podla cinskeho kalendara mala mat prveho chlapceka...a bum...je to Ema...takze tymto veciam ja uz neverim...ja by som chcela chlapca, aby sme mali aj dievca aj chlapca, ale ked to bude baba, tak sa predsa neodstrelim...ako vravi kwetinka1, hlavne nech je zdrave...ked bude baba, pozitivum je, ze nemusim skoro nic kupovat, lebo mam vsetko dievcenske, teda tie prvotne vecicky mam neutral, takze aj chlapec by to zniesol, ak by to bol chlapec, tak od takeho 3.mesiaca by som musela mu zacat kupovat vecicky, lebo ruzove by som mu urcite neobliekla... :wink:
25. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 podla cinskeho kalendara, co si sem dala ty, mi vychadza dievcatko a podla kalendara co sem dala
@kwetinka1 mi vychadza chlapec...tak teraz si vyber...bud sa kalendare nevedia dohodnut alebo to budu dvojicky, co dufam,ze nie... :frowning2:
25. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 vyhoda 1. chalana ze to moze nosit aj dievca:slight_smile:) ale kedze moja sestra ma 3 rocnu dcerku tak mam aj vela veciciek pre dievcatko keby daco:slight_smile:),...sa kto je jasne nie je nad zdrave babatko...a v konecnom dosledku je to aj tak jedno potom to bude najvatsi pokadik na svete nech je to co chce:slight_smile:..pozeram ze chces dat Elu to budes mat ako dvojcatka Ema Ela:slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiež mi podla kvetinkinho vychadza chlapec...ale nerozumiem tomu elbo mesiac pocatial je ich tam menej ako 12 mesiacov...to je tak odseknute ci co?
25. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 to meno vymyslel moj manzel, prve som vyberala ja, som chcela este dat Lauru, ale to sa mu nepacilo, tak som od toho upustila, Ema sa mi pacila uz asi od puberty. ... som sa trochu stranila Ely, ale mi to celkom zapasovalo, tak este uvidime, ake budu ohlasy v rodine...tie sice vela nezavazia, ale aspon prvotne "ksichty" budu pri zneni mena zaujimave...bo u nas este nikto okrem mna a manzela nevie, ze cakame druhe mimco...az ked budem mat fotku zo sona, potom budu mat hned aj obrazok...
25. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som z tych kalendarom mimo :slight_smile: zostanem pri mojom osvedcenych metodach :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 mi sme tiez este nikomu z rodiny nepovedali..len ja dvoch kamoskam ale tie to enpustia dalej:slight_smile:...jasom zas rozmyslala na promocnej oslave ked budem pozyvat obe rodiny na obed tak ze by som to tam na nich vybafla..len neviem ci to nebude este skoro este ani treti mesiac nebude ukonceny..pri Filipkovi sme to az v 3mes. povedali..tak este porozmyslam...co sa tyka mena tiez vybera u nas terntokrat manzel trosku sa toho aj obavam...ale tak dohoda je taka ze da mi 5 mien favoritov a ja si veberem jedno...rpi prvom sme to mali teiz takto ale v opacnom...to sme sa dohodli ze pre chlapca ja a pre dievca on...ale to som vedela ze to bude chlapec tak preto som ja vyberala chlapca:slight_smile:)...no tak uvidim co teraz z toho vzide
25. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja som tiez uz prestudovala vsetky surodenecke a zatial mi vychadza philateds ... je to male ako kazda trojkolka a potom ten bunker co je v nom babo vymenim len za sedadlo a prehodim ich lebo ved v lete uz predpokladam ze bude chciet bezkat a ked bude moc unaveny zaspi aj vzadu ... a male po pol roku bude v predu .... ja mam doma urbo od mamas and papas a ten nechcem predat necham si ho a ked olinko uz vobec nebude potrebovat kocik alebo mu bude stacit skejtik, rada sa ku nemu vratim ... inak uz mi lozi po celom dome kolienka cervene :slight_smile:)) tak vyzera ze bude aj skorej chodit ...
25. čer 2010 v 15:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki cawes uz mas potvrdene aj ultrazvukom??? :wink:
25. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Neviem najst ten kociar, vies mi poslat stranku???
No moj lozit nelozi, zatial iba po brusku, ale dviha sa mi o vsetko co sa da, aj o kvetinac:slight_smile: No a v postielke sa mi postavi uplne..ach jaj, neviem ho potom nijako uspat, lebo len co idemprec z izby, uz je na nohach
25. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki uz som ho nasla, len nerozumiem ako tam naskladat deti:slight_smile:))
25. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak monci ahoj idem az v pondelok mala som minuly ale starsia dostala hnisavu anginu tak som nestihla , tak verim ze je vsetko oka je mi presne tak ako úri olinkovi :slight_smile: a ked nahodou nieco zle tak co uz ... ked cakas tretie je to uplne ine :slight_smile: vobec nemas tie obavy ani nic podobne ....
25. čer 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki takze si myslis ze teraz v 7.tt uz bude na ultrazvuku???
25. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett idem to pohladat ten co sa mne paci :slight_smile: este rok budeme musiet vydrzat v blave s vytahom a buduci rok v piestanoch v dome , tak preto sa snazim najst variantu kde sa vtrepem aj do vytahu ... idem ti pohladat na youtube je dobre video jedno ...
25. čer 2010 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no uz urcite ... ked som cakala olinka tak som zacalla v 6tt spinit a uz bolo vidiet ...
25. čer 2010 v 15:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2010 v 15:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ja som tiez bola v sietom ale spravil mi len vaginalne lebo mam troch vzadu maternicu a teraz musim pred ultrazvukom vela pit aby bolo vsetko vidiet...akurat sa obliekam na ultrazvuk tak hadam je vsetko ako ma byt :slight_smile:
25. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak drzim palce :slight_smile:
25. čer 2010 v 15:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2010 v 15:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki a vmesti sa tam dieta do toho pol roka???
25. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett urcite ano ja som ho skusala nazivo a supla som tam olina teraz ako je a to ma 73cm ... a v pohode a v zime ho tam naaplikujes v tej fusakotaske a potom ich uz len prehodis ...
25. čer 2010 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no najlepsie je to naozaj vidiet nazivo:slight_smile:) musim ist kuknut niekde
25. čer 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett na kosickej pre deti ho maju ... v ba
25. čer 2010 v 16:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som pozerala činsky kalendár a podla oboch čo ste na ne dali link mi vychádza dievatko :slight_smile: som zvedavá ako to nakoniec bude
25. čer 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki vdaka,urcite pojdem pozriet. JE celkom zaujimavy ten kociarik:slight_smile:) Paci sa mi
25. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatko :sweat_smile: nejako sa mi statilo č
25. čer 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ako sa mame??

mne je dnes akosi smutno :frowning2:
25. čer 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka preco???
25. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek