• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly ja tiež neviem čo robiť. zajtra ideme do KE ak bude nalez väčši ako 1,5 tak nie je čo riešiť. No ak bude nalez taky isty ja ti neviem dať sa do toho ??? dať sa na vyvolávačku??? On aj tak povedal , že potom by sme sa do toho pustili od 11.-13.1 ale to on bude v Prahe. joj
6. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 mne keby ponukli vyvolavacku, tak asi idem do toho, hlavne ked viem, ze babo je velke, ale po tom co mi povedali vcera tak ak sa to nerozbehne same, tak asi fakt cakam do terminu, 12. mam poradnu, tak snad sa dovtedy nieco zmeni, alebo aspon porodim, lebo na monitor do porodnice idem az 25. co uz mam podla poslednej ms den pred porodom :unamused:
6. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no ja som 37/3 tak verim že je už uplne donosene.
6. led 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 moja mala uz pred mesiacom 2750g a uz vtedy zodpovedala donosenemu babu, takze ja nejak nepochybujem, ze by bol problem, dr mi aj povedala, ze keby to teraz hocikedy pride, tak uz nie je problem a aj mam nejake priznaky bliziaceho sa porodu, ale to su vsetko take co sa mozu ukazovat aj niekolko dni, takze to nejako neviem posudit, ze kedy to pride... ale napr. divne pocity a caste tvrdnutie bruska a obcas aj take stahy som mala uz kratko pred vianocami, zle spavam, casto curam, kratko po novom roku som zacala cela riadne opuchat a teraz ma uz 2 krat miernejsie prehnalo, tak dufam, ze do tyzdna sa nieco udeje a uz fakt len cakam :slight_smile:
6. led 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpet z monitoru, malej nejdriv chrnel, pak se probral a deloha dobre reagovala, trosku mi tvrdlo brisko, ale jinak OK...pri kopancich ma malej tep dokonce 190 jinak kolem 140...no zitra poradna :grinning:
6. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. tak ja som spat a za chvilku mozem zas utekat. vyzera to na zapal,co mi je aj jasne,lebo som cez sviatky nepila dostatok tekutin :unamused: tak posielaju moc na rozbor. a tlak som mala akysi vysoky,tak po chvili zmerala znovu a uz bolo lepsie. babo je zdrave,je mu dobre,len mne robi neplechu :sweat_smile:
a uz mame doma postielku. dnes dosla,tak som velmi rada. kocik mame zajednany na druhu polovicu feb,ale ideme to prebookovat na zaciatok. pre istotu,lebo takymto stylom vydrzim tak do polovice maximalne :confused:
6. led 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, mne sa taak nic nechce :frowning2: uz mi inak as zacina sibat. vcera som zo seba cely den citila vonu babatka. ja uz asi nie som normalna :grinning: stale myslim na maleho a uz sa mi zacina zdat, ze ho aj citim :grinning:
6. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob co sa stalo? ked sa ti pokazili predstavy o porode?
6. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, ako dlho pred pôrodom zvykne klesať bruško? kamoška mi teraz vraví, že sa jej zdá, že mi kleslo. ja sa obzerám v zrkadle skoro stále, tak ja to tak nezbadám :sweat_smile: neviete, ako sa to dá posúdiť?
6. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aky mate nazor na dianatal gel pri porode?
6. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no mňa nejak extra nezaujal, pripadá mi to ako komerčný ťah, ako zase raz vytiahnuť zo žien, ktoré sa boja bolesti, čo najviac peňazí. myslím si, že ak by to bolo také fajn, tak sa to používa bežne :slight_smile:
6. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko mne sa zdalo, ze mi kleslo uz nejak na vianoce a aj moje okolie mi to potvrdilo, ale ako vidis, stale som tu a v kope :frowning2: asi je to dost isndividualne, ale tak dlhsie ako niekolko tyzdnov by to pokial viem trvat nemalo
6. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ze na zapade sa to pouziva stale. neviem, stoji to dost vela a je s tym este malo skusenosti.... co sa tyka toho bruska, neviem. to podla mna klesa aj par tyzdnov pred porodom. ja mam pocit tiez ze ma taha dolu, ale neviem to posudit, lebo ja nemam nejake velke brucho, takze to ani nevidno ci kleslo
6. led 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, vidím, že to tu začína byť napínavé ......... všetkým VÁM držím palce, hlavne nech tie naše babuliatka ešte vydržia v brušku.....
@dijefcatko s tým klesaním brucha je to individuálne, ja som v deň pôrodu mala brucho úplne hore a rodila som ....... to, že Ti trošku kleslo nič nemusí znamenať, tak neboj ........
@denne73 a čo sa stalo? prečo vyvolávačka? prepáč, akosi nie som v obraze :slight_smile: rozhodne však držím palce .......
6. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak zajtra ideme 8.30h. No malička sa spontanne na svet nepýta, uvidime zajtra podla nalezu. Ak bude väčši ako 1.5 cm tak neriešim ale ak stale 1,5cm tak neviem čo . Či vyvolavať či čakať. Asi sa do toho pustime zajtra.
6. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies potom mám skušky 15.1 a 18.1- jedine žeby sa počkalo a ž po tom . no či vydržime dovtedy . Snad zajtra ma aj doki nakopne nejakym smerom. ja už by som chcela mať maličku pri sebe. tak ako všetky ostatne babenky.
6. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 a aky nalez je to prosim ta?
6. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko mne kleslo pred par dnami, okrem toho ze si to vsimla rodina, lepsie sa mi spi, netlaci ma uz tak pod prsiami a prestala ma palit zaha, nezda sa mi uz take velke, ale do porodu este daleko, uvidim co mi povie lekarka zajtra na ultrazvuku, pri prvom mi vsak kleslo az tesne pred porodom :wink:
6. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, potřebovala bych takovou menší radu. Když jste vyplňovaly žádost o peněžitou pomoc v mateřství, v oddííle B . tak do prvního řádku klasicky adresu zaměstnavatele? a o té poslední vykonávané výdělečné činnosti tak tam nic? Jsem z toho jelen a papírování mě nikdy nebavilo :D děkuji
6. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moziva mne to vypisovala sestricka a pytala sa len nan zamestnavatela...na soc.poist. im to stacilo...a aj tak nerozumiem, co je ta poslední vykonávaná výdělečná činnost :grinning:
6. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ta poslední vykonáv. výd. činnost možná platí jen pro OSVČ, tak tam jdu dopsat toho zaměstnavatele :grinning: no uvidíme :grinning: mě právě řekl doktor vylnit :confounded: a hlavně podepsat...
6. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moziva podstatne je vypisat cislo uctu :grinning:
6. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to je pravda :grinning: :grinning:
6. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko moj drobec je tiez stale KP a asi by som mala radsej prirodzeny porod ako cisarsky. tak ako pises, predsa cisarak je operacia a ja sa chcem o maleho starat co najskor :slight_smile:
6. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja na cisárskom vidím jedinú výhodu, že vieš, kedy to bude :slight_smile: je to možno pohodlnejšie, ale ako píšeš, po prirodzenom máš drobca u seba po 6 hodinách (aspoň tak je to u nás) a po sekcii na 3-4 deň. to by som asi horšie znášala. ja viem, že to bude veľmi bolieť, ale viem, že to prejde po pár hodinách a odmena bude stáť za to :dizzy_face:
6. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ja som mala 30.12 hrdlo 1,5 cm a priechodnosť krčka na 1 prst
6. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja som mala 2 cisarske a obe som mala pri sebe uz na druhy den ako som sa postavila ... ked mi bolo tazko tak som poprosila sestricku a vzala na novorodenecke ... aj prve noci spinkal tam ... inak stale so mnou ... aj mlieko mi nabehlo hned ...
6. led 2011 v 15:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko myslim si, ze ta bolest prejde urcite skor ako po cisarskom :slight_smile:
6. led 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
som si ale dobre zdriemla teraz poobede :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki u nás až tak ako som písala :unamused:
6. led 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek