• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katarinasifrova presne tak som to myslela :slight_smile:
6. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska doháníme ten ubýtek pohybů za minulé dny, jak jsem stresovala...dneska teda břišní tance hadra :slight_smile: hned jsem klidnější...v pondělí kontrola a první monitor, moc se těším :grinning:
6. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko pokial sa matka citi dobre nerozumiem tomu ... ja som na druhy den ficala ako by sa ani nic nestalo ... na treti uz sa aj synacik zacal preberat :slight_smile:)) tak sme sa uz uspesne kojili ...
6. led 2011 v 15:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: ech, to som si dala, som sa vlastnym kolostrom obliala :sweat_smile: aj vy mate v poslednych dnoch taku vysoku produkciu? teda tie co mate, lebo viem, ze su aj stastne, ktore len sem tam kvapku :grinning: ja som teraz ako dojna kravicka :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja to ešte nemám vôbec :unamused: dúfam, že to nepredznamenáva problémy s kojením :frowning2:
6. led 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko praveze vobec nie, s kojenim to nema nic, materske mlieko sa spusta az po porode, podla toho co som citala sa nemas coho obavat... akurat take dojne kravicky ako som ja maju s kolostrom patalie este pred porodom :grinning:
6. led 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko taky nic nemam, neboj :slight_smile:
6. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
@dijefcatko baby, budte len rady, ze nic nemate, ja som si uz aj zbierace na mlieko/kolostrum kupila, lebo by som tricka a podprdy prala snad 3x denne a teraz som si povedala, ze sak je den, dam si tie odvetrane s prieduchmy, ze to nevytecie, no a samozrejme som si neodsledovala kolko sa mi toho za poobedie nazbieralo, lahla som si na chrbat a sup bolo to na mne cez tie horne prieduchy, lebo toho bolo na jednej strane celkom dost :sweat_smile: tak som si hned zanadavala a mohla som ist cistit :sweat_smile:
6. led 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi a ty ako, este sa porod nespusta? :slight_smile:
6. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly nic bohuzel, dneska jsem byla i na monitoru a obcas neco se deje, ale jen kdyz malej kope...jinak vubec nic..ach jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak to sme na tom rovnako, akurat ja som bola uz na tom, ze bude vidno urcite nejaku cinnost, ale vobec nic :unamused:
6. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.....zajímavý odkaz na alternativní způsob vyvolání porodu

http://www.mimiangel.cz/story/alternativni_zpusoby_vyvolani_porodu
6. led 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem, mna akurat znova prehnalo, ale kedze kontrakcie sa neobjavuju, tak pojdem cosi skusit :slight_smile:
6. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, taky mrknu, @el267 diky:slight_smile:

@isabella_fly hrozi ti take vyvolavani jako me?
6. led 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi zatial mi take nepovedali, ale je mi to cele divne, kedze cely cas mi hrozil predcasny porod... zakon schvalnosti :angry:
6. led 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi
@isabella_fly není zač, měla jsem to schované pro případ potřeby :sweat_smile:
6. led 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no ja take resila pred vanoci to, ze mam byt naprosto v klidu kvuli moznosti predcasneho porodu, nacpali me kde cim a ted to urcite nepujde...ale ja mam cukrovku, takze vyvolani me nejspis opravdu potka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@el267 ta masaz bradavek je zajimava, ale pul hodky? ty brdo :grinning:
6. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi já myslím, že se to asi půl hod ani vydržet nedá :grinning:
taky jsem někde zahlídla i nějaké akupunkturní body, ale odkaz nemám. jsou snad někde u kotníku a na ruce, mezi palcem. zkusit vyhledat vyhledavačem :wink:
6. led 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale stejně si myslím, že když se mimču nechce, nepomůže nic :wink:
6. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 bohuzel, souhlas...
6. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi tak nastastie ja cukrovku nemam, takze z takych dovodov to nehrozi, ale je to uz teraz v poslednom mesiaci dost psycho len cakat ked sa nic nedeje... alebo teda v mojom pripade aj trocha deje, ale nic zavazne :unamused:

@el267 tiez si myslim, ze ked sa malemu nechce, tak nepomoze nic, to s tymi bradavkami so odlozim na nedelu, ked sa bude mat mm vratit z prace :grinning:
6. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky jsem někde četla názor mudr., že když se mimčo dlouho chystá a jsou delší dobu příznaky, tak je prý lehčí porod :wink:
6. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 :grinning: :grinning: :grinning: tak to asi budem mat super porod, ked som kadeco pocitovala uz pred vianocami, co? :grinning: :grinning: :grinning: ale zasa ja tomu neverim, ze by som mala az take stastie :sweat_smile:
6. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby tak slo myslet i na neco jineho, ale to kopajici monstrum mi to neumozni :grinning:
6. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly porodíme všechny :wink: , jen vědět kdy a jak, co? :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi proto mě se strašně ulevilo, když se v pondělí rozhodlo, že malá půjde císařem a mám datum :slight_smile:
Jen se bojím, aby se ještě něco nezvrtlo :sweat_smile:
6. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 to se nekdo maaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no ved to, na nic ine sa mysliet ani neda, len stale na porod a uz aby to bolo, cele dni

@el267 mne by stacilo vediet iba datum a bola by som spokojna a s kludom by som si na to pockala, ale toto... cakanie a stale len cakanie :unamused:
6. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly já to znám, u Elišky jsem čekala a měla takový pocity asi 6 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nejhorší bylo, když se mě každej ptal, kdy už budu rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako by jsme byly jasnovidky, nebo co!
6. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek