• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly moja na to ze mas kontrakcie to prides uvidis :wink: , ked sa budu opakovat pravidelne kazdych 5min,
7. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 ja viem ze by si to uz chcela mat za sebou, proste to je tiez znak ze uz niesi tak daleko od porodu :wink:
hlavne kludik, mozno troska porob nejake veci v bytiku, skus na to nemysliet ze chces porodit :wink:
7. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 najhorsie je, ze v teoretickej rovine to ovladam uplne dokonale, presne viem co by sa malo diat, ale prax... ta uz riadne zaostava, som v tom uplne stratena :unamused: len si uzivaj spanok pokym sa da, ja obcas proste spat nemozem, ale teraz uz ani velmi nevladzem nic okrem lezania robit...
no a to cakanie... to je ako cakanie na godota... dnes si asi pekne preinstalujem system nech mam aspon nejaku zabavku, lebo uz nefunguje tak ako by som si predstavovala a po porode asi casu na to vela nebude :grinning:
7. led 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 asi pojdem vylustit krizovku v casopise a poslem odpoved do zlosovania... nech aspon skusam nieco vyhrat :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no vidis moja :wink: ja mam v plane dnes otvorit jednu skrinu co tam je vsetko mozne a proste to tam riadne preriedit :grinning: povyhadzujem halaburdy :slight_smile:
7. led 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 ale to je asi vsetko psychika, ja tak velmi chcem mat tu malu pri sebe a znova sa citit ako clovek, ze sa to nechce vobec spustit :confounded:
7. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly vydis mas co robit aby ti zabavilo mysel :wink:
vcera som zhukala mm, vecer lezime rozprava sa s Malym Damiankom, ze maly uz vyjdi von :confused: som ho zhukala nech mu tak nehovori a nech vydrzi aspon do toho 5feb :confused: vravim mu ze vsak mu je lepsie v brusku
7. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly moja bude to v takom case kedy to budes najmenej cakat :wink: pamatas ked sme otehu, tiez sme to necakali :wink: :wink: :wink: :wink: tak to bude aj s porodom, ked to budes najmenej ocakavat :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 :grinning: :grinning: :grinning: to ja vecne martinku ukecavam nech uz polezie a mm sa na mne len smeje :grinning: :grinning: :grinning: lebo sa snazim ju podplacat, jej slubujem kadejake hovadiny, ale to skvrna male je akosi nepodplatitelne :confused:
7. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 jj, v obchode ked budem platit pri kase :grinning: :grinning: :grinning: alebo stat v dlhom rade :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budes mat spravodlivu obyvatelku svk republiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ale haluz je ze ta zo zaciatku strasili predcasnym porodom a teraz ze mala nieje este pripravena :confused:
7. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 mi nieco hovor, stresovali ma a tot, teraz sa porodu neviem dockat :rolling_eyes:
7. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly a nepovedali ti nejako priblizne ze kedy asi bude ??? ze ako to vypada???
7. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 nic mi vlastne nepovedali, sestricka na ctg, ze maternica kludna, srdiecko ok a objednala ma na dalsie 25.1., dr som prosila nech ma vysetri, ze ci sa neotvaram, alebo tak a ta mi zahlasila, ze hlavicka je este vysoko, no tak sa v tom potom vyznaj... a ten den ma zacalo prehanat, tak uz mam pocit, ze som asi magor, lebo take priznaky by mohli svecit o tom, ze do par dni porodim :rolling_eyes:
zrejme chce mata urobit mamine riadne prekvapko :sweat_smile:
7. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly xixixi no nieco na tom bude, prekvapime maminku :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam vzkaz od @majka07 : zatim jsou 3 v 1, dnes ji delali jen odbery, v pondeli se chysta na monitor, tlak ma zatim ok, ale mota se ji hlava a zvetsuji se otoky...v pondeli da zase vedet :wink:
7. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes jsem byla na poradne i ja :grinning: vcelku ok, jen na UTZ to vypada dle doktorky, ze moje plaecenta uz toho ma "dost" , coz by mohlo vest k brzkemu porodu...tak jsem zvedava :dizzy_face:
7. led 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi jooooj, tak to drzim palce, nech je to cim skor :wink:
7. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute tehulky, tak čo nové? my hlásime správy z domova - všetko ok, v pondelok mám poradnu, ide mi brať kultiváciu, tak dufam, že bude vsetko ok ............ nevieme čo je s Arett?
@imzadi tak super, nech sa drzia, drzime jej palce :slight_smile:
7. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies drz sa na poradni...aj mna v pondelok caka sono a prietoky :wink: ja sa ucim kedže utorok,streda dalsi skusky :unamused: arret sa neozvala ale mam tusaka ze uz porodila oddychuje a cim skor sa ozve a pochvali :wink:
7. led 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dakujem. aj Tebe drzim palce .......... aj na sone aj na skuskach :wink:
myslis ze uz porodila? by sa urcite ozvala .......... dufam, ze je ok .........
7. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja mam o nu trochu strach... brala mobil a ma tam internet. slubila ze da vediet a uz dva dni nic. dufam, ze je vsetko v poriadku a je len zaujata malinkou
7. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mozno je len unavena, spinkala, radovala sa s rodinkou....ved sa neozvala od vcera tusim a doki jej povedal 1,2 dni a porod tak myslim ze uz nie je 2V1 ale tak uvidime kedy sa ozve... ....... a dakujem aj ja :wink: idem napapat a pokracovat v uceni....mam pocit ze som za ten tyzden co som chora nejako pochudla aj brusko som si merala a je o 3,4 cm v obvode mensie tak dufam ze ta choroba malinku nejako neovplyvnila a je v uplnom poriadku velmi som sa o nu bala ta choroba spojena s tehu nieje nic prijemne
7. led 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 musíme myslieť pozitívne a veriť, že je všetko v poriadku .........
7. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 neboj, to že si trošku schudla, to nič neznamená ...... dolezite je, ako sa citis. no obdivujem Ta, ze zvladas este aj ucenie, si sikulka.
ja si obvod radsej nemeriam, ale aj tak som malo pribralo - zatiak dokopy 9kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies naposledy pisala v stredu doobeda sa mi zda. ale zas vies ako je to, clovek ma ine radosti a starosti ked sa mu narodi babo ako napisat na mk. tak podla mna len pozabudla a uziva si malicku. urcite sa ozve do konca tyzdna :wink:
7. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies citim sa uz lepsie.....ale tak malinka beha v brusku a riadne sa obracia tak hadam je OK a minuly ponedlok som bola na sone a doki povedal ze je vsetko v poriadku..uvidim v pondelok :wink: no to ucenie nejak nezvladam musim zabrat lebo to nespravim :grinning: :grinning: :grinning: a co sa tyka pribrania tak som mala 66 na zaciatku a teraz 80 :confounded: takže 14 kg i ked mi povie každi ze to tehu na mne ani nevidno :grinning:
7. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja si tiez myslim, ze ak porodila, tak nemysli na MK, to je normalne, ja tiez nebudem mat laptop so sebou ..... ale zas na druhej strane povedala, ze napise z mobilu.
7. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to je dobre, ze sa hybe, to aj nasa betarka sa tak obracia a hybe a kope, že fakt neviem, kedy spinka, to bude uplne ine dieta ako Jakubko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek