• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@dijefcatko tiez uz necitim take vyrazne pohyby ako predtym, iba sem-tam take pregulenie...niekedy ho aj trosku pobucham, no dlabe na mna....tak hadam to je ok, ved ako vravi mafynka, toho miesta tam uz tolko nemaju :wink:
7. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@isabella_fly dík dievčatá, neviem, čo som dnes taká paranoidná :frowning2: asi preto, že celý deň ležím a nič som ešte neurobila, idem asi niečo uvariť a upratať. kým sa malá narodí, ešte nás čaká prerábka kuchyne, už sa toho desím :fearful:
7. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko bud v pohode, su uz velke a maju malo miesta, jedine zeby sa nepohlo za cely den ani raz, tiez svoju citim menej, najviac vecer ked si lahnem do postele, nejak sa tam tiez uklada na spanie :grinning:
7. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no to presne aj moja. ešte pár dní dozadu mi dalo zabrať, kým som zaspala, čo sa tak predvádzala a teraz nič, totálny veget má aj večer. mňa vždy vyľaká to, že akákoľvek zmena sa udeje zo dňa na deň, nie postupne.
7. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 kym som chodila tam dole na prizemie v utorky tak tam mal Pasiar ci jak sa vola vypisane na dverach zazmluvnenie 200 nieco € tak myslim,ze kazdy to ma tak nejako nad 200 a to je uz cena podla mna na zamyslenie myslim, ze v tej chvili mi bude jedno kto bude pri mne, hlavne ze ma odrodi a hotovo....mozno budem mat taky rychli porod ako moja mama a nebudem potrebovat ani doktora :D ona ma totizto odrodila iba pri PA, dr.nestihol vobec prist :grinning:....a koniec - koncov on ako primar dost chodi kontrolovat pacientky, ja ked som tam pred cca 3 rokmi lezala chodil ma kontrolovat tusim, ze aj castejsie nez sestricky, a to som mu nedala navyse ani halier...inak my mame aj termin len par dni rozdiel, tak sa moze stat, ze nakonec sa budeme stretavat na chodbe alebo nas nebodaj daju spolu na izbu :D :D
7. led 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko hej,,uz chodim do nemocky na kontroly,,,no dnes som bola objednana na 10tu hodinu,,ma sestricka vzala 10.15...doktor ma vzal na kozu,,potom na sono,,pokecali sme,,o dvanastej sme boli doma,,,a to sme este obehali riaditelstvo, zaplatili lekara k porodu,,a obehali sme urad, vybavit otcovstvo,,,

minule som bola objednana na 11tu,,a vzali ma dnu 11.05...takze zatial v pohodicke,,v piatok idem tiez na 10tu, ale mam prist skor, lebo pojdem na CTG,,,tak zatial som spokojna
7. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 to je dost mozne :grinning: fuha, no 200 € je teda riadny peniaz, za to mam zaplatene mesacne najomne :sweat_smile: ako jasne, ze kazdy musi odrodit a aj tak na kazdeho lekara sa najdu negativa i pozitiva, ide iba o osobnu skusenost... aspon by som ich tam spoznala viacerych :slight_smile:
7. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka fíha, tak ale ty si asi riziková, nie? možno preto. ja som objednaná na ôsmu a sestrička mi rovno povedala, že si mám priniesť vodu, jedlo a niečo na čítanie, že to trvá a známe ma tiež varovali, že je to na celý deň, sestrička na predpôrodnej tiež, tak sa už toho dosť bojím. aj kvôli wc, ktoré tam síce je, ale obe vieme, v akom stave sú tie wcka.
7. led 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko na ktoru abulamciu chodis?? lebo ja k molitorisovi na rizikovu,,no wc a sprchy su hrozne,,to je fakt

inak baby ja uz nevladzem,,,uz druhy tyzden ma boli pri lopatke,,akoby nerv pricviknuty,alebo daco s rebrom,,,ale do rana sa to nedalo vydrzat,,kazdy nadych,,zakaslanie,,otocenie,,,vsetko ma boli,,dokonca uz aj ked rozpravam
7. led 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka idem prvýkrát, je to na prvom poschodí, tak vzadu, je tam taká tma, predtým boli hneď vedľa kardio operačné sály. presne v tej ambulancii som bola na urgente, keď som špinila na začiatku tehu. myslím, že aj normálne to funguje ako urgent.
7. led 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a mozno budeme mat take stastie, ze vystihneme akurat nasho :slight_smile: ja som na zaciatku tehu bola presvedcena, ze chcem primara pri porode inak ani neporodim, ale to ma preslo po tom zisteni ceny :D ja viem od 3 tyzdna, ze som tehotna, tak mam tolko veci precitanych o porode, o GA porodnici o doktoroch - jednoducho teoriu mam od A po Z scitanu, a to jak to bude v realite mi ani doktor nezaruci, rodit budem vzdy len ja, a ne ten doktor, on tam bude iba ako taky "dozor" :D
7. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko tak to neviem,,ja chodim na druhe poschodie...
7. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ahoj moja...tak mna uz druhy tyzden boli cela lava polovica chrbta, neviem preco iba jedna, aj to nie stale, ale je to fakt otravne...ani stat dlho nemozem, hlavne ked varim a stojim v kuchyni,ma to najviac boli, ani lezat v jednej polohe dlho nemozem, no katastrofa:( taze sucitim s Tebou...ja by som to uz mala najradsej odrodene:slight_smile: sa citim ako velryba na suchu:slight_smile: ale este nemozem, este nemam kupene vsetky veci do porodnice a ani poprate veci pre krpca:slight_smile:))
@mafynka inak by bola sranda,keby sme sa stretli na porodnej sale :grinning: :grinning: :grinning:
@leonard2002 no presne,,akoby cela lava strana,ale ide to z lopatky,,,na lavej strane nemozem spat,,aj ked si lahnem ako tak,,no potom otocit sa,to su muky,,,lezim len na pravej strane,,,ale ked zakaslem,ide mi chrbat roztrhnut,,staci jeden letmy pohyb a taaak mi sklbne svalom,ze koniec,,taka ukrutna bolest
7. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka je to dosť možné. čo chodíme s legincou na cvičenia, tak iba tam sme štyri baby, čo máme termíny pár dní po sebe, ja si teda myslím, že určite sa stretnem minimálne s jednou :slight_smile:
7. led 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne hovorila kamoska, ze jej znamej maly tak zatlacil na nejaky nerv, ze nevedela posledne dva mesiace ani poriadne chodit, a ked chodila, tak s barlami...sila co? Taze si stale hovorim, ze na tom nie som az tak zle...a hlavne tych par tyzdnov zbehne ako voda:slight_smile:
7. led 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no mame rovnaky termin,,,ale mne ked da dolu pesar, tak to mam za par dni,,,mozno aj hodin,,len ten ro udrziava...ale strasne sa bojim
7. led 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no, ja som na to, ze som tehu dosla tak, ze som si isla dat predpisat antikoncepciu a on na mna kuka, ze ci si z neho srandu robim, ked uz som asi v 12 tt... preto nemam ami presne urcený termin porodu, lebo som nevedela datum poslednej MS... bola som tam za debila :zipper_mouth: aj aj som si citala o ga porodnici, no nazory su vselijake, napokon si urobim sama svoj nazor :slight_smile:
7. led 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no ja som dnes v aute citila kazde zabrzdenie,,kazdu zakrutu,kazdy kamen,,som myslela,ze umriem,,,a tiez tak ma boli cela lava strana,,,uz na nej ani nelezim,lebo otocit sa da riadne zabrat,,,no ani na druhej strane to nie je nic moc,,,no celu noc som nespala ani nepamatam,,

inak kocky, nestazuju sa vasi drahi na chrapanie??..lebo vraj posledne dni sa priatel zobudi ako chrapkam,,,teda,ze uz je to az moc,,co sa mi nikdy nestavalo,,,,trapaaaas :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dijefcatko mne sa maly nehybe cely den,,akurat som si dala pod brusko notebook,,tak uz zacina nurat a kope mi do neho,,,to iste robi,ked mam na brusku polozeny casopis a citam,,tak mi ho kopcuje,,az mi ten casopis naskakuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sranda
7. led 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som si vsimla opak, moj mm zacal chrapat a desne mi to lezie na nervy...tak bud som predtym tak super spala, ze som ho nepocula, alebo s tym zacal az teraz :confused: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no moj chrapal aj predtym,,a vadilo mi to rovnako ako teraz,,,preto nechapem,preco chrapem ja,,vsak na chrbte nedokazem spat,,a uz vobec nie dychat ustami pocas spanku
7. led 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak pekne si pochodila pri predpisani antiky :sweat_smile: ja som si robila test v pondelok a vysiel mi nepresne tak vselijak a utorok na MDD som dosla k nemu do ambulancie a on akurat daco v kalendari pozeral, ze jeee neska je den deti a hned mi gratuloval lebo na UTZ potvrdil, este sa radoval,ze mu ako prvy gratuloval ako nasmu malemu v bruchu :D....ja som zvedava aku antikoncepciu budem mat po porode...ci mi daco predpise, bo si to neviem predstavit, teraz sa mi smeje, ze sak najlepsia antikoncepcia je tehotenstvo :sweat_smile:
7. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka chrapkanie: ak to mi drahy ani nemusi hovorit, ja sa an to zobudim sama, ale nie je to take nosne chrapanie, ale take to z hrdla:slight_smile: ale to bude asi tym, ze ked si lahneme, tak nam este viaczatlaci vsetko na pluca atd.:slight_smile: taze znova zdielam rovnake pocity:slight_smile: ale to podla mna po porode prejde:slight_smile: teda...aspon dufam:slight_smile:
7. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no, ja som na rizikovom a mne teda uplne zakazal sex... v septembri som sa vydavala a vzdy ked idem na poradnu, tak mi rata, kedy budem moct mat svadobnu noc a ze som manzelska panna :grinning: :grinning: inak na zaciatku mi aj pomohol, nebola som si fakt ista, ci to male chcem, tak sme spolu zvazovali vsetky pre a proti....
7. led 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 uz som horsia ako stary chlap :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
7. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy toho nakecate, to je desny.. nestiham vas cist.. :slight_smile:
7. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 nuda je svina, tu sa da aspon trochu zabit :slight_smile:
7. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja chcem pivooooo
7. led 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka fuuuu, az som si monitor oslintala...prave som zbastila huspeninu a na to take pivo, no konec
7. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek