• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 No vidis, my dneska sundavali vanocni zvetla ze zahrady, pak jsem varila, peru pracku miminkovskejch hadru, ted jsem si teprve sedla ke kafi.. az se to dopere, musim vyrazit na nakup.. :unamused:
a vy toho tolik nakecate, ja pak jenom docitam a uz ani nemam silu reagovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pivo.. dobrej napad.. pisu na nakupni seznam :slight_smile: :dizzy_face:
7. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ja mam nakazane lezat do 37 tt, tak hned jak budem moct, oblietam vsetko :grinning: :grinning: len si musim kupit plienky aj pre seba :grinning:
7. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dnes nam mali priviest postielku, matrac a komodu. cely den som sa tesila a cakala na nich a mm volal, ze kde su a vraj maju omeskanie a pridu v pondelok. som revala ako decko. nie som normalna, kvoli takej hluposti..... len ja uz som sa tak tesila ako to budeme skladat, cely den som bola doma, keby nahodou prisli, nic som nespravila a nakoniec takto.....
7. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pivo... aj ja by som si dala :dizzy_face:
7. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mafy, tak mi sme asi pod rovnakou hviezdou narodene...vcera som akurat drahemu hovorila, ze aku mam chut na pivo...ale nie na nealko:slight_smile: ale na take fajne capovane s penou:slight_smile:))
7. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam posledny tyzden strasnu chut na vsetko mliecne...iba pijem mlieko a jem smotanove jogurty:slight_smile: mnamky:slight_smile:
7. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale vymenila by som pohar capovaneho piva za pohar mlieka:slight_smile:))
7. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 juuuj ani neprovokuj,,,ja som svojmu skoro aj do krcmy dovolila ist,aby mi doniesol,,ale to by sa mi vratil az rano
7. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mafy, ako ste dopadli na tom urade?
7. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 to sa prejavuju ti chlapi v nas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by sa ako na nas kukali,keby sme nabehli vsetky do krcmy na jedno pivo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no tak to ten moj maly bude dost na alkohol :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 nakoniec mi priatel podpisal,ze maly sa bude volat po mne,,,ale mi tam bolo tak do placu,,,aj mi je z toho na nic,,ako chcela som to,,,aj chcem,lebo nech sa stane cokolvek v nasom vztahu,je to tak lepsie,,,no neviem sa zbavit toho strasneho pocitu
7. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mozno si cakala ze bude viac protestovat a ze mu bude na tom viac zalezat, nie? ako to vzal? nehneva sa? a do rodnho listu ho zapises ako otca? bud hlavne rada, ze si dosiahla svoje.... a keby ste sa nahodou aj raz vzali, mozes si ty aj maly zmenit meno. ked to vsak nevyjde, bude sa pekne volat po tebe :wink: ale chapem ta, predstavovala si si ze to bude vsetko inak, ked bude mat prist maly na svet
7. led 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
ja to nestiahm po Vas docitat..chlapi odisli ku svokrovcom, tak mam chvilu pre seba :slight_smile: dnes som bola u zubara a som tam dvakrat skoro skolabovala, som sa musela posadit, nic som nevidela, totalna horucost a mdloby...zubar uplne vyhukany, ze co sa so mnou deje :slight_smile: ale uz je pohodicka :slight_smile: rano som si nedala kavu a potom aj ta pololeziaca poloha na chrbte asi urobila svoje :slight_smile:

@medunka1 uz peries? :slight_smile: si ma minule potesila, ze som tu neni sama :slight_smile: a ty ma takto zradis :slight_smile:
7. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no dost sme sa o tom nahadali,,,no vzal to tak,ze bolo na nom vidiet,ze zuri,,,aj mi povedal,ze mi to nikdy neodpusti
7. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka zasluzil si to... neviem co cakal....
7. led 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no je mi z toho na nic,,,sa citim ako riadna mrcha
7. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne povedal hned prvy krat jak som tam bola, ze sex moze nejak ohrozit plod, potom som sa ho na dalsi krat pytala ze jak to je mozne ked som len v 3 tyzdni a nemam rizikove a tak mi dovolil, ale musela som mu slubit, ze nebudem praktizovat nejaky brutalny sex, a neh si ma priatel po celej posteli nehadze (to neviem jak prisiel na to, ze by som taky mala mat :D ) praveze ja sa ho chcem buduci tyzden opytat ci este mam dovolene postelne zalezitosti, som zvedava co mi povie :sweat_smile:
inak a o tom chceni - nechceni...aj ja som sa s nim o tom rozpravala, ale rozhovor zacal on, kedze mam malo rokov potreboval sa uistit ci nejdem do toho bezhlavo, a ci som naozaj rozhodnuta a pripravena na vsetko okolo toho...ja som nenormalne rada jaky ma on pristup k tomu vsetkemu, odkedy sa uistil, ze naozaj som na to pripravena, tak sa ku mne sprava velmi dobre, pyta sa ma jak to mam so skolou, jak to vzali rodicia, priatel a vsetko okolo toho...som bola z toho paf jaky bol ani neviem jak to mam nazvat...empaticky alebo jaky :D :D :D
7. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie moja, tak sa urcite necit. pisala si, ze ste sa odcudzili a ze ta sklamal.... ine je kebyze je vsetko ok. konala si spravne
7. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 myslis,ze som urobila dobre?,,,ked vies, kazdu nasu hadku konci so slovami,ze sa mozem zbalit,,ja som to chcela riesit tak,ze nemusime sa vziat, ale ze by som prijala jeho meno,,a mali by sme vsetci rovnake,,na to mi povedal,ze to sa nikdy nestane,,,tak potom nevidim ziadnu istotu do buducnosti,,a nechcem riskovat,ze raz ma naozaj posle domov a nebude mi chciet dat dieta,ze nosi jeho meno,,a ak by som si aj nasla niekoho, nechcem,aby sa maly citil odstrceny koli menu
7. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hej urobila si dobre. mna keby si priatel nevzal, nechala by som malemu svoje meno v kazdom pripade. ved ak by sme sa vzali, dala by som si aj s malym priatelove. ide presne ako pises, o tu istotu do buducnosti. nezniesla by som keby sa moje dieta volalo inak ako ja, a ako pises, rozidete sa a ty sa potom budes chciet este vydat za niekoho ineho a tvoj maly sa bude volat uplne inak ako ty a aj jeho potencionalni buduci surodenci. a dalsia vec je to, ze si si vobec nie ista vasim vztahom, mas pocit, ze to ide vsetko zlym smerom.... nemala si dovod konat inak. neboj sa, jeho to prejde, vysvetli mu svoje dovody, musi ich pochopit. su opodstatnene, kedze mu nedokazes doverovat co sa tyka buducnosti
7. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 sunny, neboj, ja este nemam nic poprate:slight_smile: chystam sa az buduci tyzden:slight_smile:
7. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem,,snad to bude v pohode,,lebo sa citim zato strasne
7. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 presne, taky empaticky bol... mne zas povedal opak, ze uz mam dost rokov , gyn. problemy, ze potom to uz nemusi ist tak lahko...ukazal mi male na tej obrazovke, ze ako si tam bojuje o zivot, ako ma uz teraz potrebuje a ja ho nechcem...no to bolo v obdobi, ked som prisla ja o pracu, manzel este nepracoval, a on mi povedal, ze vzdy sa da najst riesenie a urcite ho najdeme a aj sa tak stalo... niekedy mi je aj luto, ze som uvazovala nad potratom a horsie je, ze este aj teraz ma niekedy napadne, ze bez babatka by nam asi bolo lahsie :frowning2: asi mi sibe, no sama seba nechapem
7. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a teraz uz je lepsie? ci stale sa hneva? neboj sa, vsetko dobre dopadne :wink:
7. led 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nemas sa cim trapit. sama dobre vies ako sa zachoval a ako to bolo hned od pociatku ... tebe je smutno skor z toho, ze babo bude " bez otca " v podvedomi to tak citis , ale pravdu ti poviem, radsej bez neho a s dietatkom, ktore ma aj tvoje meno a ty nemusis nikomu vysvetlovat preco a zaco ... uvidis narodi sa male a zamilujeeees sa po usi a potom ti aj pride, ako sa ku vam spraval, nech si ide on ... a ty si uzivaj babanko a nie ze sa budes trapit koli nejakemu debilovi ... deti ti ostanu navzdy, to je tvoja krv, muz ti nie je pokrvny ... muz ak natrafis na toho spravneho by mal byt polka teba a hadam nechces byt ako dr. jekyll mr. hyde ... drzim ti palce ja som bola rozvedena ked som stretla svojho terajsieho muza a vsetci sa teraz volame jednym priezviskom, len teda stellka ma po exovi a vies ako ma to sere ? a to s terajsim muzom prezila uz o dost viac casu ako s vlastnym otcom, ktory ju opustil koli svojmu pohodliu a frajerke .... tak voobec sa netrap ...
7. led 2011 v 17:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 je v robote do desiatej,,ale odisiel bez toho,aby sa so mnou bavil,,akurat mu pisem do roboty mail a vysvetlujem mu,preco to tak chcem
7. led 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hej vysvetli mu to.... ale ak to nepochopi, netrap sa tym. nestoji ti za to preto ako sa k tebe choval. tes sa z maleho, ten najvacsi poklad mas v brusku :wink:
7. led 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja uplne suhlasim s @kkiki, napisala to super :slight_smile: drz sa a hlavne sa netrap...Malicke vylieci takmer vsetko :slight_smile:
7. led 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek