• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte dievčatá,

2 dni tu nie som a vy popíšete skoro 10 strán :slight_smile: . Konečne som Vás dočítala. Keď sa už začne naplno rodiť, tak tu budeme písať pomenej.

Dievčatá nebojte sa - určite to všetky zvládneme tak ako treba.
7. led 2011 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki dakujem,,asi som toto potrebovala pocut,,,mrzi ma,ze mu nestojime zato,aby nam obom dal svoje meno,,ale mas pravdu, skor ci neskor sa moze stat,ze sa nadobro rozideme,,a ja raz chcem mat rodinu,som mlada,necakam,ze ostanem naveky sama,,,a nechcem,aby sa moje dieta citilo odstrcene koli menu,,a vlastne dobre,ide len o ten hlupy papier, a mozno som naivna,,ale no a co, co je na to zle, ze tuzim po rodine so vsetkym,co k tomu patri?? aj ten hlupy papier so spolocnym meno,,,to som preto vadna? len preto,ze to v dnesnej spolocnosti nie je v mode a kopec ludi zije tak,ze nie su zobrati a maju spolu dieta,,no a co,nech si tak ziju,,,ale ja chcem mat rodinu,,a spolocne meno s dietatom...nech si kto chce mysli co chce,,ja to neviem inak citit
7. led 2011 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sunny1112
@kkiki
@bambulka0406 dakujem kocky,ze ste ma za to neodsudili,,velmi mi to pomohlo, ze ma aj niekto chape
7. led 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka citam ako si dnes pochodila na urade. urobila si tak ako si citila ze je to pre teba a maleho potrebne. keby sa on k tebe spraval inak tak potom nie je o com a maly by mal jeho meno ale mne bolo az smutno ked som citala ako sa k tebe sprava a to si na rizikovom. neboj sa nie si ziadna mrcha a uvidis ako sa bude spravat ked sa maly narodi mozno sa uplne zmeni a nakoniec sa zoberiete a potom moze mat maly jeho meno hned. a to ze teraz zuri a sprava sa ako maly chlapec s tym nic nenarobis najma ty sa drz a netrap sa :slight_smile:
7. led 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka a este k spolocnemu menu. ja som s priatelom uz 10rokov a doteraz sme sa nezobrali ja k tomu papier nepotrebujem aj ked som dostala snubny prstienok k svadbe je to u nas este daleko :slight_smile: ale kazdy sme iny a mame ine predstavy o zivote a rozhodne sa za to nemusis hanbit ci ospravedlnovat prave on by ta mal chapat zo vsetkych najviac.
7. led 2011 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin dakujem pekne,,tak lahostajne mi to nie je,,co uz,ked to nejde inak riesit,,sa s tym musim zmierit
7. led 2011 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
kocky,ja na ten chrbat uz asi umriem,,to nie je normalne ako ma to boli,ani dychat ani nic,,,skusila som si dat aj paralen,,neustupuje nic,,neviete poradit co s tym,kym z toho nezosaliem??,,,len som sa naciahla po mobil,taka bolest,ze az,,horsie ako ti poslickovia
7. led 2011 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka rozumiem, chcela si, aby sa maly narodil do skutocnej rodiny.... je to pochopitelne.... ale uz na to nemysli, aj maly citi ze sa trapis. a on je najdolezitejsi :wink: urob si nieco chutne papat, daj si tri deci normalneho piva a pusti si nejaku komediu :slight_smile: hlavne sa uz tym dalej netrap, na veci to nic nezmeni
7. led 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka a keby ti ho niekto tak jemne pomasiroval? mne to jedine pomahalo. mala som tiez hrozne bolesti, hlavne ked som kazdy den cestovala do skoly
7. led 2011 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 hej do normalnej rodiny,,a ked uz taku nebudeme mat, chcem aby vedel,ze my dvaja budeme vzdy rodina,a ze na tom sa nikdy nic nezmeni,,,vsak ked nebudem mat nasich, uz mi ostane len to malicke,,pivo nemam odkial vziat,,ale poobede som sa dokotulala do obchodu a kupila si colu,,,na hlas by som sice nemala,,ale uz som potrebovala cukor,,asi si spravim pukance....juuuj taka som zvedava,kedy uz bude pri mne,,,mama si robi srandu,ze na moje narodky budem v nemke,,vzdy som bola chora na narodky a bola doma zo skoly,,,ze tento rok budem rovno aj rodit,,,ale tak brala by som :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 a komediiu?? vsak sa nemozem ani smiat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no masaz nepomaha,,,skor je to horsie,,vcera som si dala horucu sprchu na to miesto a mam pocit,ze do rana sa to len zhorsilo,,vcera to bolo ako tak,,no ale dnes je to horor,,mozno aj preto,ze som tolko chodila
7. led 2011 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka a kolkeho mas narodky? to by si mala krasny darcek :dizzy_face:
7. led 2011 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 som na tom rovnako s pocitmi asi ako ty, my sme tiez neplanovali, ja nemam dokoncenu este maturitu,nieto este nejaku robotu mat, priatel je starsi, robotu mal ale akurat ked som bola v nejakom 3 mesiaci prisiel o nu, stale chodil na pohovory, vsade sa pytal, ale tazko najst teraz robotu ked vsade prepustaju nie este aby brali ludi....dokonca co mal odrobene posledny mesiac mu nevyplatili dodnes peniaze co tam mal zarobene tolko, ze by sme polku vybavicky kupili...konecne si nasiel, ale to bolo pred sviatkami takze zas bol len doma a teraz caka kedy sa mu ozvu, pretoze to zalezi od pocasia, je to robota na stavbe takze urcite nebude v mrazoch robit....preto mam niekedy take myslienky, ze sme si zle nacasovanie vybrali, ale na druhej strane sa neviem dockat malickeho, vzdy ked mam take pochmurne nalady a myslienky drobcek kopka, hned ma to prejde a poviem si ze sa nemame najhorsie, aj ked nam museli pomoct rodicia, aj ked nebyvame sami a tisic dalsich aj ked....ale malicky nam za to vsetko stoji
7. led 2011 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no neviem potom co by ti pomohlo. som citala aj nejakych cvikoch.... ale zas, ked ty musis lezat, neviem ci by to bolo vhodne. mala si sa spytat lekara ked si dnes bola, ci o niecom nevie
7. led 2011 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 25teho...,moj ocino 24teho..bola by sranda,aj keby o den skor,alebo neskor...no nech si vyberie aky chce datum,ale nech je zdravy
7. led 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte
@mafynka s tvojim konanim uplne suhlasim a je mi luto, ze si sklamana. ale vsetko zle je na nieco dobre, drzim ti palce :slight_smile:
aj mna boli lava strana, akokeby rebra uz asi 2 mesiace. zvykne mi to priatel natierat a masirovat, ale pomoze to len na chvilku. ja zas neviem spat na pravej strane. a na chrbte sa mi velmi zle dycha. a ako ste pisali, aj ja velmi chrapem. spim s otvorenymi ustami, pretoze neviem dychat. rano mam plny nos a fukam krvave a vykasliavam hlieny. mali sme aj zvlhcovac vzduchu, no nepomohlo. uz nech toto utrpenie skonci. a okrem toho ma bolia pred spanim strasne nohy... netusim od coho, kedze skoro stale lezim, lebo musim. tak a ulavilo sa mi :sunglasses:
7. led 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka januara? tak to by bolo pekne aj na starkeho narodky :slight_smile: a mozno nakoniec budete mat postupku, vsetci traja za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 no ved to,ze postupku,,mamka ma strasny tento mesiac,,dve vnucky meniny,,moj priatel meniny, my s ocom narodky,,a este aj drobec mozno bude mat narodky,,,,ta uz len lamentuje aka zataz na penazenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning: januar je vas mesiac
7. led 2011 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 no my sme mali viac stastia, mm si nasiel pracu, no tiez tam aj prepustaju, tak mam obavy... byvame len v podnajme, takze byvanie tiez nedoriesene... inak pozeram, ze ty si zo seredi??? ja som tam byvala 21 rokov
7. led 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 no veruu..tesim sa :grinning: :grinning:

@lubinka26 pri masazi mam pocit,ze ma boli rebro,,mi je len horsie potom
7. led 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka inak ja mma tiez tie bolesti v lopatkacha rebra, no ja som po obrne, takze som cela dokrivena a este zac. minuleho roka som mala rebra zlamane a zle to zrastlo...pouzivala som voltaren, no doki mi povedal, ze posledny trimester sa to nesmie, ze uz to mam vydrzat...no rada nad zlato :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem tam sa natriem tym voltarenom, no pak mam vycitky, ze nemam, ale ked ta bolest je niekedy neznesitelna, najmä v noci, ked ma to tak drapne
7. led 2011 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 jeeee to vazne?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak to potom urcite pozname min. jedneho cloveka aj ty aj ja, ved sered je aka mala :slight_smile:...na akej ulici si byvala ?? ja na jesenskeho najlprv kym som nebola tehotna a odkedy som 2v1 tak byvame s priatelom u jeho rodicov na namesti slobody hned za lidlom...
...my sme chceli ist najprv do podnajmu, teda ja som este byvala s nasimi on byval v podnajme, ale este s dvomi kamosmi v 3 izbovom byte, chceli sme ist spolu do podnajmu , ale jeho rodicia nas prehovorili ze naco budeme vyhadzovat penaze za podnajom ked u nich mozme mat vlastnu izbu, aspon si nasporime nejake peniaze zatial, a jedine na stravu budeme prispievat, a este dobre ze to tak dopadlo inak by sme nemali kam ved on hned mesiac na to dosiel o robotu...ale tak uz sa to dava zas do poriadku ako tak.robota sa mu velmi dobra rysuje ja budem mat rodicovsky, aj to je nieco...a poriesime uver bud na byt alebo na material na dom...kedze on, jeho tato, brat, stryko robia v stavbarcine a tak by sa domcek postavil iba za naklady na material, este chceme byt ale aspon rok tu...pokupime si nabytok nejaky, spotrebice atd. neh mame svoje vsetko, ved prazdny dom nam velmi nepomoze...
7. led 2011 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 ja som byvala na dionyza stura a teraz moji rodicia byvaju na garbiarskej, co je ten barak za tym vasim :slight_smile: u nich byvat nemozme, lebo byvaju v 3-izbovom uz teraz siesti. a mm je az od komarna a tam je to nanic s pracou, pokial nevies madarsky, co nevieme obaja... tu v nitre si nasiel dobre platenu pracu, aj ked doma ho skoro neni, no treba zit... a tiez si chceme setrit na byvanie, nejaky maly domcek v okoli nitry
7. led 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dievčatá, tak ja som sa sťažovala, že sa malá nehýbe a teraz mi to vracia! tak sa vytláča, že to až bolí, raz jedna strana, raz druhá. tiež vás to zvykne bolieť? doteraz som z toho nemala žiadne bolesti...
7. led 2011 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko hihi,,tak ti to spocitala :grinning: :grinning: to aby si sa nabuduce nestazovala :grinning: mne niekedy urobi taku vlnku na bruchu,ze citim,ze sa cely otocil, az ma podvihne,,mna boli ked si vylozi nozku na moj pupok, akoby nim chcem prejst,,to sa potom len stuchame, ze kto dlhsie vydrzi,,to sa vzdy tak prudko otoci, ze naozaj to aj boli niekedy,,,ale je to sranda,ja si to uzivam,aj tie bolestive,,vsak zachvilku mi brusko aj chybat bude :grinning:
7. led 2011 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 myslis ten cinziak co je hned,hned za?? teda vlastne medzi tym kde byvame my a tvoji rodicia je ihrisko s kosmi basketbalovymi,ze? :slight_smile: nas je tu tiez 6, ale s tym ze kazdy ma svoju izbu, ja s mojim priatelom mame svoju (najvacsiu, teda zachvilku tu budeme uz traja :slight_smile: ) v dalsej izbe (co bola predtym spalna) je jeho brat, obyvacka je predelena prieckou cize je sice o nieco mensia, ale aspon aj priatelova sestra ma vlastnu izbu a jeho rodicia spavaju v obyvke, im to vyhovuje kedze jeho tato je zavisly na tej rozkladacej pohovke a asi by nikde inde ani nezaspal...on tam spaval aj kym sme tu este nebyvali... a inak aj tak mam pocit ze som tu skoro stale sama, vsetci su stale v robote, dokonca jeho sestra je tak tazko k zastihnutiu, ze mam pocit ako keby tu ani nebyva...ona robi v BA kazdy den dochadza, chodi domov az vecer, ked ja rano vstavam uz je prec a cez vikendy je u svojho v Dolnej Strede, ale aj tak uz sa tesim do nasho vlastneho, hlavne ked malicky bude starsi,spavat uz vo svojej posteli, neh ma aj on svoju izbicku
7. led 2011 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@iwka123456 presne, medzi cinziakmi je to ihrisko :slight_smile: no uz som strasne dlho nebola v seredi, naposledy hadam, ked som sa vydavala, teda v septembri... nasi tiez nemaju obyvacku, tam su stari rodicia, v dalsej izbe rodicia a v tretej sestra s priatelom... ale tam su celkovo tie byty pekne velke...my byvame tiez len v jednoizbaku, ved naco budem platit drahy podnajom, ked to nie je moj byt, lahsie sa sestri, ci mensie su naklady... a aj tak bue maly s nami v izbe aj keby mame desat izieb..no a ked uz bude vacsi, tak hadam uz budeme mat vlastne byvanie :slight_smile: musime si drzat palce :grinning:
7. led 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@dijefcatko ja uz mam pocit, ze cvicim sto brusakov denne, taka som vynatahovana...no maly je strasne nizko, tak ja mam skor problem s tym, ze pol dna precikam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@marhulka13 no to s cikaním som mala minulý týždeň, riadne na nervy to bolo. našťastie to prešlo. ale toto riadne bolí, táto vnútorná masáž :sweat_smile:
7. led 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek