• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett nechcem tu moc kazit naladu,,,ale ked som bola prvy krat tehu, tak sa mi snivalo,ze som krvacala,,,a o tyzden nato som potratila,,,,,a do dnes rana sa mi snivalo, ze strasne spinim,,,tak som od rana taka nesvoja,,,bojim sa a je mi z toho sna smutno :frowning2:
25. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka viem ake to moze byt neprijemne, ale nemysli na to. zacni mysliet pozitivne a tesit sa na babatko. tak sup sup a nech uz myslis pozitivne a zabudni na ten hnusny sen. stane sa to co si budes zelat, tak si nieco pekne precitaj a hlavne mysli pozitivne a predstavuj si to babo aka budes stastna, ze ho mas :slight_smile:
25. čer 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja viem,,uz keby som to srdiecko videla,,nech som kludna
25. čer 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka skus sa naladit na nieco prijemnejsie. Pozri si nejake detske videa a tes sa z toho, ze o chvilku budes maminkou. Pozri kociariky, postielocky a tak:slight_smile: Neboj sa, vsetko ide tak ako ma. Fazulka rastie ako ma a ty si pekne pohladkaj brusko a usmej sa.
25. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem,,toto som potrebovala pocut
25. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ved od toho sme vsetky tu:slight_smile: tak a teraz povec na co sa citis ze to bude??? chlapcek, ci dievcatko??
Ja tentokrat dievcatko. Pri Simonovi som od zaciatku vedela ze to bude chalan. Dokonca sa ukryval az do 30 tyzdna. Sommyslkela ze sa zblaznim
25. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim,ze chlapcek,,,,nejak podvedoma aj ked mena kukam, tak len chlapcenske,,,o dievcenskom nemam ani predstavu
25. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my sme si kazdy zvlast urobili zoznam mien ktore sa nam pacia a zhodli sme sa iba na simonovi. Teraz nemam ani predstavu ako sa bude volat nase dieta. Ci to bude chlapec, alebo dievca.
Ake mena sa ti pacia?
25. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chlapcek som rozmyslala tobias, sebastian, samko,,,ale tobias je favorit,,,nepoznam este ziadneho

a dievca,,,hmmm,,drahy chce paulinku,,,,a ja ani neviem,,simonka sa mi dakedy pacila,,,alebo benita, dalia,,,ale nic take, o ktorom by som bola presvedcena,,
25. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka chlapcenske mena mas kraaaaaasne, paci sa mi kazde jedno, perfektne!!! Dobre si vybrala:slight_smile:)) Moj bol cisto za slovenske. Jan, Pavol, Jozef :slight_smile:)))
25. čer 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no asi si to rozdelila,,,nech ma drahy paulinku a ja budem mat tobiaska :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidime, co to bude
25. čer 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty este nemas predstavu?
25. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie, chlapcenske vobec a dievcenske sa mi pacia Hana, Ema, Elizabeth, Lujza ... ale ani jedno mi nesedi na brusko. Predtym ked som chytila brusko a povedala ahoj Simonko, tak mi to sedelo:slight_smile:) Teraz ee
25. čer 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne asi tak sedi tobiasko :grinning: :grinning: :grinning: dakedy som chcela artura,,ale uz nie
25. čer 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka super:slight_smile:)) Ked som bola v 20 tt na ultrazvuku, tak mi doktor vravel, ze to vyzera na dievca. A ja mu na to, ze neexistuje, ze dievca to iste nebude:slight_smile:) Proste som tot ak citila. Teraz to mam na dievca, preto asi neuvazujem o chlapcenskych menach. Ale tie tvoje s ami pacia. Najma sebastian:slight_smile:
25. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett @mafynka o menach aj ja uvazujem. s dievcenskymi nemam problem, tam si viem take velmi vela vybrat, ale s chlapcenskymi mam problem a aj vobec zhodnut sa s priatelom. moje poradie je taketo Adam, Šimon, Ľuboš, Tobias (mafynka, to mam rovnake a vyzera, ze asi najviac sedi priatelov). priatelovi sa tieto moje navrhy moc nepaci a neviem sa zhodnut. dievcenskych je tak velmi vela peknych..
25. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uvidime, ci mame pravdu :grinning:
25. čer 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neboj zhodnete sa,,, ja som zvedava, ci sa zhodneme na priezvisku
25. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka urcite ano:::
@kwetinka1 daj nejake dievcenske, nech sa inspirujem:slight_smile:
25. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mna uz boli brusko,,asi by som mala prestat vyjedat :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vyjedat???
25. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj zhodnete sa :slight_smile: to zas s priezviskom to my mame poriesene. jemu je to jedno, ale viem, ze v kutiku duse by chcel, aby bolo po nom, a ja si myslim, ze bude lepsie ked bude po nom a aspon potom nebudeme musiet riesit aj papiere toho maleho
25. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako som prisla z mesta,,usta sa mi nezavru :grinning:
25. čer 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hehehe,,, ved to nevadi:slight_smile:))
25. čer 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dievcenske, len tak ako ma napadnu, ziadne poradie Karin, Tamara, Emma, Lea, Laura, Nina, Timea. ale u priatela je meno Emma, ktore by chcel dat
25. čer 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 karin mam neter :grinning:
25. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja vas opustam, idem uz konecne domov z prace. drzte sa zatial
25. čer 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 papapapa.. tak neskoro z prace??, ach jaj
25. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett sme tu zostali asi same
25. čer 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek