• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte kocky. vcerajsia poradna dopadla super. som rada, vsetko je v poriadku. som rada, ze toto tehu zatial prebieha OK. snad to bude az do toho februara.

a arett sa neozvala? a niekto novy sa nechysta rodit?
7. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 presne :slight_smile: preto aj my sme takto spokojny, mame svoju izbu, malinky aj tak bude s nami v izbe este min. rok urcite, aspon nemusim varit prat atd. a este mi aj svokra pomoze s drobcekom ked neco nebudem vedet...a zas na druhej strane pomozem aj ja jej s upratovanim atd. ale zas nevedela by som si predstavit kebyze si s nimi nerozumiem, my mame dost dobry vztah...moj priatel sa smial, ze ku mne sa spravaju ovela krajsie nez k nemu, ze jemu ani acidko nekupia, ked su v meste take ake ma rad...a mne selijake jogurtiky a hovadinky :grinning: ... jeho sestra je zas rada, ze byvam s nimi lebo doteraz nemala s kym riesit modu a podobne veci, aj ked nekedy ma trosku stve ze ja v 9 mesaci, ledvaj ze vyhrabem neco zo skrine v com mi je dobre a netlaci ma a ona sa ma na druhy den opyta ci si to moze pozicat... uz sa tesim kedy budem mat svoju povodnu vahu a tie veci ona na seba nenatahne :sweat_smile:
7. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj....... tak otevřu MK a tady hotové romány :wink:
Taky jsem čekala, že už bude zprávička od arrett....tak snad jsou už holky spolu a obě v pořádku :slight_smile:
7. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak je nromalne, ze ja od zac, 9 mes. som jak keby mam ruju ?? :sweat_smile: som bola zmierena s tym ze chut na sex nebudem mat min.kym sa nezotavim po porode a ne ze v 9 mes. chytim nejaky 2. dych a by som oneee to aj 4 razy denne :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
7. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj,denne sa tiež ešte dneska neozvala,že?hádam rodí aj ona-
7. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no tak to je stastny muz, Tvoj partner .... :slight_smile: ja ked som cakala Jakubka, som bola tiez strasne sexuchtiva, teraz som rada, ze mozem sediet a lezat, co ma vsetko tak boli odspodu :grinning:
@el267 hádam sa Arett ozve, alebo si užíva bábatko? :wink:
7. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY, možná je už dost pozdě, ale můžu se k vám přidat? mám termín 6.2.2011. Kolik myslíte že ted mimi váží? nebo nebyla jste některá na UTZ? já jsem byla naposledy v 32 t. a měl cca 1700 g, jak jste na tom vy?
7. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no kebyze sa este tak straaasne neboji, ze sa nieco stane malemu, donedavna som ja stresovala ci je vsetko ok, moc sustredovala na ine veci, stale sa pri tom kontrolovala...tak teraz mi to asi vracia :angry: :grinning:
7. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.som taka rada,ze je uz piatok. sa tesim na trocha viac spanku. aspon cosi,lebo mame uprsane pocasie a energiu to teda nedodava. dnes mi dosiel list z nemocnice,ze 3.2 som objednana ku dietologovi. takze ten den rano musim na poradnu,potom dietolog a vecer na predporodnu pripravu. pekne. som zvedava,ci to teda vsetko stihnem,lebo cakam na tie vysledky.
som cakala,ze uz budu nejake spravy a ono ostale nic :sweat_smile:
7. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
stale ziadne bejby ? :confused: :sweat_smile: :grinning: kocky fajne ze si tak super pokecate, ale na kazdej strane na konci by malo byt rezume neake ,lebo kym som sa prekusala cez tie stranky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ze rodi : zatial nikto , miminko :zatial 0 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@arrett hajooooo
7. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!! Tiez vas nestiham sledovat, este som dodnes pracovala, tak toho bolo dost.. ale postupne uz citam.. Od pondelka idem na matersku, tak uz hadam bude viac casu. Uz som aj rada, lebo som uz dost nemotorna, uz aj krize citim, aj rebra sa nejako roztahuju.. a maly je velmi zivy, niekedy mi taky kopanec ustedri, ze sa hned zobudim.. :slight_smile: Teraz sa uz len sustredim na pranie veciciek, chystanie vybavicky a tasky do porodnice.. ten posledny mesiac uz ide velmi pomaly.. Uz by som mala maleho najradsej pri sebe!!
7. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!! Tiez vas nestiham sledovat, este som dodnes pracovala, tak toho bolo dost.. ale postupne uz citam.. Od pondelka idem na matersku, tak uz hadam bude viac casu. Uz som aj rada, lebo som uz dost nemotorna, uz aj krize citim, aj rebra sa nejako roztahuju.. a maly je velmi zivy, niekedy mi taky kopanec ustedri, ze sa hned zobudim.. :slight_smile: Teraz sa uz len sustredim na pranie veciciek, chystanie vybavicky a tasky do porodnice.. ten posledny mesiac uz ide velmi pomaly.. Uz by som mala maleho najradsej pri sebe!!
7. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ak by si nahodou prenasala, tak zevraj je dobry sex na urychlenie, no nam to nepomohlo, prenasala som 5 dni :grinning:
7. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :slight_smile: to som aj ja pocula, bo zevraj spermie uvolnuju hlien.zatku....ktovie co je na tom pravdy, ale tak to sa mi nejak nezda...cele tehotenstvo ju nerozpustia a akurat po termine sa im to podari ? :grinning:
7. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ano, odporuca sa vtedy ked chces porodit a prenasas uz horuci kupel a sex ........
7. led 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies a tak vidis ze tebe nepomohlo....zevraj vtedy sa odporuca aj nejaka namaha ako umyvanie okien, dlazky a pod.
7. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 a chodenie po schodoch ........... no to sa mi nechcelo........ ja som este aj v den porodu mala brucho totalne hore, no darmo, Kubko bol velky a dobre mu bolo v maminom bruchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies a aj skackanie na fitlopte tusim...mne kleslo uz pred nejakym casom, ale dovtedy ma tak maly tlacil, ze som mala pocit jak keby mi obkusuje rebra jedno po druhom :confounded: ..a to ani neni velky, praveze opacne - je mensi oproit tomu jaky by mal byt,
...a tak vies kde by malo byt Jakubkovy lepsie ako u maminy ? :slight_smile:
7. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 mna malá tlačí brutálne pod pravým prsníkom, niekedy je to až neznesiteľná bolesť ..... absolutne nemôžem spať na pravom boku ......... takisto ma tlačil aj Kubko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bud rada, ze Andrejko nie je tak velky, budes mat lahsi porod...... ja som bola teraz soknuta, ked mi povedali vahu 2650g, tznm. ze ak budem rodit priblizne v termine, bude mat Jasminka max. 3500g - tak som bola stastna jak blcha, lebo spravidla druhe dieta byva vacsie ako prve ........ tak som rada ....... :wink: hned som utekala kupit nejake veci do porodnice velkost 56, lebo vsetko mame od 62 vyssie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak z tej stranky som stastna, ze je taky malicky, ale to bude asi geneticky dane ja som mala cca 2700g a priatel 2800 a ani jeden z nas ani 50 cm takze my sme boli jak take mini zabiatka, takze ani nemam preto obavy ze by nebolo neco v poriadku a preto je mensi...tak Jasminka by potom mala ist von tiez jak "po masle" ked Jakubko bol vacsi a zvladla si :wink: ty aspon vies co ta caka asi tak ako druhorodicku, sice na mne to este az tak nedolahlo, ale uz zacinam mat trosku obavy
7. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahoj vieš niečo o aret??
7. led 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoj, nikto nevie nič :frowning2:
a Ty ako moja? všetko je zatiaľ ok?
7. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies heh všetko ok až na to že nás vratili že je ešte skoro :grinning: :grinning: :grinning: . máme dojsť 17.1 tak neviem snad 17.1 :grinning:
7. led 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 .. noooo peru.. uz mam vyprano.. :grinning: doslo mi, ze to za mne nikdo neudela, tak s chuti do toho a pul je hotovo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byl to hnus teda.. jsem rada, ze to mam za sebou.. ted to jen naskladat do skrine podle velikosti a at uz po mne nikdo nic nechce :slight_smile: :wink:
7. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ano, je to urcite aj geneticky dane, my sme boli vsetci velki, sestrine deti tiez velke, dokonca druha sestrina dcerka mala pri narodeni 4500g a to moja sestra, ktora vyzera na 15 rokov, rodila sice tazko a dlho, no spontanne :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj, ak bude mat malicky do 3kg, je to optimum, velmi rychlo to dozenie, dolezite je, aby ste boli obaja zdravi a v poriadku :wink:
to je pravda, ze viem, co ma tentokrat caka, no kazdy porod je iny, ja som mala dost tazky porod, rodila som 13 hodin, ale mala som epidural ..... ale tiez mam obavy, si nemysli, mne napr. nedali klystir, tak rozmyslam, ze ako to prebieha, ked daju klystir :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 tak to je super, no nie? nech este malicke zotrva trosku tam, kde mu je najlepsie, drzime palce :wink:
7. led 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby som zožrala asi 250g arašidov v mliečnej čokoláde a teraz predýchavam - bože som pažravá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ja som si to dala aspon na kopu :slight_smile: ze sa do toho niekedy pustim :slight_smile:
@denne73 vidis, a my sme Ta tu uz skoro odrodili :slight_smile:
a na @arrett nema niekto cislo? ta nas dobre napina :slight_smile:
7. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112
@medunka1
ja som oprala 3 pracky Jasminkinej vybavy a len sa mi to hromadi a zehlit sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Arett sa hádam čoskoro ozve, dúfam, že sú v poriadku :slight_smile:
7. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies s tym zehlenim je to hrozne teraz, s tym bruchom sa mi nechce este viac :slight_smile: inac ja mam tak spicate brucho a tak vysoko, ze budem rodit o rok, kym mi klesne :slight_smile:
7. led 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek