• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies ja dost obdivujem terajsiu priatelku mojho byvaleho,ta 15.decembra porodila 4960g chlapceka (inak tiez sa vola Jakubko :slight_smile: ) s dlzkou 56 cm a to bez epiduralky bez vsetkeho teda naozaj, ze prirodzeny porod :-P
ja epi nebudem mat, nejak dufam, ze to pojde aj bez nej, myslim si ze vsetko zalezi od prahu bolesti kazdej jednej zeny, ja ho mam dost vysoky, tak preto nemam taky hrozne velky strach, iba taky mini - primerany :slight_smile:
jaj a klystir jedna z mojich nocnich mor, preco ti ho nedavali ? to netreba?
7. led 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 no ja to iste, mam brucho totalne hore, ako keby som si tam kazdy den davala loptu :grinning:
zehlenie ma neminie, pomooooooc :unamused:
@iwka123456 tak 5kilove dieta - to je naozaj vela - chudiatko, ale zvladla to, vidis. to musel byt a aj je riaden macko
Ja by som si dala pichnut aj do hlavy, len aby ta bolest ustupila - preco by som si nepomohla, ked mozem? jedina nevyhoda bola, ze mi to strasne spomalilo porod ....... klystir mi nedali, som sa 10X pytala, ze kedy mi daju klystir a doktor ze netreba, lebo s kontrakciami ma tak zacalo doma prehanat, ze ma riadne precistilo, .......
7. led 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 @pepies ja byla taky v prvnim tehu nadrzena jak stepni koza a porad jsme do toho busili.. :grinning:
a ted jsem frigidni jaxvina, vsechno mne boli, v posteli mam problem se prevalit z jednoho boku na druhy.. natoz, abych vytvarela nejakou cinnost..
a musim tedy rict, ze v prvnim tehotenstvi prirozene prostalginy absolutne vubec nefungovali a zadny porod ani zatka se nekonala.. :zipper_mouth:
7. led 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 tak hlasim, ze dneska nikdo nerodi a miminko taky zadne nepribylo :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi jsem se netrefila na konec stranky :grinning: :angry:
7. led 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 tak to sme na tom rovnako - s tym sexom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je pravda, ze dosť nás asi vyšťavujú naše deti...... keďže už každé jedno malé dieťa máme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jojo.. dulezity je mit na co to svest :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ale ja sa cudujem ze doteraz nic, tiez taka odmietava som bola, ze som az priatela lutovala..a teraz ? no strasneee :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak mozno ti nedaju ani teraz, lebo s kontrakciami pridu aj "burky-prehanky" :grinning:
a ja aj preto nechcem epi - radsej rychlejsi a bolestivejsi porod, neh to mam rychlo za sebou a hotovo
7. led 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ja bych taky radeji rychlejsi porod.. :slight_smile:

Ja jsem si pred porodem rekla o Hamiltona.. a stejne mi nepomohl..
po prvni vyvolavacce (ctvrtek vecer) kontrakce a zavrena jak beton.. po druhy vyvolavacce kontrakce jaxvina po trech minutach a zavrena jak beton.. dite uz zevnitr nevedelo kudy kam.. nakonec mi pichli vodu a ja se po dasich peti hodinach otevrela na 3cm..
kdyz uz malej vevnitr „dodelaval“ a ja o sobe vubec nevedela, tak zacali pripravovat sekci..
behem hodiny jsem byla na 9,5cm.. a na ctvrty zatlaceni byl venku.. (sobota odpoledne)

tentokrat to hodlam dat rychlejs.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sa vam to bliiiizi.... drzim paste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my sme mali byt koniec januara zaciatok februara, ale tak, sme december, ale nevadi x;o)
8. led 2011 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no presne ten isty problem mam aj ja. malicka bola lenivko po cely cas a od vcera bubnuje kam pride, aj v noci aj skoro rano, prakticky s malymi prestavkami po cely den. Je to normalne?
8. led 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 tak mě Hamiltona udělat doktorka nechtěla, že prý nemám připravený cesty. Já byla zabetonovaná po 3. tabletách a 2 infuzích oxitocinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sex? tak k tomu se přinutím sotva 1x týdně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze začátku chutbyla, ted ne, jsem neohrabaná a věčně unavená
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

co se týká spermatu , doktor nám to doporučil, ale nepomohlo to. Někde jsem četla, že kdyby se to mělo porovnat s vyvolávací tabletou, tak by toho muselo být jako od 10. chlapů :grinning: aby to mělo sílu tablety :wink:
8. led 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 Emily :wink: :wink: :wink: :wink:
8. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 a ak chceš na A mne sa velmi páči Alžbetka :wink: :wink: :wink:
8. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no a ďalši favorit Terezka a Adelka. U nás neprešlo ani jedno.
8. led 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,tak s tymto sa s vami musim podelit,,

v noci som si lahla na chvilku na chrbat a skocilo to tak,ze som tak lezala dve hodiny,lebo som nemala to srdce zmenit malemu polohu, co uz ma ako krize boleli,ked si tak pekne spinkal

normalne sa tak pohodlne ulozil,ze som citila jeho chrbatik, hlavku,,a na boku som citila jeho nozicku,,,tak ju vysunul, ze mi na boku brucha vyskovila taka hrca,,ale taka ina ako doteraz,,,normalne som ho za tu nozku drzala,,a citila aj kosticky na clenku,,tak si tu nozku vysunul,,,boze baby bolo to take krasne,,som mala pocit, ze lezka pri mne,,takto sa mi este nikdy neulozil,aby som ho za nieco mohla chytit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 wow od stvrtku vecera do soboty :sweat_smile: tak teba potom uz asi nic neprekvapi :grinning: , ja sa stale utesujem ze to bude bez problemov, sice bolestive, ale prezijem nejak :slight_smile:
8. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj :slight_smile: tak presne toto je dovod preco aj ja lezim najradsej na chrbte :slight_smile: zboznujem ked vytrci ritku a tam ho hladkam a on sa ani nepohne spokojny je, a ked prestanem tak sa pučííí azt tak, ze ma to boli a kopka, tak mi to neda a hladkam ho dalej az kym nezaspinka :slight_smile:
8. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no, to sa aj ja tesim, ked sa budem moct obliekat do mojich povodnych veci, nie teraz nosim stale to iste dokola a to prevazne teplaky a tricko, kedze som musela iba lezat...prisla som si take skarede kacatko, vecne strapata a neupravena :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked kamosky isli dakam von v noci, pekne nahodene a ja doma, aj som im trochen zavidela :confounded:
8. led 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babule, no akurat som sa vyvallila z postele a citim sa ako by pomne presiel parny valec :confused: vcera som bola plna energie a dnes uplne baaaaccccc, pravy opak :rolling_eyes:
8. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja tak isto, kolkokrat som mala normalne z toho take nalady, ze napriklad som sa osprchovala a ked som si brusko kremovala a zbadala som striu, no hned som zacala plakat kolkorazy........a stale vyhadzana...ja som nikdy nemala akne a teraz mam strasnu tvar,...a potom som si uvedomila, ze ci mi nesibe ked kvoli takej hovadine placem a ze to je kvoli malinkemu, a to sa da do poriadku,tak som zas plakala za to, ze jaka som hnusna a neviem sa prisposobit :D nuz hormonom nerozkazes, ale tie moje by sa mohli nejak umdrit, ja by som bola schopna plakat aj kvoli tomu, ze sa mi minuly intimky :D
8. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 hehe presne a to som predtym velmi citliva nebola.... a este ked si poviem, ze som asi prilis mlada na dieta, tak sa mi vzdy mm zasmeje, ze kedy je vhodny vek a to mam uz za par dni 26 rokov :grinning: a ty mas kolko rokov, ak to nie je tajne?? mna moja mama mala v 17-tich a tvrdi, ze nelutuje, lebo ked bola ako ona vravi v najlepsich rokoch, my so segrou sme uz boli odrastene a samostatne, takze o nic neprisla :slight_smile: nieco na tom asi bude
8. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 a nebude to pocasim?? ja sa este stale neviem vyvalit z postele
8. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 moja citala som tvoj link a no je pravda ze sa hovori ze ak pali zaha ze budu deticky pekne vlasate :grinning: ale ak by to mala byt pravda to moje bude asi opicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uvidime, ale so zahou mam riadne problemy a to bude tiez tym, ze maly je otoceny hlavickou dole, kope a tlaci na zaludok, preto ta zaha :wink:
ale pravdu tiez tajne dufam ze bude vlaskate male stvorenie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moja asi mas pravdu, je tak zamracene na prsanie :rolling_eyes:
babule ako sa inak citite pred porodom, uz nam vela neostalo vsak
8. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 ved to, sneh do rana fuc, no o nicom.... aspon nam rozmrzlo auto :grinning: a citim sa na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam pocit, ze mi podvozok rozdrapi a vsetko vyleti :stuck_out_tongue_closed_eyes: plus tie hnusne vytoky, brrr
8. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 a aj ti nieco pomaha na zahu??? ja vypijem uz snad hektolitre mlieka a co ja viem co, no nic nepomaha :zipper_mouth:
8. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek