• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj ziadny podvozok ti nerozdrapi :wink: a vytoky no tiez ich nemam rada bleee, ale co narobime :wink:
mne tu dal moj dr na zahu syrup, Gaviscon, a musim uznat ze vecer mi pomaha, tak na pol hodinku cize ked idem spat a viem ze uz som unavena, davam si lyzicu a zaspim ako babatko, :dizzy_face:
mlieko pomoze mozno na pol hodky a dakedy vobec :rolling_eyes:
8. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ja podobne ako tvoja mamina :slight_smile: tehotna som zostala v 17 a v septembri som mala 18, tiez si kazdy mysli ze ako skoro a ze si ani neuzijem mladost atd. atd. ale ja to tak neberem, sak to sa da neskor dohnat, ked deturence odrastu, a aj tak ja mam tolko uz pozabavane, ze v poslednej dobe ma to uz ani nebavilo, a tak ja to berem ako vyhodu, ze som tak skoro tehotna, aspon mame teraz kopu casu na inaksie veci, bavynie atd...kamoska ma opacny problem - jej islo najprv o karieru, ma dve vysoke urobene, nadpriemerne platenu robotu a aj tak jej to je na nic ked sa jej nedari otehotniet kedze nejake zdrav.problemy uz teraz a to ma 29 rokov....moj priatel ma 24 tak on ma podla mna vek tak akurat :slight_smile:
8. led 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 no, ja uz som otvorena na 3 cm a furt ma to potom taha, no ked ma vsetci strasia predcasnym porodom, stavim sa, ze ako zakon schvalnosti este aj prenasat budem :grinning: ten sirup mam aj ja, no mne nepomohol, tak som uz niekedy z toho zufala, lebo nikdy predtym som to nemala
@iwka123456 no, mama si dokoncila skoly ked som ja uz chodila do skoly a ked mala 30, mala uz doma 13 a 12 rocne dcery, urobene skoly, super pracu a este vzdy mlada aj na zabavu, aj na vsetko :slight_smile:
8. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 u mna je dost mozne, ze malinky bude taky vlasacik :slight_smile: ja aj priatel mame take huste vlasy, ze nam to obidvom leze na nervy uz kolko ich mame :D a tak pochybujem, ze Andrejko bude inaksi ked je po nas :slight_smile:
na palenie mi pomaha pit po troskach mineralku, ale to zaberie len na chvilku ze pali dam si glg 15-20 minut nic a potom zas a takto preglgnujem nekedy aj celu noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale najviac mi pomaha spat vo vyvysenej polohe, ako tiez nic prijemne pomaly po sediacky spat :wink:
8. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 preto dufam, ze aj mne sa to tak nejako podari :slight_smile:...a sak v dnesnej dobe je mozne vsetko, aj ze pomaly 50 rocne sa snazia otehotniet.....mam spoluziacku v skole, jej mamina je tiez tehotna, take divne sa mi to zda, ked ju stretnem niekde a ona o generaciu starsia a aj tak sme obidve bruskate :slight_smile:
8. led 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ooo no to pekne, ak uz si otvorena na 3cm, :wink: asi to budes mat aj coskoro za sebou :wink:
mne zabera ale ako hovorim musim si ho dat pred spanim, lebo ked uz zaspim to ma ani bomba nezobudi :grinning: :grinning: a co tam take palenie zahy :grinning: :grinning: :grinning:
@iwka123456 no ty aspon vies ze tie vlasky bude mat po vas, mm sa narodil ako 6mesacne babatko, takze nemal ziadne vlasky ale v ich rodine je ze detom nerastu vlasky do roka, takze ja tajne dufam ze malinky bude po maminke v tomto a budem mu moct vycesavat kohutiky :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 :D :D :D kebyze ma vidis ked som bola v meste a kupila som hreben a kefku na vlasky, kolko som si ju obzerala a vytahovala stale zo skrine...predstavovala som si ako uz cesem tie jemne vlasky :slight_smile:... poznam babatko co ked sa narodilo malo asi 6cm vlasky, cierne jak uhol, to by nebolo nic divne na tom keby mu isli ucesat :D jemu (teda jej ) stali nonstop dupkom jak keby ich mala zelektrizovane, tvrde ich mala jak drotiky, ani vodou neisli zmekcit proste s nicim, ale uz je o dost starsia a tak jej zbledli ze je pomaly blondinka, vlasy jemne jak nitky, tak som zvedava ako to bude u nasho :slight_smile:
8. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby neviem ale ale mna nikdy zaha nepalila a olino sa narodil vlasaty jak opica, vlasy mu nikdy nevypadali a do dnesneho dna co ma rok a mesiac bol uz 7x u kadernika ... huste rastu jak dospelakovi :slight_smile: ako by sme ho nestrihali hadam ich ma uz aj po lopatky :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 tak to som velmi velmi zvedava :slight_smile:
inak baby viete uz ako chcete rodit?? epiduralka, alebo prirodzene atd??
8. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
idete mat mm pri porode ci nechcete?? lebo ja to by som velmi chcela a zatial co sa rozpravame to ide somnou :dizzy_face: chcem rodit vo vode,
8. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 mne je ale blizsie asi mat radsej skor dieta ako velmi neskoro.... si predstav mat dieta po styridsiatke a ked bude mat stuzkovu, ty uz 60 :grinning: takto si aj u mna vsetci mysleli, ze som prisla so sestrou a bolo mile, ked sa vsetci divili, ze to je mama :grinning:
@majuska7979 no, len aby tych zvysnych 7 cm neslo az prilis tazko :slight_smile: fuuu, to mas super, ked vies spat, mne sa vobec neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mm chcem mat pri porode, som mu vravela, ze ked bol pri tom, ked to slo dnu, nech je aj pri tom, ked to pojde von :grinning: polovicna praca sa nerata :grinning:
8. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tie vlasy budu asi skor genetickou zalezitostou... aj ked ja som bola mimino ako kolenoa sestra chlpata vsade, dlho som sa jej bala :grinning:
8. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne na zahu pomaha Tums, rozhryziem 2 tabletky (cukriky :slight_smile: ) predtym, nez idem spat.

Inak podla mna je tiez lepsie mat deti skor, clovek to inak berie a zivot mu ide tak akosi plynule a nemusi nic prerusovat. U mna to ale s mojim rozumom neslo :sweat_smile: Ja som este v 25 tvrdila, ze sa nikdy nevydam a ani som si len nevedela predstavit mat rodinu. Aj teraz si nie som celkom ista, ci som dostatocne zrela... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 ja osobne prirodzene...bez epi bez nicoho...dufam ze tolku bolest zvladnem :slight_smile:
8. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 drzim palce :wink:
8. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 sranda je ze ja ked budem mat stuzkovu, maly bude uz na svete :D :D :D
8. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 inak ja rozmyslam o tom ci aj s partnerom, alebo bez...on hovori ze by chcel byt pri porode, ze ved to je aj jeho syna chce videt prve sekundy jeho zivota abyt psych. podpora a vsetko okolo toho, ale ja som si neni ista co ho tam chcem mat :fearful:
a vo vode? no tak to si neviem predstavit, sice neviem preco ale ked si predstavim vo vode tlacit, tak tam stale vidim tlak, ktory ide proti hlavicke..ale to je len moja paranoja :grinning: drzim palceky aby malicky vyplaval jak rybka :wink:
8. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no uvidime ako to vlastne bude :wink: :grinning: zivot je nevyspitatelny a planuje sam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. pred tromi dnami som si nahodou nasla taku malu hrcku pod pazuchou. mohla by byt vedlajsi ucinok tehotenstva? nestretli ste sa s tym? v pondelok idem k dr., ale nejak ma chyta strach.
8. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 ale tak to je na tom fajneee, aspon nevies co ta caka dalsi den, o com by to bolo kebyze kazdemu vychadza vsetko tak ako si naplanuje podla predstav? ...podla mna by to bol dost nudny zivot :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no mas pravdu :wink:
8. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahoj. pozri si tento link http://www.zdravie.sk/sz/496/t4034/p1/hrcka-v-podpazusi.html mozno tam nieco najdes, ja som to necitala cele iba prvych par prispevkov
8. led 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre babulky, padam ja pomaly nieco robit :wink: prajem krasny dnik :wink:
8. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a este toto som nasla v jednom clanku: Niekedy existuje tzv. prídatná prsná žľaza a práje je lokalizovaná v týchto partiách a podlieha presne tým istým zmenám ako tkanivo v prsníkoch. Musíte to riešiť s vaším lekárom.

inak ti pomoct neviem, ale myslim ze to bude ok, nic vazne.....Drzim palce :wink: a urcite to povec dokymu v pondelok
8. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 dakujem pekne. precitala som si to :wink: uvidim, co mi povie dr. v pondelok...

ktore mate kojenecky vankus, ako na nom spite? kupila som si ho, pretoze zle spavam, ale nejak som neprisla na to, ako sa nanho ulozit. vsetko mi je neprijemne :unamused:
8. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 dakujem este raz :slight_smile: stale si hovorim, ze to nic nie je, ale tie hlupe myslienky je tak tazke ovladat :confounded:
8. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majuska7979 rodit vo vode bol aj moj sen ale u nas sa to neda splnit :( porodnica na to nie je usposobena. kde ides rodit ty ked sa to da? :slight_smile:
8. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to poznam velmi dobre :wink: ja ked ma len trosku na zacitaku tehotenstva pichlo hned by som bola schopna utekat na pohotovost, ze co sa deje, teraz uz som kludnejsia a nie kazdy pichanec ma vystrasi, ale tak to je kvoli tomu, ze sme prvorodicky a nemame take skusenosti,....teraz skor priatel by za kazdu hovadinu dr. volal, tusim ze je viacej vylakany z porodu ako ja :dizzy_face:
8. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek