• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly no to ti verim . Ale ja som obe deti rodila na vyvolavačky. Takže ani ja netušim ako to má začať.
8. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jeminky no dufam že všetko ok prečo nenapiše niekto o nej . nedala nikomu čislo?? ja tu hne ddávam svoje 0904 169107 ja Tmobil ak by ešte niekto bol tak super lebo mám od 9.h do 17.h volne minuty. Takže online prenos zo vzdychárne. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 tak vidis to, musime len cakat ako sa tie babence same rozhodnu, aj ked mi to vobec nevonia :pensive:
8. led 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak to je fajn, dufam, ze to bude aj moj pripad :slight_smile:
@denne73 mne vsetky vybrane mena okolie znechutilo a uz si toto nedam :wink: komu sa nepaci... bude to predsa nase dieta :slight_smile:
este nerodis? :grinning: orange nemas?
8. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ja by som kašlala na okolie :grinning: :grinning: :grinning: . nemám moja orange ale sms poslať môžem . :grinning:
8. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nerodim čakáme kým sa nelinka umudri a pochopí že máme doma ešte väčšiu vaničku aj s vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 vidis, ja som bola hlupa :confounded: prezvonila som ta :grinning:
8. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne sa meno bianka velmi paci, len u nas sme sa museli zhodnut na mene dvaja, akosi moj mm vobec nie je flegmos na to ake meno by som malej vybrala :grinning: v podstate jej vybral meno on :grinning: :dizzy_face:
8. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 heh pochopila som :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a ake si mala vybrane predtym? :slight_smile:
8. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj Bianka je pekne meno ale aj Eliška
8. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly mala som ich viac, ale v podstate v najuzsom vybere zostali Alexandra a Lenka. v sirsom boli Kamila, Daniela, Nela, Ela, Zara, Eliška, Zdenka, Mia. Bianku sme ani na zozname nemali. Alexandra sa nepacilo svokre a priatelovej rodine, lebo som povedala, ze ale budeme ju volat Alex a nie Sasa. no a to sa im nepacilo, ze ako chalan atd. nebudem sa s nikym dotahovat. Lenka bola moja srdcovka, ale na 99% by ju volali Lena a to sa mi nepaci... no a Bianka prisla tak spontanne a ked sme povedali toto meno priatelovej dcerke, tak ju uz ani nijak nevolala. uz sa to naucila aj pisat :slight_smile: Bianku nepoznam ziadnu, iba moj priatel jednu, takze som rada. a bude mat meniny v juni, ked majumeniny priatel a jeho syn a dcerka ma narodeniny. budu oslavovat vsetci spolu :slight_smile: je este vela peknym dievcenskych mien, ale ked vo mne evokuju nejake spomienky alebo pripominaju kamosku, spoluziacku a pod. tak si to neviem predstavit.
8. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no ale vybrali ste velmi pekne. poznam vela martiniek a len kvoli tomu by som nedala take meno :confounded:
u nas bola dohoda, ze ja vyberam pre chlapca, kedze som velmi tuzila po Jakubkovi (predtym som mala vybrate Samko, ale dala ho moja kamoska). vzdy som bola presvedcena, ze urcite budem mat chlapceka, no nevydalo :sweat_smile: no a tak mal pre dievcatko vybrat priatel. no a keby som nanho cakala, tak nebude vybrate nikdy. sme ho s jeho dcerkou postavili pred hotovu vec a bolo :grinning: ale este sa kludne moze prejavit. som mu povedala, ze ked sa mu paci ine, nech povie, vybera predsa on. ale uz to malej neurobi, podla mna :grinning: aj jemu sa mimochodom pacila alexandra
8. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kinderká, tak čo je nové?
vidím, že preberáte okrem iného mená - no my máme taký problém, že 8 mesiacov voláme malú Jasminka a zrazu muž nechce dať toto meno, Ella sa mu tiež nepáči a páči sa mu Nina - a to sa mi zasa nehodí k priezvisku ........ ach jaj.......
@lubinka26 Bianka je krásne :slight_smile:
Mne sa páči aj Elissa - ale to by mi neprešlo, ináč v slovenskej verzii je to Eliška a to je tiež milé .......
Jakubko by bol v dievčenskej verzii Olivia a chceli sme ju volať Lili, ale to sa mi už moc nepáči, proste stále Jasminka, Jasminka, Jasminka - a zrazu má byť čo? :angry:
8. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ty si chcela asi velmi dievcatko, vsak? :dizzy_face: a co chalani, tesia sa na sestricku?
8. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahoj. to co maju ti chlapi za uchylku? :grinning: menit pred porodom meno :sweat_smile: Nina je pekne, kratke, ale je ich straaaaaasne vela. skus mu to vyhovorit. potom uz skor Ella. neviem, ake mate priezvisko, ale Jasminka je velmi mile :slight_smile: akurat, ze ja si predstavujem pod takym menom mulatku, neviem preco :sweat_smile:
a dakujem :wink:
8. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies a aky uviedol dovod, ze uz jasminku nechce???
8. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 každý mi to hovorí, že si predstavuje tmavú ženu pod menom Jasminka, je to normálne,lebo je to orientálne, arabské meno.................. Obávam sa však, že ak sa nám zasa pomiešajú gény tak, ako pri Jakubkovi, tak bude takisto ryšavá, čomu sa nesmierne teším - he he he :grinning:
Ale už raz keď je Jasminka,tak si myslím, že by to malo tak ostať ........ Môj muž by dal najradšej nejaké typicky slovenské meno .......... Tak som povedala, že môže byť kľudne Vilma Anna po babičkách, keď chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nikto nerodi? :slight_smile:
@kkiki kraasneho synceka mas, uplne perfektny je :slight_smile: a strihala si ho niekedy sama alebo len u kadernicky? a vydrzal v pohode? lebo ja striham krpca sama a to su teraz boje, ked bol mensi, strcila som ho na serbel a drzal :slight_smile:
@pepies to sme mali aj my pred porodom, taku nejaku snahu zmenit meno, ze ci je to to prave, ale nakoniec sme zostali u tej povodnej verzie :slight_smile: takze si myslim, ze to bude aj u vas Jasminka :slight_smile:

najviac som zvedava, co dame my :slight_smile: stale nemame vybrate meno:slight_smile:
8. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nas tiez dost ovplyvnovalo to ake osoby s tym menom pozname, preto bol taky problem nejake meno vybrat, lebo ked sa mne pacilo, tak mm poznal nejaku trubku s tym menom a zasa opacne, ale ked sme prisli k martinke, tak sme zistili, ze sice ich celkom dost okolo seba pozname, ale vsetko su to uplne super baby, teda aspon tie co su moje kamosky, tak sme zostali pri nom... inak to, ze vam ini pindali do toho ake meno dat mi pride totalne absurdne, to by som si nedala... alexandra sa aj mne paci, nam nikto nic nepovedal, teda nemal sancu, svokra nam povedala, ze to je nasa vec a ostatnim sme ani nedali sancu sa do toho miesat, povedali sme, ze uz mame vybrane a hotovo...

@pepies no, my uz malu tak dlho volame len martinka, ze teraz keby mm zmeni nazor, tak ho zadupem pod zem, lebo uz to proste k tomu drobcovi patri :wink: a aj my sme dost museli hladiet na priezvisko, takze take tie modernejsie mena co dnes nie su ani v nasom kalendari vobec nepripadali do uvahy, lebo mame cisto "slovanske" priezvisko... lepsie povedane najfrekventovanejsie priezvisko v cechach :grinning:
8. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nejaký múdry kolega mu pravdepodobne na vianočnom večierku vtĺkol do hlavy, že tak sa volajú arabské deti prisťahovalcov, čo žijú v Rakúsku, v Nemecku - čo je síce pravda, ale čo na tom? on si to asi tak nejako zhnusil alebo čo, veď a čo že sa tak volajú? veď je to ich domáce meno, orientálne, proste určite mu niekto niečo hovoril, lebo predtým sa mu Jasmine páčilo. Sa naštvem a bude Jasmine Ella a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nech si potom vyberie, ako sa chce volať. Jakubko má tiež 2 mená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
na rozveselenie pridávam vianočné foto mrožice s Jakubkom :wink: :wink: :wink:
8. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vidis a ja by som rysanu prijala, no neviem, ci by mi to raz nevycitala :grinning: a mozno aj bude. ja som original blond a priatel tmavo hnedy, teraz az cierny (a sedivy :grinning: ) presne, raz ste sa dohodli, tak co ide teraz stresovat? dobre si mu povedala..

@sunny1112 to nemyslis vazne :grinning: a mate aspon nejaky uzsi vyber? cakas na prvy pohlad? ci? :dizzy_face:
8. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 jeminky no jasne už sa nevedia dočkať. Áno veľmi som túžila po dievčatku :wink:
8. led 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies akáže mrožica. super vyzeráš aj maličky :wink:
8. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly nikdy som si nemyslela, ze bude taky problem vybrat meno pre dievcatko :sweat_smile: ake by to bolo jednoduche, keby som cakala vysnivaneho chlapceka. ale asi to takto malo byt :slight_smile: a som velmi stastna :sunglasses:
Ked som bola mala, chodil jeden serial a tam sa hlavna hrdinka volala Frida. vtedy som si povedala, ze tak sa bude volat moja dcera :grinning: :grinning: no to by bolo :grinning:
@pepies nesmies sa nanho hnevat, vies aki su niektori ludia :confounded: jeho to prejde. tvar sa, ze ho nepocujes a ze mala uz meno ma :slight_smile:
a ake ma jakubko druhe meno? boze, vy ste na zozratie :slight_smile: ty nie si z daleka mrozica. ja uz mam na sebe 30 kg :confounded: :astonished:
8. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 uzsi vyber mame, ale stale to nie je definitivne :slight_smile: ale ved nejak sa rozhodneme :grinning:
8. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
areeeeeeeet kde si :confused:
8. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj ja mam dceru Alexandru a teraz bude Jakubko :slight_smile:
8. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 odkedy sa vlastne arrett neozvala?
8. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek