• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26
@pepies inak ja som mm povedala, ze keby sme mali druhe a dievcatko, tak chcem aby bola po mne... no a to som narazila na vlnu odporu :grinning: co uz, ale tak skoro druhe neplanujeme, tak sa tym nezatazujem :grinning:
8. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ani neviem
8. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 a ake mate mena?
@katarinasifrova :slight_smile:
@isabella_fly jeden cas som aj ja chcela dat malej meno po mne, ale potom ma to preslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak baby, fakt tu nechajte na seba nejaky kontakt, nech hned alebo aspon co najskor ostatne vieme, co a ako :slight_smile: toto je o nervyyyyyyyyy
8. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly naposledy sa ozvala 5.januara. že ma iphone v mobile a sleduje nás.
8. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aret daj nám vedieť či si ok?? alebo už máš babenko??
8. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ved aj ja chcem rysavu, a ako strasne !!!!!!!!!! ale urcite nebude, lebo chceme, pri Kubkovi by nas ani vo sne nenapadlo, ze bude cervenovlasok. nas ludia vsade zastavuju, aj v zahranici a dobreze si ho nefotia, kazdy sa pyta, ze po kom je - ci ja som rysava alebo manzel - mne uz to aj lezie na nervy, tak hovorim, ze po zahradnikovi :wink: a mimochodom, rysave zeny su krasne, vynimocne :slight_smile:
8. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dakujem. :slight_smile:
@lubinka26 ved ja sa na muza nehnevam, Jakubko bol od zaciatku Jakubko, teraz sme nechceli vediet pohlavie, ale osud to zariadil tak, ze som musela podstupit odber plodovej vody a tam sme to mali cierne na bielom, tak odvtedy je Jasminka :wink: Jakubko je Jakub Robert - druhe sme mu dodatocne dopisali - je to po muzovi ..... no mimochodom, som mrozica, pretoze hoci som pribrala pri tomto tehu len 9kg, tak dohromady mam 22kg navyse - nejake kilecka mi ostali po Jakubkovi - ako som kojila, som zrala, zrala, zrala a priberala, priberala, priberala :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tvari som ako pampuch, ale teraz to neriesim, hlavne, nech sme zdravé ....
8. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 aj ja na Arett stale myslim, nemaju nejake kocky na nu telefon? ved mali mat nejake stretko v BA, ci sa mi to pletie?
mimochodom, napadlo ma, ze by nam mohla Natalca napisat kazdej mobilne cislo cez IP a ked budeme rozosielat tie radostne sms-ky o narodeni, tak napiseme aj jej a ona to nahodi na MK. Lebo ja urcite neberiem laptop do porodnice .... bolo by to tak asi najlepsie, co si o tom myslite?
8. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 tiez si myslim, ze to bude Jasminka. A VY mate ake tipy? prezrad :wink:
8. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies keby si videla v tvari mna, tak sa estelen smejes, som po novom roku tak zacala zo dna na den zadrziavat vodu, ze aj v tvari som ako balon a to nehovorim o rukach... chvilami mam z toho depky a chvilami si sama zo seba robim srandu, ale poviem pravdu, ze sa uz necitim dobre ked mam ist takto niekam do spolocnosti, alebo niekde kde je vela ludi, lebo sa fakt citim ako balon :pensive:

@denne73 ja si aj tak stale myslim, ze pri babatku ma len uplne inde myslienky a nie pri konikovi, sama neviem aka budem unavena a ci vobec budem mat chut niekomu telefonovat, ze som prave porodila, ja to zatial nechavam tak a dohodla som sa s mm, ze bude moju a aj ich rodinu informovat len on a ja si mozno aj vypnem telefon, nech mam klud, lebo to bude urcite obrovska zmena... teda aspon pre mna ako prvorodicku... ale tazko mi dopredu nieco takto planovat ked vobec neviem ako sa budem citit
8. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 @pepies mame Oliver, Timo, Matej, aspon na tychto troch sme sa ako tak zhodli :slight_smile: mne sa pacia aj ine, ale nepresli :slight_smile:
8. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly my sme telefonovali blizkym hned z porodnej saly a ja som si po porode trochu zdriemla a vecer som rozposlala sms-sky...... ale laptop urcite neberiem ............. ako sa poznam, budem sa aj napriek unave neustale divat na Jasminku, ked mi ju donesu, presne tak to bolo aj pri Jakubkovi - bola som unavena, ubolena a ked mi ho doniesli, som sa na neho nevedela vynadivat a pytala som sa samej seba, ze kde sa tu tento maly cloviecik nabral. bolo to nieco uzasneeeee :wink:
8. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 tak Timo je nadherneeeee, to bol aj moj tip ........... ale nakoniec by bol u nas chlapcek asi Daniel.
Ja som chcela strasne Jonáša - Jakub a Jonáš - no muž by ma bol zabil :slight_smile: A Jakubko mal byť Maxim, no to mi neprešlo .........
Dievčenské sa mi veľmi páči aj Leoni, no mám neterku Leu, tak to by sa plietlo :slight_smile:
8. led 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 mne sa velmi paci Matej :slight_smile: ale aj ostatne su pekne :slight_smile:

suhlasim, ze jedna oznamovacia sms (ci uz od manzela) by sa mohla ujst aj pre natalcu, kedze ma na starosti tabulku :slight_smile:
8. led 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky dobrú nocku, zajtra som tu zasa :slight_smile:
8. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dobru noc a malo cikania prajem :grinning:
8. led 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies fakt si dopredu nic neplanujem, moznoze budem z toho taka nabudena, ze budem naozaj kazdemu aj ja sama vyvolavat, ale to dopredu neviem, vy sa dozviete urcite, ja mam majusku na fb a to poviem mm nech jej napise a vsetkych uz ona potom isto informuje :slight_smile: alebo by som sa popripade cez mobil napojila na net a aspon napisala... dobru nocku :wink:
8. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@isabella_fly
dobru nocku, o cikani radsej pomlcim ........ furt som na tom zachode ......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 mne sa velmi paci meno oliver. :slight_smile:
8. led 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sranda je z my sme boli na menach pre babo dohodnuti este pretym ako som bola vobec tehotna :grinning: u nas bola zhoda ze babky a dedkovia nas oboch sa volali rovnako a kedze pre nas vela znamenali volba padla tam a emilia sa mi paci tak ci tak bude to moja mily :slight_smile: chlapec mal byt ondrej
8. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dobru noc :slight_smile:
@potokin tak to je najlepsie, byt dohodnuty este pred alebo od zaciatku :slight_smile: potom nenastanu komplikacie
baby, vy viete takto skoro zaspat? ja som nespala pred polnocou ani nepamatam :unamused:
8. led 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ta dobra noc bola pre pepies :grinning: :grinning: :grinning: ja momentalne dost zle spavam, tak tu byvam az do zaverecnej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly :grinning: :grinning: :grinning: to ta tehudemencia :grinning: :grinning:
aku dame temu, teda? :slight_smile:
8. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja tiez idem do postele po desiatej do jedenastej sa prevalujem a potom sa este musim ist napit a neviem co ale potom nastasti celkom dobre spim (teda ako kedy) dnes som bola hore o stvrtej mala si dala rozcvicku ale potom som nastastie este zaspala :slight_smile:
8. led 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky.....Som v 35 TT a az teraz som vás objavila......Nestíham všetko čítať,lebo vidím,že as je tu neúrekom...:D
Aaa ja čakám dievčatko...teda podla 4D ultarzvuku..:...Mala by sa volať Barbara....Ja chodím cikať ako na bežiacom páse.....A hrozne ma bolí pod lavym rebrovym oblúkom...Neurolog tvrdí že je to od chrbtice.....Ale už je neskoro začať cvičiť...... :wink:
8. led 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.idem tu na chvilku,lebo je este skoro na spanok.skoda,ze nic nove s arrett.
8. led 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin dobru nocku, teda aj tebe. ja som sa este nikdy nezobudila na pohyby malej. ona vstava so mnou :grinning:
@domigb ahoj, si prisla na fajront, co? :grinning: tak teda gratulujem dodatocne k dievcatku a chvalim meno :slight_smile:
mna zas boli chrbat vlavo hore, akokeby rebra :confounded: vsak to uz dlho nebude trvat, este chvilku vydrzime, hadam :dizzy_face:
8. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaka tu niekto chlapčeka??? okrem sunny??? lebo tu čítam väčšinou len dievčenské mená :sunglasses:
8. led 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb aj mna tam bolí, žeby od chrbtice??
8. led 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka20 a v tabulke mame viac chlapcov ako dievcat, asi nahodicka, ze teraz pisu baby, co cakaju dievky :slight_smile:
@hrozienko11 skoda :unamused:
8. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek