• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 tehudemencia je tema sama o sebe :grinning: obcas sa bojim, ze mi to zostane :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly aj ja sa toho obavam, ze mi to zostane :sweat_smile: :grinning: inak tvoj termin porodu som si zvolila za moj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neviem baby...ja som nikdy predtym problémy s chrbticou nemala......:D
A stale som sa ubezpečovala že je to tym že mi plod tlačí na rebro,alebo hrudnú kosť.....Ach a ked som mala podpiru na sebe v meste dlhsie ako dve hodiny som myslela že zomieram...A neurolog ked vydel moj chrbat tak povedal že ta lava strana vyzera akokeby som v nej mala 15 kilové zavažie.....Ešte ma zdrbal že som necvičila....:D
Tak som kupila fit loptu :slight_smile: Ale či to už teraz pomože.....Neviem...
No ja až tak na fairont.....: :sunglasses: :sunglasses:
Píšem do najmama,ale tam sme dve ....Dokelu!!!
8. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka20 aj my cakame chlapceka :wink:
8. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.prišla som pozrieť,či sú nejaké nové správy od @arret a nič :frowning2: ani žiadne bábo. :frowning2:

@domigb vitaj medzi nami,krásne meno ste vybrali :slight_smile:

@potokin aj moja babička bola emilia a mužova babička sa tiež tak volá :slight_smile:
8. led 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj,je tu niekto z okolie NMNV alebo TN?že by sme si vymenili čísla a dali poprípade vedieť,keď budeme niektorá v porodke alebo budeme mať už drobcov na svete.?
8. led 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem pekne za privítanie tehulky..... :slight_smile:
Som normalne rozzurená,že som vás až teraz objavila :cry:
aaa nechce sa mi teraz vsetko čitať......Ja som z Vranova nad Toplou...A ako sa citite???Ja som vcera zariekla že mám kolko pohybov a dnes len sledujem či vobec nejaké mám....A rodíte vo vasich nemocniciach???Urcite ste to uz riesili ale ja som zaspata!!!! :astonished: Ja budem rodiť pravdepodobne spontanne aj ked som velmi chcela sekciu.... :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked hovorite mena,tak my mame problem najst pekne chlapcenske :grinning:
8. led 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka20 ja budem mat Jakubka :slight_smile:
najprv to mal byt Marko, ale ja som si nemohla zvyknut. tak sme sa dohodli na Jakubkovi. podla mna je ale podstatne lahsie vybrat dievcenske meno. my sme mali Laura
8. led 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja chcem zasa velmi prirodzeny porod a hrozi sekcia :cry:
8. led 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj baby dakujem za olivera, no je to fesak, vsetky tetky ho bozkavaju :grinning: uz som mu aj povedala ze je to velmi nepekne byt krajsi ako baby :grinning: :grinning: :grinning: no mena u nas jedine Alan .. nemam moc rada sladke mena , deti su detmi len do 12 - 13 rokov a potom no co ... :slight_smile: tak ako moja stela povedala budeme linka, linko, lanko :slight_smile: tak uz len ten treti nam chyba :slight_smile: tak na dobru noc este mojich dvoch nezbednikov :slight_smile:
8. led 2011 ve 23:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je ozaj pravda,že chlapčenské meno sa vyberá ťažšie..... :slight_smile:
Keby som čakala chlapčeka asi by to bol Dominik po mne,alebo Nadan.... :unamused:
A dievčatko sa bude volať Barbara ako som už spominala,len ma dosť štve,že si to už teraz všetci pletú s Barborkou... :cry:
Občas som z toho taká na nervy že by som meno najradsej zmenila....
8. led 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 plne s tebou suhlasim :slight_smile: Dievcenskych sme mali hned niekolko ale a chlapcenskymi bol velky problem
8. led 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nech sa paci, ja by som si ten termin rada presunula na dnes v noci :grinning:
8. led 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarinasifrova....to je asi pravda,že to čo nechceme nakoniec máme.....Ja som bola od začiatku presvedčená že to bude sc a nakoniec vsetko nasvedčuje to mu že budem tlačiť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám strach,že nebudem mocť tlačiť a ublížim malej...Predsa len sekcia je rizikovejšia pre mamičku ako pre bábo....Aaa Oliver je krasne meno tiež..... :wink:
8. led 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb my preto vyberame take,ktore si pliest nebudu :slight_smile: a to davame dve,ak by bolo take pojasene ako ja v puberte a chcelo ine meno :grinning:
@katarinasifrova tak aspon nie som sama divna :grinning:
8. led 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha no tak to je pravda že nie je zle ked vyberies dve mená...Ani mne sa v puberte moje nepačilo :slight_smile:
Ale ja mam akokeby dve priezviska...Som Geci-Borová a keby som teda dala este aj dve krsné mená to by vyzeralo... :grinning:
8. led 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked das dve kratke mena,tak to bude v pohode.ved niektori maju aj tri mena :grinning: plus k tomu este priezviska po neviem kom vsetkom. ale to je skor v zahranici ako na svk.
8. led 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb a prečo si chcela sekciu?
Ja určite najradšej spontánne a pokiaľ to bude možné,bez vyvolávačky.tú som mala pri malom a nerada by som si to znova zopakovala,aj keď to trvalo podstatne kratšie,ako bez nej.
Tiež mám problémy s chrbticou a plotničkou,pred tehu som sa liečila na neurologii a brala lieky,ale moja dr.sa o to nejak extra nezaujíma.len keď som jej povedala,že mávam veľké bolesti,povedala,nech tam zbehnem na konzultáciu.ale čo konkrétne mám konzultovať nepovedala.aj tak som sa tam nedostala,lebo mi nemal kto varovať malého a teraz majú dovolenku.ale pre istotu si okopírujem papiere z neurologie a vezmem so sebou,keď pôjdem rodiť. :unamused:

U nás je tiež problém vybrať meno pre chlapca.Pre dievčatko sme mali ešte Adelku,ale keď som zistila,že má meniny 2dni pred Vianocami,tak to padlo.pre chlapca vyberá manžel,Tomáš je len taká "pracovná" verzia,ale pravdepodobne bude iné.Manžel najnovšie navrhuje Lukáš,ešte pred 2týždňami to bol Denis,ale možno bude po manželovi.On je Michal,ale aby nebolo celkom po ňom,tak drobček by bol Michael.

@isabella_fly no keby bolo na mne,tak tiež by som najradšej porodila aj dnes.

8. led 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki krááááásne detičky máš. :slight_smile: a malá to celkom dobre vymyslela :grinning:
baby, neviete nejaky "recept", aby sa drobec otocil? stale je KP :confounded:
No holky kdo jeste nemate jmena.. doporucuju stranku http://20000-names.com/ napravo je abecedni seznam holciccich i kluciccich jmen..
vsechna jmena jsou i s vysvetlivkou co znamenaji.. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,nic nove o arett?
8. led 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja slysela, ze nejvic doporucujou doktori delat kocici hrbety.. a pak taky si svitit v posteli baterkou mezi nohy.. :grinning: to mi prijde trosku uchylny, ale prej to 100% zabira,.. :wink:
bohuzel nemuzu posoudit z vlastni zkusenosti.. :dizzy_face:
8. led 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 vidis,mesiac menin zohrava u nas velku ulohu :sweat_smile: aby to nebolo okolo vianoc a okolo narodenin.
8. led 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 no tak ta baterka medzi nohami nema chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuž neviem v akom si presne tyzdni,ale myslím že teraz sa už bábo neotočí...Podla mna už na to nemá miesto... :frowning2: Aaa ja som chcela sekciu,preto,lebo som 4 mesiace robila na novorodencoch....Videla som niekolko porodov,ktore boli v pohode ale z vacsiny mam dodnes traumu.....Hlavne ked malého museli žene ytiahnuť zvonom,lebo ona nevladala tlačiť a chuda babo vyzeralo ako marťanko.....Nuž po tyzdni už bol z neho Don Chuan....ale ta mamička ked ho videla normalne dotala šok....A to je podla mna ten lepší prípad,ked je len babo pokrčené....Proste sa bojím že mu mojou vimou nejako ublížim.... :cry:
Sorry ak som vas vystrašila.....
8. led 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 tan macaci chrbat skusam, ale zatial nezabralo. zeby som vyskusala tu baterku? :grinning:
8. led 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja si naopak myslim, ze se muze otocit kdykoliv.. znam dost maminek, kterym se otocilo miminko tesne pred porodem samo.. zalezi na velikosti miminka.. porad je v poloze skrcence, takze ja bych urcite flintu do zita nehazela a ty kocici hrbety delala od rana do vecera..
8. led 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja myslim, ze za zkousku nic nedas.. :grinning: a kdyby to nahodou vyslo, muzes baterkovy zpusob doporucovat i dalsim maminkam :slight_smile:
8. led 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek