• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@domigb neboj, len málokedy vyťahujú zvonom,väčšinou sa snažia pomôcť inak.
@medunka1 nebola tá baterka medzi nohami doporučená na niečo iné?sa tu váľam od smiechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@katarinasifrova ja si tiež myslím,že teraz už sa ti neotočí.už je dosť veľké a miesta tam tiež moc neni.

@hrozienko11 aj ja som tak chcela,aby to nemalo všetko po sebe.viem,že ako decko som sa tešila na každý sviatok,a keby som si to všetko odbila za jeden mesiac,na čo by som sa tešila?
8. led 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb aj dcera sa mi otocila tyzden pred porodom, takze stale verim :slight_smile:
8. led 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb este sa vedia otocit,co viem. a neboj,vladnes to a budes mat krasne babo. ja mam hrozny tvar hlavy nie kvoli porodu ale kvoli tomu,ze som lezala len na jednej strane.ani podkladanie knihami nepomohlo. esteze som baba a mam dlhe vlasy :sweat_smile:
8. led 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
xixi....Určiite to nie je take strasne s tvojou hlavou,ale na strednej som mala spolužiačku čo mala velmi zležané temeno hlavy,čo by podla mna zakryla keby si vlasy natupirovala,zato ona mala hlavu stale mastnú.... :wink:
Ale hlav :wink: ne nech su babatka zdrave.... :slight_smile:
A pekne vam dakujem za podporu.....:
No moja je otočena spravne uz asi dva mesiace.....žeby som zacala svietit??????haha
8. led 2011 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem skusit spat dievcata, tak vam prajem dobru noc, snad ba budu obchadzat take desne sny ako som mala vcera :wink:
8. led 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly dobrú nôcku.ja tiež hádam pôjdem
8. led 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb hlavne,ze male je zdrave. ja mam problemy,ale vzdy ma na kontrole potesia,ze male je uplne v poriadku a viac mi netreba. ja som to zvladala predtym a zvladnem aj teraz.
8. led 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb vitaj ešte nás stihaš :wink: :wink: :wink:
8. led 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne sny baby. ja idem este strasit :grinning:
8. led 2011 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dakujem :slight_smile: su ako svate obrazky, len keby tak aj posluchali :slight_smile:
8. led 2011 ve 23:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ajnáš vyzerá jak anjelik,len tie rožky nevidno :grinning:
8. led 2011 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac,kolko tak stoji rodinne fotenie? rozmyslam,ze by sme cosi take dali spravit,ked budeme doma,lebo sme v zahranici,tak nech maju stari rodicia peknu pamiatku :slight_smile:
8. led 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb aj moj uz bol otoceny spravne, ale si to znova rozmyslel :slight_smile: asi sa mu nechce cakat dole hlavou :slight_smile:
8. led 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj moja mala je polohou KP uz od druheho ultrazvuku (22tt) a odvtedy sa ani nepohla, stale si len sedi. skusam rozne cviky, od macacieho chrbata az po neviem co, ale zatial nic. lekarka mi povedala, ze to nezabera, ze tu su len take babske recepty. ale asi kvoli mojim problem s chrbatom a panvou asi aj tak budem rodit sekciou :frowning2:
9. led 2011 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 doktor mi sice povedal, ze porod KP by nemal byt problem kedze som druhorodicka. ale predsa, clovek ma strach o babo. za tyzden a pol pojdem na kontrolny ultrazvuk do nemocnice, takze uvidime.
maly sa posledne dni neskutocne vrti, takze sa mozno otaca :slight_smile:
9. led 2011 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova moj mm bol kp a cakali do poslednej minuty,ze sa otoci. neotocil sa. ale bol druhe dieta a tak to zvladli aj v tej polohe. a vady na nom nebadat :grinning:
9. led 2011 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 necham sa prekvapit. len nech je drobec zdravy. to je to najpodstatnejsie :slight_smile:
9. led 2011 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem vam pokojnu dobru noc. nech babatka v bruskach pocuvaju a nechaju svoje mamicky vyspat :grinning:
9. led 2011 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ako drohuhorodicku ta mozno tak nechaju rodit, ale ja nechcem a nechcela by som, ani keby som druhorodicka. predsa tie porodu su narocnejsie a nie zo srandy su tam pritomni dvaja porodnici. preco asi? vela je pripadov, ze to dopadne dobre, ale ovela viac, ze musia pristupit k akutnej sekcii, co je to najhorsie.....ja sa nebojim o seba, ale o babo...tak preco riskovat, ked nemusime? kto zoberie potom na zodpovednost to, ked sa nieco stane?
9. led 2011 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 kde je ta tabulka? :slight_smile:
9. led 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 juj ako dobre :slight_smile: a kolko ti važil naposledy? a meno už mate? :wink:
9. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova my sme tiež mysleli, že budelme mať dievčatko, kym nam to lekar nevyvrátil :grinning: do vtedy sme mali meno Nataly, ale od kedy vieme, že to bude chlapček tak ma meno Dominik. no mne sa pačí aj Sebbastian. nedava mi spať to, že ako ho budeme volať doma Domi, Domčo, Niko? alebo ako? :sweat_smile: presviedčam manžela aby sme dali meno Sebastian, ale jemu sa nepači :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ranečko :wink: :wink: :wink:
9. led 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
este stale ziadne mimco na obzore? :sweat_smile:
@edinka20 http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/

to bola zas strasna noc. prosiiiim, nech ten januaaaar uz prejdeeeeeeeee :confounded:
9. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ahoj ja som trencanka aj budem rodit v tn:slight_smile:
9. led 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova vraj pomahaju brusne tance alebo nieco podobne a vraj tiez plavanie ale neviem o tej baterke som pocula tiez vraj mas zacat od vrchu bruska kde ma malicke hlavicku a potom prechadzat smerom dolu aby si ho naviedla kam ma ist:slight_smile:
9. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mate vsetky tehotensku ciarku? ja ani naznak :sweat_smile: :grinning:
aj vy mate stale pocit, akokeby ste mali kusok jedla v krku?
a co masaz hradze? vcera ma kamoska zdrbkala, ze preco to nerobim. ani ma to nenapadlo a za dalsie dnes som prebehla tuto temu a ze nie je dokazane, ze to pomaha. co vy na to?
a este ma zaujima v com periete, resp. budete prat pre babo?
9. led 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tehotensku ciarku nemam, hradzu nemasirujem a periem v lovele :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka20 aj my sme mali najprv Natalka, ale podla knizky meno je vas osud by to nebolo pre babo vhodne meno, tak sme zmenili na Laura a aj tak bude Jakub :slight_smile:
pri Dominikovi a Sebastianovi velmi nepomozem :slight_smile:
9. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď rada, že tehot. čiaru nemáš, veľmi dlho sa vstrebáva a ja ju mám pre istotu po celom bruchu.
no tá masáž aj mňa prenasleduje, ale neviem sa na ňu odhodlať...
myslím si, že prášky určené na pranie pre deti je zase iba marketingový ťah.
9. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek