• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katarinasifrova aj ja som mala na zozname Natalku, ale dala ju kamoska, co rodila pred Vianocami. a Laura je tiez velmi pekne, ale zas tu ma najlepsia kamoska. je velmi vela peknych mien, ale ako som pisala, asociacie a zhodne mena s blizkym okolim je pre mna nemyslitelne :confounded:
a mne sa pacia chlapceneske Jakub, Samuel, Dominik, Denis, David, Matej :sunglasses:
pre chlapca by som vedela vybrat...
9. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. hej? a ja sa rozculujem, ze preco ju nemam :grinning: tak teda som rada :dizzy_face:
teda budes prat v normalnom prasku?

a ake plienky kupujete pre novorodencov?
9. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako ste na tom s bolesťami slabín?
mňa to spočiatku bolelo po namáhavom dni, keď som veľa chodila. teraz ma to bolieva už od rána. Aspoň viem, že sa telo pripravuje.
9. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 prvé som kúpila Huggies, ale budem sa orientovať medzi akciami huggies, alebo pampers
a prať budem normálne ako doteraz
9. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja periem v Persile sensitive, Lovela vraj po case nechava na bielom obleceni zlte flaky. :confused: Inak ja mam doma epi no, ale este som sa na to neodhodlala....
9. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. inak ja som veci, co mam po bratrancovej dcerke vyprala v Ariely. Len som ich potom dobre prezehlila.
9. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

taky si už začínám dělat starost o arret, snad je v pořádku a nemá jen čas nám napsat :pensive:

plínky...... taky mám koupené Huggies v akci. Ty jsem hodně používala na Elišku. Jinak mám koupené z DM Babylove, taky je mám osvědčené a hodně využívám nákupy v DM drogerie. Taky jsem si koupila plínky Tesco na zkoušku.

@sharlotta tak to aby jsi už pomalu začla cvičit :wink:
9. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 noooo...mala, ale bojim sa, ci tym nejak neublizim malej :sweat_smile: Ale potrhat sa nechcem :unamused: najradsej by som ani nastrih nechcela...

Inak ja co pocuvam referencie na plienky, tak zatial mi kazdy odporucal jedine Pampers, tak som kupila Pampers new born tusim este sensitive k tomu.
9. led 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Kocky chcela som sa spytat, tie ktore idete rodit normalne uz ste sa rozhodli ci si davate pichnut epidural alebo nie?? ja este niesom rozhodnuta a ani neviem ake su za a proti, este som sa nestihla spytat dr.
Ak mate niekto s tym skusenost prosim podelte sa so mnou...Dakujem :slight_smile:
9. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja mam ciarku iba taku slabunku a veci pre malu som prala v lovela a este aj mydlovych orechoch. kedze mam latkove plienky a tie by sa nemali prat v beznych praskoch.:slight_smile:
9. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ka.jo. ja skoro stale lezim a aj tak ma bolia...
@sharlotta co je to epi no? ma to nieco s epiduralkou?
@el267 ja chcem kupit tie babylove 2-5kg z Dmka, lebo som citala, ze su velmi dobre. a aj cenovo sa nedaju porovnat. ale ze uz vacsie nie su take dobre. zas je dobre pokracovat s Tesco plienkami. pises, ze si ich kupila, ale pokial viem, tak Tesco plienky nie su newborn, ale len vacsie, ci?
@lenny04 u nas v nemocnici nerobia epi, takze mam o problem menej :grinning: a chceeeeeeeeeeem rodit prirodzene
9. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta myslím, že s epinem cvičí i imzadi, tak se můžete podělit s pocity :wink: Ale malé určitě neublížíš :wink: Hlavně určitě ze začátku to nafoukneš málo. Tady na MK je i diskuze o Epinu :wink:

pampersky jsme měly taky a bez problémů.
9. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny04 ja budem rodit bez epiduralu, tak som sa aspon teraz rozhodla. neviem preco ale nejako sa toho bojim viac ako porodu. snad to teda vydrzim a budem mat silu tlacit
9. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 já ty DM mám 2-5 kg. Tesco jsem koupila na zkoušku 3-6 kg. Menší myslím nedělají.Ale já jsem byla dost spokojená i s těmi většíma z DM. Hlavně jak mám ty slevy, tak mi třeba odečtou při nákupu celé krabice 50kč. A zbírám body a ty pak měním za knížku na slevy.
9. led 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin si dobra ja mam velky strach s porodu a tiez sa bojim ci budem vladat tlacit ...no este uvidim co povie dr.
ale asi si dam epidural aspon tak som bola doposial rozhodnuta.
9. led 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se epidurálu nebála :wink: Měla jsem ho a v pohodě. Hlavně bych si ho třeba vybavila před porodem, třeba ještě na sále změníte názor :wink:
9. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny04 bez epiduralky ma do porodnice ani nikto nedostane, ja som tu uz viac krat pisala, ze som mavala hroze kramy, sialene bolesti a uz mam z tej bolesti panicky strach, takze ja di myslim, ze som si za tych 17 rokov uz dost vytrpela, pri porode uz nemusim.
@el267 ved z tej diskusie som sa o tom dozvedela a rozhodla som sa pre epi no este pred otehotnenim :wink: len ked uz na to prislo, tak akosi nemam odvahu :sweat_smile:
@lubinka26 mechanicka pomocka na masaz hradze :wink: je to taky balonik, ktory postupne nefukujes az dosiahnes velkost detskej hlavicky (co je pre mna zatial nepredstavitelne a nadludsky vykon) a potom pri porode sa vraj nepotrhas, teda, aspon baby tak pisu
9. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta fuuu, to vyzera dobre, len si to neviem vobec predstavit. asi idem kuknut tu temu.
@el267 hej aj ja nakupujem v dmke a zbieram body. a teraz budem este viac :slight_smile:
9. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojček ako?? čo máme nové?? ja som hodila nejaké fotečky do albumu tak ak cete tak kuki :grinning:
9. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co stoji taka sranda nafukovacia? od kedy mozem zacat pit malinikovy ci aky to je caj?
9. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no...nove stoji okolo 2000sk, ja som kupila z bazaru, nepouzite. Teda, aspon dufam, ze predavajuca hovorila pravdu :sweat_smile:
9. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26
@sharlotta taky bych vám doporučila olej od Salosu na masáž hráze. Já to praktikovala u prvního těhu. Není to nic strašnýho a připraví to hráz, bude elastická a měla by zabránit potrhání :wink:
9. led 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta prosim ta kde najdem info o tej pomocke na masaz hradze ...dik :slight_smile:
9. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tan caj sa moze myslim pit od 34tyzdna, ja ho uz pijem a je to caj z malinovych listov aspon pod takym menom som ho ja kupila
@lubinka26 myslím, že od 36tt a já pila už od 34tt.
9. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak som sa sekla, nove stoji okolo 115e, ja som kupil asi za 45e
9. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a kedy s tym zacnes?
@el267 o masazi hradze som dnes citala, ale zevraj je to blbost, ze to nepomaha. neviem, co je na tom pravdy. ze skor si zena privedie infekciu... fakt neviem :sweat_smile:
@potokin
@el267 a kde kupim ten caj? v lekarni? ako sa presne vola? ako casto ho pijete a davate si donho aj med alebo len cisty?
9. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 :wink: ty mas taku krasnu postavicku, neskutocne. to od prirody? :grinning: ja som ako slonica :confounded: keby som nebola taka "velka" aj ja by som sa dala nafotit. velmi sa mi pacia vase fotky. viac nemas?
9. led 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek