• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 no ja som šparatko. Niekedy som robila športovu gymnastiku . no a pomaly do 18 r som tancovalaniečo ako hip hop :wink: :wink: :wink: :wink: . Mám v školke aj svoju tanečnu skupinku :wink: :wink: :wink: :wink:
9. led 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 čaj koupíš i v lékárně a u nás je to čaj z listu maliníku a u vás čaj z ostružiny malinovej :wink:
9. led 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no ja som ho kupila u nas v takom obchodiku kde maju eko vyrobky a rozne druhy cajov ale podla mna ho zozenies aj v lekarni. vola sa to malina list alebo malinik list. pijem ho asi tak2krat za den a davam si don med chuti tak lepsie :slight_smile:
9. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, uz by som chcela...ten caj kupis v lekarni- ostruzina malinova, resp. caj z listov malinika
9. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 já myslím, že masáž blbost není, tady ho doporučují i PA v kurzech a infekci by jsi dostat neměla, protože se na to používají speciální oleje a dodržuje se hygiena. Já to praktikovala po vykoupání. Sedla jsem si na sedátko v rohové vaně a pár minut masírovala hráz. Palec v pochvě a tlačil na hráz, na ukazováček jsem nanesla olej a krouživými pohyby masírovala. Tak nějak :grinning: Myslím, že je to jako s masturbací, když dodržuješ hygienu, tak infekci taky nedostaneš :grinning:
9. led 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 :grinning: Uz som ako na facebooku, stale hladam tlacitko "like" :wink:
9. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267
@potokin
@sharlotta dakujem pekne :slight_smile: zajtra si ho teda kupim :slight_smile:
@denne73 ty pracujes v skolke? a chcela si tolko deti? :grinning: :grinning:
9. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím se loučí, nakouknu snad později. pěkný den přeju :wink:
9. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 aha... no ja som o tom len dnes prebehla temu lebo ma vcera na to upozornila kamoska, ze ci si masirujem hradzu. tak som to kukla a zapamatala som si, to co som uz napisala :sweat_smile:
pekny dnik aj tebe :sunglasses:
9. led 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ano pracujem v školke a chela som tolko deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 doma mám len dvoch živanov puberťakov. Alex je v nebičku. ma sa narodiť pred rokom presne 9.januára :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 pojhladám foto toho čaju a pošlem ti
9. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ale až ked sa doatnem k notbuku tam to mám . teraz pišem z takej starej rárohy :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 jasne, v pohodicke, dakujem :slight_smile:
a mozem sa opytat, co sa stalo? uz som sa ta chcela davno opytat, ale neviem, ci to nie je blbe :sweat_smile:
no tak to si asi vyfasovala dobre deticky v skolke :slight_smile: a ake mena teraz prevazuju? aku triedu mas? vekovo myslim :slight_smile:
9. led 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja tiež nemám čiarku,pri malom som mala,teraz nie,periem v Lovele a masáž nerobím.ale asiby som mala,lebo pri malom som tiež nerobila a malý ma dotrhal jak rešeto a to bol drobunký.ale jedna laktačná poradkyňa,ktorá robí aj dulu mi povedala,aby som robila aj masáž.len keby som si tam dočiahla :unamused:
9. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Alex UPT v .5mesiaci. Zlá velmi zla genetika najťahšie postihnutie, len ležiaci. nedokázala som ho priviesť na svet aby len trpel. No ale teraz sa nám vrati, ja viem aj ked v podobe dievčatka. ja mám moment. predškolakov.No som od septembra na MD. už mi pišu s mamkami cez fb že budu chodiť kočikovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nech sa už vratim :wink: :wink: :wink:
9. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no amená rozne fakt. Máme aj Ninu, Alicu, Vanesu, laru, Klaudiu. veroniku, Simonku, Sofiu, Filipa, Davida, Miška, Jakuba, Šimona
9. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko.....Ja mám tiez tehot.čiarkua dosť vyraznú..... :slight_smile:
Budem prať v persile a plienky mam teraz huggies lebo boli v akcii ale asi budem použivať pampers.... :slight_smile:
Ja by som si epiduralku nedala,lebo mavam migreny a po epi sa to mnohym zhorsilo.... :wink:
9. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 kráááásne fotky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a tuším máš aj novú v pase. :slight_smile: a musím súhlasiť s
@lubinka26 , na svoj vek a štvrté tehotenstvo máš postavičku jak lusk.rátam,že po pôrode ani nebude vidieť,že si mala bruško.

ja som si pri malom nakúpila plienky Pampers,ale nebola som spokojná,pravidelne mi ich prekakal,nevedela som sa dočkať až ich minieme.Najlepšie sa mi osvedčili z DM Babylove a Tesco,tie,čo sú teraz zelené.ale aj tie nové tescové Gaja nie sú zlé.Podľa mňa vysoká cena nezaručuje kvalitu.a ešte ak niektorá chodíte do Maďarska,majú perfektné plienky Libero,s tými som bola najspokojnejšia.len škoda,že u nás sa nedajú zohnať.
9. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak,teraz ma napadlo,že aj @majka07 už je v nemocnici.ktovie,ako sa majú,či už sú bábinká na svete,alebo sa ešte držia pokope.neviete o nej niektorá?
9. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 juuuuuj, to mi je velmi luto. :frowning2: asi ta to nezaujima, ale spravila by som ale to iste. a bola si aj na amniocenteze? odtial to zistili, ci? ale to je uz v podstate jedno...
teda predskolakov, to uz im aj pusinky narastli poriadne, ze? :grinning: a nemate nahodou Bianku? pretoze na jednom fore pisali, ze Bianku budu volat deti Bianka blanka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak ci nahodou s tym nemas skusenost.
@janette4 som rada, ze mas dobre skusenosti s plienkami z DMka a Tesca :slight_smile: ani nevies ako. dufam, ze aj nasej krpatej sadnu :sweat_smile:
majka07 ak si dobre pamatam pisala, ze v pondelok by mali ist na to. ale fakt neviem na 100% :sweat_smile:
9. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no práve ta amnio nám vyšla prišerná. nie nemáme Bianku.
9. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dufam, ze som ta nerozosmutnela :frowning2:
ako sa citis a ako to vidis s porodom? citala som, ze druho a viac rodicky rodia skor a ryyyyyyyychlo :dizzy_face:
9. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nie, nie v pohode . No ja ti neviem ako to bude teraz s nami. ja už idem 4 krat pretože aj Alexa som rodila
9. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 to vazne? bozinku :frowning2:
a uz sa otvaras? kedy ides k dr.?
9. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 zda sa mi to celkom vyrovnané. ani mi nehovor o noci. ja som mala tiež brutal, :confounded: neviem už na ktoru stranu sa mam uložiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: spim so 4-mi malými vankušmi a s 2-mi velkými :grinning: :grinning: tehotensku čiarku mam dosť dlhu :dizzy_face: . niekedy mam pocit, ako by mi zostalo nejaké jedlo v hrdle, ale to su nervy... :angry: zatial som prala v Drefte pre deti a používam Silan sensitive :wink:
9. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka20 no je tam aj vysledna tabulka a vychadza o par chlapcov viac ako dievcat :slight_smile: ja som si kupila aj ten kojaci vankus, ze sa s nim dobre spi, ale neviem ako ho pouzit, nijako mi nie je dobre :unamused: a strasne ma bolievaju vecer nohy...
9. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no rodila som ho 6a pol h. :frowning2: :frowning2: :frowning2: s epi ale bolesti jak svina. teraz sme na 1,5cm hrdlo a krčok na prst priechodny. myslím si že toho 17.1 už budem 38/1 takže sa do toho pustime. snad
9. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 kojaci vankúš mám doma aj ja,ale akosi ho na spanie neviem použiť.snáď ho budem používať aspoň na to,na čo je určený. :unamused:
@lubinka26 s menom si starosti nerob.deti sú potvory,na každé meno si nájdu nejaké prirovnanie.
9. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek