• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka tak to vyzera.... dnes je tu nejako pusto:slight_smile:)) ale ved je piatok, tak sa necudujem
25. čer 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vy co chystate cez vikend?
25. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka manzel pride az zajtra, takze predpokladam, ze v sobotu nic a v nedelu asi pojdeme na slnecne jazera, ak bude pekne.. Nic vynimocne.. co vy?
25. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no nic, musim ist aj ja.. Idem kupat to moje sidielko a nejako uspat:slight_smile:)
Pekny vecer:slight_smile: papa
25. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz som doma a najedena
ste tu este?
25. čer 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestiham dokoncit veci, tak som musela v praci potiahnut a prietel este nie je doma, tak som sama. cez vikend planujeme trosku nakupy a v nedelu pojdeme do viedne, len tak poprechadzat sa a na zmrzlinu :slight_smile:
25. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som tu este
25. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kecalky, dalo mi práci vás dočíst :wink: Ale je fajn, že to tady žije :slight_smile:
@janicka83 ..mě při prvním těhu bylo strašně špatně a byla jsm hodně unavená. Hned od začátku jsem cítila, že to bude holčička.Jedla jsem hodně sladký a maso a vlastně skoro vše jsem do sebe naházela :slight_smile:
Teď jsem hodně unavená a špatně mi je občas, ale nic strašnýho. Teď si nejsem jistá,co to bude. Ale možná jsem ovlivněná tím, že si můj manžel moc přeje kluka. Mě je to tak nějak jedno.Hlavně, aby bylo vše v pořádku :slight_smile:
Chutě mám spíš na slaný, kyslelí, kořeněný. Sýry, jogurty.
Podle čínského kalendáře mi s Elou vycházela holka a teď taky. I v jiných výpočtech.

Výbavičku budu kupovat novou, kromě postýlky a povlečení.Dala jsem vše pryč, v domění, že druhé nebude a když bude, že nevím jestli to bude holka a já měla vše do růžova :grinning:
25. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak mám už 1,5kg nahoře :angry: Při malý jsem měla v tomhle týdnu 4 kg :grinning:
A jsem celá nafouklá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mamina už mi řekla, že je to na mě vydět. Oblečení zatím nosím stejné, ale hodně volný :grinning:
25. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aha tu je to pekne na obrazku :slight_smile:
el267 ja som zatial schudla 3kg ... co mi nevadi lebo mam este na sebe 10 navyse od porodu ... ale ono sa to zvrtne ... este mi moc nechuti jest , a skor stiplave mi chuti a zelenina ovocie ...
25. čer 2010 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mozem sa k Vam pridat? dnes som bola u lekara, bolo vidiet aj srdiecko, tak dufam, ze vsetko pojde aj nadalej dobre :slight_smile: nejak som tomu ani nemohla uverit, lebo nemam absolutne ziadne priznaky, akurat posledne dni som unavenejsia.. vidim, ze je tu vela bab, ktore cakaju druhe babatko..sama som zvedava, ako to budeme vsetko zvladat :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 gratulujem:slight_smile:...aj ja sa toho trosku obavam...ale snad to pojde samozrejme mam tazke plany s malym ako ho do februara naucim samostatnosti:slight_smile:)...
kočky ina kaj ja som dajaka zrava...pri 1. som toto nemala to som jedla normalnee pribrala som 15kg ale to vsetko ostalo v porodnici...teraz sa trosku obavam zacina sa to vselijako...neviem co to nie je vitamomi ktore som zmenila brala som calibrum mami(lebo kojim este) a teraz mi odporucilicentrum materna...citala som vraj sa s toho pribera...tak neviem, mozno preto mi tak chuti jest...ake vitaminy beriete vy ostatne?
25. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki co je to za znacku?:slight_smile: to mimi je tam dajako vsunute?:slight_smile:)
25. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 ja beriem cistu kyselinu listovu,,a magnezko
25. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem baby za privitanie...
@evita363 moj chlapcek sa vola tiez Filipko :slight_smile: co sa tyka vitaminov, tak ja beriem len kyselinu listovu, pravdu povediac, ani neviem ako sa to presne vola...aj lekar mi to schvalil, ze ine si nemam davat. a co sa tyka zravosti, tak zatial sa to nejak neprejavuje, uvidime neskor...ja som pribrala pri malom 14kg a posledne som schudla tesne predtym, co som otehotnela...takze dlho som si "staru" vahu neudrzala, resp. neudrzim :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 vyděla jsem ho na živo. Na malé mimi se tam dává ještě nějaká taška :slight_smile:

Holky já přibrala při malé 26kg :unamused: 10 jsem nechala v porodnici, zbytek mi odešel během 3. měsíců. Ale břicho mi zůstalo :angry:

Jdu do hajan, zítra mrknu.
@sunny1112 vítej a blahopřeju :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 ten kocik je myslim phil &teds..jedna znama ho ma a velmi si ho pochvalovala
25. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 aha tak to je ten co som a jja pozerala...len dajake ine farby som videla...je krasny ale trosku drahy...teda prvy kocik mame tiez taky drahsi len co z toho ked aj tak budeme musiet kupit este surodenecky...
no ja tie vitaminy viac menej kvoli kojeniu berem aby ma nevicucali uplne potvorky obe:slight_smile:...jee tiez Filipko a co by si chcela druhe babo?ja strasne dievcatko:slight_smile:...ale zas ked bude opat chlapcek mame komplet vybavu a aspon by boli kamosi teda aspon dufam :grinning:
25. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 uplne si to vystihla, tiez by som chcela dievcatko, ale ked to bude chlapec, tak bude mat Fili kamosa :slight_smile: a ja dvoch divochov doma :slight_smile: ja uz surodenecky kocik nebudem kupovat, kupime len ten skate..aj tak tam uz nechce sediet...
25. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 phil and teds ... to je taky bunker a babtenko tam lezi ako vo vanicke ... chranene pred pocasim :slight_smile: moj maly bude mat len 1rok a 3m tak inu moznost nemam ... tie velke kravy nam nevojdu do vytahu :slight_smile: baby ja beriem len kyselinu listovu ... mne lekar zakazal brat tie vitaminy ... uz pri prvom ...
25. čer 2010 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 no ja som nad tym tiez rozmyslala ale kamoska ma odhovara ze nebude mi chciet na tom aj ta kstat..no neviem...samozrejme uvidim ak ot bude casom..len momentalne je situacia taka ze ked ho vypustim z kocika rozbehne sa na najnevhodnejsiu stranu a ked sa za nim rozbehneme prida samozrejme...uz aj chyta prdel lebo vie ze ho capneme po nej a strasne sa samozrejme na tom rehoce...tak si neviem preedstavit ze dakedy bude poslusne kracat vedla kocika...no ale snad dakedy sa aj k tomu dopracujeme :sweat_smile: ..no a stahujeme sa mimo mesto tak riesim aj cestovanie autobusom ako bude prebiehat...mas podobneho betara doma? :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki je superny..ale ta cena :rolling_eyes: ...no uvidime manzel sa bude musiet viac snazit v praci :grinning:
25. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten kociar je pekný:slight_smile:) len neviem či sa dá polohovať predná časť, keď mimi bude vzadu. Môj rad spinka vonku. A potom zasa zadná športová časť asi nebude polohovatelna. Ach jaj. To bude pre mna ťažký problém vybrať kocik aby spnao moje kritéria:slight_smile:
Ja beriem centrum materna už od prvého tehu. Má všetky vitamíny aj listovku. Tiež ešte kojim, takze beriem ju vkuse už vyše roka:slight_smile:

@sunny1112 Vitaj :slight_smile: a gratulujem:slight_smile:)
25. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 mam take akcne dieta :slight_smile: neobsedi chvilku, len za nim lietam..aj ked teraz je to uz lepsie, sam sa zahra, dokonca mu zacinam pri hre aj prekazat :slight_smile: a to som myslela, ze sa nedockam toho, ze niekedy bude pri hracke sediet :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, nechcete si dať fotky, lebo už stracam prehľad:slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 moj sa vie zahrat sam iba vonku...to je vo svojom zivli vypustim ho na ihrisku a je klud...len za nim chodim a kontrolujem ci nepapa kamienky alebo špaky :sweat_smile: na tie ma slabost :grinning: ...ale doma to je peklo to sa nudi rozhadze vsetky hracky a potom mi poda tenisky ze ideme von...no uz sa neviem dockat kedy budeme v domceku kedy mu len otvorim dvere do zahradky a bude ticho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@arrett takze si s maternou spokojna?nemas pocit ze si viac hladna? :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ale v tom veku ti uz moc spat v kociku ani nebude chciet ... to by bolo dobre ho aj tak ucit doma na poobedny spanok a to mu bude stacit ....
25. čer 2010 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 no domcek je uplne idealny :slight_smile: ja ked som u maminy, tak maly vo vnutri nie je ani chvilku :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 ved budu vianoce :slight_smile: nech sa rodina posklada :slight_smile:))
25. čer 2010 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek