• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly neustupovat se snažím už nějakou dobu. Jenže ted byl s náma mm 3 týdny doma a veškerej můj respekt je pryč. Tak se to snažím zase napravit, než přijde to malé, jinak bych se asi zbláznila.

Holky děkuju moc za rady, snad jsem vás tady tím neotrávila :sweat_smile:
9. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 asi po tyzdni som chcela dat vypoved, ze mi svihne :grinning: navyse vsetky deticky toho rozumu moc nemali, bolo tam 5 surodencov rok po roku a rodicia tiez surodenci :stuck_out_tongue_closed_eyes: no po roku sme uz nasli aky taky system, no ked som robila napr. 3 dvanastky po sebe, na stvrty den mi islo hlavu rozkopat...ale inak som bola prekvapena, ze sa tak rychlo prisposobovali pravidlam, no chcelo to hektolitre trpezlivosti... a teraz mi straaaasne chybaju
tak ale niekedy mam pocit, ze s jednym je to este horsie ako s viacerymi, lebo oni opakovali vzory spravania jedno od druheho... ak je jedinacik, nema v nikom seberovnom vzor, teda ka je pozitivny :slight_smile:
9. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 sourozenci mezi sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to je síla! Ono na tom něco je, že jedináček má přehnanou péči a starostlivost atd. A je lepší, když děti mají vzor. Já sama už ted to tak cítím, že na tu druhou nebudu mít tolik času, jako jsem věnovala Elišce. Ale nechci tím říct, že jí budu zanedbávat, to určitě ne. Ale domácnost, Ela a mimčo už bude něco jiného, než když jsme byly s Eliškou samotný :wink:
9. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak to drzim palce, nech mas respekt cim skor naspat, lebo s malickou, to uz bude neskor len narocnejsie a aby este bozechran nezacala eliska ziarlit :confounded:
9. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 to ja budem mat asi dlhsie jedinacika :unamused: lebo nechcem hned druhe babo, chceme najprv odskusat ako to budeme zvladat aj financne, ja chcem medzicasom aj dorobit mgr externe a este by som aj rada niekde pracovala, ale to potom vyzera, ze ak to tak naozaj bude, tak medzi detmi bude velky vekovy rozdiel, co sa mi sice nepaci, ale s dvoma detmi si tolko veci netrufam :confounded: a aj sa bojim aby nasa prva nebola kvoli tomu rozmaznana :unamused:
9. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak manžel neplánoval vůbec žádný dítě. A jestli , tak později a jen jedno. No a budeme mít dvě :grinning:
9. led 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 my sme prve chceli urcite skorej, clovek nikdy nevie co sa udeje a dnes ma strasne vela ludi problem vobec babatko mat, tak sme si povedali, ze s prvym nebudeme cakat, ked mame poriesenu strechu nad hlavou a zakladne veci, ale zasa ja nechcem jedinacika, lebo ja som bola a to je tomu decku aj smutno :unamused: ale tak uvidime, zivot sa neda nalinkovat :grinning:
9. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak nějak jsme to měly i my. Já se vdávala v 19. Začaly jsme podnikat a stavěly jsme dům a chtěly jsme cestovat a něco si užít. To se i povedlo. Pak ve 30. jsme chtěly mimčo a nešlo to. Elišku jsem měla ve 32. A dnes nelituju, i když si říkám, že měla přijít dřív :wink: Protože člověk míní a život mění :wink:
9. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 presne tak :slight_smile:
9. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte co je tu nove?
9. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, no nad masážou hrádze som rozmýšľala aj ja, manžel sa chcel na to podujať, ale na tej exkurzii v pôrodnici, čo som predvčerom spomínala, nám sestrička povedala, že oni nastrihujú každú prvorodičku preventívne a nerobia výnimky :unamused: možno ak má žena zazmluvneného lekára, ktorého nejak presvedčí, aby ju nenastrihol, ak to nebude nevyhnutné, tak sa to možno dá, ale ja to riešiť nejdem. Sestra na predpôrodnej nám tiež hovorila, že si to môžeme masírovať, ale už úspešnosť je minimálna. Takže už mám zbalené plávacie koleso :wink: bude to celkom vtipné s nafúknutým chodiť po chodbe :grinning:
Mňa dnes zasa nejak bolí bruško a malá sa vydúva jedna radosť, som zvedavá, čo bude zajtra v nemocke na kontrole a hlavne, koľko čase tam strávim, keď ma dopredu varovali, že je to na celý deň :frowning2:
9. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko kolko stoji ta asistentka, co si ides zazmluvnit?
9. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je normalne aby si niekto par dni do porodu uvedomil, ze vlastne nie je pripraveny na ulohu rodica - otca?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: toto vazne dokazu iba chlapy :cry: :cry: :cry:
9. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka stojí 66 eur a funguje to tak, že keď odchádzaš do pôrodnice, zavoláš jej, ona tam príde, prijíma ťa ona a je tam iba pre teba po celý čas. uvažuješ nad tým?
9. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 čo sa stalo? :fearful:
9. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko v poslednej dobre sa dost hadam s priatelom, myslim, ze az prilis casto na to, ze o chvilku budeme mat na svete synceka :cry: :cry: :cry: su to take veci, ktore by vobec nemuseli vznikat, jemu asi pride normalne ze v 9 mesiaci si chodi za kamaratmi jak na beziacom pase a mna nechava samu, jak keby su mu prednejsi, dobre vie ze vzdy ked odide ja placem, trapim sa az tak ze mavam neprijemne bolesti v brusku...a aj tak to robi nadalej...dnes zas nastala taka situacia, ze isiel prec, predtym mi ale stihol povedat daco v takom zmysle, ze aj lutuje ze cakame malickeho :cry: :cry: :cry: som z toho na nervy,placem tak , ze zo seba nedostanem ani slovo a on mi zavola (v pozadi smiech) ze ci uz som kludna ?? samozrejme vzdy na druhy den vsetko v poriadku jak keby sa nic nestalo, ked sa chcem o tom porozpravat nulova sanca,...
9. led 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko u nas nastastie nerobia nastrihy preventivne uz od toho odstupili. k tej masazi podla mna kazda drobnost, ktora pomoze drobcovi na svet sa rata.aj moja dula mi povedala ze to moze pomoct. ja idem brat aj homeopatika lebo im verim aj v beznych zalezittostiach. niekto povie ze je to hlupostale ja tomu verim :slight_smile:
9. led 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky,
@denne73 držíme palce .... :wink:
kočky žiadne správy od Arett?
My sme mali dnes návštevu, Jakubko sa prehral s kamoškou Lili, boli zlatí ......... Zajtra ráno idem do poradne, čaká ma kultivácia plus vyšetrenie, tak držte palce.
Dnes som konečne objednala vankúš na kojenie a ešte musím zohnať prebaľovák, lebo ten, čo som mala sľúbený bude aktuálny až v marci ....
9. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 :cry: :cry: :cry: preboha, to co ma byt? by sa mal uvedomit :cry: normalne je mi do placu ako to citam... a coze syncek nebol planovany? nechapem takych chlapov... mojho mm kamaratka ma tiez tak dost zle skusenosti s otcom svojho synceka, to je na zaplakanie :frowning2:
9. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no, ja som s nastrihom dopredu zmierena aj keby robim cokolvek, malicka je totiz valibuk, to nemam sancu vytlacit bez roztrhnutia sa :unamused:
9. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 dúfam, že sa chlapec spamätá, zrejme si chce ešte užiť, asi má pocit, že mu niečo uniká. muži dospievajú neskôr, úprimne ma mrzí, že nie si šťastná :cry:
@isabella_fly tak si nezabudni pribaliť plávacie koleso a neboj, to sa zahojí :wink: ja sa týmto ani nejdem zaoberať, mrzí ma, že naša nemocnica je tak trošku "pozadu", ale ja to nezmením, tak sa tým ani nejdem zaťažovať :slight_smile:
9. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly :frowning2: :frowning2: :frowning2: nie nebol planovany, ale s tym ze sme sa aj predtym rozpravali ze ked nahodou zostanem tehotna - tak to nebude nic negativne, vedeli sme si to predstavit obidvaja, obidvaja sme sa tesili aj vsetko, ale jemu ked takto zacalo prepinat...ja uz neviem co urobim....teraz mi volal o 18:56 pocul aka som uplakana, ze ledvaj rozpravam, jedine co mi na to povedal, ze ved ja zachvilu pridem...som zvedava kedy...pochybujem, ze to bude naozaj ta chvilka...a chudacik malicky urcite citi co sa deje, kope az ma to boli :cry:
9. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no, nejak to prezijem :grinning: nie som prva ani posledna, u nas to vraj uz nie je take bezne, ale tak 50 na 50, aspon co som pocula

@iwka123456 to sa teda uzasne chova, keby sa mi pod ruky dostal, vrrrrrrrrrr.... takych chlapov by som ja osobne vrazdila... :angry: ty sa hlavne snaz ukludnit, malickemu to nerobi dobre ked sa trapis a rovnako to bude prezivat aj ked sa narodi, akurat to ti uz da aj najavo ako sa citi, tak sa kvoli nemu drz
9. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 isabella má pravdu, pokús sa upokojiť, drobček to cíti a rozhodne to nepotrebuje. uvidíš, keď sa narodí, dodá ti takú silu, že s priateľom zametieš jedna radosť, len aby sa mal drobček čo najlepšie :wink:
9. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko on sa mozno spamata, ale to nevrati to,kolko som sa ja uz natrapila,...este on sa teraz citi ukrateny, a ze on je ten obmedzovany chudacik...pritom ja mam 18 (o 6 rokov menej ako on) a ja by som mala byt ta "nevytancovana" co si ma uzivat zivota, ale paradoxne ja to nemam za potreby, ja som myslela ze tehotenstvo bude jedno z mojich najkrajsich obdobi, ale ked teraz si spomeniem kolko skaredych chvil som pocas neho zazila kvoli jeho naladam viem, ze nebudem az tak pozitivne spominat na tieto mesiace....lebo mi to vzdy bude pripominat tie hadky a vsetko okolo toho...no nic idem si asi lahnut, strasne ma boli hlava z toho vsetkeho, musim si dokladne premysliet co asi tak dalej :frowning2: aspon som sa vyrozpravala...som vdacna za to , ze existuje takato moznost, popisat si s niekym o tom, co ma trapi na rovinu
9. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no pekne, tak aj ty budes mať čo robiť :wink: bude to velké bábo. aj to nase bude určite velké, takže už sa teším aj ja :grinning: budeme si držať palce :dizzy_face: pekné meno ste vybrali :slight_smile: už ledva čakam, kedy to príde, ale vtedy určite budem stresovať a robiť paniku :stuck_out_tongue_closed_eyes: zbalené veci už mas do pôrodnice?
9. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ako som napísala, je to chlap, to, že má 24 neznamená, že je aj mentálne tak vyspelý ako ty. podľa mňa ešte menej. oddýchni si a pokús sa zaspať, rozrušená aj tak nič nevymyslíš :wink:
9. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 moja,,,ty asi chodis s mojim drahym :grinning: :grinning: :grinning: my sme drobca planovali,,ale tiez podobna situacia u nas teraz,,,a dokonca sa mi zda,ze teraz chodi von castejsie ako ked som nebola tehotna,,uz kopec hadok sme za to zazili,,aj moj plac,,a moj argument,ze co keby som potrebovala do nemocky a on bude niekde opity,,,tak to akoze riadny vysmech,ze preco by som mala porodit prave vtedy,ked je on prec,,ze co sa za tych par hodin moze stat....stvrtok ma meniny,,v piatok ideme k dokimu rano,,som zvedava,ci niekde pojde oslavovat, lebo on potom nie je schopny rano soferovat..a ked mi daju von pesar, tak to mozem fakt porodit kazdu chvilku,tak som zvedava,ako vydrzi cely vikend aby niekde nesiel oslavit meniny,,,ja neviem,ja mam pocit, akoby fakt este do porodu si potrebovali dobehnut zameskane,,resp, nadbehnut...ja uz som to vzdala sa s tym rozculovat

@dijefcatko neuvazujem,,len som tak rozmyslala,,ja som si uz zaplatila doktora,,ale sa aj tak bojim,ze tam budem sama a nebudem vediet,co robit
9. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek