• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@iwka123456 to mi je luto, ze mate taketo problemy. :frowning2: viem, ze je to pre teba velmi tazke, ale nesmies sa stresovat. v poslednom trimestri dlhodoby stres zle vplyva na babatko. moze byt potom nekludne, uplakane a neposlusne :confounded: dufam, ze sa to uz nestane...
@pepies drzim palce a som zvedava, co ti povedia :slight_smile:

ale je lepsi nastrih ako sa roztrhnut, nie? to si vsetky beriete plavacie koleso? to je nejake speci alebo take detske :fearful:
9. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčata, strašne dlho som tu nebola, posledný týžden v práci je predomnou takže je toho viac ako dost. Už sa teším ked budem domča a moct chystat pre malého.
Trošku som pozrela na net na nejaké veci, a riešim dilemu či mám kupovat nejaky fusak alebo iba hrubú deku. Lebo sa mi zda že fusak už velmi nevyužijeme a budúci rok už by bol asi maličky. Ako to riešite vy? Maličky pojdu z nemky ako poobliekany, ja mam z toho nejaký chaos. Vopred dik za rady a postrehy. Prajem ešte pekný nedelný večer.
9. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 obyčajné detské plávacie koleso, kvôli sedeniu :wink: či už na stoličke alebo na posteli, na šití sa sedieť nedá a na kolese to máš v podstate "vo vzduchu". poradila mi to aj dula aj moja švagriná, ktorá si bez kolesa skoro zničila klby, lebo sa snažila sedieť buď na jednom alebo na druhom boku, tie ju potom poriadne boleli. takže ja ho už mám zbalené :slight_smile:
9. led 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 veru, chod si oddychnut, chlap je zvlastne plemeno, tam to proste o veku vobec nie je... bud dospeje a je dospely a vie ako sa spravat, alebo to vediet proste nebude... mysli na malickeho a kasli na priatela, ak si mysli, ze ho dieta bude obmedzovat nech si ide kade lahsie, ale bude to on co bude raz lutovat...
9. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 my sme fusak kupovali s kočíkom, ale určite by som ho riešila aj tak, preto mi ho svokra prešila z takého hrubého vaku (neviem ako to nazvať). my pôjdeme z nemocky asi takto: košieľka, teplý svetrík, hrubé polodupky, jeden teplý overal a na to ešte buď kombinéza, alebo tá teplá zavinovačka do vajíčka. a samozrejme teplá deka a nasadneme do vyhriateho auta. plus dve čiapočky, tenká a hrubá a kapucky z overalov. budem aj ja vďačná, ak mi poradíte, či to stačí, alebo je to málo :slight_smile:
9. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly @dijefcatko dakujem vam, je prijemne ako par pismeniek vie povzbudit cloveka
@mafynka tak to asi vazne mame povahovo na vlas rovnakych,...este pred sviatkami som mala ist dokymu, samozrejme on vecer predtym musel ist s kamosmi na pivo, prisiel nacapany ani neviem kedy v noci...na druhy den rano neschopny ist so mnou, pretoze mu bolo zle a zatazko aj z postele vstat, a ja mam dr. v inom meste...to bol december, vsetko zamrznute, bala som sa co len krok spravit na tom lade...samozrejme som sa smykla a strepala, nastastie sa nic nestalo, spadla som na bok, ale neviem si predstavit co by bolo kebyze to dopadne inak, vtedy mi este aj dr. oznamil ze malicky rastie pomalsie jak ma.sice nic vazne, to moze dobehnut hocikedy,ale aj tak jedna sa o princip, pred kamosmi sa prsi, jaky je on pysny tatko, jakeho synacika bude mat, fotky z UTZ ukazuje, a pritom doma je z neho take zviera...ked sa neznormalizuje, cim skor bude sa musiet zmierit s rozchodom
9. led 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja asi koleso neberiem... doma neviem kde by som take hladala a ked budem citit, ze potrebujem, tak mi mm donesie :slight_smile:
9. led 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dufam aj ja...tak za posledny trimester teda ked to plati, tak sa mozem zmierit s tym ze malicky nebude robit nic ine ako plakat :unamused: ..no nic uz idem vazne spat
tak dobru noc vsetkym, a prepacte ked som vam sem vniesla prilis negativnu naladu
9. led 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 debil, jaaaaaaaaj nechaaaaaapem :angry:
no tak si teda radsej to koleso zozeniem, pre istotu. ale fakt to pocujem prvykrat :grinning:
9. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 no moj tiez bude syna oslavovat, akoby neviem co,,pysny tato,,ale nieco obetovat uz teraz,tak to nie,,,to mne raz prisiel z roboty taky opity,ze ja som v noci kricala od bolesti, ze som nevedela,ci idem sanitku si volat,,ale take desne krce, ze som stenu skrabala,,fakt som kricala a plakala od bolesti,,,a myslim,ze sa mlady pan zobudil??,,,ani ho nehlo
9. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja rozmyslam ci z nemocky odist vo vajicku alebo vo vanicke
9. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ja len teraz čítam, čo sa s tebou deje. :frowning2: je mi ťa tak luto, pekne si lahni, uvar si fajn čajík a kašli na neho, len sa pekne drž, maly potrebuje cítiť, že maminka je v pohode :wink:
9. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vo vanicke ak nema specialny sposob upinania v aute by si babo nemalo viest. to aspon podla zakona a samozrejem bezpecnosti. preto je lepsie vajicko aj ked ja som tym moc nadsena neni
9. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin sa bojim,ze mi vo vajicku zamrzne
9. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka az autom, tak jednoznacne vo vajicku a ak chces ist normalne peso kocikom :confused: tak potom radsej vanicku a zababusit do fusaku :wink:
9. led 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka auto treba vykurit :wink: to som mojmu mm zahlasila, ze ked pre nas pojde, najprv nech auto poriedne vykuri :wink:
9. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj nezamrzne ked ho poriadne zababusis do nejakeho overalu a teplej deky a autom vas vyzdvihnu v pre nemockou bude to v pohode to sa neboj. :slight_smile:
9. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá, môžem sa aj ja medzi vás vtrieť? tiež čakám bábo, termín mám 1.2. a keď si tu čítam niektoré vaše príspevky,tak mi zostalo smutno.....no prečo je len ten "mužský" svet taký nespravodlivý???? Akoby sme mali toho málo, čo všetko si musíme ešte vytrpieť, aby sme dostali trošku uznania????
9. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a nezabudni aj na to, ze bezpecnost je prvorada... a okrem ineho, ak by si babo nemala vo vajicku, tak dostanete pokutu ked vas zastavia
9. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka pod vtieraj sa :grinning: :grinning: :grinning: moooja uznania sa nikdy nedockas :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja tu knucim od bolesti kazdy den a kazdu noc,,a myslis,ze ma niekto polutuje?? este dostanem osomrane,ze sa pri mne ani nevyspi :grinning: ale staci,chlapa boli hlava,alebo je nachladnuty,joooj to zastavme svet, lebo to ake by bolo,aby sa svet tocil,ked jeho nieco boli :grinning: :grinning: :grinning:
@kesulkarenka pod vtieraj sa :grinning: :grinning: :grinning: moooja uznania sa nikdy nedockas :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja tu knucim od bolesti kazdy den a kazdu noc,,a myslis,ze ma niekto polutuje?? este dostanem osomrane,ze sa pri mne ani nevyspi :grinning: ale staci,chlapa boli hlava,alebo je nachladnuty,joooj to zastavme svet, lebo to ake by bolo,aby sa svet tocil,ked jeho nieco boli :grinning: :grinning: :grinning:
@iwka123456 to je fakt smutný :pensive: já si myslím, že se příchodem malého na svět asi moc nezmění :unamused: Je jako by byl nevyzrálej, nebo mu to nedochází anebo taky může mít obyčejnej strach z toho, co přijde.
Můj sice nikam, kromě práce nechodí. Ale zato si zvykl na domácí servis a těžko se mi předělává.
Poradila bych ti, aby jsi s ním zkoušela otom mluvit a říct mu, že se ti to nelíbí. Ale udělala bych to druhý den, ne po hádce. To by se asi nic nevyřešilo. A hlavně až se malej narodí, hodně ho zapojuj do péče o malého.
Držím ti palce holka
:slight_smile:
9. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :grinning: :grinning: jo, jo chlapy umírají i na rýmu :wink:
9. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 Ach jaj moja. Neviem či ste už svoji, alebo nie. no ak nie prajem ti , aby rozum zviťazil nad srdiečkom. :wink: :wink: :wink: :wink: . Drž sa moja :wink:
9. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka vitaj medzi nami :wink:
9. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
všimla jsem si, že u vás na Slovensku si hodně platíte k porodu Dulu atd.
U nás je v porodnicích běžný, že celou dobu porodu je s váma porodní asistentka, která vám říká, co máte dělat, jak dýchat atd. A to v rámci standartní péče. Vy to tak nemáte?
9. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 veru, moj len zakasle a uz ide na PN :grinning:
9. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 veru, moj len zakasle a uz ide na PN :grinning:
9. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne asi nestaci raz poslat :grinning: :grinning: :grinning: daco mam s netom,tak prepacte

inak rozmyslam,ze to bude riadna drama,,ja od 23tt lezim viacmenej,,predporodny kurz,to neprichadzalo do uvahy,,,to bude riadna sranda tam za behu sa ucit dychat
9. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa kvôli tomu rozviedla, malá ma teraz 8 rokov a som rad, že som to spravila....tiež som si myslela, že dieťa všetko zmení, ale ona musela byť akurát tak svedkom naších "nezhôd" a už som ďalej nečakala.....teraz mám nového muža a užívam si napr. obúvanie topánok, vešanie prádla a pod. Len prosím boha, aby mu to vydržalo čo najdlhšie....ja viem, že som tu nová a asi nemáte radi, keď niekto niečo žiada,. ale ak mi pomôžete, budem rada, ak nie, nájdem vo vás aspom žienky spasiteľky. Vydávala som sa v auguste a na stránke http://www.svadbaprievidza.sk/nevesta-roka/hlasovanie som sa prihlásila do súťaže. Nechcem za každú cenu vyhrať, ale na plienky by sa zišlo.. :wink: , takže ak chcete, pošlite mi hlások. Hlasuje sa tak, že nad fotkami je HLASOVAŤ a začnú sa objavovať fotky...všade treba dať NIE, len na moju fotku Renata Koszeghyová dať ANO...a bude to......ale to je len malá prosba odo mňa.....
9. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek