• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@el267 samozrejme, sú pri ženách pôrodné asistentky, ale vždy majú službu dve a ak rodia napr. štyri ženy, tak sa venujú všetkým. ak si dulu zaplatím, venuje sa výlučne mne a neodchádza odo mňa. ten komfort si rada doprajem :slight_smile:
9. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 myslim, ze su u nas v porodniciach nejake porodne asistentky co su tam automaticky, ale neviem naisto, lebo napr. u nas v piestanoch keby chces dulu k porodu, tak si za to platis ako keby si si brala aj manzela a potom si uz nikoho ineho nemozes doviest... ale mudrejsia budem po porode, potom ti napisem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kesulkarenka heh aj aj som sa vydavala v auguste ale pred rokom 1.8 2009 a taltiež som rozvedená . teraz mám po boku anjela :wink: :wink: :wink:
@kesulkarenka chcela som hlasovať, ale nefunguje ten link :frowning2:
9. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka stalo sa máš hlas :wink:
9. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 to je super...ja si myslím, že naozaj dobrí chlapi existujú...len ich treba asi lupou hladať...ja som vždy mala smolu a páčili sa mi taký "chrapuni". Ale už teraz mám naozaj dobrého mužíčka, celé tehotenstvo prežíva so mnou, nevynechá jedinú poradňu, sono....všade ide so mnou a za to si ho nesmierne vážim...len neviem neviem ako vydrží pôrod, asi ho nechám na chodbe, lebo už teraz ťažko prežíva keď mi tvrdne bruško a trošku zafuním......
9. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka20 ide to moja. len klikni na to hlasovanie nevesty a vyhodi ťa na google a hned prvé klik :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edinka20 ono sa to občas stáva...to je to internetové hlasovanie......a ozaj, hlasovať sa dá každý deň.....po uplynutí 24 h.
kocky tak ja mam prvy raz puchnutie noh aj ruk,,,akurat ma boli ruka ked zovriem, tie vankusiky na dlani,,,co sposobuje puchnutie noh?
9. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka heheh no píšeš mi z duše. Asi aj môj bude na chodbe. :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denne73 ty máš tri deti a čakáš štvrté?
@denne73 ty máš kedy termín?
9. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka .Ako sa to vezme. Doma mám dvoch puberťakov.Alex anjelik je v nebičku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@mafynka ja som zacala opuchat 2 januara :grinning: najprv tvar, ruky, teraz uz aj nohy, len tak zo dna na den a to som sa bala ci nemam vysoky tlak, ale nemala som... asi je to uz normalne, ze ku koncu proste zadrziavame vela vody v tele :sweat_smile:
Ahojte, dievčatá. Chcem sa opýtať, či Vám už niektorej kleslo bruško? Nie je to skoro v 35. týždni? Pri dcérke so nič podobné nezažila, išla na svet v 42. sekciou. Tak neviem :slight_smile: čo mám čakať, v utorok mám poradňu, ale ešte by som také dva týždne rada bola doma, chcem niečo došiť a dokúpiť si plienky :slight_smile:
9. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkafer mne ešte nie
9. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka já jsem taky nateklá, i u první jsem byla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli máš tlak a moč v pořádku, je to normální.
9. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 to mi je ľúto prepáč......lebo aj ja mám dvoch "puberťákov" 8 a 16r a aj dospelého syna 19r....a teraz som sa dala opäť na "materskú" ale v pohodke si to užívam a ak sa bude dť, zostanem doma čo najdlhšie......starší chalani sú na intráku v BŠ a malá je so mnou doma....a na nového tatina si zvykli úplne suprovo.....a na sestričku sa strašne tešia...už aby tu bola. Ja mám termín 1.2 a podla sona 20.1, tak som zvedavá kedy sa rozhodne...
9. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkafer mě u první taky nekleslo, rodila jsem taky v 42tt. A ted ho mám níž celou dobu, ale asi to bude tím , že mám malou KP
9. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka v pohodke. :wink:
9. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majkafer ani mne ešte nie.....
@isabella_fly a tiez ta to tak boli?
@lenny04
ja chcem rodiť prirodzene, akurát si kúpim pôrodný gél dianatal - dúfam, že mi ho aplikujú.
9. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka boliet to nejak neboli, ale ked mam ruku opuchnutu a hybem s nou, tak ako keby som ju mala nafuknutu ako balonik... taky divny pocit :grinning:
9. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá a koľko ste zatiaľ pribrali? ja len 6kg a zdá sa mi to málo, ale na sono mi povedali, že malá je akurát na svoj "vek"....ale mne stále býva zle a záchodová misa je moje druhé obydlie....
9. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka hihi ja 16 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - mne tiež včera trochu opuchli nohy a niekedy mi trochu tŕpnu prsty na rukách aj na nohách.
9. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek