• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kesulkarenka :frowning2: vypisuje mi, že "webova stranka sa nenašla" :frowning2: skusim to aj zajtra. inač ani ja som vela nepribrala mala som 62 kg, schudla som 5 kg, a teraz mam 68 kg, takže na svoju vahu som pribrala tiež 6 kg. :slight_smile:
9. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca hej hej,,take trpnutie
9. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja uz mam dulu zaplatenu nastastie v trencianskej porodnici moze byt aj dula aj partner dokonca obcas staci zaplatit len jeden poplatok :slight_smile: tak mi bolo povedane tak uvidim ako to dopadne. kazdopadne tam chcem mat niekoho kto vie ako to chodi a ma skusenosti. ja som totiz taka povaha ze rada planujem a viem veci dopredu a tu sa to akosi neda :sweat_smile:
9. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin presne aj ja som taka, nemam rada štýl za 5 minut 12. chcem mať vo všetkom prehlad, jasno a chcem aby som vedela, čo sa v danej chvíli deje alebo bude diať :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam rada, ak je všetko pekne naplánované :sweat_smile:
9. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no, ja neviem, ako by asi malo ist oblecene, ale to, co si pisala, sa mi zda az az. Teda zalezi aj od pocasia, ked uz nebudu mrazy, tak netreba az tak vela. Ja som rozmyslala, ze kosielku, puncosky, teply svetrik, teple poldupky, ciapocku, potom do overalu a som myslela, ze to bude dost. V pripade, ze by bolo zima, tak este do fusaku. Ci sa vam to zda malo?
9. led 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko to je strasne vela, take male dieta si nevie regulovat teplotu a lahko sa ti moze prehriat ... uplne staci ked das body, dupacky, svetrik, overal, teplu ciapocku a deku ... aj spavat by malo v miestnosti tak 22 c ... a uplne stacia body s kratkym , dupacky, alebo s dlhym a polodupky a sup do spacieho vaku ... ked moc naobliekas moze prist k prehriatiu organizmu a to neni moc dobre :wink:
9. led 2011 ve 22:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin u nás to tiež bude tak, že bude aj dula, aj manžel, čo ma veľmi teší :slight_smile:
9. led 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044
@kkiki dík za názor, aspoň budem vedieť, ja som si nachystala veci ako mi mama poradila, ale zase jedna kamoška mi poradila takto. no tak sa prvorodička vyznaj. ale mne osobne sa to tiež zdalo veľa, takže asi vynechám jednu vrstvu. ale tým pádom bude mať na nôžkach iba poldupky a kombinézu, prípadne poldupky a ten overal do vajíčka. budú dve vrstvy dosť? hore by tým pádom mala iba košielľku, svetrík a kombinézu. stačí? brala som to aj tak, že bábo má mať o jednu vrstvu viac ako my a takto by sme boli rovnako :slight_smile:
9. led 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko uplne staci :slight_smile: bud das dupky a teply overal a zakrijes dekou, alebo dupky a kombinezu, keby moc mrzne tak daj pancusky a hotovo ... ...uvidis aj sama ked pojdete von a bude spotene vzadu na hlavicke tak je moc naobliekane ...
9. led 2011 ve 23:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka ja len 1 kg, ale babo si vraj berie z tela to co potrebuje. Este nikdy som sa necitila tak pekne ako teraz :grinning:
10. led 2011 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja mam prichystane body, pancusky, svetrik, overal a fusak do vajicka a deku. jdnu tenku a jednu hrubu ciapku. mam s tym tiez problem. povodne som chcela aby bol maly v perinke, ale kvoli vajicku to nejde. tak uvidime. dufam, ze nebude strasna zima.
10. led 2011 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby
my sme ešte stále 2v1. Cely týždeň mám hrozne bolesti. Skoro každý deň nemocka a vyšetrenia. Kontrakcie raz sú, raz nie. Od včera večera som na porodnom, na cakacke. Kontrakcie 7,8,5 minút. Nič iné sa nedeje. Som
už z toho zufala, boli to jak fras. Som vycerpana a miestami mi je do placu. Trochu krvacam z dola, vraj je to v norme. Nikdy som si nemyslel, že druhý pôrod bude takýto strašne ťažký. Už som taká unavena, že na vzdychacke zaspim na tých 7 minút medzi kontrakciami. Plodovka ešte neodtiekla. Keby mi aspoň oxitocin dali. Uvidíme čo ukáže dnesok. Ak to už dnes nepríde, prisaham že sa asi zblaznim.
Drzte sa, ja idem predychavat tie mrchy hnusne.
10. led 2011 v 05:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahoj! veľmi ma mrzí, že sa musíš takto trápiť. my sme si tu už všetky mysleli, že si užívaš chvíle s malou Dáškou. držím palce silno silno, aby sa to už dnes niekam pohlo :wink:
10. led 2011 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Práve som absolvovala monitor, ešte vyšetrenie má čaká. Pytala som sa pa čo ďalej, takze oni to nebudú surit, kedze som zatiaľ iba 38tt. Že je možné, že sa to ešte zastaví. Dali mi aj nejakú injekciu do zadku.
10. led 2011 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett chudatkoooooooo :cry: na vyplavovanie oxytocinu je dobra masaz bradaviek (minutu masirujes a dve minuty nechas v klude, takto asi 30 minut), to by ti mohlo pomoct ked to mat takto :unamused: a my sme tu uz rozmyslali co je s tebou, drz sa, musi to byt strasne unavne, ja teraz len cakam kedy to pride, nie a nie sa cokolvek rozbehnut, ani kontrakcie ani nic, sem tam mam nejake bolesti, ale to kontrakcie este nebudu, tak ja cakam, vacsinou zle spim, tazke sa modlim, nech je to cim skor :unamused:
10. led 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett moja zlata:frowning2:(( boze takto sa nam ty trapis...uz nech to rychlo mas za sebou
10. led 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a inak dobre ranko dievcata, u mna nic nove, len som asi konecne dobre spala (aj ked som bola 4x curat :grinning: ), tak na to, ze som uz hodku hore som celkom svieza a dostala som chut na mliecnu sosovicnu polievku, tak hned ako mm vstane ho vyslem do obchodu a pojdem si k obedu uvarit :grinning: mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vidim to tak, ze na porod ani najblizsie cakat nemusim, lebo cim viac cakam, tym si to asi viac oddalujem :sweat_smile: :pensive:
10. led 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze vraj sa to rozbehuje. Brali mi krv a už som sa aj vykadila. Aj osprsila. Teraz chodím po izbe, kontrakcie jak svina:-/
kedže som tu zatiaľ sama, budete mat pôrod live, aby mi Čas ubiehal
10. led 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no chvala bohu, sak to musi byt strasne mat tolko bolesti :confounded:
10. led 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nejedla som už ani nepamätám:grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to ta snad odvtedy nenechali hladnu? :confused:
10. led 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Uz sa modlim iba za epi. Potom si trosku polezim. Ale nemôžu mi ho dať skoro, aby mi nezastavili pôrod
10. led 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ked vidim ako to moze dlho trvat, tak si veru zelam rychly porod... teda aspon do 24h :pensive:
10. led 2011 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kur.a, tie bolesti zintenzivnuju....
10. led 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kludne si zanadavaj a pekne od hrdla ak to pomoze :wink:
10. led 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keď sa Dasa narodí dnes, bude mat zároveň aj meniny:grinning:
10. led 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett myslime stale na teba
10. led 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zrovna som dnes pozerala do kalendara ako som si hladala recept a ma napadlo, ze tvoja mala bude mat blizko narodeniny s meninami... to som si este myslela, ze sa pred par dnami uz narodila :sweat_smile:
10. led 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baby, je to tu. Leží na porodnom stole na 5 cm. Som napicjnuta infuzkou, kvôli epiduralu. Je tu skvela doktorka. Čakám na manžela. Ešte 5 cm a rodine.
10. led 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drz sa dievca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek