• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett Drzime palce aj my s Leom:slight_smile:))
10. led 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja idem dat akurat prat prvu varku krpcovych veci...lebo ako vidim, sa to tu zporodnieva a ja este nemam ani tasku pripravenu:slight_smile:))
10. led 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drz saaaaa;) babula čakala na svoje meniny;)
10. led 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett juchuuuuuuuuuuuuuuu, drz saaaaaaaaaaa :dizzy_face:
10. led 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett My na vas tiez myslime a drzime palce, nech uz mas malicku co najskor pri sebe, drzte sa babulky!
10. led 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - tak držím palce, aby sa Ti to čo najskôr rozbehlo. To čo opisuješ mi pripomína môj prvý pôrod - jediný rozdiel u mňa bol v tom, že som mala odtečenú plodovku. Romi sa narodil na začiatku 38 tt a od odtečenia plodovej vody to trvalo 24 hodín - mala som presne kontrakcie ako píšeš a naozaj si niektoré momenty z pôrodu kvôli vyčerpaniu ani nepamätám. Preto mi prišli 2 hodiny po pôrode na pôrodnej sále ako 10 minút.
10. led 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
waaaw, pôrod live, držíme palčeky, ja toho dnes v práci asi veľa neurobím, ked tu stále pôjdem nakuknúť ako to všetko prebieha. Držte sa kočky :wink: :wink:
10. led 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzte se a at to mate konecne za sebou! :dizzy_face:

jinak holky dobre rano :wink:
10. led 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko....Držim ti prsty arrett!!!! :slight_smile:
10. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baby, stiekli mi 3 infuzky, mám pichnuty epidural a práve mi praskli vodu. Z epi mi prišlo zle, klesol mi tlak. Lebo som si pri lezani na to tlačil. Teraz som na boku, po zadku mi tečie plodovka. Za 5 minút je tu mm.
10. led 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett teda ty si nas riadne vylakala, hlavne ze ste obe v poriadku a coskoro sa uvidite, drz sa, myslime na teba :wink:
10. led 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz chci takyyyy rodit :grinning:
10. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzim paste. Ja som bola na kontrole,vsetko ok,placenta plne funkcna,len mam nejak menej plodovej vody ako pred tyzdnom.dalsia kontrola 19.1.choroba tiez ustupila,zajtra ma caka skuska.
10. led 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a ja hlupa som ti pisala, ze ako fajn, ze mas tatko postupujuce kontrakcie, ze si sa vedela pripravit, zariadit si starostlivost o Simonka a ty chudatko takto trpis. by som si v zivote nemyslela, ze sa to takto moze tahat a este ked si uz druhorodicka. drzkaj sa.

no ja si radsej pockam, nech to pride tak ako ma.

inak u nas vsetko po starom , akurat my o 6teho - posledna kontrola, castejsie tvrdne brusko, ale davam si magnezko tak je lepsie. tiez ma brusko taha, picha aneviem co. asi sa uz pripravujeme. ale stale mame najmenej mesiac cas.
10. led 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzim palce nech to teraz uz ide raz dva
10. led 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tady je on-line porod jo? :wink: Tak to moc držím palce!!!
Já jsem byla na kontrole v pátek - poprvé mi natáčeli ozvy a udělalo se mi tam pěkně zle jak jsem ležela na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý to je ten syndrom dolní duté žíly.. a že se ještě nic nechystá. Jak to zaznamenává ty děložní stahy, tak byly slabounké a krček je prý ještě dlouhý..
10. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeminky aret no konečne si dala o sebe vedieť. ja tu už vyhlasila pátranie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett veeeeelmi držkám palce aby to bolo rýchle a malinko bolestne. Držte sa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale dnes mi v noci riadne stale tvrdlo brusko, tak sa to snad uz konecne blizi :sweat_smile:
10. led 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drž sa moja :slight_smile:))))
10. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - už len chvíľočččkuuuuuuu, drž sa :wink:
10. led 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminky tak už to mam za par... jsem 39tt termin mam m18.1 2011 pořad se nic nedějě mimi se mu nějak u mě libí
docela se obavam akorat porodu tak všem držim palečky...
10. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett zdravi te i Majka07 ... ta je take v nemocnici na vysetrenich, ale na porod to nevypada, jeji dvojcatka se maji dobre, Majka uz toho ma sice plne zuby, ale musi jeste vydrzet :grinning:
10. led 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ahojky,ranajkujem pri koníkovi a pri čítaní tvojich správ mám zimomriavky a taku radost,že až.Dnes má moj brat narodeniny,sa narodil na Dášu,som si hned aj na teba spomenula,ze či už máš malinku pri sebe,alebo si možno vyberie dnešny den k prichodu na svet. A je to tu,velmi držím palce,nech si už čím viac času bez bolesti. Si statočná.Cakáme dalšie info od teba,pááá :dizzy_face:
10. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 - som zvedavá kedy sa rozhodnú tie naše Tamarky, či tiež na svoje meniny 26.1 :grinning:
10. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett drzime palceky nech ta mala velmi netrapi :slight_smile:
10. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co kockyyyy,,ako sa tu rozrodieva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@arrett drzkaj sa,,uz to zachvilocku bude a ty budes mat pri sebe malu princeznu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Daska netrap velmi maminu, nech uz si nam na svete a nech ste obe zdravuckeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no a kto nasleduje dalej??,,,,majka a denne vsak??
10. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka :grinning: :grinning: :grinning: tiež ma to už napadlo :slight_smile: Keby aj náhodou,tak meno menit nebudem :dizzy_face:
10. led 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,som tu nova,tak vas chcem pozdravit :slight_smile:
10. led 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinessa2 aj my ta zdravime :grinning: :grinning:
10. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek