• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
nooo, tak uz mam aj navarene baby, ako arrett? snad uz do vecera bude mat klud :slight_smile: u mna nic nove, sem tam tvrdne brusko, ale v noci to bolo viac, takze zasa klud :unamused:
10. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
O 10,30 sa nám konečne narodila NASA dcérka Daska. Pôrod bol veľmi bolestivy, ale nádherný!!!! Mame 3320g a 51 cm. Rodili sme v Ruzinove. Teraz som prišla na izbu, ušiel sa mi nadstandard, zatiaľ som tu sama. Konečne som sa najedla:slight_smile:
Začala som sa rýchlo otvárať, na 8 cm prišli bolesti na tlacenie a už to išlo. Pomohli aj oxitocinom:slight_smile: Za 5 minút, asi na 4 zatkacenia bola vonku. Nástrih hrádze mi nerobili. Natrhla som sa trochu smerom nahor. Baby, som taká šťastná:grinning:
10. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, no ja uz som tiez myslela, ze @arret ma uz za tym a ona sa takto dlho trapi. dufam, ze daska bude mat narodeniny a meniny v jeden den :slight_smile: dnes som si na nu hned spomenula, ked som rano pretacala kalendar :slight_smile: ja som mala dnes skusku, nakoniec to dopadlo dobre, takze o tyzden v utorok poslednu a uz koniec :wink:
10. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ arrett BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAME...a z uprimneho srdiecka zavidim, ze to uz mas za sebou:slight_smile: cmucky cmuk malickej, nech ste zdrave:slight_smile:
10. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nech sa vam dari poriadne si odpocin :slight_smile:
10. led 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett blahozelam, nevies si predstavit ako velmi sa s tebou tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech je malicka vzdy zdrava a stastna :wink:
10. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vďaka baby. Pripravujem sa psychicky na prvú sprchu a curanie:slight_smile:
ináč, nepáčilo sa mi, že po pôrode som bola na vozíku na chodbe. Dokonca som tam čítala aj do misi, lebo som už nevedelavydrzat. Dosť ponizujuce:slight_smile: ale bolo mi to v tej chvíli jedno. Už chcem svoju malinku pri sebe:slight_smile:
10. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to nevadi, na take veci rychlo zabudnes, dolezite ze mala je na svete a je zdrava :wink: aj ja uz chcem :dizzy_face: poriadne si oddychni. a ked budes mat cas, napis nam vsetky podrobnosti porodu a hod aj foto malej. ale to staci aj ked budes doma, teraz si ju hlavne uzivaj a divaj sa na nu aka je krasna :dizzy_face:
10. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: waw, aj ja chcem mat uz po porode :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujem a prajem vela zravia malickej a ty sa rychlo daj dopriadku. juj, ale som stastna :slight_smile: taketo spravy sa cataju najlepsie a hned mam lepsie naladu, aj ked tento tyzden pre mna zacal blbo, arrett mi ho krasne vylepsila. cmuky cmuky...drzte sa pis ako sa vam dari :slight_smile:
10. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett inak este mi napadlo, mala si tu epi? ze ci ti stihli pichnut
10. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Zo srdca gratulujem,aj mi slzy vyšli.Tiež tíško závidím,že to už máš za sebou.Užívajte si maličku.
10. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett na voziku na chodbe??? to je co za nase zdravotnictvo? co si robila do misi? Mala ti to vsetko vynahrad. To uz sa chystas do sprchy? tak rychlo? juj, az mam zimomriavky....teraz sa ako citis?
10. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Ano mala epi,napísala to sem.
10. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujeeem. konecne to mas za sebou. teraz si pekne oddychni a uz si len uzivaj malicku :slight_smile: a nezabudni,ze doma mas este jedno dieta :grinning:
10. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vidím že dnes bolo ráno vzrúšo, krása
arrett, z celého srdca gratulujem a vítam aj Dášku v našej tabuľke, je to v poradí už tretia obyvateľka našej tabuľky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februar-unor-2011/6132053/
10. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Gratulujem a potichu ti "zavidím", že už to máš za sebou. Taký ťažký pôrod po 13- tich mesiacoch a mňa to čaká po 11-tich rokoch :sweat_smile: .Želám vám obidvom veľa zdravíčka a tebe skoré zotavenie :slight_smile:
10. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @arrett jeeeeeeeeeeeej uz je to tuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: gratulujem ti z celeho srdiecka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Daska vitaj na svete a prajem ti vela vela zdravicka a nech ta rodicia posluchaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett....MOc Vám gratuluju a přeju hoodně štěstíčka a zdravíčka jak Vám tak miminku:slight_smile: už bych to taky chtěla mít za sebou..
10. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky chodíte už na ten monitor? já mám termín na 13.2. a ještě na něj nejsem ani objednaná a na gyndu jdu 18.1.
10. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett konecne mozme gratulovat, mate to za sebou dievcata, dokonca porod v priamom konikovom prenose :grinning: velmi sa tesim s vami a este raz gratulka k zdravej Dasenke, vsetko najlepsie aj k meninkam aj narodeninkam, prajem vela zdravia aj maminke, vela mliecka a nech ste cim skor doma cela rodinka pokope,cmuk :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
10. led 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulkaaaaaaaaaaaaa. jej teším sa. Vyvolavali ti pôrod.??
10. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujeme z celého srdiečka a tešíme sa s tebou :slight_smile:)))))))))))))))))))))))
10. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeeej to je paráááda, gratulujem Vám dievčatá a prajem hlavne zdravíčko. Posielam pusinky malej princeznej.... :wink:
10. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett waw - gratulacia - akurat som dnes na teba myslela - kedze je aj Dasky dnes - tak to ma vsetko naraz :slight_smile: Hlavne, ze je vsetko ok. To bol iny porod online :slight_smile:
ja som bola dnes v poradni - vsetko ok, malinky je KP - takze predbezny termin na sekciu 11.2.
10. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujem maminka :slight_smile:
10. led 2011 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujeme maminkaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aka je malinka ? podoba sa na prve miminecko ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zavidiiiiiim :grinning: :wink: :slight_smile: cmuk cmuk
10. led 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéj,pozerám,že @arett má konečne Dášku.No Dáška,nevedeli sme sa ťa dočkať.@aret srdečne gratulujeeeeeeeem a prajem hlavne veľa zdravíčka,mliečka a lásky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Jeeeej, tak aj ja blahozelam :dizzy_face: A narodila sa akurat na svoje meniny :slight_smile: :dizzy_face: !
10. led 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja už chcéééééémmmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...no baby,ktorá bude druhá? :grinning:
10. led 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek