• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett aj ja gratulujem:slight_smile: Aj ja to chcem mať už za sebou, tak za tie dva týždne a ešte keby to šlo aj rýchlo, neviem, čo ma čaká, som ako prvorodička:slight_smile:
10. led 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @arrett gratulujem mamička, teším sa s tebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nejvetsi gratulace!!! at se vam spolecne dari a zazivate jen to nej :wink:
@neelaa ahoj, dle terminu porodu podle menstruace, ktery mam 30.1. jsem zacla na monitory chodit minuly tyden...melo by to byt od 37tt
10. led 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arret má zlatulinku dcérku.Už má jednu fotku na facebooku.Podla mna sa velmi podobá so Simonkom.
10. led 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vďaka baby.
Je to úžasný pocit, keď to telicko vyklzne von. Zatiaľ má neboli ani kostrc, aj sedieť môžem, kedže som dohora natrhnuta. Ľavý pisk a trosku klitoris. No verím, že sex bude ok :grinning: :grinning:
Daska je cisty Simonko. Ako keby som jeho videla. Už sa mi aj krásne prisala, aj posrala:slight_smile:
Dosť to bolelo, keď sa mi zavinuje maternica pri kojeni. Stále som sama na izbe, asi idem kukat telku:grinning: Daska po kojeni a prebaleni spinka;-€ Ke úžasná.
Baby, každá tá bolesť stala za to!!! Držím Vam palce.
Epi - zle pichnute, takze 0 bodov
do misky som na chodbe musela po leziacky curat. Ale to je už minulosť:-€
10. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj my chceme vidieť fotku malinkej.ja ťa na FB nemám a som taaaaak zvedavá.
inak,máš dobrú náladu,na to,že si pred pár hodinami porodila. :grinning:
10. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mam este cas, ja mozno budem rodit az posledna, mam termin az koncom februara:slight_smile: aj ked uz by som to mala najradsej za sebou:slight_smile:))
10. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujem aj ja!!! Prajem vam obom vsetko dobre, hlavne vela zdravicka a nech sa cim skor vyliecis po porode!!! A uprimne zavidim! Tiez uz by som mala rada po tom... Som bola cely cas tehotenstva nastavena na epidural a dnes som akurat bola po vysledky krvi a nie su moc dobre, musim na hematologiu... no a ak sa to nezlepsi, tak epidural nebudem moct mat... :frowning2: :frowning2:
10. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to akoze ten epi nezabral? a musis zan platit aj tak? :confused:
10. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett moc a moc gratuluju, přeju hodně zdravíčka a mlíčka pro malou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky já dnes poradna....monitor čára, malá opět spala. Jsem zavřená a malá se mi otočila hlavičkou dolů. Tak nevím jestli se mám radovat, nebo brečet. Každopádně jsem si dnes udělala předoperační vyšetření, krev, moč a ekg.
Prý bude záležet příští pátek na doktorovi, jestli mě pošlou domů, nebo udělají toho císaře.
Bojím se jen, že budu opět přenášet, pak vyvolávačka a stejně to dopadne sekcí, protože se neotevřu.
Takže dnešním dnem zahajuju ofenzívu. Schody, chůze, úklid, vana, sex :grinning: Prostě se musí něco hnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky půjdu asi do ricinovýho nápoje.

Jinak vítám nové těhule :wink:

Jo a včera jsem tady probírala tesco plínky, tak ty new born taky prodávají
10. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 joooooj, tak to budeme moct "nahanat" porod spolu, lebo u mna to tiez akosi stagnuje :pensive:
10. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som sa este chcela opytat, ci sa chystate robit klystir doma pred odchodom do porodnice alebo to nechate az na nemocnicny klystir? Som chcela dnes kupit yal klistir v lekarni a mi povedali, ze to je na predpis:(
10. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly hlavně, aby se zapojil mm :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 já to nechám na nemocnici. Ten Yal ti předepíše doktor :wink: některé maminky si ho vozí do porodnice sebou :wink:
10. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 doma by som si ho nerobila, aj preto, ze u nas sa davaju pokial viem cipky (tie su setrnejsie) a ked uz by aj klistir bolo treba, tak je to podla mna aj dost drahe a v nemocke to mas zahrnute, tak by sa mi nechcelo za to vyhadzovat peniaze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 to u mojho nehrozi :grinning: :grinning: :grinning: ja by som sa sice dala aj na take sebatriznenie ako je sex na konci tehu, ale on je jeden z mala tych co maju taky brutal respekt z tehotnej zeny, ze on proste od nejakeho 4.-5. mesiaca so mnou uz ani nemoze :grinning: :grinning: :grinning: a mne to ku koncu tak velmi vyhovovalo :sunglasses: a vlastne aj teraz, nebyt tej utkvelej predstavy, ze by to mohlo vyvolat porod :grinning:
10. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly isabelle, tak to si ma potesila, ze Tvoj drahy je ako moj...ja uz som sa zlakla, ze abstinujem sama:slight_smile: presne od nejakeho 5. mesiaca, ked mi uz vypuklo brusko uz nesexujeme:slight_smile: aj ked, keby som mala prenasat, tak ho znasilnim:slight_smile:))
10. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no u nás je to právě taky snad 1x týdně :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se prý těší až budu normální :angry: takže je bud unavený, nebo při pohledu na ten kolos a že to bude napovel se mu nechce :grinning: uvidíme :grinning:
10. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som bola najprv z toho strasne nestastna, lebo to som sa este citila pomerne fit a u neho taky blok, ale ked som zistovala na nete, tak som sa docitala, ze proste aj taki chlapi su, aj ked ich je malicko, proste pre nich je tehotna zena v prvom rade matkou a nedokazu sa na nu pozerat ako na milenku... potom som sa s tym zmierila a cim mi viac rastlo brusko a bolo mi nepohodlne, tym som sa tomu viacej tesila :grinning:
10. led 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 asi si dam prechadzku po schodoch ked sa mi bude dnes este chciet vyliezt z postele :grinning:
10. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly No mne na to raz povedal, ze nechce sex v trojke s vlastnym synom:slight_smile:)) to samozrejme zo srandy...:slight_smile:)) ale tolerujem to, samozrejme, o to viac nam bude chutit po sestonedeli, no nie?
10. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatial sa lucim cajores, idem na predporodnu pripravu...cafte zajtra:slight_smile:
10. led 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett blahozelam a obidvom vam zelam vela vela zdravicka a tebe rychle zotavenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
arret@ aj ja sa pridávam k gratuláciam, konečne to máte šťastne za sebou. prajem hlavne veľa zdravíčka a aby ste čím skôr išli z nemocnice domov...
10. led 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett veeeeeeeeeelka gratulka k malinkej...oddychnite si ...hod potom foto =D
10. led 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no já v bytě mám schodů 16. Za den to dám určitě 20x a stejně mi to nepomohlo :wink:
10. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 já se obávám, aby jsi po 6.nedělí měla chuť ty :grinning: Já jsem teda byla děsně unavená z nevyspání. Tak jsem byla ráda za každou chvilku volna a usínala jsem pomalu ve stoje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 v prvom rade som zvedava skor, ze ako nam na to bude pri malej zostavat cas :grinning: ale celkom sa aj tesim na to, ze sa budem moct dat fyzicky do poriadku :slight_smile:
10. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Ono mi najprv pichla. Prišlo mi hrozne zle. Tlak 80/40. Na vracanie. Dala má nabok a prešlo to. Proste keď som lezala na chrbte tak som si niekde tlacila. Prvá dávka zabrala tak na pól hodky. Potom mi dala druhu dávku. No ja som mala šialené kontrakcie aj tak. Až pri tretej si vsimla, že mám mokré pyzamko, že všetko išlo pomimo. No to som išla rodiť.

No čo Vám poviem. Kukam telku, pijem laktacny čaj. Hladká som jak hovado:slight_smile: Daska spinka.
10. led 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett si nám nahnala strachu, až sa mi slzy tisnú do očí ................... BLAHOŽELÁME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! som rada, že si to takto zvládla, supeeeer :wink: Tak nie je ani veľká, ako si si myslela, ale to je super ............ a že druhý pôrod býva spravidla ľahší, a takto Ťa Dáška vytrápila beťárica jedna, no mám sa na čo tešiť - ale dobrá správa je, že ani Jasminka nebude taká veľká, ako sme očakávali .......
TAk ešte raz blahoželáme a želáme VÁM zdravíčko a kopec mliečka a tešíme sa na fotečky maličkej :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek