• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@isabella_fly chod v stredu miesto mna na poradnu, man gyn na 10. poschodi, panický strach z vytahov, tak si mozes odslapat presne 440 schodov, ja tak chodim pravidelne a vzdy ma zdžube, nech to nerobim :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ty uz ked chces rodit, tak v pohode :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky, chlapov som vyhnala na bazén, tak trošku relaxujem, žehlenia sa mi nakopilo za týždeň - nechcete mi prísť pomôcť? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dnešná poradňa dopadla na jednotku, všetko ok, dokonca doktor si zaobstaral sono - no zavčasu - v 9.mesiaci, všetko je optimálne na 36 týždeň, hlavička nie je ešte nízko, krčok uzavretý, tlak a moč ok ........... Výšledky z kultivácie budú o týždeň. Jediné, čo ma trápi sú strašné bolesti zospodu, ani nie zvnútra, ale zvonku som celá napuchnutá, ako keby som jazdila na koni a narazila si šušku, keď to mám tak opísať, je to na nevydržanie, každý pohyb cítim tam dole, no otras :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som taká krava :slight_smile: práve tu bol doktor na vizite. A ja som
sa ho na drzovku pytala, či nebudem mat problém s intimnostami, keď mám zasitu tak pindulu:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: že vraj nie, že si to budem rovnako užívať. Ako pochopite. Pár hodín po pôrode má toto trápi:slight_smile:
10. led 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies s tym spodkom je to otras...mna mm holil a tiez si vsimol, ze som cela opuchnuta a este mi to tam aj modrá...presne to iste, akoby som cely den jazdila na koni, alebo aj tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: hovadska bolest
10. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett však to sú dôležité infošky, no nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a prečo Ťa nenastrihli, nechcela si? a kojíš? priložili Ti maličkú na prsník?
10. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáša si tu prdka... Alebo skôr usiera a usiera:slight_smile:
10. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak nie som sama. mňa včera večer muž holil a tiež nechápal, som tam dole napuchnutá ako pampúch, normálne aj keď šoférujem, tak keď stlačím spojku, tak ma z toho bolí šuška, je to smiešne, ale je to tak.......... toto som pri Jakubkovi nemala, takéto bolesti ........... Ledva som dnes prešla k doktorovi a naspať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aspon viem, ze nie som sama :wink:
10. led 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mne povedal, ze to mam z toho, ze uz velm,i hlavicka zostupila a to ma tam tlaci, no ked ty este ee, tak to je blbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja dnes bola na hodku v meste a koniec, jak keby ma malo rozdrapit a chodim jak kovboj s rozcapenymi nohami...a kedze mam male brucho, vyzeram debilne :grinning:
10. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak Tvoja mala sa uz pomaly posuva, to je dobre......... mne povedal doktor, ze uz trosku zostupila dole, no je to optimalne na 36-37 tyzden..........
10. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Netrebalo nástrih, len potom som trosku natrhla sa. V pohode sedim:slight_smile: Ja by už aj domov šla:-€ Malicku mi dali hneď po osetreni, no to ešte nevedela sat. Len som ju privítala a vybozkala. Až keď priniesli ju na izbu, tak sme sa 15 minút potrapili a nakoniec sa prisala. Takze kojim už o 106. Pekne jej ide kolostum, lebo má potom mliecko zaschnute okolo usticoek. No poviem ti, tá bolesť keď sa maternica pri kojeni sťahuje.... Ako riadny poslickovia:slight_smile: normálne že kontrakcia. Ináč má vôbec nič neboli. Ani rit, ani kostrc, ani klby, ani až tak veľmi pindula. Na sitie som si vypytala lokálnu. Pokial som sa s mm bozkavala, dr má zasila. Z vnútra vôbec nie som potrhana. Len toto von trosku.
10. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 @isabella_fly tak dievčatá, ukľudním vás ja abstinujem už od júla a čo ma prekvapuje, vôbec mi to nevadí :grinning:
@pepies @marhulka13 aj ja mám celý podvozok opuchnutý, dokonca ma to príšerne bolí aj keď idem len v noci na WC
@arrett :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :grinning: :grinning: ty si teda dobré číslo :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mam maleho, nie malu, teda dufam :grinning: :grinning: :grinning: no ja ho mam uz tak nizko od 22 tt, preto som mal aspavat na netopiera, no moc to nepomohlo, teda neposunul sa vyssie, ale ani sme prilis skoro nerodili :slight_smile: tak mi aj zbytocne pichali injekcie na urychlenie rastu pluc.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super, len tak dalej, blahozelam, mysleli sme na Teba vsetky - co si sa neozvala TY TY TY, zabit Ta je malo, tak si nas vystrasila ..........
mimochodom, DÁŠKE želáme všetko naj k jej prvým meninám :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Počkaj, Ty si rodila dnes? tak to má malá aj narodky aj meniny v jeden deň?
Mimochodom, pekný dátum ......... Nech jej tie jednotky prinesú šťastie :slight_smile:
10. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my take abstinujeme uz od cervna / juna.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: me to docela chybi, ale manza nechce, a ja to chapu :grinning: ale jak ho presvedcit ted, kdyz potrebuju vypuzovat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca že podvozok- sa smejem, dobre si to nazvala, ja sa cítim ako prostitútka vo výslužbe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem, či si postrehla, že sme tu minule s holkami spomínali, že ak by si chcela, mohla by si každej poslať Tvoje mobilné čislo a keď porodíme, tak Ti pošleme sms-ku, aby si to nahodila na MK, lebo veľa báb nebude mať internet v nemocke, čo Ty nato, súhlasíš? :slight_smile:
10. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jasné, neviem prečo som napísala v ženskom rode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja som tuto noc muzovi hovorila, ze ci by mu nevadilo, keby sa vycikam vedla postele, bo sa uz neviem postavit a pri chodzi ma vsetko boli... :grinning: :grinning: :grinning: a on mi podal flasku od mineralky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi no ja som rada, že sedím, neviem si predstaviť,keby sme mali sexovat, chudak moj drahy :grinning:
10. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi a nevydavala si sa v septembri??? cize aj ty si este manzelska panna?? :grinning:
10. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 s tym cikanim mi ani nehovor - minule rano muz okupoval zachod a ja som uz vazne nemohla vydrzat, tak som sa vycikala do Jakubkovho nocnika, keby ste ma videli - sa cudujem, ze ja taka mrozica - som sa aj trafila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: muz prisiel potom do kupelne a ked videl co stvaral, sa smial - ze keby tolko aj maly cikal :slight_smile:
10. led 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jojo :grinning:
@marhulka13 ano, presne tak :grinning: zajimavy co :sweat_smile:

jinak uz i u nas holi manzel, je to sranda....a dnes se maly ve me tak zasprajcoval, ze jsem se nemohla pohnout ani ja...hruza, stalo se vam to nekdy? ani dychat jsem poradne nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 že fľaša od minerálky :grinning: :grinning: :grinning:
@pepies no ja som za, ale keď už aj ja budem v nemocke, neviem či si zoberiem notebook, v nemocke asi tabuľku upravovať nebudem
10. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no myslela som to nie kvoli tabulke, ale kvoli tomu, aby ostatne baby vedeli ........ nemusis to hned nahadzovat do tabulky ............ len napisat na MK ...... a ked budes v nemocke Ty, tak neviem, ci budes mat net alebo nie, ak nie, mozes poslat sms-ku trebars mne .......... vsak nech sa vyjadria aj ostatne kocky ...............................................
10. led 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ok, tak ak chce niekto moje cislo, nech mi napise IP, nebudem ho davat sem na plochu
net v nemocke budem mat, ale v mobile

SMS sa mozu pisat v tvare nick a udaje :wink: tak ma napadlo, ci by to sem nemohla potom pisat arrett, ked uz to ma za sebou a ja to potom supnem do tabulky, ci blbost?
10. led 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ty uz aj malu na izbe mas a dokonca mas opat chut na sex? :grinning: si obdivuhodna, som zvedava aku budete mat noc
@marhulka13 @pepies baby aj ja som dole hrozna buchta, nielen opuchnuta,ale uz aj cervena, no neviem,ale mam tusaka ze to bude zase mykoza, musim zajtra zavolat lekarke ako dopadol ster a hned nech mi da lieky, bojim sa o malu, zrejme pojdeme radsej na cisara :frowning2:
10. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 držíme palce
10. led 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies s tym zachodom je to fakt o hubu niekedy, ja uz v nitre mam snad obehane vsetky zachody aj ine zakutia, ked nie je nablizku wc :grinning: :grinning: som vravela, ze zacnem nosit plienku
@natalca no, ta flaska by mozno jemu pomohla, neviem, ako bych sa ja trafila :grinning: :grinning:
@cinamon7 tie mykozy su hrozne, nikdy pred tehu som to nemala a teraz ani tyzden po dobrati liekov neni a uz ju mam zas... nechapem, kde sa ta mrcha furt množí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett blahozelam. uzasne. nech sa Dasulka drzi a nech je zdravucka. dik aj za info okolo porodu. jaj ako sa ja tesim,. nech je uz ten den D. ale este mesiac takto vydrzme s malou ako kinderko. idem hned aj zehlit malinkej vecicky. som to odkladala, ale som taka nastartovana, ze az. tesim tesim tesim sa. aj z vas aj na nas.

ostatne kocky, dajte vediet, ked bude dalsia na rade ;o)

inak dnes sme boli so simi v skolke a od buduceho tyzdna zaciname adaptaciu a od 1 februara naostro. snad sa jej to bude pacit.
10. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@arrett gratulujem k malickej :slight_smile: super, ze uz ju mas pri sebe a je vsetko OK :slight_smile: tak naberaj sily kolko len vladzes po takom tazkom tyzdni... :grinning:

ja som mala ist dnes na kontrolu a rano mi volala sestricka, ze lekar ochorel, takze idem vo stvrtok a potom v pondelok asi uz aj na Kramare..som zvedava, ako to vsetko dopadne, ja mam tiez take bolesti a take krce niekedy, ze strach a hroza...a som taaaak unavena, ze taka som nebola snad ani na zaciatku tehu...
10. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek