• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 ved to, živo som si ťa predstavila ako kvočíš pri posteli a triafaš do toho malého otvoru :grinning:
10. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - tak super. Gratulujem ku krásnej dcérke. Presne ako si napísala na všetku bolesť zabudneš v momente, ako držíš dieťatko v náručí. :grinning:
10. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujem k malej Daske. Nech ste obidve zdravucke a spokojne.

baby, co sa sexu tyka, u mna je to naopak. Tolko sexu ako teraz som nemala snad za cely svoj zivot. :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj ja ti blahoželam k maličkej. :slight_smile: prajem vela vela vela zdravíčka a tebe vela mliečka. nech sa darí :slight_smile: som rada, že som mala možnosť čítať pôrod live a to vdaka tebe. dakujeme :slight_smile:
10. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett . my taky blahozelame.. :slight_smile:

ja bych rodila az bych brecela..
no u mne novinka, od vcerejska mam zanet stredniho ucha, takze mi dneska na usnim nasadili antibiotika.. :angry:
a taky mi rekli, ze moje ctyrmesicni ryma je nevylecitelna, protoze ji zpusobujou tehotenske hormony.. takze proste dokud neporodim, budu porad nachlazena, nachcipana a proste nemocna.. :unamused:
10. led 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to by bolo nieco pre mna, takych 10 poschodi :grinning: :dizzy_face:

@natalca no tak je nas predsalen viac, co abstinujeme :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ja som mala zapal stredneho ucha par mesiacov dozadu, no hruza to bola :pensive: a este som do toho mala aj problemy so zubami :unamused: no a s tym rodenim sme na tom asi rovnako, ja uz by som aj kralovstvo dala za porod :sunglasses:
10. led 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ze kym sme sa bozkavali ma sili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: odpadnem z teba ...si uzasna ako o tom pises :dizzy_face: pusinkujeme Dasenku :wink:
10. led 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ránečko bruška
11. led 2011 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano

ja zasa zobudena na mrchovske bolesti,,,booooze nikdy som neverila,ze to sama poviem,ale uz chcem porodiiiiit :grinning: :grinning: :grinning:
@denne73 ze ranecko,,aka vesela z rana,,, :grinning: :grinning: :grinning: ako sa mas?
11. led 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule:slight_smile:
milujem keď sestricky nabehnu sokovou terapiou do izby a ´zmerajte si teplotu" :grinning:
Nevysvetlis, že o 3 sme išli spať. Dáša sa sprava ako v brusku. Večer začala a skončila o 3 u mna v posteli. Nevedela sa docmulat cecky, potom nosiť, jesť, prdiet... Nie a nie spať. A teraz drichme:slight_smile: Dpinkali sme spolu tak, že lezala na mojom obnazenom hrudniku:slight_smile: Taka bola kludna a spokojná. A potom vedľa mna pritulena pri cicine. Som hladna:frowning2:
11. led 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dobre ranko.....taaaaaaaaak ti zavidim ze uz mas toho malinkeho anjelika pri sebe a takto si ju uzivas.....juuuuj :wink: vela zdravicka obom prajem a skorí návrat domov :slight_smile:
11. led 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dobre ranko.....taaaaaaaaak ti zavidim ze uz mas toho malinkeho anjelika pri sebe a takto si ju uzivas.....juuuuj :wink: vela zdravicka obom prajem a skorí návrat domov :slight_smile:
11. led 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno kočky, prosím poradte mi chcem dnes volať do poradne prvý krát a objednať sa, ale neviem sa rozhodnúť či mám volať teraz v čase odberov, alebo potom v čase ambulancie. Normálne mám stres volať keď nevime aká sestrička to na druhej strane zdvihne, ale asi zavolám teraz, nech už to mám za sebou.

Arrett - blahoželáme, tak už ti začal ten krásny kolotoč, pokiaľ sa bude dať tak si tých pár dní v nemocke oddýchni, lebo doma ťa určite netrpezlivo čaká ďalšia prísavka :slight_smile:
11. led 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už so sa dovolala, tak bud. týždeň idem 1x do poradne a kočky čo chcete ísť rodiť na Antolskú tak sestrička v ambulancii 27 neobjednáva dopredu a ordinačné hodiny lekárov sú iné než na netovej stránke nemocnice.
11. led 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka tam sa asi neda objednat na cas - ja sice chodim do inej ambulancie - ale ideme dnu - tak ako prideme.
11. led 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky neviete nahodou,ze ked mi v nemocke vypisali pn, ci mi to moze ukoncit moj gynekolog? lebo moj doki ma uz dal na matersku, ale socialka mi volala,ze nemam ukoncenu PN este,,a ja neviem,kde to vybavovat
11. led 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky...tak ja som bola vcera na predporodnej priprave a preberali sme dojcenie, prednasku robila jedna laktacna poradkyna...sice som mala sprvu pocit, ze to je este zlozitejsie ako samotny porod, ale snad to zvladneme:slight_smile:)) Dnes sa chystam tiez zehlit vecicky pre krpca a pomaly zacnem uz balit tasku do porodnice...aby som bola kludna...aj ked, este stale neviem, pre ktoru z dvoch porodnic - favoritiek (mame az tri v KE:slight_smile:) - sa mam rozhodnut. Mala som jednu, ale tam vraj nie su taky baby friendly ako v tej druhej, ale ta prva ma zase ine vyhody...no som z toho jelen...

A este som sa vas chcela opytat, ci si vybavujete lekara...lebo ja som sa nejako nechystala, ale kamoska ma nastrasila, ze ci som normalna, ze to treba, lebo co ak budu komplikacie atd. a ze nazaplateny lekar sa o to nikdy tak nepostara ako zaplateny...Ale podla mna sa postara rovnako nie? Ved predsa len maju nejaku tu mieru zodpovednosti a nenechaju to len tak, keby sa nieco skomplikovalo, nie?
11. led 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som si pri dcere nevybavovala - ale nemala som zial dobre skusenosti - tak si teraz vybavujem. Ale ja som pred 5r rodila v case strajku - takze mozno aj to malo vplyv ... ale poznam x ludi, co si nevybavilo nikoho - a vsetko prebehlo ok :wink: len ja som taky speci pripad :slight_smile:
11. led 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hehe - to si pamatam - tie "prepady" sestier .. co uz, treba vydrzat :slight_smile:. Ale ticha zavist, ze to uz mas za sebou :slight_smile:. Ale ak vsetko pojde ako ma - tak presne o mesiac rodim aj ja. dufam, ze sa bude dat ist na spinal pri sekcii
11. led 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne vypísali PN v nemocnici, dali mi papier pre môjho dokiho, tomu som ho zaniesla a on ako ma vypísal na materskú, tak mi ukončil PN, takže podľa mňa len behni alebo niekoho pošli k svojmu gynekológovi
11. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

ted nás všechny čeká měsíc plný očekávání :wink:
11. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka jeminky že vesela v noci som bojovala s posličkami či čo to bolo. take bolesti v podbrušku jak ďas . a brucho ako skala. no prešlo to. Rano znova toto iste. No ja neviem či to su posličkovia či zač. kontrakcie. pri chalanoch som to nemala. A teda na poslíčkov to paradne boli. hehe už si živo spominam ako prebiehlam môj posl. pôrod pred rokom v auguste. joj
11. led 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,dievcata! Tr dni nam nesiel net a docitat vas je skoro nemozne :slight_smile: .
@arrett zo srdca blahozelam k dcerke, nech je vasim slnieckom.

My sme vcera absolvovali poslednu poradnu u dokiho, zajtra uz idem prvykrat do nemocnice. Podla son a mame asi 3350 g, drobec to zrejme nebude, malicka je zatial vysoko, placenta OK. Uz ma tlaci vsade a citim sa ako velryba a to mi do predtehotenskej vahy stale kilo chyba, co ma veeelmi tesi. Vcera som uz konecne absolvovala aj nakup v lekarni a drogerii, tak mozno dnes zabalim aj tasku, hanba mi, ale doteraz som sa nezmohla. No a mozno sa zajtra predbezne dohodneme aj na nejakom termine, kedze pojdem planovanou sekciou.
11. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, ja chci rodit dneska, 11.1.2011 v 11 hod :grinning: ale zatim to nevypada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano maminy a dobru noc, asi idem hned dospat noc, dnes pre istotu nemohol spat mm
@slavkav spinal sa da, neda sa epidural, aj ja by som tak chcela
@zuzimia preco ides sekciou?
@arrett tak vela oddychujte, aspon varis nemusis :slight_smile:
11. led 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi heh to by som aj j a brala. Inak v noci to vyzeralo so mnou všelijako . som netušila že poslíčkovia tak bolia. pri chlapcoch som toto nemala. no nič aspon som si oživila ako boli pôrod. Ale nie všetky takže nechcem strašiť. Mna určite , ja som moc uzunka v panve a aj vo vnutri., boky temer žiadne. Proste modelkovsky typ.:slight_smile:)) žadne obliny xixixixixixixxi. Joj že ja si nedala ten epidural. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Arett moc gratuluju! Další miminko tu máme :dizzy_face: Já už chci to moje taky u sebe, tak moc se těším! A zároveň i moc bojím..
11. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi krásné datum :wink:
11. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ale epidural netreba pri sekcii - nie? to je len pri prirodzenom porode.
11. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7
Kvoli ociam,mam vysoke dioptrie a preto som aj prvykrat rodila sekciou, lebo porodne tlaky by mi mohli poskodit asi sietnicu alebo co. nastastie bolo to v pohode, mala som spinal, ale teraz neviem, ci v tejto nasej nemocnici je vobec niekto, kto mi spinal pichne, tak ma mozno uspia, Ale snad to bude OK.
11. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek