• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte.aj ja sa pridavam.na 3testoch boli dve ciarocky akurat to este musim potvrdit u lekara.bola som tam asi moc skoro tak nebolo este nic vidiet.tak za tyzden idem zasa.len mi nejde do hlavy preco mam na teste 2ciarky ale na ultrazvuku nic nieje.mam strach ci je vsetko v poriadku.mrchu este nemam len ma sem tam pobolieva v podbrusku a som straaasne unavena a nechuti mi kava.tak drzte palceky.
25. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 No to neviem. Ja som hladna stále:slight_smile: len neviem či je to tou maternou. Pri prvom som pribrala tez vyše 20 kg. Je pravdou, že sa najem ao hodinu už zasa kontrolujem chladnicku:slight_smile:)

@kkiki To máš pravdu:slight_smile:)))
25. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 gratulujem :slight_smile: neboj sa, ja som bola tiez pred tyzdnom a bol tam len maly fliacik a dnes uz bilo srdiecko..:slight_smile: to je uplne normalne...
25. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 Vitaj a tiež gratulujem:slight_smile:)) v ktorom si tyzdn:slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki s tym spankom mas pravdu, aj ja som maleho uspavala len v kociku ale okolo roka nastal totalny zlom a uz aj jemu vyhovuje lepsie postielka ako kocik...ako zacne babo chodit, tak vacsinou kocik nejak nemusi...aspon u nas to tak bolo :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no to si mi neta nepomohla he:slight_smile:..no vlastne berem amternu hlavne kvoli tomu ze je v nej aj zelezo to v calibrume nie je...ale asi si dam predpisat zelezo zvlast...nech to nehadzem na tabletky :sweat_smile:
@zuzanka2221 neboj bude tam :wink: ked ti smrdi kava je to jasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem v ktorom som tyzdni.poslednu mrchu som mala 19.5. a ciklus mam tak 28-31.tak neviem babenky.
25. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 skus si to vypocitat na tehotenskej kalkulacke :wink:
25. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam my to vyslo na 25.2.
25. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nebudem sa prilis tesit lebo to nevide.pokial nevidim srdiecko a moju malu ciarocku na sone :slight_smile: tak neuverim.len pracujem vo svajciarsku a bojim sa tu ist k doktorovi.za prve im nerozumiem moc a za druhe myslim ze mi to spravi skrt cez rozpocet.tu su doktori strasne drahy. :frowning2:
25. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 podľa mna si tehotná. Veď tehotenske testy sú spoľahlivé. Ukázalo niekomu že je a nebola tehotná?? Akurát keď dojcis tak to tuším môže byt iné.
25. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som pri prvom tehu nebrala ziadne vitaminy a ani teraz neberiem, doktorka mi povedala, ze mam vyuzivat zeleninu a ovocie, ktore momentalne najdem v zahrade, ze su to lepsie formy vitaminov ako sa napchavat tabletkami...no a nakolko som z dediny a zeleninu a ovocie v nasej zahrade najdem, tak sa toho hesla drzim aj teraz...jahody,maliny,ribezle,kalerab,mrkva...no proste co zahrada dala...ale zasa taketo moznosti nemaju vsetci...pokial by som byvala v meste, zrejme by som tiez brala dake vitaminy, pripadne ze by mi z krvi vyslo niecoho menej nez ma byt, tak by to bolo urcite nutne... :wink:
25. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita363 :slight_smile:)) skús vysadit na pár dni a uvidis:slight_smile:))
25. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 Aj ja chcem záhradu:slight_smile:)))) mnam
25. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 no to ovocie zo zahrady by som brala hned :slight_smile:))
25. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett je to sice pekne, ale kazdy vecer som v nej strcena a daco okopavam alebo cistim od zeleniny, aby som to mala pekne...cez den sa mi velmi neda, bo mala mi stale berie motyku alebo ma taha prec a vecer zaspi o osmej, tak kym vidim, dovtedy som tam ... aj dnes som dosla dovnutra o 21,25...ale musim niekde odburat energiu, tak aspon tu :wink:
25. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej som rada ze viaceri nasi lekari sa zhoduju na tych vitaminoch .... mne to doslovne zakazal ... on je taky vtipkar ze nezer to nic ti to neda a decko bude zbytocne tazke a ty tiez :slight_smile: presne radsej ovocie zelenina :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Inak to som počula, že od vitaminov sú väčšie deti. Kto vie čo je na tom pravdy. Môj sa narodil 3 týždne skôr a mal 3700gramov
25. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a to si brala taketo vitaminy??? moja sa narodila presne na termin a mala 3490 gramov...take normalne babo :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 No... Aj tak by som brala:slight_smile:)) len nemám rada kvety na záhrade. Je to pekne, ale zbytočne:slight_smile:))
@arrett fiiha, tak to bol dost velky...ja som 8 dni prenasala a maly mal 3590g..ale zato potom tak rychlo priberal, ze zdvojnasobil vahu v styroch mesiacoch :grinning:
@janicka83 Ano, tie čo beriem teraz. Maternu. Žeby som pouvazovala nad zmenou??? Hmm
25. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no to bol dobry macek to keby sa narodi na cas mas pekne cez 4kila :slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak ja tie kvety na zahrade nemam, skor iba zeleninu a ovocie a stromy a travu, bo mame velku zahradu...a kvetov tiez vela nemusis, som skor za okrasne kriky a stromy, aby nebolo okolo nich vela roboty pri polievani a odkvitani, ale zatial na taku vysadbu nie su eurace, nakolko byvame necely rok v novostavbe a popri materskej toho vela clovek nenasetri, ale aj to bude casom
25. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechcem si predstaviť aký by bol, keby som rodila v termíne:slight_smile: Teraz mám iba 4 stehy, potom by som mala 20:slight_smile:))
25. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 Mas ideálnu záhradu pre mna:slight_smile:)) nepridem pomôcť :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett vsak mozes a dostanes aj odmenu vo forme ovocia a zeleniny... za zahradou nam tecie potok, tak mozno aj komare ta pridu poctit navstevou :grinning: mna tiez vecer uz obletovali a tesili sa na veceru...som radsej prchala, bo som sa zabudla nasprejovat repelentom, tak sa zrejme tesili potvory bzucave :dizzy_face:
25. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehulky. Akú ste mali noc??? Ja bez manzelika:-;(( No Simonko počúval a pýtal sa na kojenie iba raz. Anjelik zlatý.

@janicka83 Hmmm, tie komare nie sú teda moc pritazlive:slight_smile:)) ale žiť v byte, iba s francúzskym balkonom je o ..... Radšej by som brala domcek. Môj furt sľubuje:slight_smile: tak dúfam, že nám raz kúpi:slight_smile: Teraz mame ako domcek, lebo mame dvojpodlazny, takze schodiky, strešné okna a tak:slight_smile:))len tá zahradicka namchyba:slight_smile:)) ale codievame sem- tan ku svokrovcom. Oni majú veľkú záhradu s bazenikom a vstkym čo do záhrady patrí. Kúpili sme aj malickemu baenik tak sa capkame. No svokrovci sú svokrovci. To je iná kapitola:slight_smile:)))
tak pekný deň koceny:grinning:DDDD
26. čer 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja papam maternu a dokonca som schudla ako som tehotna, zacala som ju brat vyse mesiaca pred otehotnenim, tak myslim, ze keby sa z toho priberalo, uz by ma to zasiahlo :slight_smile:
26. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kocky :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek