• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahoj všem, pár dní sem nenakouknu a teď čučím na ty události :slight_smile: :wink:
@arrett i od nás obrovská gratulace
a taky závist, taky už bych to chtěla mít zasebou. Tvrdnutí břicha a poslíčky už ani nepočítám. Jsou neustále, ale nic pravidelného nebo stupňujícího se, co by znamenalo začínající porod. Chodím teď na kontroly dvakrát týdně, děti už mají každé 2,5 kg + placenty + plod vody = jako bych tahala šestikilového macánka :slight_smile: , samá ruka, samá noha :slight_smile: . Je jich tam plno. Před vánocema se jim chtělo ven a teď se jim tam asi zalíbilo. Kamarád mi poradil, abych spala s hračkama mezi nohama, abych je nalákala ven. :wink: :wink:
Opravdu se těším, až budou venku. Moje ubohý tělíčko to už nezvládá. Na začátku jsem byla štíhlá, celkově jsem přibrala jen 13 kg (na dvojčata a mou výchozí váhu nic moc) a teď už ani nepřibírám. Začínám být brutálně unavená fyzicky i psychicky. :frowning2: :frowning2: :unamused:
Zatím pa
a když to arrett už tak hezky rozjela, tak to teď pojede jedno mimi za druhým a konečně se všechny dočkáme. :slight_smile: :wink:
11. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano baby, mne sa tak dobre spalo, ze by ste mi to snad ani neverili, vraj som bola len parkrat curat, ale to si ja ani nepamatam, to mi vravel mm, asi som bola taka rozchrapana, ze som v spanku isla curat :grinning: dokonca ma ani nic nebolelo teraz rano ako som sa otacala z boka na bok... nooo vidim to asi tak, ze odtehotnievam a ani neporodim alebo co, ked sa mi tak ulavuje :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
11. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi uz ta tlaci caaaas,,,sup sup sup sup,,za chvilku 11,,,ale este mozes pockat do 11.11 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denne73 mne to hovor,,mam od rana tiez take bolesti,,,myslis,ze ja by som inak bolo tak skoro rano dobrovolne hore? a mam aj zlty vytok
11. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to uz fakt nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedine ze by Kubicka ze me nekdo vyriznul nebo prenesl, jemu se ve me naaaramne libi, pacholkovi :grinning:

ja mam posledni dva dny docela prujem a jsem hodne unavena, vstavam ne driv jak v 8, hruza...ale to nic nenaznacuje, jen ze jsem lenoch :grinning:
11. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby mam za sebou poradnu a prietoky. vsetko ako ma byt mala ma 2680g coz je v norme tak sa z toho vytesujem:slight_smile: robili aj stery na streptokoka vysledky o tyzden a tak isto aj dalsia kontrola. prajem vam vsetkym krasny den
11. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi aj mojej sa u mna naramne paci :grinning: a to som si tiez vravela, ze toto by bol dobry datum :grinning:
11. led 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin aj ja chcem take male babo :sweat_smile:
11. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ako tak citam tak u nas doma sa robia hociake testy citala som aj o vytere na streptokoky ale tu v UK take daco neexistuje :frowning2: ako ste natom s poslickami? :wink: ja ich ani nepocitam ale najhorsie ked si lahnem spat a vtedy to zacne nieje to nic bolestive ale neprijemne troska lebo nikdy neviem co cakat :slight_smile:
11. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim, ze jsem si dnes navarila nejake jidlo do mrazaku na dobu po porodu, jsem ale pilnaaa :grinning:
11. led 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja len ze prva skuska uspesne za mnou.....idem ucit na tu ktora ma caka zajtra....malinka poslucha :wink: len nejako je vysoko mam pocit, tažko sa mi dycha :grinning: papa
11. led 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ake máš čislo placenty??? ja mám III.
11. led 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi jej a čo take dobre si nakuchtila??? šikulka
11. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak veľa šťastia pri učení ... aj ja sa idem učiť - ja mám takto o týždeň dve skúšky.
11. led 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi lenoch? ja som prave vyliezla z postele, v poslednom case som velmi unavena,ako je to s vami? dobry napad s tym jedlom, co si varila?
11. led 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja mam cislo placenty II v com je akoze rodiel?
11. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulujem vela sil do dalsieho ucenia :slight_smile: ta moja je tiez nejako vysoko len mi skor robi problemy so zaludkom na ktorom ma vylozene nozicky :( tak sa citim akoby som tam mala kamene:(
11. led 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ja ti neviem v čom je rozdiel asi moja je už akurat na pôrod. :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulka ja mám skušku v sobotu :wink: :wink: :wink:
11. led 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no ja ju mam rovnaky typ uz dlho v papieroch mam napisane ze je na prednej stene tak neviem lebo ked bola na zaciatku na zadnej stene tak bola typ I
11. led 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett moooooc gratulujem :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth:
11. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi pozerám že aj ty máš streptokoka negat. aj ja som si vydýchla ked už nás neobišla tá tehucukrovka aspoň tomuto sme sa vyhli :dizzy_face:
11. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73
@potokin a kde najdem v tehu knizke, ze aky typ mam? :confused:
11. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly moja to nie v tehu mám ale na tom papieriku čo mi dal zo sona
11. led 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim :slight_smile: tesi ma ze nie som sama taka nedockava porodu :wink: dnesna noc najdlhsia v mojom zivote,,,nie a nie spat..no hruuuza :stuck_out_tongue_closed_eyes: obe moje predchadzajuce tehotensrva koncili az po termine aj to umelo vyvolane...tak dufam ze teraz uz to tak nebude...uz pred vianocami som sa zacala otvarat,ale zevraj u tretorodicky to je normalne,tak uvidim co zajtra na poradni..sranda ze idem uz treti krat a stale sa citim ako prvorodicka :grinning:
11. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pre inspiraciu kucharkam, ja som dnes varila francuzske zemiaky pre draheho a segedinsky gulas so sojovymi kockami namiesto maska pre mna:slight_smile:
11. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A idem navstivit kamosku, co ma dve deticky...tak snad ma neznicia:slight_smile:))
11. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, hlásim sa aj ja ..........Jakubko spinká, ja som totálne o ničom, nič sa mi nechce robiť, zajtra sa chystám na pásy do pôrodnice,tak dúfam, že kontrakcie ešte nebudú, termín mám o mesiac, tak nech si Jasminka ešte lebedí tam, kde jej je najlepšie.......
Čo nové, nikto další neporodil? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, hlásim sa aj ja ..........Jakubko spinká, ja som totálne o ničom, nič sa mi nechce robiť, zajtra sa chystám na pásy do pôrodnice,tak dúfam, že kontrakcie ešte nebudú, termín mám o mesiac, tak nech si Jasminka ešte lebedí tam, kde jej je najlepšie.......
Čo nové, nikto další neporodil? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehuľky, tak sa nám to už pomaly ale isto blíži, chcem sa spýtať aj vy sa v noci tak strašne potíte, ja sa normálne na to zobudím, že som celá mokrá a hlavne na hrudi a medzi prsiami, je to normálne?
11. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,to na ake testy chodite??,,,lebo ja co chodim uz do nemky, tak mi len krcok kukaa
11. led 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek