• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@amarelka23 ahoj. Neviem, či je to normálne, ale ja sa potím tak isto. Hlavne okolo krku a medzi prsiami niekedy sa musím aj dva krát v noci prezliekať.
11. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 to aj ja,,ale aj cez den,,,bo my v dome byvame, tak kosa ako svina,,a ja si v izbe kurim a zelim hned vedla konvektora,,takze to asi z toho,,,lebo ja rada teplooo
11. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne vzdy robia pasy, utz a vysetruje rucne :slight_smile: a este krv mi ide zajtra brat kvoli rh faktoru a hepatitide
@pepies ani ja este nechcem rodit, nemam vsetko, co treba a ani sa mi nechce este do mesta dokupovat :grinning: :grinning:
11. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui je to uplne normalne,ja sa tiez velmi potim a som uz nejaka opuchnuta, zrejme uz aj na oblicky tlaci mala,takze zadrziavam vodu, stale pijem a som velmi unavena, dnes som dospavala do 12. :slight_smile:
11. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja stale nemam zbalenu tasku do porodnice a stale som nenasla sobasny list, som hrozna .....
11. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no mne uz nic,,a ku svojmu uz nechodim,,je to daleko
11. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som bola v nemke 2x ale pasy mi este nerobili,len prietoky, v stvrtok idem naposledy k svojej gynekologicke, posledne odbery a kontrola krcka :wink:
11. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja sa potím tiež ako kôň .....................
@cinamon7 Tvoja doktorka by Ti mala teraz vypísať výmenný lístok na pásy, mala by si tam ísť viackrát ............ ja som pri prvom tehu bola asi 3-4 x, začala som chodiť v 36týždni. Teraz idem tiež tak ........
Ale niektorí gynekológovia na pásy neposielajú .....
11. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky. Chcem sa opytat, ci sa chystate ist niektora rodit do BA na Antolsku. Ku komu sa chystate chodit do poradne, pripadne koho si planujete zazmluvnit? Dik za info.
11. led 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja nemam ani kosielku do nemky a v com spavam doma, to mi asi moc nepomoze :grinning: no dnes mi bola mama gratulovat k narodkam, tak mi doniesla jednu koselu, no trikrat ja sa tam zmestim :stuck_out_tongue_closed_eyes: dlho sme sa nevideli a cakala, ze som viac pribrala
@mafynka ved hadam vedia, co robia, teda dufam :confused:
11. led 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 a ako sa robia tie prietoky??? to ani neviem, ci mi teda robil :sweat_smile:
11. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubena76 ahoj. ja sa chystam na Antolsku a chystam si zazmluvnit dr. Malovu. zatial z nej mam dobry dojem.
11. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyyy,,to my uz fakt rodit idemee???jooooj moje nervy, to uz naozaj tuuuu,,,jaaaaj mne sa uz aj sniva o tom,,strasneneee,,,keby to aspon tak boliet nemuselo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mas dnes narodky? tak vsetko najlepsie :wink:
ja som sa minuly tyzden donutila ist do mesta a kupila som si jednu koselu a 2ks podprd na kojenie, uz som to aj oprala, len zehlit sa mi nechce ........ Inak sa chystam byt cely cas v erarnej koseli ..... Tuto si beriem len tak pre istotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
V nedelu bola u nas navsteva a kamoska mi doniesla plnu tasku ruzovych veci, uzasneeee vecicky po jej dcerke, tak s vybavickou som skoncila, mame toho strasne strasne vela :slight_smile:
11. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, nejako to zvladneme........ :wink:
11. led 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dnes ee, az 21. januara, no uz s mamou dovtedy nebudem... ale aj tak dakujem :slight_smile:
aj ja chcem co najviac vyuzit erarne oblecko, no co mi dali zoznam z nemky, tam mi napisali, ze 3 ks nocnych kosiel a este aj komplet oblecko pre babo, ze si mam doniest... ale tak hadam nas tam vyzlecenych nenechaju :grinning: :grinning:
11. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby aj ja sa nenormalne potim v noci.....Tuto noc som sa tri krat prezliekala... :unamused: Je to hbrozné a radiator uple vypnuty.....A smädí ma neskutočne.....Baby ako vyzerajú poslíčkovia??? :wink: Je to také pichnutie dole???Lebo to som cítila asi 3 krát som 36 tyzden od zajtra :slight_smile: :astonished: :grinning:
11. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to aj na to sa vymenny vypisuje,som sa tesila ze to zrusia od noveho roku,zial :unamused: to uz ale urcite pojdem k svojej porodnicek na druhy tyzden, sleduju sa kontrakcie vsak? poslickov uz asi mame kazda
@marhulka13 prietoky su vlastne normalny ultrazvuk, len sa pri nom kontroluje okrem baba aj zrelost placenty, priechodnost krvi, tlkot srdiecka, mnozstvo plodovej vody
@mafynka veru,ideme :grinning:
11. led 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ten zoznam ber s rezervou :wink: podla mna Ti staci jedna nocna kosela, ostatne Ti daju erarne a ked sa Ti zaspini, budes si pytat dalsiu a dalsiu .....
11. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 hej aj vymenny, ako na vsetko ....... no ja praveze poslickov nemam, ani som nikdy nemala :unamused:
11. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 gratulka ti leti odo mna a Nely z Prešova :wink: :wink: :wink:
11. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi už máte všetky kočík tak sa chcem spýtať či je normalne ked sa van-ička trocha kolíše nič hrozné je fixovaná na dvoch miestach,len moja mama stresuje že malá vypadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cooo???Fakt je treba az tri kosele???Zatial mam iba jednu..Ja som donedavna myslela že idem na sekciu tak som si prichystala iba pyžamká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb to nevadi, ze vanicka kolise, aj my mame Concord Neo a tiez nam kolise vanicka, ale je to ok ......
11. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak dakujem ja som kupila peg perego skate...Mne sa tiez zdá že to nevadí... :astonished: :astonished: :astonished: Iba mamka sa obáva.... :sunglasses:
11. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 hihi,,ty 21, ja 25,,mozno drobec mi pride ako darcek,,,brala by soooooom

no ty kokos,,cely cas som rozmyslala,ze je este kooopec casu mysliet na porod,,a ja nie s nim este zmierena,,,booooze a ten klystir,,to akoze fakt musi byt????
11. led 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb mne v porodke dali v zozname,ze dve kosele,,a dve podprsenky,,kosele mam uz v taske,,len podprsenky nemam este kupene,,,vyslem asi draheho kupit
11. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb neboj, ked sa tam da miminko, bude to ok, tak mamina nech nestresuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mafynka mne napr. klystir nedali, takze v tomto tiez neviem, co ma caka ......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies na tych par dni, teda dufam, ze vse bude ok a budeme tam len par dni, sa toho vela neoplati brat... len nech nezabudnem svoj oblubeny vankusik :grinning: :grinning: :grinning:
@cinamon7 aha, tak to mi asi robil, no malokedy mi hovori, co robi a ja sa nepytam, sak keby bolo daco zle, hadam sam povie :sweat_smile:
@denne73 dakujem za gratulku :slight_smile:
no, nebolo by odveci, keby sa aj maly narodil v januari, lebo to by sme ja, manzel aj maly boli vsetci v januari :grinning:
11. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek