• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
11. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies joooj no len ci stihnem dobehnut
11. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ved toho sa aj ja obavam, lebo niekedy rodi viac zien a zachod je len jeden, no ja sa aj pobijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no ved to,ze co ked bude obsadene,,alebo nedobehnem cez chodbu,,,to co potom budem robit,,
11. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja, pekne by to vyzeralo, keby sme vsetci januaroví :grinning:
fuuu, ten klystir, ja sa ho nebala dovtedy, pokial som nelezala v nemke, kde ho dali piatim babam naraz a kedze boli zachody plne, jedna baba vsetko nechala na chodbe na zemi...ufff, trapas jak hovado.... :confounded:
Kocky myslím že klystír je pohoda....Podla mna je cievkovanie horšie :confounded: :confounded: :confounded: Aaaa vdaka pepies... :grinning: :grinning: :grinning:
@marhulka13 ty kokos,to fakt?????jaaaaj no to som ani pocut nemala

@domigb ake cievkovanie zasa!?!?!?!?!!? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
11. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka u nas sa dava klystir priamo na porodnej sale a tam je aj WC, ale len jedno :grinning:
@domigb cievkovanie bolo v pohode, nemala som s tym nejaky problem :wink:
11. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a co potom robila?
11. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tesne po porode Ti budu kazat vycikat sa, daju Ti taku misu a Ty sa budes pokusat vycikat, mne to samozrejme neslo, tak Ti sestricka cievkou dopomoze k tomu, aby si sa do tej misky vycikala a hotovo :slight_smile:
11. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som to zas radsej vidiet nemala a este sestricka vykrikuje, nech sa na to nikto nesmykne.... hadam dopadnem lepsie... dam si plienku pre istotu :grinning: :grinning: :grinning:
je to blbe, ked je malo zachodov, nemali by potom tak hromadne ten klystir robit
11. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to by nemali davat naraz, v dnesnej dobe by sa to uz nemalo stat
@pepies to si ako predstavujes,ze cievkou????,,,snad mi nebudu nieco zas niekde vkladat,,ciiii???
@mafynka ta baba mala stastie na super sestricku, odviedla ju do sprchy, zavolala upratovacku, ta to poupratovala a bolo...ta sestricka bola uplne super, mila a utesovala ju, ako sa dalo
11. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokoj dievčatá cievkuje sa pri cisárskom!!! :unamused: :unamused: :unamused:
Ja len že kamoška bola pred rokom cievkovaná a dodnes má zapal močovej rury...nejak sa z toho nemože dostať... :pensive: :pensive: :pensive:
11. led 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cievka sa dáva do moč.mechúra....Odchadza ti moč do sáčka....Ale hovorím to len pri sekcii robia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aj tak to jeden fras všetko...ja už neviem čo je lepšie či sekcia alebo porod.....Predsa len byť zašita tam dole...Nič prijemné :cry: :cry: :cry:
11. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb to akoze mi to daju dnu??,,,a co to je ta cievka,,boli to?
11. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb to nemáš pravdu, cievkuje sa po každom pôrode, ak sa žena normálne nevyciká. ja som rodila spontánne, cievkovali ma a bolo to ok, nemala som žiadne problemy,takže je to individuálne
11. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja mam za sebou sekciu a cievkovanie mi spravili, ked som este spala a vybratie bolo uplne v pohode - ja som ani netusila, ze to mam v sebe - len mi bolo cudne, ze sa mi nechce ist na WC :grinning: ked som stale musela pit.
a problemy nemam ziadne teraz. Kamoska mala asi smolu ...
11. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neboj, to je taka malicka cievka. moj muz akurat vchadzal do saly, ked ma cievkovali, takze to videl.
musim ist, Jakubko vola, zatial sa majte, papa
@pepies co mi to teda daju dnu?
aj mna cievkovali a nerodila som cisarom.. :cry: ale bolo to ok..ani som necitila..
@slavkav ake vybratie :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to tam mi akoze ostane?????!!?? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
11. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no len potiahli - a vytiahli cievku so sackom - sackom som tusim mala niekde pripevneny ...
11. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dufam,ze to nie je ihla
@mafynka neboj, nic ti tam neostane :wink: nerob si stresy z toho z coho nemusis :wink:
je este nieco o com by som mala vediet,ze sa bude diat??,,myslim daco ,ze mi budu vkladat,pichat a vyberat,o com este neviem?
11. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav
@mafynka mna cievkovali, ked som mala zlamanu chrbticu, lebo som sa nemohla hybat a fakt to nic strasne nebolo... mala som to skoro tri tyzdne, len po takej dobe ma uz trošku skatulka stipala :grinning: to je taka umela hadicka, nie ihla a sestra mi chodila sacik vypustat a vyplachovat
11. led 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 len taky maly detail,,,kde to presne vlozia???
11. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka do skatulky :slight_smile: to ani necitis, pri vyberani to trochu stipalo, no ja uz to tam aj zarastene mala :grinning:
11. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek