TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
denne73
11. led 2011
@marhulka13 😉 😉 😉
mafynka
11. led 2011
@pepies joooj no len ci stihnem dobehnut
pepies
11. led 2011
@mafynka no ved toho sa aj ja obavam, lebo niekedy rodi viac zien a zachod je len jeden, no ja sa aj pobijem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mafynka
11. led 2011
@pepies no ved to,ze co ked bude obsadene,,alebo nedobehnem cez chodbu,,,to co potom budem robit,,
marhulka13
11. led 2011
@mafynka aj ja, pekne by to vyzeralo, keby sme vsetci januaroví 😃
fuuu, ten klystir, ja sa ho nebala dovtedy, pokial som nelezala v nemke, kde ho dali piatim babam naraz a kedze boli zachody plne, jedna baba vsetko nechala na chodbe na zemi...ufff, trapas jak hovado.... :-S
domigb
11. led 2011
Kocky myslím že klystír je pohoda....Podla mna je cievkovanie horšie :-S :-S :-S Aaaa vdaka pepies... 😃 😃 😃
mafynka
11. led 2011
@marhulka13 ty kokos,to fakt?????jaaaaj no to som ani pocut nemala

@domigb ake cievkovanie zasa!?!?!?!?!!? :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-|
pepies
11. led 2011
@mafynka u nas sa dava klystir priamo na porodnej sale a tam je aj WC, ale len jedno 😃
@domigb cievkovanie bolo v pohode, nemala som s tym nejaky problem 😉
mafynka
11. led 2011
@marhulka13 a co potom robila?
pepies
11. led 2011
@mafynka tesne po porode Ti budu kazat vycikat sa, daju Ti taku misu a Ty sa budes pokusat vycikat, mne to samozrejme neslo, tak Ti sestricka cievkou dopomoze k tomu, aby si sa do tej misky vycikala a hotovo 🙂
marhulka13
11. led 2011
@mafynka ja som to zas radsej vidiet nemala a este sestricka vykrikuje, nech sa na to nikto nesmykne.... hadam dopadnem lepsie... dam si plienku pre istotu 😃 😃 😃
je to blbe, ked je malo zachodov, nemali by potom tak hromadne ten klystir robit
pepies
11. led 2011
@marhulka13 to by nemali davat naraz, v dnesnej dobe by sa to uz nemalo stat
mafynka
11. led 2011
@pepies to si ako predstavujes,ze cievkou????,,,snad mi nebudu nieco zas niekde vkladat,,ciiii???
marhulka13
11. led 2011
@mafynka ta baba mala stastie na super sestricku, odviedla ju do sprchy, zavolala upratovacku, ta to poupratovala a bolo...ta sestricka bola uplne super, mila a utesovala ju, ako sa dalo
domigb
11. led 2011
Pokoj dievčatá cievkuje sa pri cisárskom!!! :-| :-| :-|
Ja len že kamoška bola pred rokom cievkovaná a dodnes má zapal močovej rury...nejak sa z toho nemože dostať... |-| |-| |-|
domigb
11. led 2011
Cievka sa dáva do moč.mechúra....Odchadza ti moč do sáčka....Ale hovorím to len pri sekcii robia 🙂 🙂 🙂
Aj tak to jeden fras všetko...ja už neviem čo je lepšie či sekcia alebo porod.....Predsa len byť zašita tam dole...Nič prijemné 😢 😢 😢
mafynka
11. led 2011
@domigb to akoze mi to daju dnu??,,,a co to je ta cievka,,boli to?
pepies
11. led 2011
@domigb to nemáš pravdu, cievkuje sa po každom pôrode, ak sa žena normálne nevyciká. ja som rodila spontánne, cievkovali ma a bolo to ok, nemala som žiadne problemy,takže je to individuálne
slavkav
11. led 2011
@domigb ja mam za sebou sekciu a cievkovanie mi spravili, ked som este spala a vybratie bolo uplne v pohode - ja som ani netusila, ze to mam v sebe - len mi bolo cudne, ze sa mi nechce ist na WC 😃 ked som stale musela pit.
a problemy nemam ziadne teraz. Kamoska mala asi smolu ...
pepies
11. led 2011
@mafynka neboj, to je taka malicka cievka. moj muz akurat vchadzal do saly, ked ma cievkovali, takze to videl.
musim ist, Jakubko vola, zatial sa majte, papa
mafynka
11. led 2011
@pepies co mi to teda daju dnu?
martinessa2
11. led 2011
aj mna cievkovali a nerodila som cisarom.. 😢 ale bolo to ok..ani som necitila..
mafynka
11. led 2011
@slavkav ake vybratie :-o :-o :-o :-o :-o :-o to tam mi akoze ostane?????!!?? 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
slavkav
11. led 2011
@mafynka no len potiahli - a vytiahli cievku so sackom - sackom som tusim mala niekde pripevneny ...
mafynka
11. led 2011
dufam,ze to nie je ihla
slavkav
11. led 2011
@mafynka neboj, nic ti tam neostane 😉 nerob si stresy z toho z coho nemusis 😉
mafynka
11. led 2011
je este nieco o com by som mala vediet,ze sa bude diat??,,myslim daco ,ze mi budu vkladat,pichat a vyberat,o com este neviem?
marhulka13
11. led 2011
@slavkav
@mafynka mna cievkovali, ked som mala zlamanu chrbticu, lebo som sa nemohla hybat a fakt to nic strasne nebolo... mala som to skoro tri tyzdne, len po takej dobe ma uz trošku skatulka stipala 😃 to je taka umela hadicka, nie ihla a sestra mi chodila sacik vypustat a vyplachovat
mafynka
11. led 2011
@marhulka13 len taky maly detail,,,kde to presne vlozia???
marhulka13
11. led 2011
@mafynka do skatulky 🙂 to ani necitis, pri vyberani to trochu stipalo, no ja uz to tam aj zarastene mala 😃