• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka teda do mocovej rury, aby vlastne mal kade moc vyjst
11. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 akoze kde presne,,,nechapem,,to normalne tym otvorom ako mi aj pesar davali??
11. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej baby, radosť Vas citát. Ja sa tak teším. A porovnavam vaše príznaky.
Teraz sa už necievkuje. Príde po Teba sestricka a idete cikat do sprchy. No ja som musela aj po pôrode keď som lezala. Lebo Ma už veľmi tlacilo na cikanue. Dali mi misku. Manžel sa tvári že je vodopád a ja som si vsemozne spomínala na zvuk vody pri splachnuti wc, zvuk vody, tu úľavu a potom to išlo:slight_smile: Druhy x som išla do sprchy. Sestricka decentne privrela dvere, aby sa Ma každých 30 sekúnd pýtal či mi je dobre, či sa mi nekruti hlava, či sa mi podarilo vycikat. Nejde to na povel, ale tá tepla voda robí svoje.
Najhoršie je vyšetrenie krcka po pôrode. Dali mi dnu asi 4 tie elka aby Ma roztiahli a doktorka povedala, že nie je roztrhany. To bola ulava. Potom som si vyzobracila lokalku a mohli sit
11. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a kde je nejaka fotecka??? :slight_smile:
11. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett pochval sa - ako sa vam s Daskou dari? :slight_smile:
11. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stiham kojit, vetrat aj chatovat.
Som cez mobil, takze tu neviem pridať foto. Až doma potom keď bude čas. Čakáme na chlapov:slight_smile:
11. led 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett perfektne :slight_smile:
11. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - vsak pozajtra uz pojdes asi domov, vsak?
11. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 @denne73 uvarila jsem rizoto, zapecene testoviny se spenatem a rajskou :slight_smile:

@mimina321 take jsem byla prekvapena, ze streptokok nikde...ale ta cukrovka je desna, dneska jsem ale musela snist kousek cokolady, proste mi to chybi jako blazen, az je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda ale kolik vy toho nakecate, silenyyyy :grinning:
11. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav 4x24 hodín. Takze až v piatok. Aspoň si oddychnem
11. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - aha - ja som si myslela, ze za prvy den sa rata uz den porodu.
11. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett som zvedava ako Simi bude reagovat na sestricku. ak sa ti bude chciet napis. :wink:
11. led 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj uz mas kupeny ten Rosalgin co ti nakazala sestricka ?? ja som neskaj bola v lekarni, amm to kupene len neviem, ja som si to kupovala iba podla toho co si ty hovorila, ze sestricka ti nakazala, kedze mame rovnaku a treba to do porodnice :D som sa chcela opytat ci ti nepovedala aj mnozstvo, ze kolko toho a ozaj nemohla by si mi ten zoznam oskenovat a poslat? bo mne nedala vobec taky ako si spominala ty a uz by som rada mala vsetko pobalene co treba :slight_smile:
11. led 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 nepovedala, mne to predpisal Scasny na recept a ze on urci... ja mam ten zoznam v pc uz opisany, mozem ho poslat.. kam ti ho mam poslat?? :slight_smile:
11. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no super ja ma ten zoznam tu brozurku...a tam je napisany jednoducho, ze vyplach rosalgin a tak ja som dnes nabehla do lekarne a kupila ho za 9.71€ pat zarobenych roztokov dufam, ze to bude ok...lebo mne nepovedal stasny, ze mi da recept iba, ze mam si pripravit veci do porodnice podla zoznamu vrrrr....ked mi predpise daco ine tak ma asi slahne...a mozes to poslat do IP ked sa zmesti a ked nie tak na mail : bublifu@azet.sk diky :wink:
11. led 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 hej, aj jA som ho platila cely, aj ked je na recept.... oki, poslem ti ten zoznam :slight_smile:
11. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mas ten ako ja ?? to je taka krabica priblizne ako A4 velka a je tam 5 PVC flasticiek v ktorom je ten roztok a na tych flastickach je taky aplikator..a dik za zoznam :slight_smile: uvidime co z toho vsetko vysrtnem, ked hovoris ze je taky divoky :slight_smile: ja si berem nocnu koselu iba jednu, mam cisto novu kojacu...a pouzijem ju len v nutnom pripade, bo taka pekna je, nechcem si ju hned znicit, som ju kupila tu v seredi v delta pasazi za taku krasnu sumu, ze 29,99 tak radsej pouzijem erarne v nemocnici :grinning:
11. led 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerala som ten zoznam, asi 3/4 veci mam a tie zvysne s ami zdaju zbytocne.... napr. kamoska tam rodila prednedavnom a nemusela mat tie lat. plienky....hned na zaciatku podpisovala papier, ze nemocnica jej pozicia 5 ks na den...ani postolky netreba, bo oni budu davat jdnorazove plienky, aj ti maleho oblecu, ale ked budes chcet tak si ho mozes prezliect, aj perinky ti daju, ale ja rozmyslam ci nezoberem vlastnu...a teplomer potrebujes svoj vlastny, a od dalsej kamky co pytali tak bolo telove mliecko pre babatko (to ona nemala tak kvoli tomu musel za nou dojst mm na otocku co ho mohol iba podat cez dvere)
11. led 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a mas ten ako ja ?? to je taka krabica priblizne ako A4 velka a je tam 5 PVC flasticiek v ktorom je ten roztok a na tych flastickach je taky aplikator..a dik za zoznam uvidime co z toho vsetko vysrtnem, ked hovoris ze je taky divoky ja si berem nocnu koselu iba jednu, mam cisto novu kojacu...a pouzijem ju len v nutnom pripade, bo taka pekna je, nechcem si ju hned znicit, som ju kupila tu v seredi v delta pasazi za taku krasnu sumu, ze 29,99 tak radsej pouzijem erarne v nemocnici

pozerala som ten zoznam, asi 3/4 veci mam a tie zvysne s ami zdaju zbytocne.... napr. kamoska tam rodila prednedavnom a nemusela mat tie lat. plienky....hned na zaciatku podpisovala papier, ze nemocnica jej pozicia 5 ks na den...ani postolky netreba, bo oni budu davat jdnorazove plienky, aj ti maleho oblecu, ale ked budes chcet tak si ho mozes prezliect, aj perinky ti daju, ale ja rozmyslam ci nezoberem vlastnu...a teplomer potrebujes svoj vlastny, a od dalsej kamky co pytali tak bolo telove mliecko pre babatko (to ona nemala tak kvoli tomu musel za nou dojst mm na otocku co ho mohol iba podat cez dvere)
11. led 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulujem k male Daske a prajem vam vela zdravicka a vsetko zle nech vas obchadza :slight_smile:

idem vas docitat baby, to je strasneeeee, kolko ste toho popisali za dva dni... :sweat_smile:
11. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, date si odobrat pupocnikovu krv?
11. led 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aklimka81 v me porodnici se to bohuzel nedela :unamused:
11. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ako tiez beriem tie zoznamy s rezervou, ja bych chcela vyuzivat erarne veci, nech toho nemusim vela brat, takze vsetko tiez nemam... napr. odsavacka na mlieko, tu ani kupovat nechcem, co ak nebudem mat mlieko, ak bude treba, lahko dokupim... ja mam ten rosalgin take sacky a este k tomu vraj treba nieco dokupit, no ani to sa mi nechce riesit :grinning: ja tam pojdem asi velmi nalahko.... :grinning:
11. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aklimka81 ja ee, nejak nic nestiham riesit :unamused:
11. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne prietoky robia cez ultrazvuk. bola som na nich v nemocnici, ale robili mi ich aj dnes v poradni.

inac maly sa stale neotocil. doktorka povedala, ze je mala pravdepodobnost, ze sa este otoci, ale miesta ma vraj este dost a aj plodovej vody. velkostou je presna na 37 tt. aspon to ma tesi :slight_smile: takze najblizsia poradna o tyzden.
11. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aklimka81 ahoj, ja som o tom dnes diskutovala s kamoskou, lebo ona si to davala, ale ja to nechcem davat, ked, tak iba dam, nech to bezplatne odoberu a nech to ulozia do svojej banky pre niekoho, kto to bude potrebovat.
Urcite to ma svoj vyznam, ale citala som aj, ze sa tomu robi velka reklama, ale len velmi male percento ludi to vyuzije...a ja som optimista a verim, ze to potrebovat nebudeme...:P
11. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova Mne na poslednej poradni ani nepovedal, ako je otoceny:( som sa chcela opytat, ale som zabudla...a prietoky sa kedy robia? Lebo mne to este moj gyndos urcite nerobil, mam pred sebou este poslenu poradnu koncom januara.
11. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja chodim na poradnu do nemky furt, kedze moj gyn je primar porodnice, tak on vie, co robi, to len ja neviem, co mi robi :grinning: :grinning:
11. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bola som u kamosky, co rodila v septembri, ta ma takeho zlateho maleho anjelika poslusneho, ze az:slight_smile: aj ja chcem take poslusne babo:slight_smile: ale ma povzbudila, ze ked ho cakala, tak ze tiez mala chut na sladke a neodopierala si a ze sa hovori, ze kvoli tomu je taky poslusny:slight_smile:)) tak si asi idem dat lekvarovu buchtu:slight_smile:))
11. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek