• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka cievka sa vklada do mocovej rury. Pesar ti vkladali do vaginy :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 u nas posielaju na prietoky do nemocnice okolo 36 tyzdna. ja som bola v 35 tyzdni. ale nechapem preco posielaju do nemocnice, ked dnes mi presne to iste robila doktorka v poradni.
11. led 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak to ja sa mozem tesit na neposlusne dieta. ja sladke nesmiem a uz mi z toho sibe. ale kedze dnes mi bolo povedane , ze drobec je presne taky ako ma byt, tak som jedla aj sladke. a dost. cukor radsej merat nebudem :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi by ma vystrelo. samozrejme, ze teraz mam vycitky svedomia, ze Jakubkovi ublizujem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, ako to vlastne vyzera ked odide hlienova zatka??? som si teraz vecer nasla na vlozke taky vytok skor do ruzova, alebo hneda, ale len tak slabulinko, nie velmi, len viem, ze je iny ako ten na ktory sa skoro celu druhu polovicu tehu liecim (ten bol vzdy cisty)... a inak dnes sa citim ako znovuzrodena, keby som nemala brucho ani neviem, ze som tehotna, skvele sa mi spalo a len by som stale niekde behala... aj mm za mnou uz nezvladal co sme boli na prechadzke a ja som stale chcela chodit este a este a jemu sa uz nechcelo, som ho trocha ustvala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly mne uz pred par dnami odisla zatka rovno u gyn :stuck_out_tongue_closed_eyes: hej, take ruzovo-hnedo-mazlave
11. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak to ja budem mat tiez poslusne dieta:slight_smile:)) pred sladkym ma nezastavilo ani palenie zahy. :slight_smile:
na ten odber sa ma vcera pytal doktor, no ale tiez som optimista a verim, ze to potrebovat nebudem..
11. led 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak nejako vyzera ta zatka:slight_smile: kamaratke sa velmi dobre spalo pred porodom, aj sa veeelmi dobre citila, tak uz sa ti to asi naozaj blizi, hehe
11. led 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no a kedze viem, ze to moze byt v rozpati od niekolko hodin do niekolko tyzdnov, tak sa nejak nad tym nevzrusujem, aj ked by som to uvitala, ale nechcem si zasa robit nadeje, lebo to som si robila uz v poslednej dobe dost casto
11. led 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly mozno preto, ze sa citis teraz dobre, tak to pojde, hovori sa, ze ticho pred burkou :grinning:
11. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aklimka81 drz mi palce, nech sa to do nejakeho tyzdna naozaj rozbehne, alebo aspon do dvoch :sweat_smile:
11. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 keby si tak mala pravdu, ale ja az taky optimista radsej nie som :grinning:
11. led 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jedine, co je iste, ze raz porodis :grinning: slaba utecha :slight_smile:
11. led 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz by ste mohla ist niektora rodit :grinning:
11. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jasne, budem a ty mne zase, nech si malinka pokopkava este v brusku tak jak ma, lebo este nemame dokonceny byt:slight_smile:)
11. led 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no pockat, to zasa mam pocit az take iste nie je :grinning: ja uz posledne dni som kazdemu hovorila, ze ja neporodim, ale som v procese odtehotnievania :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aklimka81 jasne, urcite nepojde priskoro, pozri, mna strasili s predcasnym porodom cely cas a som tu a mala vo mne :grinning: a to som ani nejak nebrala magnezium, aj ked mi nakazali, na netopiera som spavala snad len 2-3 tyzdne (potom som uz kvoli zahe nemohla), takze ak robis co ti kazu, tak zarucene skor neporodis :wink:
11. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly cize sa mala opäť zmeni na malu spermiu a len tak zmizne??? :grinning: :grinning: :grinning: mne este minuly tyzden predpisal magnezium, no uz ho urcite brat nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola vcera na kontrole, vsetko po starom, mala ma stale nizko hlavicku a tlaci sa, ale nastastie sa neotvaram. mam brat nadalej lieky a v pondelok na poradni sa uvidi. budu mi robit aj prietoky... dr. hovorila, ze nech vydrzime este aspon 2 tyzdne a potom uz moze ist mala kludne von :slight_smile:
11. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak nejak, som mm povedala, ze pockaj, teraz sa mi bude zasa niekolko mesiacov brucho zmensovat az nakoniec zo mna vypadne jedna spermia :grinning: :grinning: :grinning: veru uz v 37tt by som magnezium nebrala ani pod hrozbou trestu smrti :grinning:

@lubinka26 ja by som na tvojom mieste este ten tyzden aspon nejake lieky naozaj brala, ono ja zohladnujem aj to, ze moja mala je velka a termin mi na zaciatku zbytocne posunuli, tak snad este vydrzi :wink:
11. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly fuha, to radsej bych si sama urobila cisarak, nez cakat mesiace na zmensovanie brucha :grinning: :grinning:
11. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning: neviem ci by si to veru zvladla pri vedomi :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, to magnezium sa moze brat do 37tt., nie? Tak nejako mi to vraveli. Chce niektora z vas rodit bez epiduralu, prirodzene? Ci si davate epidural? Ja som bola rozhodnuta za, ale mam teraz zle vysledky krvi, tak neviem, ci mi ho nakoniec budu moct dat.. No a mi vravela jedna znama, uz ma vacsie deti, ze mala 2krat epidural, no a teraz po 5 rokoch sa jej objavili velke bolesti chrbta v krizovej oblasti,a doktori jej povedali, ze to ma nejake stahovanie nervov a ze to moze byt nasledok epiduralu.. Som take nieco prvykrat pocula.
11. led 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 moze, no nechce sa mi rodit moc neskoro a aj vyhodit tolko penazi za balenie, ktore nedoberiem ani do stvrtiny :slight_smile:
11. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to magnezium oddaluje porod?
11. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 upokojuje maternicu a jej stahy, takze v podstate hej :slight_smile:
11. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 juj, tak to este tyzden poberem a potom ho vysadim a varim caj z osturiny malinovej, hadam pojdem cim skor.. :wink:
11. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 hihi, najskor utlmovaky a potom rozbiehace??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no, treba mu trochu pomoct. Vsak ked uz bude zrely, aj mat dostatocnu hmotnost, tak moze ist. Chudatko male, take soky odo mna zazije.
11. led 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly jasne, tabletky este doberiem, ale duphaston si uz nedavam, aj ked ho mam dobrat este. ja som si musela tiez kupit magnezko teraz na konci, lebo ze magne B6 je slabota. takze 8€ fuc. to magnezko viem brat aj po porode? alebo co s nim? este aj kyselina listova mi zostala...

@mirka0044 aj ja sa o tyzden nanho chystam :grinning:
11. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek