• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka - mne sa tiež už asi dva týždne sníva o tom, že rodím. Ale ešte má drobčiatko čas - mohlo by vydržať aspoň do 38 týždňa.
11. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to preco beries duphaston az doteraz? :confused: ja som myslela, ze sa nechava max do 16tt :confused:
@mirka0044 ja som pocula na epidural uz vselico, sama neviem ci ho chcem, alebo nechcem, teda skor nie, ale ked by som to mala precenit, tak by to mohlo dopadnut vselijak, ale kym budem zvladat tak epi nechcem... mam v tom dost zmatok...
11. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly cele tehu som nebrala nic, ale minuly tyzden mi dali duphaston 2x denne 2 tabl. a guajacuran tiez 2x 2 tabl. + 2x 1 Mg. ja neviem, asi kvoli tomu, ze sa mala moc tlacila a ze mi pracovala maternica. vcera som bola na kontrole a mam ten duphaston dobrat (mala som dva baliky) a guajacuran som dostala dalsie 3 krabicky. ten guajacuran je ale super, dobre sa mi po nom spalo :grinning: na pribalovom letaku je napisane, ze duphaston sa ma brat do 20tt, takze uz ho nedoberiem. neotvaram sa a tie 2 tyzdne uz nejako vylezim...
11. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 teda si ani neviem predstavit ako moze teraz fungovat ten duphaston, ja som ho brala do 12tt, ale tak dr vedia :grinning:
11. led 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no brala som ho len tyzden, od vcera ho uz neberiem, kaslem na to.
11. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja by som chcela prirodzene bez epiduralu. aj prvy porod bol bez epiduralu a dalo sa to zvladnut :slight_smile: teraz hrozi cisarak a mam z toho depku :frowning2:
11. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuj dievcata co by som ja dala za cisarak.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale epidural si iste ned :stuck_out_tongue_closed_eyes: ám pichnuť....Oni to aristi neradi hovoria,ale ozaj to može po čase uškodiť...A ja čo trpím na migrény už od detstva by som to neriskovala.... :wink: :wink: :wink:
Pocujte a ta hlienová zatka odteká kazdemu???? :pensive: :pensive: :pensive:
11. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som epidural mala a planujem mat aj teraz , uvidime ako to dopadne ...uzasne som si oddychla od bolestivych kontrakcii a nabrala silu na porod :slight_smile:
ked som rodila Henryho hlenova zatka mi neodisla ..teda urco odisla, ale asi pri porode az :grinning:
11. led 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ahoj, ja som najskôr nad epi uvažovala, ale teraz som sa rozhodla, že predsa len nie....pred troma rokmi mi operovali na ladvinu a tiež ma len "napichli" a bola som pri vedomí a odvtedy trpím hroznými bolesťami hlavy a až migrénami. Myslím si, že pôrod zvládneme aj bez nej, veď sme na to stavané......ja už deti mám, takže viem o čom hovorím....Ja mám teraz malú ešte stále v polohe KP a som v &37tt a dúfam, že sa otočí, lebo cisarák určite nechcem, teda, len ak to bude nutné....takto po spontánnom pôrode budeš o deň dva fit a po cisarskom si musíš liečiť ranu a pri predstave rozrezaného brucha v piatich vrstvách...no neviem....
@henri001 ahoj, aj mám henricha....krásne meno....
@domigb jooooj, ja keby som len mala istotu, ze sa cisarskemu vyhnem, tak by som bola stastna :sweat_smile: a o tej hlienovej zatke neviem, ale zasa nie kazda si to musi vsimnut, ked je nahodou len ako ciry hlien, tak to mozno niektore ani nepostrehnu a potom nevedia :wink:
11. led 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka dufam, ze sa tí nasi drobci umudria a otocia :slight_smile:
11. led 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si myslím, že mne zátka odišla minulý týždeň, mala som taký výtok ale úplne číry, alr bolo toho dosť veľa, že som sa musela ísť osprchovať. A teraz mám už dva dni také bolesti ako pri menštruácii, ale nič viac, občas mi stvrdne bruško, ale neopakuje sa to.......
11. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ja som počula, že by sa mal otecko prihovárať malej vždy dolu a ona bude zvedavá a mala by sa otočiť...ale tuším to nefunguje....:slight_smile:
11. led 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka ahoj tak čia Nelka pride na tento svet skôr??? Inak aj mám podobny priebeh. to asi tie Nely :grinning: :grinning: :grinning: Zatka mi už odišla. taktiež mi prišerne tvrdne bruško a tie mrchovske bolesti tiež . no zahadou je že hlavne v noci
11. led 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 presne tak, aj mne tvrdne hlavne ked idem spať.......aj šesť, sedem krát po sebe...a potom zase nič...ani v priebehu dňa....možno pár krát, ale to si ani nevšímam....ale takto na večer mi je dosť zle....
11. led 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka presne tak :wink: :wink: :wink:
11. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka no nejako to dokopeme . ty sa kedy chystaš do nemocky,? my ideme na poradnu 17.1 2011
malička mala teraz v 37t 2790gr
11. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som bola naposledy 29.12 a maličká mala asi 2200g, teraz ideme vo štvrtok, tak uvidíme. Ja by som, sa najradšej dohodla s doktorom na vyvolávačke, lebo som od nemocnice 30km a ak ma to chytí niekedy v noci, tak neviem ako sa k nemu dovolám, lebo chcem u neho rodiť.....ale presne tak ako píšeš...nejako to doválčime.....neviem ako ty, ale ja sa cez deň cítim tak skvelo, že furt by som niečo robila......
11. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi malá vie, že sa rozprávame o nej...práve má štkútku....tak sa na nej zabávam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka no to je fakt nejak vela náhod. aj ja by som chcela rodiť už teraz 17.1. :grinning: . Taktiež máme do Ke asi 30km. no ja som bola naposledy 1,5 cm hrdlo a krčok na prst priechodny.
11. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka je to tebe som včera dala hlas na tej fotečke že????
11. led 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ano a dakujem...ale aj tak sa nám tam moc nedarí....
11. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hahaha.. to je zase hlaska dne "manzel se tvaril, ze je vodopad".. se to smeju nahlas predstavuju si ho, jak se tvari jako vodopad.. boze!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem epidural mela a rozhodne si o nej reknu i ted.. po hodinach a hodinach boletivych kontrakci bych si rekla o cokoliv jen aby ty muka prestaly.. :grinning:

hlenova zatka muze mit vic barev.. od ruzove, pres cervenou az po hnedou.. zalezi jak moc silna odchazi.. nekdy odchazi postupne nekolik dni, nekdy najednou cela..
11. led 2011 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies :grinning: :grinning: :grinning: my a ideme holit zajtra , tiez som ak pampusik :sweat_smile: cakam co na to povie drahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@arrett ty si super zena , vsetko stihas :grinning: :dizzy_face: neviem sa dockat fotecky :wink:
@kesulkarenka ja mam Henryho :wink: :grinning: drzim palceky nech to mate babulky @denne73 @kesulkarenka rychlo za sebou
ani mna necievkovali , sestricka mi dala "instrukcie" poriane si stlacit brusko ( ako ked vypustas nafukovaciu hracku :grinning:) a zabralo to na mna ...spoluleziaca mala problem, tak ona si pustala kohutik v kupelni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala na izbe taku relaxacnu hudbu v telefone a tam boli zvuky vody, tak sme sa vzdy smiali , lebo musela ist :grinning: :grinning: :grinning: ale sama to chcela, takze v poho :sweat_smile:
@domigb vitaj , kde si bola doteraz ? :grinning: ...presla som tvoje prispevky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: urcite mas aj neake vesele spomienky a zazitky ci pribehy o porode , myslim ze by nam a hlavne prvorodickam pomohlo momentalne trosku viac pozitivnych postrehov :wink: :dizzy_face: vesela psych. robi zazraky , neako uz odrodime vsetky ...podstatne je tesit sa na ten uzlicek lasky :wink: :dizzy_face:
baby klistyr je uplne v pohode , ja som si pytala sama ...moj drahy dokonca chodi raz za pol roka tiez , je to zdrave :sweat_smile: :grinning: nie je to tak, ze bys te nedobehli alebo co ja viem co ...sadnes na wc a cakas :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zrazu to ide :grinning: :grinning: :grinning:
s tou hlenovou teda neviem, ja som tiez citala ze je naruzovela alebo hnedkasta ...ciry vytok mam uz mesiac :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
ach jaj , som zvedava ktora bude dalsia ...krasnu noc maminky :dizzy_face:
12. led 2011 v 01:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka tak ešte poposielam ak sa dá :wink: :wink: :wink: :wink:
12. led 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kocky.... nikto nic?,,,dako zacinam byt ranne vtaca a uz sa mi to prestava lubit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. led 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no jasne,,,partacka v rannom vstavani,,,co este nespis??
12. led 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek