• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka no mafy ja dnes paradna noc. Normálne som rano zase hladala bruško. Absolutne nič ani tvrdnutie. Som sa aj trošku vystrašila lebo Nely stale rano kope a teraz hajuškala aj ona. už je to oki už ma svoju chvilku zumby :slight_smile:)). ja vstavam ku školákom čiže každy den o6.h . vieš ako desiaty a tak. neuznavam robenie desiat večer a pak do chladničky. br to by som ani ja nespapala.
12. led 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka teraz papame a ešt si pôjdeme na chvilku lahnuť. dnes den učenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no ti mozem tisko zavidiet,,ja som toho nenaspala nic
12. led 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no to boa asi moja druha pokojna noc za cele tehotenstvo. :grinning:
12. led 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 aj ja mam 3, pred týždnom som mala 2 a v pondelok už 3 :wink:
@ka.jo. vela štastia prajem...ja akurat cakam na dalsiu skusku pojdem o 9 :unamused:
@denne73 ta 3 znamena coskoro porod? xixi no pekne :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no ja do nemky nechodim, ale každý týžden k doktorovi, tam mi robia tie prietoky...to chodim na sono doktor tam pusti nejake zvuky a vlny chodia po obrazovke a to meria.... :wink: a mne to zapisuju aj do tehu knižky každí doki ma individualne praktiky :grinning:
12. led 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela som sa opytat vytlacila som si veci z jednej stranky co vsetko treba vybavit po porode, keby nieco nestihnem alebo zabudnem aby mm vedel co a kde zaniest...su tam tlaciva ktore som si tiez vytlacila len neviem ze ci ich vlastne ja ako studentka, nepracujuca budem vlastne potrebovat tak sa chcem opytat ci mi neviete poradit...no vytlacila som si tlacivo PRISPEVOK PRI NARODENI DIETATA, PRIPLATOK K PRISPEVKU PRI NARODENI DIETATA A PRIDAVOK NA DIETA...každe to tlacivo je ine ..budem ich potrebovat vsetky? dakujem :slight_smile:

keby daco stranka to je http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-pri-porode.php
12. led 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja našťastie v noci spím celkom dobre. Niekedy ma už riadne pichne v podbrušku.

Mne pri prvom tehotenstve odtiekla zátka 2 týždne pred pôrodom a bol to taký tmavohnedý výtok a bola som otvorená na 1,5.

Tak ako píše @henri001 - klystír je úplne v pohode - mne ho síce pri prvom pôrode nedávali ale dávali mi ho pred 8-mimi rokmi pred operáciou.
12. led 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 pozrela som stránku na vybavovanie no chudák manžel a ako on neznáša chodenie po úradoch asi ho porazí :unamused:
neviem či ste to už preberali ale chcem sa opýtať na odber pupočníkovej krvi,dr ma na to nahovára a neviem čo urobiť........popravde naše finančné rezervy dosť vyčerpali lieky na otehu a všetok ten kolotoč v CAR a výbava pre malú.....teraz neviem či do toho isť alebo nie :confused:
12. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, mali sme vizitu. Tak čo sa týka môjho zdravotného stavu, môžem ísť domov:slight_smile:))))
Takze, všetko záleží od Dasky, či nás zajtra pustia. Mno, mohli by:grinning:
12. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to je skvely, tak drzim palce, at jste brzo doma :slight_smile: co kojeni?
12. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko maminy :slight_smile:
ja som dnes spala ako v bavlnke. dokonca som nebola ani raz cikat :grinning: , ale uz teraz sa mi chce spat. dnes mam ale vela vybavovaciek. musim k alergologicke a potom do prace odovzdat triednictvo a poobede este ucim
:frowning2:
velmi sa mi nechce, ale peniazky treba. nemam na vyber :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super. drzim palce :slight_smile: . A ako Simonko? je so svokrovcami?
12. led 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano dievcence, no radost vas citat, pripravy, obavy a radost pred porodom, sme v poradi, tesim sa :grinning:
@arrett super, ako ti je fajn, ozaj ako reagoval Simonko na sestricku?
12. led 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, no, ja som doteraz spavala celkom fajn, teraz sa mi to akosi zacalo kazit.. Ked idem v noci na zachod, maly sa asi zobudi a potom sa tak vrti, ze nemozem zaspat.. tak spim tak na etapy... Som si dnes volala o termin na hematologiu... viete co mi povedali??? Ze objednavaju na marec!! Som skoro odpadla. Som jej potom vysvetlovala, ze ja uz mam pred porodom a ze sim skor potrebujem, potom mi je to uz nanic.. a predstavte si, nasiel sa termin aj bud tyzden.. :confused:
12. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super, drzim palce, nech vas pustia domov!!!
12. led 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak k tej epiduralke, kamoska ju mala a tiez mala po nej migreny, no nastastie sa stratili asi po 2 mesiacoch. No, vravela, ze nabuduce by si ju tiez dala, tak asi neboli az take zle.. No a dalsia zase tvrdila, ze ide urcite bez, ze to ma vela vedlajsich ucinkov... no a ked prisli porodne bolesti, tak uz na vratnici v nemocnici kricala, nech jej ju daju.. :grinning: zalezi asi aky mate prah bolesti, aky porod a tak..
12. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame dneska za sebou kontrolu.. maly ma 2,9 kg, tak jsem stastna jak blecha, ze nebude obrik a bude se mi krasne rodit! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co vic si muzu prat :slight_smile:
12. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 no jj ani moj mm nema rad take vybavovacky :grinning: ale co by pre nas nespravili
co sa tyka pupoc.krv tak je tu taka tema skus si o tom precitat.....ja som sa o to dost zaujimala ale nakoniec sme sa rozhodli nedat si spravit odber, dam ju na darovanie ak sa bude dat ...som optimista a verim ze babatka budu zdrave a nebude to nikdy potrebovat..... :slight_smile:
@arrett tak supis..... :wink:

inak skuska je za mnou vysledky mam od 14, ale vedela som tak hadam to mam =D
12. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jej to máš pekne. ja som mala 7.1 2011 1,5cm a malička naliehala hlavičkou. No beťarka do dalšej poradne sa vysunula vyššie a nález stale 1,5cm čiže mi už netlači dole a neozvarame sa viac. Pijem malinik ako šialená ., lebo si myslím že snad aj to nám pomôže k rýchlejšiemu otvaraniu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to je paradička. :wink:
12. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 ja dám darovať pupočníkovú krv, dúfam, že ju nikdy potrebovať nebudeme
@arrett jaj ja ti trošku aj závidím, že už to máš za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak držím palce nech ste už zajtra v domácom pohodlíčku :wink:
@alexis13 gratulujem k poslednej skúške, zatiaľ potichúčku, keď nevieš výsledok, ale veď ty si šikulka :wink:

klystír robili aj mne ale pred operáciou, išlo o zavedenie nejakej tekutiny do konečníka, ja som mala ešte 10 minút ležať v posteli na izbe, bála som sa, že to nestihnem, preto som po 5 minút ach šla na WC a tam to všetko vyšlo v 2 etapách, podľa mňa to nie je nič strašné, ospravedlňujem sa za detaily
12. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 gratulka ku skuške mna čaka v sobtu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@natalca vdaka za názor :dizzy_face: :slight_smile: ved na nete som toho prečítala už vela a mám z toho hlavu ako melon,mm je tiež za darcovstvo ked by to niekomu pomohlo tak by som rada......
12. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 veď práve, ide o to, že nás to nič nestojí a aspoň to nevyhodia, komukoľvek to môže pomôcť :slight_smile:
12. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca :slight_smile: ved to...
12. led 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, sorky ze som sa dlhsie neozvala, ale no mala som mensi problem s pc, ale uz znova funguje :grinning: :grinning:
u mna vsetko ok, vcera som bola na kontrole, maly je ok, akurat nemohli poriadne nahmatat polohu babatka moje brusko je hrozne hrozne tvrde, bola tam jedna studentka co sa zaucala :grinning: to mala prva nahmatat babatko a urcit polohu a zachvilku vola starsiu, ze ci nemam nahodou kontrakcie lebo take tvrde brusko este nevidela :grinning: :grinning: :grinning:
no potom ked sa im po nejakych 5-10min podarilo urcit polohu, samozrejme ze hlavickou dole :grinning: :grinning: sa ma dr pyta ci uz mam zbalenu tasku do nemocky, lebo ze mozem porodit kedykolvek :sunglasses: no a este vcera som mala akurat rano 2 hodinky bolesti podbruska, ale to boli asi tie falosne, lebo poobede uz nic :grinning:
12. led 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak som uz dlho neprispievala,ale od dnes zacinam matersku,tak uz bude viac casu :slight_smile: bolo to zvlastne,ze rano vstaval manzel sam :wink: ja som mala ostat doma az od piatka,ale mam krcok na 1cm a otvorena som na 1 prst a doktorovi sa to akosi nepozdavalo...ale vraj ak by sa uz maly narodil,tak uz to nie je take zle...myslite,ze to by sa uz mohol narodit?
vidim,ze tu sa uz rodi, no ja by som este rada pockala :wink:
@arrett gratulujem moc
12. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minima321 my sme sa nakoniec rozhodli odobrat pupocnikovu krv a dat ju odlozit. tiez dufam,ze ju nikdy nebudem potrebovat, ale rozpravala som sa s viacerymi detskymi lekarmi a dala som na ich nazor.
12. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett - tak super, držím palce, aby ste čo najskôr išli aj s Dáškou domov.
12. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek