• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
tak obe skúšky mám dnes konečne oddych od učenia......ešte 18 a možem ist rodit :grinning: :grinning:
12. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja mam termin ako ty, ale myslym si ze este by bolo dobre, keby ste zvladli aspon 2 -3 tyzdne. Ja mam tiez uz makky krcek, ale na stastie este zavrety. Tak musim lezat, lezat a lezat. Keby sa drobec teraz narodil, mal by malu vahu a este by sa mu asi zle dychalo. :confused:
12. led 2011 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauko kocky....Ja som zas mala upotenú noc.... :unamused: :unamused: :unamused:
Beriete este magnezium???Ja planujem este take dva tyzdne pobrat a potom vysadím.... :astonished: :astonished: :astonished:
Aaa pupočníkovu krv nedavame odobrať.... :confused:
12. led 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, tak ja mám za sebou pásy v nemocnici,všetko je ok, kontrakcie žiadne, tak som rada .................

@domigb asi Ta Tvoj doktor zabudol informovat, ze magnezium sa berie max. do 35tyzdna, takze odporucam vysadit, aby si nemala problemy pri porode ..........
Ja uz beriem len zelezo,vysadila som aj tehu vitaminy, aby Jasminka nebola velka :slight_smile:
12. led 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vdaka Pepies :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To som nevedela.... :unamused: :unamused: :unamused:
Mas pravdu doktor ma neinformoval nebola som tam uz 2 a pol tyzdna :wink: :wink: :wink:
Aaa vitaminy neberiem.....železo este hej..Vdaka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb @pepies ja beriem este vsetko,mne kazala este do dalsieho tyzdna brat magnezko moja porodnicka :fearful: ale aj tak zrejme pojdem sekciou
12. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 sikulka, blahozelam :wink:
12. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka tak to ja budem radsej poriadne lezat. doteraz som nemala vobec ziadne prolemy, ziadne lieky nic...tak ma to prekvapilo
12. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky mám jednu otázočku, maximálne ako dlho môže tehotná žena prenášať??? Pretože jedna moja známa už prenáša 11 dní a stále je doma akosi s ňou nič nerobia a mne sa to zdá akesi divné, podla mna by mala byť už v pôrodnici, tak teraz mám v tom chaos, že koľko max môže prenášať....???????????????? :wink: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face:
12. led 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amarelka23 ja myslim,ze 14 dni. kamaratka prenasala tolko a vtedy sa rozhodli pre vyvolavacku, pricom vsetko (prietoky...) bolo v poriadku
12. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som opat v nemocnici, minulu noc som mala slabe kontrakcie, ale boli presne jak hodinky, kazdych 10 min jedna, tak som sla na pohotovost a tam mi zistili, ze som na 2 cm otvorena, tak teraz tu budem min. tri tyzdne.... a este mam dokonca placentu medzi 2 a 3
12. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ahoj, to ma mrzi, ale aspon si pod kontrolou, drzime palce, nech ste v poriadku
@domigb rado sa stalo :wink:
@amarelka23 podla mna je to individulne, zalezi to od viacerych okolnosti, tak napr. mne hovorili, ze som prenasala tyzden, pretoze som rodila tyzden po termine, no ja mam 35 dnovy cyklus, nie 28 dnovy, tznm. ze som vlastne neprenasala, takze by som odporucala Tvojej znamej, aby sa radsej obratila na svojho gynekologa, aby sa nahodou nieco nepodcenilo ......... myslim, ze treba hlavne sledovovat, ci netvrdne brucho, ci su stale pohyby dietatka, ci nekrvaca - ale proste radsej by som sla k doktorovi
12. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, je pravda, ze sa pred porodom okrem klystiru robi aj cievkovanie? :confused: :sweat_smile:
12. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amarelka aj ja pokial viem tak dva tyzdne sa može prenášať...... :unamused: :unamused: :unamused:
Pocujte mna sa minule doktor pytal či mi tvrdne brucho...A ja že nie....Ked ma vysetroval tak mi povedal že je trocha stvrdnute,ale že to može byť zo strachu..... :cry: :cry: :cry:
Ja neviem ani jaky to je pocit ked ti tvrdne brucho..... :confused: :confused: :confused: To cítite odrazu že stvrdne,alebo až ked sa ho dotknete tak to citite???Lebo ja ho doslova makké nemám nikdy......Dik :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
12. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, mozem sa k vam pridat? uz dhsie vas citam, ale az nedavno som sa zaregistrovala :slight_smile:
12. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pokiaľ viem, tak cievkovanie sa robí po pôrode, a tiež nie je vždy pravidlo, že ti dajú klystír, mne napr. nedali ..... a cievkovali ma až po pôrode .....
@domigb ja ti zial neporadim, lebo mne este nikdy netvrdlo .........
@yasminee212 ahoj a vitaj, mame skoro rovnaky termin ... :slight_smile: a mas sympaticku prezyvku, my cakame Jasmine :grinning:
12. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem, no ja som mala povodny termin 12.2. ale potom sa mi to zmenilo na 10.2. a aj tu na konikovi mi to tak hodilo, tak uvidime :slight_smile: Pekne meno ste si vybrali :wink:
12. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 dakujem. Aj Tobias je krasne meno, pekné ste vybrali .....
no mne zatial termin nezmenili, tak hadam to tak aj ostane........... Mohlo by to byt kludne aj na Valentína :wink:
12. led 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj yasminee212 uz vieš čo budeš mať??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
V pohode pepies...asi by som to cítila keby mi tvrdlo..... :astonished: :astonished: :astonished:
12. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujeme :slight_smile: Ja by som zase bola rada, keby to bolo aj trosku skor, uz by som maleho mala najradsej pri sebe, a cely porod za sebou :sweat_smile: No uvidime kedy sa mu nakoniec bude chciet prist :slight_smile: Zajtra ideme na kontrolu k nasmu porodnikovi, som zvedava co povie. Tasku uz mas zbalenu?
12. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb myslím, že ak by ti aj trošku tvrdlo, tak v tomto štádiu tehotenstva je to podľa mňa ok, lebo sa už pomaly pripravuje telo na pôrod .......... minule sme sa bavili o poslíčkoch, a mňa v noci asi 5x tak stiahlo - ako kontrakcie, že som si išla od strachu radšej pobaliť tašku a pripraviť sobášny list - lebo som taká lenivá, že som to doteraz nemala pripravené,tak už mám aspon čo-to pobalené :grinning:
12. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ahoj, ano cakame chlapceka :slight_smile: V rodine mame same baby, takze dlho ocakavany :slight_smile:
12. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ja by som to už tiež mala najradšej za sebou, lebo sa cítim ako nemotorná guľa ......... len máme 2,5 ročného synčeka, tak preto chcem, aby to bolo v termíne, lebo sa trošku obávam, ako to zvládneme.......
Akurát som pred chvíľou písala, že som si včera zbalila pre istotu tašku,lebo som to stále odkladala, no vyzerá to tak, že pôjdem asi s dvomi taškami, župan a plienky mi zabrali polovicu tašky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ak sa mozem spytat, mozno sa tu uz aj o tom pisalo, neviem, ale ako rozpoznam tych poslickov? Su to bolesti ako pri menstruacii? :sweat_smile:
12. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja zatial o taške ani chýru.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
Musím ešte čo to dokúpiť,ale asi keby ma to teraz chytilo tak behám po byte jak divá a pojdem do nemocnice jak cigánky bez všetkého :grinning: :grinning: :grinning:
Aaa tak ja zatial asi tri krat ked som lahla do postele som pocítila pichnutie tam dole.....tak myslím tiež že to boli poslíčkovia....Ale u mna to bolo tri iné noci....Nie naraz v jednu a tu istu..... :unamused: :unamused: :unamused:
Asi by sme sa uz mohli chystať.....Ale mne dal moj važeny doktor poradnu az 20..... :confounded: :confounded: :confounded:
12. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb to by si urcite citila, mne tvrdne brucho od 19tt Citila by si take stahovanie a tlak.
12. led 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Mas zlatunkeho synceka :slight_smile: Ja som uz zbalila tasku pre maleho, teda tu s ktorou pride manzel pre nas do porodnice, a svoje veci mam zatial len poukladane, uz len par veci dolozit a podavat to do tasky, ale tiez sa obavam ze sa nevmestim do jednej, ako pises, zupan, a plienky zaberu vela miesta. No zajtra sa to chystame s manzelom podavat do tasky tak uvidime... :slight_smile:
12. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som pri malom mala malú cestovnú tašku pre seba a igelitku s plienkami pre neho.lenže to bolo v lete.teraz keď som sa chystala,nechápem,ako som to tam natrepala, teraz mi to akosi nevychádza.ale pre bábo si beriem zvlášť igelitku.
12. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ja som včera prvý krát ucítila také stiahnutie dole v podbrušku,až som vykríkla, jeto taká bolesť ako pri menštruácii plus ešte ma tak hnusne stiahlo ......... asi 5x sa to opakovalo, ale s dosť veľkými odstupmi, nepravidelne ...
ja som už kontrakcie zažila live, ale bolo to tesne pred prvým pôrodom a poslíčkov som v podstate doposiaľ nemala ...... až včera večer .....
12. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek