• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@majatob tak isto aj ja, v noci spať nemôžem, to chodím po byte ako bludička a cez si pospím aj 4 hodky v kuse.
To mám asi od 5 mesiaca.
12. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinessa2 @vladimira32 su uz fakt docela hotova, v noci nezaberu driv jak ve dve, ve tri, pak jeste parkrat bezim k detem a v sedum budicek :unamused: a o spani pres den si muzu nechat tak mozna zdat :frowning2:
12. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob tak to ti nezávidím, ja sa vyspím aspoň cez deň. V noci som každú hodinu hore, idem na WC a potom pozerám do stropu alebo sa prechádzam. Zasa zaspím, zasa sa zobudím, stále dokola.
12. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 joo, pres den to bych taky spala kdybych mohla :grinning: ale obavam se, ze pak by ty noci byly jeste horsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob ja aj keď nejdem cez deň spať, tak sa v noci budím, takže to mám zajedno. Najlepšie na tom je, že pri telke ma to láme, že zaspávam posediačky a keď si lahnem do postele - nič, ani za nič zaspať. A keď zaspím, tak sa zobudím na to, ako ma malý kope, niekedy aj hodinu v kuse.
12. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies chcela by som sa ťa niečo spýtať.nedávno tvojmu malému preťahovali cikulku,že?Nášmu to robili včera,nebolo treba rezať,jemu to do trištvrte išlo,lebo sme sťahovali od narodenia,ale ďalej to už nešlo,nechceli sme mu to nasilu,reku spýtame sa dr.,čo chodíme na nefrologiu.a on mu to včera stiahol komplet,hovoril,že už to mal vyzreté,len mu to držal ten sajrajt-smegma,či ako sa to volá.prosím ťa,ako ste ho potom presvedčili,že to treba sťahovať a dobre umyť aj keĎ to bolí?malý mi to ani za svet nechce dovoliť,len kúsok a potom už nie. :frowning2:
12. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob aj ja chodim spat tak po jednej a vstavam o pol siedmej. to by som este spala :slight_smile: a cez den na spanok nie je cas :frowning2:
12. led 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, neviete mi poradit, mozem popri materskej robit na dohodu? popri rodicovskej sa moze. ale moze sa aj popri materskej?
12. led 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja se ptala na to same doktorky minuly mesic.. my mame pretahnuto tak do pulky.. a rekla mi, ze ho mam nechat, ze do 4 let casu dost a ze casem on si to pretahne sam.. pouze v pripade, ze by to bylo nutne ze zdravotnich duvodu, tak mame jit na nefro.. ale jinak ze uz se to pry tolik neresi..
Tak to neresim.. stejne si za nej porad taha a porad si s nim hraje.. (typickej chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ja bych typla, ze si to fakt casem pretahne sam.. :wink:
13. led 2011 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vedeli ste, ze hlenova zatka nemusi mit barvu? Ja prave nasla popis hlenove zatky a podle toho co ctu, mi nejspis odchazi od predvcerejska.. http://www.naseporodnice.cz/hlenova-zatka-odchod-hlenove-zatky.php
13. led 2011 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ty co sa tak ponahlas do prace?? :astonished: Podľa mna skor nie ako ano. Ale nie som si ista..
13. led 2011 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 tak mne potom odisla vcera vecer :slight_smile: lebo bolo to bezpriehladne a trosku do biela , ja nemam ani vytok nic a bolo toho dost :slight_smile:
13. led 2011 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :grinning: :grinning: :grinning:
@medunka1 citala som ten clanok,,mne potom odisla este v nemke,,som mala take huste zlte,,,,teraz mam hlavne ked dlho sedim, tak taky pomerne riedky biely vytok,,normalne mam stale pocit,ze som mokra,,,intimku mam stale vlhku,,dufam,ze to nie je plodova voda,,

zajtra mi daju von pesar,,,booooze,uz teraz sa bojim,,,no nic, idem ja do obchodu,,idem priatelovi spravit daku tortu,,,jaaaj tak sa mi nechce vstavat,som zasa celu noc nespala

a inak nikto rodiaci na obzore???
13. led 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, tehule! My sme boli vcera prvykrat na poradni v nemocnici, vsetko je OK, ale pomaly asi zacnem uzatvarat stavky na velkost slonicata :confused: - vcera doktor podla sona povedal 3750g - to bol akurat koniec 37. tyzdna. Este dva tyzdne ju tam nechaju, ak sa nepoponahla skor.

Inak - ak by vas porod niektorej predsa skoncil cisarskym rezom - nemajte ziadnu paniku - ja som tak rodila aj prvu herecku a bolo to uplne v pohode. Akurat domov sa ide o jeden den neskor (aspon u nas je to tak) a ja som hned po prichode domov normalne fungovala, nie je to nic hrozne. Dokonca matriku sme obehali rovno cestou z porodnice, lebo malicka spinkala, takze bola vhodna konstelacia.
13. led 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 keby som nemusela, tak sa neponahlam :slight_smile:, ale musim. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ide len o par hodin tyzdenne. ale februar chcem mat volno. praca az od marca :slight_smile:
13. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 podla toho clanku mi zatka odchadza uz niekolko mesiacov a dokonca mi odchadzala aj ked som nebola tehotna... :grinning: Velmi presne specifikovane - biela, zlta, priezracna, ruzova....skoda, ze nie je viac farieb...a konzistencia tiez...
13. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimia vdaka za optimisticke spravy ohladom cisaraku. ja mam z toho celkom dobru depku.
:frowning2:
13. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky otázočka... ked bude babo a vy budete mi izby kde je postielka kupujete este jednu postielku kde bude pri vas babo lezat a hrat sa alebo ako to budete riesit???
13. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hihi,,to bolo dobre,,ze zatka odisla pred otehotnenim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mas pravdu, :grinning: :grinning: :grinning:

inak baby mavate take bolesti okolo pupka??...ja som vcera mala take,som myslela,ze umriem,,aj na dotyk,aj celkovo ma v pupku tahalo,,ani sa postavit,ani sadnut, ani lezat,,,potom to preslo
13. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my sme este dokupili cestovnu postielku. vyuzijeme ju,ked pojdeme k rodicom a ked budeme doma,tak ju necham rozlozenu v nasej kuchynoobyvacke. ale ked bude babo spat,tak ho chcem dat do riadnej postielky. cestovnu len na hranie. my byvame v byte,takze to mam blizko do kazdej izby :slight_smile:
13. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemate niektore skusenost s kapsulami more milk plus na podporu tvorby materskeho mlieka?
13. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no nad tou cestovnou postielkou som rozmyslala aj ja teda ak myslime nato iste taka sietkovana.....mi mame domcek a v spalni postielku, u rodicov bude dalsia ale ked budem v obyvacke alebo v kuchyni budem pokojnejsia ked bude mala pri mne a nechcem ju nechavat v lehatku dlho alebo na hracej deke s hrazdickou ...dik za info =D
13. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhule
@zuzimia děkuju za příjemné zprávy ohledně císařáku :slight_smile: . U nás to na něj vypadá, ikdyž to zatím nikdo přesně neřekl :frowning2: :unamused: . Před vánocema byly obě děti hlavičkama dolu a vypadalo to na přirozený porod, ale tento týden v pondělí, byla holčička uvelebená příčně nad chlapečkem. Divím se, že tam má ještě tolik místa na cestování :fearful: . Zítra jdu na další kontrolu, tak doufám, že už mi řeknou něco konkrétního.
13. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte som sa chcela opytat budete brat alebo pokracujete v brani vitaminov pre dojčiace matky po porode??? ci nic nebudete papat?? ja som uz dobrala calibrium a teraz pijem len cajik na podporu mlieka
13. led 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ano, presne taku tu sietkovanu som myslela. a tiez mam este taku tu hraciu deku s hrazdickou a to rozlozim na zemi a nemusim sa bat, ze mi babo odniekal spadne. ma ju aj moja svagrina a mala sa na tom fakt vyhra
13. led 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 a ta cestovna postielka to treba dokupit aj madrac do toho alebo to je uz s tym len rozlozim ulozim babo dam hracky?
13. led 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 souhlasím s ostatníma s cestovní postýlkou, jedna možnost. Sestřenka měla z obchoďáku půjčený nákupní vozík takový ten větší. Praktická věc, mobilní, dá se s ním rejdit po celém bytě. Já měla půjčenou takovou maličkou nemocniční postýlku, taky na kolečkách. Ríša v ní ale stejně moc nechtěl být, takže asi od třetího měsíce stejně většinu času trávil na dekách na zemi.
13. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 je v nej aj matrac, ale je velmi tenky. takze tiez nad tym rozmyslam, ci netreba radsej dokupit alebo staci pouzivat tento...
13. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ve vytamínech určitě pokračovat budu. U Ríši jsem je taky brala po dobu plného kojení. On byl teda dost žravé mimi a hodně mě vysával. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkar6
@zebra41 dakujem kočky a info...nejako sa s mm dohodneme a objedname =D utekam sa ja ucit este ma caka posledna skuska v utorok...pekny zvysok dnika...
13. led 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek