• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte

@kwetinka1 mne gynekologicka zakazal jest zmrzlinu. inak aj fast-foody :confounded:

co sa tyka mien, tak ja velmi tuzim po chlapcekovi a ak mi to vyjde bude Jakub. najprv som chcela Samueal, ale moja dobra kamoska dala take meno pre svojho krpca. ako dievcenske u mna viedlo Ema, ale slubila som priatelovi, ze ak to bude dievcatko moze vybrat on. zatial sa vyjadril, ze sa mu paci Naďa.

no my sme boli vcera na tej firemnej akcii a dopadlo to super. bola som sofer, takze to ze som nepila nebolo nikomu napadne a vyhorovila som sa na mrchu, ked sa mi nechcelo tancovat :grinning: akurat, ze si urcite vsimli, ze som nefajcila. takze hlasim dalsi den bez cigarety a na dnesok to vychadza tiez :sunglasses:

a tu cinsku tabulku som vobec nepochopila. ako si mam vypocitat kolko mam lunarnych rokov?
26. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 ahoj, gratulujem a vitaj. v kolkatom si tyzdni?
26. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 teraz pozeram, ze si uz odpovedala. tak teda mi sme skoro na rovnako. ja som mala poslednu mrchu 20.5.
26. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 my sme, samozrejme :wink:
26. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
co dnes babky robkate??,,,ja len lenosim, bo mi je strasne do spania
26. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.Baby,neviem,či je to s tými vitamínmi pravda.ja som rodila 2dni po termíne a malý mal 3050g a vitamíny som brala celé tehotenstvo,ja som pribrala 16kg.Teraz som zatiaľ nepribrala ešte nič,aj sa tomu čudujem,lebo podchvíľou čosi jem,ale zasa mám aj viac pohybu,ako som mala pri malom,teraz si nemám kedy ani oddýchnuť.až večer keď idem spať :unamused:

my sme sa o menách bavili len tak "pracovne" :grinning: Pri malom som chcela Samka,Simona(bez mäkčeňa),manžel chcel po sebeMichal,ale to som bola rázne proti tomu,tak potom chcel Filipa,ale ja mám trochu problém s písmenom "r" a nevedela som to povedať s priezviskom Gregor.nakoniec som mu navrhla,že Matúš alebo Lukáš,vybral si Matúša.Pre dievča som chcela Emma alebo Sofhia,ani jedno sa mu nepáčilo,dohodli sme sa na Viktorii.
Teraz rozmýšľam nad menami na M,aby mali všetci traja rovnaké iniciály M.G.Chlapec Maxim,dievča Melania,ale manžel ma hneď zrušil,takže nemám páru.Dievčenské sa mu páči Natália a Nina,k chlapcovi sa okrem Filipa nevyjadril. :sweat_smile:
26. čer 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Dnes jsem totálně vyfluslá. Měla jsem celý den návštěvu. A nemohla jsem po obědě spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: A malá spala dnes 2,5hodiny. Potvůrka :sweat_smile:
Vitamíny....mě doktor tvrdí jíst, jeho sestra zase ne. Že prý stačí vyvážená strava. Já je jím. Aspoň mám pocit, že nic nezanedbávám.

@lubinka26 gratuluji k nekouření, holka drž se!!!

My jména zatím moc neprobíráme, nějak není čas a když nejaké řeknu, hned ho manžel zavrhne. Ale asi to bude u nás české jméno, jako u Elišky :slight_smile:
Dnes jsem měla strašně žravou :angry: Takhle se za chvíly do ničeho nevejdu. Už jsem v pátek chodila po obchodech s těhot.oblečením. Chtěla bych to vydržet do září bez. Zatím mám těh.pás, když bude nejhůř.
26. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja my mame zatial iba chlapcenske Alan .
26. čer 2010 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki Stella se mi taky moc líbí, ale pokud by to byla další holčička, tak by se to s naší Elou pletlo.
A oliver je taky pěkný jméno, moc hezky jste je vybraly :wink:
26. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se docela líbí i Emily
26. čer 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kocky takze vcera som volala o vysledky krvi a hcg je vraj zvysene raz tolko ako bolo minule,myslite ze to staci??v pondelok som mala 230a o 4dni 450.... hm...nieje to nejak malo??kolko ste mali vy??
26. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma v kolkom tt si?
26. čer 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dufam, ze mi odpustite, ze sa miesam do temy :slight_smile: ja som mala termin vo februari 2008, misko sa nakoniec narodil uz v januari a robi nam doteraz velku radost, tak vam chcem vsetkym zazelat krasne tehulkovanie, plne radostnych a stastim naplnenych okamihov a tiez rychly a bezproblemovy porod :slight_smile:
26. čer 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mafynka ze podla poslednej menstruacie by som mla byt v 5tt ale ja ratam skor taky 4tt
26. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooo baby kde ste?????
26. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janicka83 no sak to ze mne v tele chyba snad vsetko...ked som Fifuša cakala tak som chodila na injekcie zeleza lebo tabletky mi nestacili a este som si sama pichala na zlu zrazanlivost injekcie...no a kedze kojim tak som stale tam kde om bola:( no papam aj ovocie zeleninku velmi mi chuti teraz vsetko co je dostupne na trhu hlavne ceresne mnam...som zjedla vcera kilo sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a inak tiez som prenasala ale len 3 dni a maly mal 3100g a tych vitaminov co som ja pojedla he to by mal mat aspon 5kil keby to bolo tym :grinning:
26. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ten cinsky kalendar aspon ja som tak pochopila ze na lavo co mas tie datumy zrataj si pocet kolko ubehol od tvojho narodenia po den pocacia a prirataj si jeden...a to je akoze ten tvoj vek... :wink:
26. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!!!tato tema nejako mrzne sa mi zda!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma ahoj,,to preto,lebo je vikendik

no ja som bola na krv v 4 + 6 teda 5tt a mala som hcg 6906,,,netrap sa, hlavne je, ze stupa
27. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
..noo tak ti si mala krasne hcg!!ja mam ist zajtra k doktorke tak uvidime no a este mi mozno bude brat raz krv na hcg...
27. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apoloma neboj, vsetko bude v pohode
27. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@el267 ja som zatiaľ pribrala pol kila a zatiaľ sa zmestím do takmer všetkých nohavíc,ale len preto,že bruško mi ide zhora,takže ich ešte zapnem(pri malom mi začalo vykúkať z dola,od podbruška,teraz od pásu).ale som v nich dosť stiahnutá,asi sa budem musieť popozerať,po niečom voľnejšom. :unamused:

mňa včera hrozne bolelo podbruško,nielen na pravej strane,ale komplet celé.aj dnes,dúfam,že je všetko v poriadku.V utorok idem na poradňu,snáď to dovtedy prejde.

@kkiki ja už som tiež pozerala,že dcérke ste dali krááásne meno.Stella znie tak.....vznešene,hrdo...neviem,ako to mám pomenovať,ale veľmi sa mi páči.
27. čer 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prajem vám krásnu nedeľu, ja vás čítam ale nemám čím prispieť, lebo k doktorovi mám ísť až 7.7. a vy už väčšinou viete na čom ste, tak sa teším aspoň z vás :wink: :dizzy_face:
27. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Já už mám vyžehleno,vypráno a umytá okna :grinning: Dnes jsem nějaká akční :wink: Vstávali jsme v 7hod. A vytuhla jsem opět včera s malou.
@janette4 já mám taky břicho zase jako by do kulata, jako s malou. Dnes jsem vlezla na váhu a mám nahoře jen 1kg. Asi záleží kolik jsem toho den před tím snědla. A mám taky dost pohybu :slight_smile:
27. čer 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte vám pripomínam tabuľku, takže ak tam chcete byť, prípadne viete čo by ste ešte doplnili do tabuľky..... moja IP je tu len pre vás :grinning:
27. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 waaaw klobuk dolu, si šikulka :wink: a ja som dnes zase súca len do postele
27. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca já mám těhu zatím jen potvzené. Knížku nemám, srdíčko mi nepotvrdil a na kontrolu jdu až 12.7.
Tak si tak říkám, že pak bude docela dost kalup. Odběry, ultrazvuk atd.Taky jsem kvůli tomu pěkně naštvaná, to budu pomalu ve 12tt a nic nevím :frowning2:
27. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no veď hovorím, ani link na tabuľku som vám sem nedala :sunglasses: http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5315402/
27. čer 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak to si na tom horšie ako ja, ja som teraz len v 7tt a pekne ma to štve, viem si predstaviť ako si na tom ty, aj ja mám tehu potvrdené len z krvi v 4tt, nič viac neviem :confounded:
27. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca docela se teď setkávám se skušenostma ostatních těhulek, že doktoři berou pořád první trimestr rizikový a proto nějak nechvátají s vyšetřeníma. Ale určitě taky záleží na každém lékaři, jak postupuje.
Většinou objednávají těhulky na dobu, kdy bude vydět srdíčko, pak kolem 12tt, to se dělají důležitá vyšetření, pak se chodí na kontroly po měsíci a ke konci těhu se ty intervaly kontrol zkracují.
27. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek