• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ide vam IP ?? mne to uz neviem kolko vyhadzuje, ze im to je luto ale je nedostupna... :angry:
14. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 aj paldanova ma hned vyradila z evidencie, no mne to bolo jedno...ja chcem tu v nitre pediatricku na klokocine, budem tam musiet zabehnut... ale keby v seredi, tak urcite paldanovu, ale to len preto, ze ju poznam a bola v pohode... predtym som chodila molnarovej, no ta uz ani neviem, ci vobec ordinuje.... a pre dospelych moc lekarov nepoznam
14. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 myslim, ze aj molnarova este "funguje"....a ved to mas vybavene za chvilenku..takze pohode stihas...a inak chcela som sa ta opytat ci beres do porodnice aj uterak pre babatko? alebo to tam daju?
14. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 pre babatko okrem plienok neberem nic :grinning: teda beriem ciapocku, rukavicky, cumel, lieh, gazove stvorceky..oblecko nech mi daju :grinning:
14. led 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ahoj,no super,bolo vybratie bolestivé?Mojej sesternici ked vybrali pesar,tak ešte vydržala 2 tyzdne,ale vela ležala...
14. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.
@arett,držím palce,aby vás už pustili domov.ja si do porodky beriem pre istotu odsávačku,v prípade núdze.pri malom keď mi pristúpilo mliečko,mala som hrozne tvrdé prsia,zimnicu,(vonku bolo 37st.) a sestričky si ma pohadzovali jak trafené.na šesťonedelí ma posielali na novorodenecké pre odsávačku,z novorodeneckého pre oxitocín a furt dokola.teraz si ju radšej zoberiem a pomôžem si sama. :unamused:

inak baby,dlho tu nebola @pepies.hádam nerodí.alebo že by áno?

ja mávam tiež hrozné bolesti.cez deň vtedy,keď čupím alebo som zohnutá a chcem sa postaviť,alebo keď sedím,ležím a vstávam.a potom večer.včera boli asi hodinku po 5-10minútach,potom prešli.

14. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 ani ja som sa sem nemohla dostať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 takze ani uterak no tak nezoberem ani ja :slight_smile: a inak mala by si zobrat aj telove mliecko...teda aspon od kamosky kera rodila 15.novembra v ga to ziadali :wink:
14. led 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 nestaci olejcek??? ten mam doma :grinning: nepoznam nikoho, kto rodil v ga, tak ani neviem, ze co treba.... a v tom zozname mi toho prislo straaasne vela...
14. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 teda, uz sa to tu zachvilku rozbehne v plnom prude, aj ked ja este nechcem....mozno som tehotna posledny krat, tak nech si tam este vydrzi :grinning:
14. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja ako som chodila z fora do fora mi strasne blbol pc, nenormalne pomalinky bol, zamrzal (teda aspon som si myslela, ze to bol pc) tak hned som pustila antivir a dala robit pre istotu kontrolu,ci nemam nejaky vir, a tak to nakonec konikovy trosku hrabkalo :grinning:

...ja som dodnes mavala bolesti iba vecer, ale dneska to bolo neznesitelne, uz to bolo pomaly pocas celeho dna, ale nie pravidelne, akurat vcera som hovorila priatelovy ze ked toto su poslickovia, tak ake budu potom tie prave kontrakcie, ze asi sa mam naco tesit....len dufam, ze malicky zostane este aspon buduci tyzden dnuka - bo to mam od pondelka az do piatku kazdy den 4 preskusania v skole, tak hadam stiham :confused:
14. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 neviem..asi staci aj olejcek :slight_smile: jaj a este krem na zadocek :wink: ...ja pre istotu berem aj mydlo, 2 latkove plienky,...a mam prichystanu tasku, ze keby nahodou si ho chcem prezliect neh mi donesu potom z domu...bo neviem si predstavit aby mal malicky na svojich prvych fotkach nejake ruzove alebo ake dupacky :grinning: , ja viem ze s blbostami sa zatazujem, ale tak lepsie ked bude mat svoje :slight_smile:
14. led 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 aj ja mam doma prichystane veci pre maleho, ze keby trebalo, nech mi to mm donesie, vsetko som mu povysvetlovala, ze kde co je, nech vie, no tvaril sa vselijako :grinning: no, nas bude aj doma v ruzovom, dostali sme co to po neteri a kedze v rodine bude z oboch stran toto prvy chlapec, tak vsetko maju vecicky len v dievcenskych farbach, no po dome to nevadi :grinning:
14. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka super, tak už můžeš rodit :grinning:

dnes je tady nějaké mrtvo, jen soukromá diskuze marhulky a iwky :wink: :grinning: ........ nebo se tady hromadně rodí? :wink:
14. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 v polsku se prý chlapci dávají do růžové a holky do modré :wink:
14. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 no, a este mame polsky kocik, mm robi pre polsku firmu, tak ani divný nebude :grinning:
14. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 aj ja kukam, ze je tu dajako mrtvo a diskusdia miminko vo februari sa meni na porodnicu v galante :sweat_smile:
14. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no tak to je pochopitelný :grinning:
14. led 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 ved takemu babu je este jedno, co ma oblecene, trapenie nastane az v puberte, ked bude mat natrieskany satnik a pocit, ze si nema co obliect :grinning:
14. led 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a hlavně až bude chtít vše značkový :grinning:
14. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 nie nadarmo sa hovori, ze male deti, male starosti, velke deti, velke starosti :slight_smile: no ved uvidime, co z toho nasho potomstva napokon vyrastie...no ked budem uz aj ja mamina, tak si zacinam viac vazit tu svoju :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 nie,,nebolo to bolestive,,on akurat rozmyslal,ci ho vybrat,alebo este ho tyzden necha,,,,no som myslela,ze ma ide vyzetrit,,ani som sa nespamatala a uz bol vonku..keby tak aj porod siel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja uz lezat nebudem,,budem sa setrit,,ale uz lezat nie,,lebo fakt nebudem potom vladat tlacit
14. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 já až když se mi narodila Ela, tak jsem začala chápat zpětně svoje rodiče.
No doufám, že nám ty naše děti nebudou dělat velké starosti :wink:
Moje sestra má 17. let syna. A ted si užívá. Začal jí chodit za školu, lže a zjistila, že snad i kouří marihuanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do toho si její manžel našel jinou a bude se rozvádět :pensive: Fakt nic moc byl ten minulej rok. Já doufám, že bude lepší :slight_smile:
14. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dopřávej si lehké procházky a poslední dny , nebo týdny v klidu :slight_smile:
14. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 to je fakt v nezavideniahodnej situacii... moja kolegyna ma tento isty problem tiez so 17 rocnym synom... cele tehotenstvo prelezala v nemocnici, rodila v 30 tt, vsetko mu obetovala a mozno to bola u nej chyba...bola slobodna mamicka, skoro o maleho prisla, tak mu chcela splnit, co mu na ociach videla..teraz jej tiez nechodi do skoly, flaka sa a zial, aj ruku na nu uz neraz zdvihol... deti si neuvedomuju, co pe nich neraz rodicia obetovali, lebo si to nepamätaju, beru to ako samozrejmost
14. led 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka inak mas pravdu, ja uz tiez nechcem lezat, lebo staci, ze prejdem 10 metrov a vobec nevladzem,... som jak huspenina, ochabnute svaly, prelezana, no proste na šrot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahoj, ty si vybavujes pediatra na Klokocine? a mozem sa spytat koho? my byvame na Cermani,tak tam to mame tak najblizsie, len ja vobec nikoho nepoznam
14. led 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ved prave preto uz nebudem tak lezat,,uz to necham volne,ked to pride,tak to pride
14. led 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :pensive: :pensive: :pensive:
já myslím, že u synovce byla taky chyba ve výchově. Všechno mu bylo povoleno, ani k práci a brigádám ho moc nevedli. Atd. je toho víc...... Nejhorší je, že mu bude za měsíc 18 a to jsem zvědavá, co to s ním ještě udělá
:pensive: Blbí je i to, že když byl vždy nějaký problém, tak se chová jako nevinátko, při rozmluvě semnou vše odkývá a slíbí, že bude líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek